İncirliova Yan Saha
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Aydın

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): İncirliova Sandıklıspor

Adres: -

2022/23 Sezonu Maç programı

Aydın SAL 2.Grup 15. Hafta   14:00 Germencikspor - Özaltın Koçarlı Belediyespor
Aydın SAL 2.Grup 17. Hafta   14:30 Germencikspor - Zoroğlu İncirliova Belediyespor
Aydın 1.Amatör 4.Grup 2. Hafta 08/10/2022 15:00 Ortaklar Gençlikspor 12-0 Söke Gençlikspor
Aydın 1.Amatör 4.Grup 2. Hafta 09/10/2022 15:00 Yazıderespor 0-13 Didim Altınkumspor
Aydın 1.Amatör 4.Grup 3. Hafta 15/10/2022 15:00 Germencik Belediyespor 5-3 Ortaklar Gençlikspor
Aydın 1.Amatör 4.Grup 4. Hafta 22/10/2022 15:00 Yazıderespor 1-1 Germencik Belediyespor
Aydın 1.Amatör 4.Grup 4. Hafta 23/10/2022 13:00 Ortaklar Gençlikspor 0-3 Didimgücü Gençlikspor
Aydın SAL 2.Grup 2. Hafta 23/10/2022 15:00 Germencikspor 2-0 Koçarlı Adnan Menderesspor
Aydın 1.Amatör 4.Grup 5. Hafta 29/10/2022 15:00 Germencik Belediyespor 2-4 Güzelçamlı Belediyespor
Aydın SAL 2.Grup 3. Hafta 30/10/2022 15:00 Germencikspor 2-2 Efelerspor
Aydın 1.Amatör 4.Grup 6. Hafta 06/11/2022 14:00 Yazıderespor 3-5 Ortaklar Gençlikspor
Aydın 1.Amatör 4.Grup 7. Hafta 12/11/2022 12:00 Germencik Belediyespor 0-2 Sökegücü
Aydın 1.Amatör 4.Grup 7. Hafta 12/11/2022 14:00 Ortaklar Gençlikspor 2-7 Güzelçamlı Belediyespor
Aydın SAL 2.Grup 5. Hafta 13/11/2022 14:00 Germencikspor 0-4 Kuşadası 1922 Spor
Aydın 1.Amatör 4.Grup 9. Hafta 26/11/2022 12:00 Yazıderespor 3-3 Bahçeci Kuyumculuk Bağarasıspor
Aydın 1.Amatör 4.Grup 9. Hafta 26/11/2022 14:00 Ortaklar Gençlikspor 1-1 Sökegücü
Aydın 1.Amatör 4.Grup 9. Hafta 27/11/2022 14:00 Germencik Belediyespor 4-0 Söke Gençlikspor
Aydın SAL 2.Grup 7. Hafta 27/11/2022 14:00 Germencikspor 1-1 Çine Madranspor
Aydın 1.Amatör 4.Grup 10. Hafta 03/12/2022 14:30 Yazıderespor 1-1 Sökegücü
Aydın 1.Amatör 2.Grup 10. Hafta 04/12/2022 12:00 Aydın Yeni Esnafspor 2-7 Aydın DSİ
Aydın 1.Amatör 3.Grup 10. Hafta 04/12/2022 14:30 Işıklı Demirspor 9-0 Aydın Esnafgücü
Aydın 1.Amatör 2.Grup 11. Hafta 10/12/2022 14:30 Aydın DSİ 0-2 Umurlu Belediyespor
Aydın 1.Amatör 4.Grup 11. Hafta 11/12/2022 12:00 Germencik Belediyespor 0-6 Didimgücü Gençlikspor
Aydın SAL 2.Grup 9. Hafta 11/12/2022 14:30 Germencikspor 2-1 Ulukonakspor
Aydın 1.Amatör 4.Grup 12. Hafta 17/12/2022 14:30 Yazıderespor 0-2 Söke Gençlikspor
Aydın 1.Amatör 3.Grup 12. Hafta 18/12/2022 14:00 Aydın Esnafgücü 1-1 Zeybekgücü
Aydın 1.Amatör 4.Grup 14. Hafta 08/01/2023 13:00 Yazıderespor 0-3 Didimgücü Gençlikspor
Aydın SAL 2.Grup 10. Hafta 08/01/2023 15:30 Germencikspor 1-1 Ersa Sigorta Acarlarspor
Aydın 1.Amatör 2.Grup 15. Hafta 14/01/2023 14:30 Aydın Yeni Esnafspor 0-3 Çeştepe Belediyespor
Aydın 1.Amatör 4.Grup 15. Hafta 15/01/2023 15:00 Germencik Belediyespor 2-4 Bahçeci Kuyumculuk Bağarasıspor
Aydın 1.Amatör 2.Grup 16. Hafta 21/01/2023 15:00 Kuyuluspor 5-6 Aydın Yeni Esnafspor
Aydın 1.Amatör 3.Grup 16. Hafta 22/01/2023 14:30 Işıklı Demirspor 5-2 Demirci Gençlikspor
Aydın 1.Amatör 4.Grup 17. Hafta 29/01/2023 12:00 Yazıderespor 1-0 Güzelçamlı Belediyespor
Aydın 1.Amatör 4.Grup 17. Hafta 29/01/2023 14:30 Germencik Belediyespor 1-8 Didim Altınkumspor
Aydın 2.Amatör 3.Grup 1. Hafta 26/02/2023 12:00 Mursallıspor - Yeniköy 1912 Spor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-23 ++ | MI Design