Ayvalık Hüsnü Uğural Stadı
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Balıkesir

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): Ayvalık 2008 Yenimahalle, Ayvalık Hamdibey Kayaspor, Ayvalık Sakaryaspor, Ayvalıkgücü Belediyespor, Barbaros Sefaspor

Adres: -

2021/22 Sezonu Maç programı

Bölgesel Amatör Lig 8. Bölge 2.Grup 1. Hafta 31/10/2021 14:00 Ayvalıkgücü Belediyespor 1-0 Bandırma Etispor
Balıkesir 1A Edremit Körfez 1. Hafta 07/11/2021 12:30 Ayvalık Hamdibey Kayaspor 3-0 Akçay Sarıkızspor
Balıkesir SAL A Grubu 2. Hafta 07/11/2021 14:00 Barbaros Sefaspor 0-3 1966 Edremitspor
Balıkesir 1A Edremit Körfez 2. Hafta 14/11/2021 14:00 Ayvalık 2008 Yenimahalle 3-0 Cennet Ayağı Gençlikspor
Balıkesir SAL A Grubu 4. Hafta 20/11/2021 14:00 Barbaros Sefaspor 1-3 Dursunbey Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 8. Bölge 2.Grup 4. Hafta 21/11/2021 14:00 Ayvalıkgücü Belediyespor 2-0 Bozcaadaspor
Balıkesir 1A Edremit Körfez 4. Hafta 28/11/2021 14:00 Ayvalık 2008 Yenimahalle 2-2 Ayvalık Hamdibey Kayaspor
Balıkesir SAL A Grubu 6. Hafta 04/12/2021 14:00 Barbaros Sefaspor 2-2 Gaziosmanpaşa Gençlikspor
Bölgesel Amatör Lig 8. Bölge 2.Grup 6. Hafta 05/12/2021 14:00 Ayvalıkgücü Belediyespor 3-0 Bigadiç Belediyespor
Balıkesir 1A Edremit Körfez 6. Hafta 12/12/2021 12:00 Ayvalık 2008 Yenimahalle 8-1 Yeni Kızılkeçilispor
Balıkesir SAL A Grubu 7. Hafta 12/12/2021 14:30 Barbaros Sefaspor 0-2 Küçükköyspor
Bölgesel Amatör Lig 8. Bölge 2.Grup 8. Hafta 19/12/2021 14:00 Ayvalıkgücü Belediyespor 2-0 Yalovaspor
Balıkesir SAL A Grubu 9. Hafta 26/12/2021 14:00 Barbaros Sefaspor 2-1 Balıkesir Yeni Sanayispor
Balıkesir 1A Edremit Körfez 8. Hafta 09/01/2022 14:00 Ayvalık 2008 Yenimahalle 3-1 Körfez Eğitim Gelişimspor
Balıkesir 1A Edremit Körfez 10. Hafta 30/01/2022 12:00 Ayvalık 2008 Yenimahalle 7-1 Edremit Yeni Esnafspor
Balıkesir SAL A Grubu 10. Hafta 30/01/2022 14:30 Barbaros Sefaspor 0-2 Gömeç Belediyespor
Balıkesir 1A Edremit Körfez 11. Hafta 06/02/2022 14:30 Ayvalık Hamdibey Kayaspor 0-3 Ayvalık 2008 Yenimahalle
Balıkesir SAL A Grubu 12. Hafta 12/02/2022 14:00 Barbaros Sefaspor 1-2 Havran Fatih Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 8. Bölge 2.Grup 11. Hafta 13/02/2022 14:00 Ayvalıkgücü Belediyespor 0-0 Bigaspor
Bölgesel Amatör Lig 8. Bölge 2.Grup 12. Hafta 20/02/2022 14:00 Ayvalıkgücü Belediyespor 3-1 Burhaniye Belediyespor
Balıkesir SAL A Grubu 14. Hafta 27/02/2022 12:30 Barbaros Sefaspor 1-1 Ayvalık Altınovaspor
Balıkesir 1A Edremit Körfez 14. Hafta 27/02/2022 15:00 Ayvalık 2008 Yenimahalle 10-0 Akçay Sarıkızspor
Bölgesel Amatör Lig 8. Bölge 2.Grup 14. Hafta 06/03/2022 14:00 Ayvalıkgücü Belediyespor 4-1 Yalova Kadıköyspor
Bölgesel Amatör Lig 8. Bölge 2.Grup 16. Hafta 27/03/2022 14:00 Ayvalıkgücü Belediyespor 2-2 Gönen Belediyespor
Balıkesir SAL A Grubu 17. Hafta 27/03/2022 16:30 Barbaros Sefaspor 1-10 Ayvalık Adaspor
Bölgesel Amatör Lig 8. Bölge 2.Grup 18. Hafta 10/04/2022 14:00 Ayvalıkgücü Belediyespor 3-2 Altınova Belediyespor
Kadınlar 3.Lig Play-Off 1. Hafta 22/05/2022 12:00 Çanakkale Dardanelspor 5-0 Uşak 64 Belediye Gençlikspor
Kadınlar 3.Lig Play-Off 1. Hafta 22/05/2022 15:00 Bornova Hitabspor 8-0 Panayırspor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-22 ++ | MI Design