Bandırma Sanayi Sahası
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Balıkesir

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): Bandırma 600 Evlerspor, Bandırma Çelikspor, Bandırma Edincikspor, Bandırma Etispor, Bandırma Sanayispor

Adres: -

2018/19 Sezonu Maç programı

Balıkesir 1A Marmara 1. Hafta 23/09/2018 13:00 Bandırma 600 Evlerspor 1-1 Marmara Adalar Belediyespor
Balıkesir 1A Marmara 1. Hafta 23/09/2018 15:30 Bandırma Sanayispor 1-1 Gönen Sarıköyspor
Balıkesir 1A Marmara 2. Hafta 07/10/2018 12:30 Gönen Paşaçiftliğispor 0-3 Bandırma 600 Evlerspor
Balıkesir Süper Amatör 2. Hafta 07/10/2018 15:00 Bandırma Etispor 4-0 Bigadiç Belediyespor
Balıkesir 1A Marmara 3. Hafta 14/10/2018 11:00 Bandırma Sanayispor 4-0 Gönen Paşaçiftliğispor
Balıkesir 1A Marmara 3. Hafta 14/10/2018 13:00 Bandırma 600 Evlerspor 2-1 Gündoğan Çeltikspor
Balıkesir Süper Amatör 4. Hafta 14/10/2018 15:00 Bandırma Etispor 6-0 Ayvalık Altınovaspor
Balıkesir 1A Marmara 4. Hafta 21/10/2018 14:00 Gönen Paşaçiftliğispor 0-2 Gönen Tayfunspor
Balıkesir Süper Amatör 6. Hafta 24/10/2018 15:00 Bandırma Etispor 3-0 Sındırgı Belediyespor
Balıkesir 1A Marmara 5. Hafta 28/10/2018 12:00 Bandırma 600 Evlerspor 0-1 Manyas Belediyespor
Balıkesir 1A Marmara 5. Hafta 28/10/2018 14:00 Bandırma Sanayispor 0-0 Gönen Karşıyaka
Balıkesir 1A Marmara 6. Hafta 04/11/2018 14:00 Gönen Paşaçiftliğispor 1-4 Marmara Adalar Belediyespor
Balıkesir 1A Marmara 7. Hafta 11/11/2018 12:00 Bandırma Sanayispor 3-0 Tuzakçıspor
Balıkesir Süper Amatör 9. Hafta 11/11/2018 14:30 Bandırma Etispor 3-1 Balıkesir Yeni Sanayispor
Balıkesir 1A Marmara 9. Hafta 25/11/2018 10:30 Bandırma Sanayispor 2-1 Bandırma 600 Evlerspor
Balıkesir 1A Marmara 9. Hafta 25/11/2018 12:30 Gönen Paşaçiftliğispor 1-8 Gönen Karşıyaka
Balıkesir Süper Amatör 11. Hafta 25/11/2018 14:30 Bandırma Etispor 2-2 Ayvalık Sakaryaspor
Balıkesir 1A Marmara 10. Hafta 02/12/2018 14:00 Bandırma 600 Evlerspor 0-2 Gönen Tayfunspor
Balıkesir 1A Marmara 11. Hafta 09/12/2018 12:00 Gönen Paşaçiftliğispor 2-0 Tuzakçıspor
Balıkesir Süper Amatör 13. Hafta 09/12/2018 14:00 Bandırma Etispor 4-3 Erdekspor
Balıkesir 1A Marmara 12. Hafta 16/12/2018 14:00 Gönen Paşaçiftliğispor 1-2 Gönen Hasanbeyspor
Balıkesir 1A Marmara 13. Hafta 23/12/2018 10:30 Bandırma 600 Evlerspor 3-0 Gönen Paşaçiftliğispor
Balıkesir 1A Marmara 13. Hafta 23/12/2018 12:30 Bandırma Sanayispor 3-3 Marmara Adalar Belediyespor
Balıkesir Süper Amatör 15. Hafta 23/12/2018 14:30 Bandırma Etispor 3-0 Gönen Reşadiyespor
Balıkesir 1A Marmara 14. Hafta 30/12/2018 14:00 Gönen Paşaçiftliğispor 0-1 Bandırma Sanayispor
Balıkesir 1A Marmara 15. Hafta 13/01/2019 12:00 Bandırma 600 Evlerspor 0-6 Gönen Karşıyaka
Balıkesir 1A Marmara 15. Hafta 13/01/2019 14:00 Bandırma Sanayispor 2-1 Gündoğan Çeltikspor
Balıkesir 1A Marmara 16. Hafta 20/01/2019 12:00 Gönen Paşaçiftliğispor 1-2 Gönen Sarıköyspor
Balıkesir Süper Amatör 16. Hafta 20/01/2019 14:00 Bandırma Etispor 2-1 Balya Belediyespor
Balıkesir 1A Marmara 17. Hafta 27/01/2019 12:00 Bandırma Sanayispor 1-4 Manyas Belediyespor
Balıkesir 1A Marmara 17. Hafta 27/01/2019 14:00 Bandırma 600 Evlerspor 3-1 Tuzakçıspor
Balıkesir Süper Amatör 18. Hafta 30/01/2019 14:00 Bandırma Etispor 3-1 Havran Fatih Belediyespor
Balıkesir 1A Marmara 19. Hafta 03/02/2019 12:00 Gönen Paşaçiftliğispor 2-2 Gündoğan Çeltikspor
Balıkesir 1A Marmara 19. Hafta 03/02/2019 14:00 Bandırma Sanayispor 3-3 Gönen Hasanbeyspor
Balıkesir 1A Marmara 20. Hafta 06/02/2019 14:00 Bandırma 600 Evlerspor 5-1 Bandırma Sanayispor
Balıkesir 1A Marmara 21. Hafta 10/02/2019 13:00 Gönen Paşaçiftliğispor 4-1 Manyas Belediyespor
Balıkesir Süper Amatör 20. Hafta 10/02/2019 15:00 Bandırma Etispor 4-1 Küçükköyspor
Balıkesir 1A Marmara 22. Hafta 17/02/2019 13:00 Bandırma Sanayispor 0-5 Gönen Tayfunspor
Balıkesir 1A Marmara 22. Hafta 17/02/2019 15:00 Bandırma 600 Evlerspor 1-3 Gönen Sarıköyspor
Balıkesir 2A Marmara A 2. Hafta 03/03/2019 12:00 Çınarlıgücü 0-0 Gönen Üzümlüspor
Balıkesir Süper Amatör 23. Hafta 03/03/2019 14:30 Bandırma Etispor 1-3 Gönen Belediyespor
Balıkesir 2A Marmara B 3. Hafta 10/03/2019 13:00 Musakçaspor 2-0 Erdek Ocaklarspor
Balıkesir 2A Marmara A 3. Hafta 10/03/2019 15:00 Bandırma 100.Yılspor 4-0 Çınarlıgücü
Balıkesir 2A Marmara B 4. Hafta 17/03/2019 11:00 Musakçaspor 2-3 Bostancıspor
Balıkesir 2A Marmara A 4. Hafta 17/03/2019 13:00 Çınarlıgücü 4-3 Erdek Düzlerspor
Balıkesir Süper Amatör 25. Hafta 17/03/2019 15:00 Bandırma Etispor 1-0 Balıkesir BŞ Belediyespor
Balıkesir 2A Marmara A 1. Hafta 30/03/2019 13:00 Bandırma 100.Yılspor 4-0 Erdek Düzlerspor
Balıkesir 2A Marmara B 6. Hafta 07/04/2019 12:30 Musakçaspor 1-3 Bandırma Edincikspor
Balıkesir Süper Amatör 27. Hafta 07/04/2019 15:00 Bandırma Etispor 6-0 Barbaros Sefaspor
Balıkesir 2A Marmara A 7. Hafta 14/04/2019 14:00 Bandırma 100.Yılspor 3-0 Havutçaspor
Balıkesir 2A Marmara A 8. Hafta 21/04/2019 12:30 Çınarlıgücü 1-6 Bandırma 100.Yılspor
Balıkesir Süper Amatör 29. Hafta 21/04/2019 15:00 Bandırma Etispor 3-0 Dursunbey Belediyespor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-19 ++ | MI Design