Bandırma Sanayi Sahası
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Balıkesir

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): Bandırma 17 Eylülspor, Bandırma 600 Evlerspor, Bandırma Çelikspor, Bandırma Edincikspor, Bandırma Etispor, Bandırma Sanayispor, Musakçaspor

Adres: -

2019/20 Sezonu Maç programı

Balıkesir 1A Marmara 1. Hafta 29/09/2019 13:00 Gönen Paşaçiflikspor 1-2 Tuzakçıspor
Balıkesir 1A Marmara 1. Hafta 29/09/2019 15:00 Bandırma Sanayispor 2-0 Gönen Sarıköyspor
Balıkesir 1A Marmara 2. Hafta 06/10/2019 13:30 Bandırma 100.Yılspor 5-1 Gönen Tayfunspor
Balıkesir 1A Marmara 2. Hafta 06/10/2019 15:30 Bandırma 600 Evlerspor 2-1 Bandırma Sanayispor
Balıkesir SAL B Grubu 1. Hafta 12/10/2019 15:00 Bandırma Etispor 2-1 Susurlukspor
Balıkesir 1A Marmara 3. Hafta 13/10/2019 16:00 Bandırma Sanayispor 1-1 Bandırma 100.Yılspor
Balıkesir 1A Marmara 4. Hafta 20/10/2019 12:00 Gönen Paşaçiflikspor 2-0 Gönen Tayfunspor
Balıkesir 1A Marmara 4. Hafta 20/10/2019 14:00 Bandırma 100.Yılspor 2-0 Gönen Hasanbeyspor
Balıkesir 1A Marmara 4. Hafta 20/10/2019 16:00 Bandırma 600 Evlerspor 0-3 Gönen Sarıköyspor
Balıkesir SAL B Grubu 3. Hafta 27/10/2019 14:00 Bandırma Etispor 3-1 Gönen Reşadiyespor
Balıkesir 1A Marmara 6. Hafta 03/11/2019 12:00 Gönen Paşaçiflikspor 1-1 Gönen Hasanbeyspor
Balıkesir 1A Marmara 6. Hafta 03/11/2019 14:30 Bandırma 100.Yılspor 5-1 Bandırma 600 Evlerspor
Balıkesir 1A Marmara 7. Hafta 10/11/2019 11:00 Bandırma Sanayispor 6-0 Gönen Tayfunspor
Balıkesir 1A Marmara 7. Hafta 10/11/2019 13:00 Bandırma 600 Evlerspor 1-0 Tuzakçıspor
Balıkesir SAL B Grubu 5. Hafta 10/11/2019 15:00 Bandırma Etispor 1-1 Sındırgı Belediyespor
Balıkesir 1A Marmara 8. Hafta 17/11/2019 12:30 Bandırma 600 Evlerspor 1-2 Gönen Paşaçiflikspor
Balıkesir 1A Marmara 8. Hafta 17/11/2019 15:00 Bandırma Sanayispor 4-0 Manyas Belediyespor
Balıkesir 1A Marmara 9. Hafta 24/11/2019 11:00 Bandırma 100.Yılspor 4-0 Gönen Paşaçiflikspor
Balıkesir 1A Marmara 9. Hafta 24/11/2019 13:00 Bandırma 600 Evlerspor 3-0 Bostancıspor
Balıkesir SAL B Grubu 7. Hafta 24/11/2019 15:00 Bandırma Etispor 1-1 Balıkesir Yeni Sanayispor
Balıkesir SAL B Grubu 9. Hafta 07/12/2019 15:00 Bandırma Etispor 2-1 Erdekspor
Balıkesir 1A Marmara 11. Hafta 15/12/2019 13:00 Gönen Paşaçiflikspor 2-4 Manyas Belediyespor
Balıkesir 1A Marmara 11. Hafta 15/12/2019 15:00 Bandırma Sanayispor 1-0 Bandırma 600 Evlerspor
Balıkesir 1A Marmara 12. Hafta 22/12/2019 12:00 Bandırma 600 Evlerspor 4-2 Gönen Hasanbeyspor
Balıkesir 1A Marmara 12. Hafta 22/12/2019 14:30 Bandırma 100.Yılspor 3-1 Bandırma Sanayispor
Balıkesir 1A Marmara 14. Hafta 05/01/2020 11:00 Gönen Paşaçiflikspor 0-4 Bandırma Sanayispor
Balıkesir 1A Marmara 14. Hafta 05/01/2020 15:00 Bandırma 100.Yılspor 2-0 Gönen Sarıköyspor
Balıkesir 1A Marmara 16. Hafta 19/01/2020 12:00 Bandırma 100.Yılspor 3-0 Manyas Belediyespor
Balıkesir SAL B Grubu 11. Hafta 19/01/2020 14:30 Bandırma Etispor 4-2 Balya Belediyespor
Balıkesir 1A Marmara 18. Hafta 02/02/2020 12:30 Bandırma Sanayispor 4-0 Gönen Hasanbeyspor
Balıkesir SAL B Grubu 13. Hafta 02/02/2020 15:00 Bandırma Etispor 5-1 Gönen Karşıyaka
Balıkesir SAL B Grubu 15. Hafta 16/02/2020 14:00 Bandırma Etispor 9-0 Marmara Adalar Belediyespor
Balıkesir 2A Marmara B 2. Hafta 23/02/2020 14:00 Musakçaspor 2-0 Erdek Düzlerspor
Balıkesir 2A Marmara B 3. Hafta 01/03/2020 12:00 Çınarlıgücü 1-3 Bandırma Edincikspor
Balıkesir SAL B Grubu 17. Hafta 01/03/2020 14:30 Bandırma Etispor 3-1 Gaziosmanpaşa Gençlikspor
Balıkesir 2A Marmara B 4. Hafta 08/03/2020 14:00 Musakçaspor 3-0 Çınarlıgücü
Balıkesir 2A Marmara B 5. Hafta 15/03/2020 14:00 Çınarlıgücü 0-3 Erdek Düzlerspor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-21 ++ | MI Design