Bandırma Sanayi Sahası
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Balıkesir

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): Avşaspor, Bandırma Çelikspor, Bandırma Edincikspor, Bandırma Etispor, Bandırma Sanayispor

Adres: -

2016/17 Sezonu Maç programı

Bölgesel Amatör Lig 9.Grup 1. Hafta 25/09/2016 15:00 Bandırma Etispor 4-1 Gönen Belediyespor
Balıkesir 1.Amatör Marmara 2. Hafta 02/10/2016 15:00 Gönen Paşaçiftlikspor 1-2 Gönen Sarıköyspor
Balıkesir Süper Amatör 3. Hafta 08/10/2016 15:00 Bandırma 600 Evler 0-11 Altınovaspor
Bölgesel Amatör Lig 9.Grup 3. Hafta 09/10/2016 15:00 Bandırma Etispor 1-2 Alaçatıspor
Balıkesir 1.Amatör Marmara 4. Hafta 16/10/2016 15:00 Gönen Paşaçiftlikspor 1-2 Bandırma Sanayispor
Balıkesir Süper Amatör 5. Hafta 22/10/2016 15:00 Bandırma 600 Evler 0-12 Burhaniye C.M.Sanayispor
Bölgesel Amatör Lig 9.Grup 5. Hafta 23/10/2016 15:00 Bandırma Etispor 2-2 Yeni Çanspor
Balıkesir 1.Amatör Marmara 6. Hafta 30/10/2016 13:00 Gönen Paşaçiftlikspor 0-3 Marmara Adalar Bldspor
Balıkesir Süper Amatör 7. Hafta 05/11/2016 14:00 Bandırma 600 Evler 1-9 Ceylanspor
Bölgesel Amatör Lig 9.Grup 7. Hafta 06/11/2016 14:00 Bandırma Etispor 1-1 Yeşilovaspor
Balıkesir 1.Amatör Marmara 8. Hafta 13/11/2016 12:00 Gönen Paşaçiftlikspor 0-1 Erdek Ocaklarspor
Balıkesir Süper Amatör 8. Hafta 13/11/2016 14:30 Bandırma 600 Evler 0-7 Balıkesir BŞB
Balıkesir Süper Amatör 10. Hafta 26/11/2016 14:00 Bandırma 600 Evler 0-7 Savaştepe Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 9.Grup 10. Hafta 27/11/2016 14:00 Bandırma Etispor 0-1 Gaziemir Gençlikspor
Balıkesir 1.Amatör Marmara 10. Hafta 04/12/2016 12:00 Bandırma Sanayispor 3-0 Marmara Adalar Bldspor
Balıkesir 1.Amatör Marmara 10. Hafta 04/12/2016 14:00 Gönen Paşaçiftlikspor 1-2 Gönen Hasanbeyspor
Balıkesir Süper Amatör 12. Hafta 10/12/2016 15:00 Bandırma 600 Evler 1-10 Manyas Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 9.Grup 12. Hafta 11/12/2016 14:00 Bandırma Etispor 3-2 Karabiga Belediye Gençlikspor
Balıkesir 1.Amatör Marmara 12. Hafta 18/12/2016 15:00 Gönen Paşaçiftlikspor 0-2 Gönen Reşadiyespor
Balıkesir 1.Amatör Marmara 13. Hafta 25/12/2016 15:00 Bandırma Sanayispor 3-1 Erdek Düzlerspor
Balıkesir 1.Amatör Marmara 14. Hafta 18/01/2017 14:00 Gönen Paşaçiftlikspor 3-1 Manyas Kızıksaspor
Bölgesel Amatör Lig 9.Grup 15. Hafta 22/01/2017 14:00 Bandırma Etispor 1-4 Ayvalıkgücü Belediyespor
Balıkesir 1.Amatör Marmara 16. Hafta 29/01/2017 14:00 Gönen Paşaçiftlikspor 1-1 Gönen Karşıyaka
Balıkesir 1.Amatör Marmara 17. Hafta 01/02/2017 14:00 Bandırma Sanayispor 5-0 Gönen Sarıköyspor
Balıkesir Süper Amatör 17. Hafta 04/02/2017 15:00 Bandırma 600 Evler 0-9 Havran Fatih Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 9.Grup 17. Hafta 05/02/2017 14:00 Bandırma Etispor 3-3 Kocaçeşmespor
Balıkesir 1.Amatör Marmara 19. Hafta 12/02/2017 13:00 Marmara Adalar Bldspor 2-0 Gönen Sarıköyspor
Balıkesir 1.Amatör Marmara 20. Hafta 15/02/2017 13:00 Gönen Paşaçiftlikspor 0-3 Erdek Düzlerspor
Balıkesir 1.Amatör Marmara 20. Hafta 15/02/2017 15:00 Bandırma Sanayispor 3-3 Gönen Karşıyaka
Bölgesel Amatör Lig 9.Grup 19. Hafta 19/02/2017 14:00 Bandırma Etispor 0-2 Alaşehir Belediyespor
Balıkesir 2.Amatör Marmara 2. Hafta 26/02/2017 13:00 Misakçaspor 1-6 Bandırma Edincikspor
Balıkesir 2.Amatör Marmara 2. Hafta 26/02/2017 15:00 Bandırma Çelikspor 4-0 Bostancıspor
Balıkesir 2.Amatör Marmara 4. Hafta 12/03/2017 13:00 Çınarlıgücü 1-2 Tuzakçıspor
Balıkesir 2.Amatör Marmara 4. Hafta 12/03/2017 15:00 Bandırma Çelikspor 1-0 Gönen Üzümlüspor
Bölgesel Amatör Lig 9.Grup 22. Hafta 13/03/2017 14:00 Bandırma Etispor 4-0 Erdekspor
Balıkesir 2.Amatör Marmara 5. Hafta 19/03/2017 14:00 Misakçaspor 1-3 Gündoğan Çeltikspor
Balıkesir 2.Amatör Marmara 6. Hafta 22/03/2017 14:00 Bandırma Çelikspor 4-0 Misakçaspor
Balıkesir 2.Amatör Marmara 6. Hafta 22/03/2017 16:00 Çınarlıgücü 1-2 Bandırma Edincikspor
Bölgesel Amatör Lig 9.Grup 24. Hafta 26/03/2017 15:00 Bandırma Etispor 0-2 Somaspor
Balıkesir 2.Amatör Marmara 8. Hafta 02/04/2017 14:00 Çınarlıgücü - Havutçaspor
Balıkesir 2.Amatör Marmara 8. Hafta 02/04/2017 16:00 Bandırma Çelikspor 0-0 Gündoğan Çeltikspor
Bölgesel Amatör Lig 9.Grup 26. Hafta 09/04/2017 15:00 Bandırma Etispor 1-2 Turgutluspor
Balıkesir 2.Amatör Marmara 10. Hafta 23/04/2017 12:00 Misakçaspor 1-8 Gönen Üzümlüspor
Balıkesir 2.Amatör Marmara 10. Hafta 23/04/2017 14:00 Bandırma Çelikspor 8-0 Çınarlıgücü
Balıkesir 2.Amatör Marmara 12. Hafta 03/05/2017 15:00 Çınarlıgücü - Bostancıspor
Balıkesir 2.Amatör Marmara 12. Hafta 03/05/2017 17:00 Bandırma Çelikspor - Tuzakçıspor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-17 ++ | MI Design