Batman 19 Mayıs 2 No
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Batman

Kapasite: 500

Evsahibi takım(lar): -

Adres: -

2018/19 Sezonu Maç programı

Bölgesel Amatör Lig 1.Grup 2. Hafta 30/09/2018 14:00 1955 Batman Belediyespor 1-1 Siirt İl Özel İdare
Bölgesel Amatör Lig 1.Grup 4. Hafta 14/10/2018 14:00 1955 Batman Belediyespor 5-0 Yüksekova Belediyespor
Batman 1.Amatör 1. Hafta 20/10/2018 14:00 Batman Özel İdare Gençlerbirliği 1-0 Beşirispor
Batman 1.Amatör 2. Hafta 27/10/2018 14:00 Batman Güneşspor 6-1 Gercüş Bağlarspor
Bölgesel Amatör Lig 1.Grup 6. Hafta 28/10/2018 13:00 1955 Batman Belediyespor 0-0 12 Bingölspor
Batman 1.Amatör 3. Hafta 03/11/2018 13:00 Bıçakçı Köyüspor 1-4 Batman Güneşspor
Batman 1.Amatör 3. Hafta 04/11/2018 14:00 Batman Özel İdare Gençlerbirliği 5-2 Kozluk Gençlikspor
Batman 1.Amatör 4. Hafta 10/11/2018 12:00 Batman Sağlıkspor 0-1 Batman TEİAŞ
Batman 1.Amatör 4. Hafta 10/11/2018 14:00 Batman İluh 72 Spor 5-0 Kozluk Gençlikspor
Bölgesel Amatör Lig 1.Grup 8. Hafta 11/11/2018 13:00 1955 Batman Belediyespor 2-1 1960 Silopispor
Batman 1.Amatör 5. Hafta 17/11/2018 12:00 Batman TEİAŞ 0-0 Batman Bahçelievlerspor
Batman 1.Amatör 5. Hafta 17/11/2018 14:00 Batman Yeşiltepe 0-3 Batman Güneşspor
Batman 1.Amatör 5. Hafta 18/11/2018 12:00 Batman Özel İdare Gençlerbirliği 1-1 Batman İluh 72 Spor
Batman 1.Amatör 5. Hafta 18/11/2018 14:00 Bıçakçı Köyüspor 3-2 Gercüş Bağlarspor
Batman 2.Amatör A Grubu 3. Hafta 24/11/2018 12:00 Karpuzlu Birlikspor 0-7 19 Mayıs Gençlikspor
Batman 2.Amatör A Grubu 3. Hafta 24/11/2018 14:30 Yenipınarspor 2-0 Ramanspor
Bölgesel Amatör Lig 1.Grup 10. Hafta 25/11/2018 13:00 1955 Batman Belediyespor 4-0 Muş Menderesspor
Batman 1.Amatör 6. Hafta 25/11/2018 15:00 Batman Güneşspor 1-1 Batman TEİAŞ
Batman 2.Amatör A Grubu 4. Hafta 01/12/2018 12:00 Sason Gençlikspor 4-1 Yenipınarspor
Batman 1.Amatör 7. Hafta 01/12/2018 14:30 Batman İluh 72 Spor 1-0 Batman Sağlıkspor
Batman 1.Amatör 7. Hafta 02/12/2018 12:00 Batman TEİAŞ 1-3 Batman TÜPRAŞ
Batman 1.Amatör 7. Hafta 02/12/2018 14:30 Batman Yeşiltepe 4-3 Gercüş Bağlarspor
Batman 1.Amatör 8. Hafta 08/12/2018 12:00 Batman Güneşspor 3-0 Kozluk Gençlikspor
Batman 1.Amatör 8. Hafta 08/12/2018 14:30 Batman Bahçelievlerspor 3-0 Batman İluh 72 Spor
Bölgesel Amatör Lig 1.Grup 12. Hafta 09/12/2018 13:00 1955 Batman Belediyespor 2-0 Karlıova Yıldırımspor
Batman 2.Amatör B Grubu 5. Hafta 09/12/2018 15:00 Batman Eğitimspor 5-1 Batman Enerji Gençlikspor
Batman 2.Amatör B Grubu 6. Hafta 15/12/2018 12:00 Binatlı Güvenspor 1-1 Petrolkentspor
Batman 1.Amatör 9. Hafta 15/12/2018 14:30 Batman İluh 72 Spor 1-3 Batman Güneşspor
Batman 1.Amatör 9. Hafta 16/12/2018 12:00 Batman Özel İdare Gençlerbirliği 4-1 Batman Sağlıkspor
Batman 1.Amatör 9. Hafta 16/12/2018 14:30 Batman Yeşiltepe 0-2 Gercüşspor
Batman 1.Amatör 10. Hafta 22/12/2018 12:00 Batman Bahçelievlerspor 1-2 Batman Sağlıkspor
Batman 1.Amatör 10. Hafta 22/12/2018 14:30 Bıçakçı Köyüspor 2-2 Beşirispor
Batman 1.Amatör 10. Hafta 23/12/2018 12:00 Batman TÜPRAŞ 3-4 Batman İluh 72 Spor
Batman 1.Amatör 10. Hafta 23/12/2018 14:30 Batman Yeşiltepe 1-6 Batman Özel İdare Gençlerbirliği
Batman 1.Amatör 11. Hafta 30/12/2018 12:00 Batman TEİAŞ 5-0 Batman Yeşiltepe
Batman 1.Amatör 11. Hafta 30/12/2018 14:30 Batman Özel İdare Gençlerbirliği 1-1 Batman Bahçelievlerspor
Batman 2.Amatör A Grubu 8. Hafta 12/01/2019 12:00 Hasankeyf Diclespor 2-3 Ramanspor
Batman 1.Amatör 12. Hafta 13/01/2019 11:00 Bıçakçı Köyüspor 0-3 Batman İluh 72 Spor
Batman 1.Amatör 12. Hafta 13/01/2019 13:00 Batman TEİAŞ 0-1 Batman Özel İdare Gençlerbirliği
Batman 1.Amatör 12. Hafta 13/01/2019 15:00 Batman Yeşiltepe 2-2 Beşirispor
Batman 1.Amatör 13. Hafta 19/01/2019 12:00 Batman Bahçelievlerspor 1-1 Batman TÜPRAŞ
Batman 1.Amatör 13. Hafta 19/01/2019 14:30 Batman Özel İdare Gençlerbirliği 1-2 Batman Güneşspor
Batman 1.Amatör 13. Hafta 20/01/2019 12:00 Batman İluh 72 Spor 1-2 Gercüşspor
Batman 1.Amatör 13. Hafta 20/01/2019 14:30 Batman Sağlıkspor 3-1 Gercüş Bağlarspor
Batman 2.Amatör B Grubu 10. Hafta 26/01/2019 12:00 Batman Enerji Gençlikspor 1-14 Binatlı Güvenspor
Batman 2.Amatör A Grubu 10. Hafta 26/01/2019 14:30 Ramanspor 0-3 Yenipınarspor
Batman 2.Amatör A Grubu 10. Hafta 27/01/2019 11:00 19 Mayıs Gençlikspor 7-1 Karpuzlu Birlikspor
Batman 2.Amatör A Grubu 10. Hafta 27/01/2019 13:00 Hasankeyf Diclespor 0-1 Dorukspor
Batman 2.Amatör B Grubu 10. Hafta 27/01/2019 15:00 Batmanspor 0-3 Petrolkentspor
Batman 2.Amatör A Grubu 11. Hafta 02/02/2019 12:00 Dorukspor 1-1 Ramanspor
Batman 1.Amatör 15. Hafta 02/02/2019 14:30 Batman Özel İdare Gençlerbirliği 0-0 Batman TÜPRAŞ
Bölgesel Amatör Lig 1.Grup 16. Hafta 03/02/2019 13:00 1955 Batman Belediyespor 2-1 Bitlis Özgüzelderespor
Batman 2.Amatör B Grubu 11. Hafta 03/02/2019 15:00 Binatlı Güvenspor 1-1 Batman Karşıyaka
Batman 1.Amatör 16. Hafta 09/02/2019 12:00 Batman İluh 72 Spor 3-1 Beşirispor
Batman 1.Amatör 16. Hafta 09/02/2019 14:30 Batman TÜPRAŞ 7-0 Gercüş Bağlarspor
Batman 2.Amatör B Grubu 12. Hafta 10/02/2019 12:00 Batman Enerji Gençlikspor 1-7 Batman Eğitimspor
Batman 2.Amatör A Grubu 12. Hafta 10/02/2019 14:30 19 Mayıs Gençlikspor 2-2 Sason Gençlikspor
Batman 1.Amatör 17. Hafta 13/02/2019 12:00 Batman TEİAŞ 4-0 Batman Sağlıkspor
Batman 1.Amatör 17. Hafta 13/02/2019 14:00 Batman Yeşiltepe 0-5 Batman Bahçelievlerspor
Batman 2.Amatör B Grubu 13. Hafta 16/02/2019 12:00 Petrolkentspor 2-3 Binatlı Güvenspor
Batman 2.Amatör A Grubu 13. Hafta 16/02/2019 14:30 19 Mayıs Gençlikspor 5-1 Hasankeyf Diclespor
Bölgesel Amatör Lig 1.Grup 18. Hafta 17/02/2019 13:00 1955 Batman Belediyespor 0-2 Ağrı 1970 Spor
Batman 1.Amatör 18. Hafta 17/02/2019 15:00 Batman İluh 72 Spor 1-1 Batman Özel İdare Gençlerbirliği
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-19 ++ | MI Design