23/24 BAL'a katılacak takımlar
Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=

Karaçayır Sentetik Saha
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Bolu

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): Bolu Abant FK, Özel İdare Köroğluspor

Adres: -

2023/24 Sezonu Maç programı

Bolu Akay Kardeşler 1A A Grubu 1. Hafta 29/10/2023 13:00 Yumrukayaspor 0-9 GLS Grup Aladağspor
Bolu Akay Kardeşler 1A A Grubu 1. Hafta 29/10/2023 15:00 Dörtdivan Gençlikspor 1-0 V Orman Taşkestispor
Bolu Akay Kardeşler 1A B Grubu 1. Hafta 29/10/2023 17:00 Bolu Belediyespor 1-3 Özel İdare Köroğluspor
Bolu Akay Kardeşler 1A B Grubu 2. Hafta 05/11/2023 13:00 Özel İdare Köroğluspor 0-2 Yeniçağaspor
Bolu Akay Kardeşler 1A A Grubu 2. Hafta 05/11/2023 15:00 Kıbrıscıkspor 0-3 Sebenspor
Bolu Akay Kardeşler 1A A Grubu 2. Hafta 05/11/2023 17:00 GLS Grup Aladağspor 6-1 Kındıraspor
Bolu Akay Kardeşler 1A A Grubu 3. Hafta 12/11/2023 11:00 GLS Grup Aladağspor 7-0 Kıbrıscıkspor
Bolu Akay Kardeşler 1A A Grubu 3. Hafta 12/11/2023 13:00 Dörtdivan Gençlikspor 2-0 Sebenspor
Bolu Akay Kardeşler 1A B Grubu 3. Hafta 12/11/2023 15:00 Bolu Belediyespor 3-0 Göynük İdman Yurdu
Bolu Akay Kardeşler 1A A Grubu 3. Hafta 12/11/2023 17:00 Yumrukayaspor 1-7 Bolu 14 FK
Bolu Akay Kardeşler 1A A Grubu 5. Hafta 26/11/2023 11:00 GLS Grup Aladağspor 2-0 Bolu 14 FK
Bolu Akay Kardeşler 1A A Grubu 5. Hafta 26/11/2023 14:30 Kındıraspor 0-2 Sebenspor
Bolu Akay Kardeşler 1A B Grubu 5. Hafta 26/11/2023 16:30 Yeniçağaspor 1-2 Karacasu 2011 Spor
Bolu Akay Kardeşler 1A B Grubu 5. Hafta 26/11/2023 18:30 Özel İdare Köroğluspor 0-5 Bolu Yıldızspor
Bolu Akay Kardeşler 1A A Grubu 6. Hafta 03/12/2023 11:00 Dörtdivan Gençlikspor 6-0 Kındıraspor
Bolu Akay Kardeşler 1A A Grubu 6. Hafta 03/12/2023 13:00 Bolu 14 FK 0-2 V Orman Taşkestispor
Bolu Akay Kardeşler 1A B Grubu 6. Hafta 03/12/2023 15:00 Bolu Belediyespor 4-1 Yeniçağaspor
Bolu Akay Kardeşler 1A A Grubu 6. Hafta 03/12/2023 17:00 Yumrukayaspor 2-5 Kıbrıscıkspor
Bolu Akay Kardeşler 1A A Grubu 7. Hafta 10/12/2023 11:00 Kıbrıscıkspor 1-1 Bolu 14 FK
Bolu Akay Kardeşler 1A A Grubu 7. Hafta 10/12/2023 13:00 GLS Grup Aladağspor 1-0 Dörtdivan Gençlikspor
Bolu Akay Kardeşler 1A B Grubu 7. Hafta 10/12/2023 15:00 Elvan İnşaat Kızıkspor 0-0 Bolu Belediyespor
Bolu Akay Kardeşler 1A A Grubu 7. Hafta 10/12/2023 17:00 Kındıraspor 0-1 Yumrukayaspor
Bolu Akay Kardeşler 1A A Grubu 4. Hafta 24/12/2023 13:00 Kıbrıscıkspor 4-1 Dörtdivan Gençlikspor
Bolu Akay Kardeşler 1A B Grubu 4. Hafta 24/12/2023 15:00 Karacasu 2011 Spor 1-0 Bolu Belediyespor
Bolu Akay Kardeşler 1A A Grubu 8. Hafta 30/12/2023 14:00 Kıbrıscıkspor 2-2 Kındıraspor
Bolu Akay Kardeşler 1A B Grubu 8. Hafta 31/12/2023 12:00 Özel İdare Köroğluspor 2-3 Bolu Belediyespor
Bolu Akay Kardeşler 1A A Grubu 8. Hafta 31/12/2023 14:00 Bolu 14 FK 0-3 Sebenspor
Bolu Akay Kardeşler 1A B Grubu 9. Hafta 07/01/2024 11:00 Bolu Belediyespor 2-1 Bolu Yıldızspor
Bolu Akay Kardeşler 1A A Grubu 9. Hafta 07/01/2024 13:00 Dörtdivan Gençlikspor 5-3 Bolu 14 FK
Bolu Akay Kardeşler 1A A Grubu 9. Hafta 07/01/2024 15:00 Kındıraspor 1-6 GLS Grup Aladağspor
Bolu Akay Kardeşler 1A B Grubu 10. Hafta 14/01/2024 12:00 Özel İdare Köroğluspor 2-1 Elvan İnşaat Kızıkspor
Bolu Akay Kardeşler 1A A Grubu 10. Hafta 14/01/2024 14:00 Kıbrıscıkspor 1-5 GLS Grup Aladağspor
Bolu Akay Kardeşler 1A B Grubu 11. Hafta 28/01/2024 11:00 Bolu Belediyespor 2-4 Karacasu 2011 Spor
Bolu Akay Kardeşler 1A A Grubu 11. Hafta 28/01/2024 13:00 GLS Grup Aladağspor 4-0 V Orman Taşkestispor
Bolu Akay Kardeşler 1A A Grubu 11. Hafta 28/01/2024 15:00 Yumrukayaspor 0-6 Sebenspor
Bolu Akay Kardeşler 1A B Grubu 11. Hafta 28/01/2024 17:00 Elvan İnşaat Kızıkspor 5-3 Bolu Yıldızspor
Bolu Akay Kardeşler 1A B Grubu 12. Hafta 04/02/2024 12:00 Bolu Yıldızspor 1-2 Özel İdare Köroğluspor
Bolu Akay Kardeşler 1A A Grubu 12. Hafta 04/02/2024 14:00 Bolu 14 FK 2-9 GLS Grup Aladağspor
Bolu Akay Kardeşler 1A A Grubu 12. Hafta 04/02/2024 16:00 Dörtdivan Gençlikspor 7-0 Yumrukayaspor
Bolu Akay Kardeşler 1A B Grubu 13. Hafta 11/02/2024 12:00 Elvan İnşaat Kızıkspor 0-3 Karacasu 2011 Spor
Bolu Akay Kardeşler 1A A Grubu 13. Hafta 11/02/2024 14:00 Kındıraspor 0-9 Dörtdivan Gençlikspor
Bolu Akay Kardeşler 1A A Grubu 13. Hafta 11/02/2024 16:00 GLS Grup Aladağspor 6-0 Sebenspor
Bolu Akay Kardeşler 1A A Grubu 14. Hafta 18/02/2024 11:00 Yumrukayaspor 2-5 Kındıraspor
Bolu Akay Kardeşler 1A A Grubu 14. Hafta 18/02/2024 13:00 Dörtdivan Gençlikspor 1-2 GLS Grup Aladağspor
Bolu Akay Kardeşler 1A B Grubu 14. Hafta 18/02/2024 17:00 Bolu Belediyespor 0-2 Elvan İnşaat Kızıkspor
Bolu Akay Kardeşler 1A B Grubu 14. Hafta 18/02/2024 17:00 Karacasu 2011 Spor 5-2 Özel İdare Köroğluspor
Bolu Akay Kardeşler 1A Ön Eleme 1. Hafta 25/02/2024 16:30 Sebenspor 2-1 Karacasu 2011 Spor
Bolu Akay Kardeşler 1A Play-Off 1. Hafta 03/03/2024 14:00 Bolu Yıldızspor 4-2 Sebenspor
Bolu Akay Kardeşler 1A Play-Off 2. Hafta 10/03/2024 13:00 GLS Grup Aladağspor 2-1 V Orman Taşkestispor
Bolu Akay Kardeşler 1A Play-Off 2. Hafta 10/03/2024 15:00 Dörtdivan Gençlikspor 1-2 Bolu Yıldızspor
Bolu Akay Kardeşler 1A Play-Off 3. Hafta 17/03/2024 14:00 Bolu Yıldızspor 0-2 GLS Grup Aladağspor
Bolu Akay Kardeşler 1A Play-Off 4. Hafta 24/03/2024 14:00 GLS Grup Aladağspor 4-0 Dörtdivan Gençlikspor
Bolu Akay Kardeşler 1A Play-Off 5. Hafta 07/04/2024 13:00 Dörtdivan Gençlikspor 0-2 Yeniçağaspor
Bolu Akay Kardeşler 1A Play-Off 5. Hafta 07/04/2024 15:00 Bolu Yıldızspor 0-0 V Orman Taşkestispor
Bolu Akay Kardeşler 1A Play-Off 6. Hafta 14/04/2024 13:00 Dörtdivan Gençlikspor 2-0 V Orman Taşkestispor
Bolu Akay Kardeşler 1A Play-Off 6. Hafta 14/04/2024 15:00 GLS Grup Aladağspor 4-0 Yeniçağaspor
Bolu Akay Kardeşler 1A Play-Off 7. Hafta 21/04/2024 15:00 Bolu Yıldızspor 2-3 Dörtdivan Gençlikspor
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |