Altınova Sahası
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Bursa

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): -

Adres: -

2019/20 Sezonu Maç programı

Bursa 2A 1.Grup 8. Hafta   14:00 Maksemspor - Vatan Halk Oyunları Gençlikspor
Bursa 2A 3.Grup 8. Hafta   16:00 Tuna Gençlikspor - Alacahırkaspor
Bursa 1A 1.Grup 4. Hafta 20/10/2019 16:00 Fatihgücü Gençlikspor 2-0 Bursa Barbarosspor
Bursa SAL A Grubu 2. Hafta 27/10/2019 15:30 Bursa 19 Mayısspor 2-0 Nilüfer Erdemlispor
Bursa SAL A Grubu 3. Hafta 03/11/2019 15:30 Bursa 19 Mayısspor 1-2 Akhisar Demirspor
Bursa SAL A Grubu 7. Hafta 30/11/2019 15:00 Bursa 19 Mayısspor 0-3 Kestel Belediyespor
Bursa 1A 1.Grup 10. Hafta 01/12/2019 15:00 Fatihgücü Gençlikspor 2-1 Gemlik Umurspor
Bursa SAL A Grubu 9. Hafta 15/12/2019 15:00 Bursa 19 Mayısspor 1-2 Görükle İpekspor
Bursa 1A 5.Grup 13. Hafta 22/12/2019 15:00 Ağaköyspor 0-1 1947 Çekirge İdman Yurdu
Bursa SAL A Grubu 11. Hafta 29/12/2019 15:00 Bursa 19 Mayısspor 1-3 Keles Gençlikspor
Bursa 1A 5.Grup 15. Hafta 05/01/2020 15:00 Ağaköyspor 2-0 Erikligücü Gençlikspor
Bursa SAL A Grubu 12. Hafta 11/01/2020 15:00 Bursa 19 Mayısspor 4-3 Bağlarbaşıspor
Bursa 1A 1.Grup 18. Hafta 19/01/2020 15:30 Fatihgücü Gençlikspor 2-1 Elbeyli Üzümspor
Bursa SAL A Grubu 15. Hafta 01/02/2020 15:30 Bursa 19 Mayısspor 1-0 Fethiye İdman Yurdu
Bursa 1A 1.Grup 20. Hafta 02/02/2020 15:30 Cihanspor 2-3 Altınokspor
Bursa 2A 1.Grup 2. Hafta 09/02/2020 11:30 Maksemspor 3-0 Kumlukalanspor
Bursa 2A 3.Grup 2. Hafta 09/02/2020 13:30 Tuna Gençlikspor 1-0 Nilüfer FSM Gençlikspor
Bursa 1A 1.Grup 22. Hafta 09/02/2020 15:30 Fatihgücü Gençlikspor 3-0 Cumalıkızıkspor
Bursa SAL A Grubu 17. Hafta 16/02/2020 15:30 Bursa 19 Mayısspor 0-2 İnegöl Gençlergücü
Bursa 2A 3.Grup 4. Hafta 23/02/2020 11:30 Ahmetpaşaspor 2-0 Nilüfer FSM Gençlikspor
Bursa 2A 1.Grup 4. Hafta 23/02/2020 13:30 Maksemspor 0-1 Söylemiş Başakspor
Bursa 2A 3.Grup 4. Hafta 23/02/2020 15:30 Tuna Gençlikspor 1-0 Bursa Esenevler Gençlikspor
Bursa SAL A Grubu 19. Hafta 01/03/2020 15:30 Bursa 19 Mayısspor 3-2 Burgazspor
Bursa 2A 3.Grup 6. Hafta 08/03/2020 16:00 Tuna Gençlikspor 0-6 Nilüfer Altınşehir Gençlikspor
Bursa SAL A Grubu 21. Hafta 14/03/2020 16:00 Bursa 19 Mayısspor 2-2 Gemlik Vefaspor
Bursa 2A 2.Grup 7. Hafta 15/03/2020 16:00 Muradiyespor 0-1 Bursa Selimspor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-21 ++ | MI Design