Atıcılar-2 Sahası
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Bursa

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): -

Adres: -

2019/20 Sezonu Maç programı

Bölgesel Amatör Lig 9.Grup 23. Hafta   15:00 Gülbahçespor - Vefa
Bursa 1A 1.Grup 1. Hafta 29/09/2019 16:30 Cihanspor 2-4 Ertuğrulgazi Meskenspor
Bursa 1A 4.Grup 2. Hafta 06/10/2019 16:00 Atıcılar Gençlikspor 1-0 İnegöl Doğanspor
Bursa 1A 4.Grup 3. Hafta 13/10/2019 14:00 Atıcılar Gençlikspor 1-2 Bursa Tütünspor
Bursa 1A 1.Grup 3. Hafta 13/10/2019 16:00 Bursa Barbarosspor 3-1 Bursa Güvenspor
Bursa SAL C Grubu 1. Hafta 20/10/2019 16:00 Elmasbahçelerspor 4-0 Hacıvatspor
Bursa 1A 1.Grup 5. Hafta 27/10/2019 11:30 Bursa Barbarosspor 0-0 Çekirgespor
Bursa 1A 4.Grup 5. Hafta 27/10/2019 13:30 Atıcılar Gençlikspor 0-3 Yeni Karamanspor
Bursa SAL C Grubu 2. Hafta 27/10/2019 15:30 Şükraniyespor 2-1 Sölöz Gençlerbirliği
Bursa SAL C Grubu 3. Hafta 02/11/2019 15:30 Elmasbahçelerspor 1-1 İnegöl Karadeniz Güvenspor
Bursa 1A 1.Grup 7. Hafta 10/11/2019 13:00 Cihanspor 2-1 Bursa Barbarosspor
Bursa SAL C Grubu 4. Hafta 10/11/2019 15:00 Şükraniyespor 3-3 Duaçınarı Çınarspor
Bursa 1A 3.Grup 8. Hafta 17/11/2019 11:00 Bursa Mimarsinan Gençlikspor 1-2 Nilüferspor 1987
Bursa 1A 1.Grup 8. Hafta 17/11/2019 13:00 Bursa Barbarosspor 1-1 Altınokspor
Bursa SAL C Grubu 5. Hafta 17/11/2019 15:00 Elmasbahçelerspor 1-0 Kemerçeşme Kanaryaspor
Bursa SAL C Grubu 6. Hafta 23/11/2019 15:00 Şükraniyespor 2-0 Elmasbahçelerspor
Bursa 1A 4.Grup 9. Hafta 24/11/2019 15:00 Atıcılar Gençlikspor 2-2 Mustafakemalpaşa 2014 Spor
Bursa 1A 4.Grup 10. Hafta 01/12/2019 13:00 Atıcılar Gençlikspor 2-3 Panayır Güneşspor
Bursa SAL C Grubu 7. Hafta 01/12/2019 15:00 Elmasbahçelerspor 2-1 Bursa Emekspor
Bursa SAL C Grubu 8. Hafta 08/12/2019 15:00 Şükraniyespor 1-3 İnegöl Karadeniz Güvenspor
Bursa SAL C Grubu 9. Hafta 14/12/2019 15:00 Elmasbahçelerspor 1-2 Gemlikspor
Bursa SAL C Grubu 10. Hafta 26/12/2019 15:00 Şükraniyespor 2-0 Kemerçeşme Kanaryaspor
Bursa 1A 1.Grup 15. Hafta 29/12/2019 13:00 Bursa Barbarosspor 1-3 Fatihgücü Gençlikspor
Bursa SAL C Grubu 11. Hafta 29/12/2019 15:00 Elmasbahçelerspor 1-0 Orhangazi Gençlerbirliği
Bursa 1A 4.Grup 13. Hafta 02/01/2020 15:00 Atıcılar Gençlikspor 0-2 1922 Mütarekespor
Bursa 1A 4.Grup 15. Hafta 05/01/2020 15:00 Atıcılar Gençlikspor 2-3 Gürsu Yenidoğanspor
Bursa 1A 1.Grup 17. Hafta 12/01/2020 13:00 Ertuğrulgazi Meskenspor 1-2 Gemlik Umurspor
Bursa SAL C Grubu 12. Hafta 12/01/2020 15:00 Şükraniyespor 2-2 Bursa Emekspor
Bursa 1A 4.Grup 17. Hafta 19/01/2020 13:30 Atıcılar Gençlikspor 0-2 Demetevler Gençlikspor
Bursa SAL C Grubu 13. Hafta 19/01/2020 15:30 Elmasbahçelerspor 2-1 İnegöl Kafkas Gençlikspor
Bursa SAL C Grubu 14. Hafta 25/01/2020 15:30 Şükraniyespor 1-1 Gemlikspor
Bursa SAL B Grubu 14. Hafta 26/01/2020 15:30 Gürsu Belediyespor 1-0 Orhaneli Gençlikspor
Bursa SAL C Grubu 15. Hafta 02/02/2020 13:30 Elmasbahçelerspor 4-1 Milletspor
Bursa SAL C Grubu 15. Hafta 02/02/2020 15:30 Gemlikspor 0-2 Bursa Emekspor
Bursa SAL B Grubu 16. Hafta 08/02/2020 15:30 Gürsu Belediyespor 4-1 Hamitlerspor
Bursa 2A 2.Grup 2. Hafta 09/02/2020 11:30 Yıldırım Ayyıldızspor 1-1 Bursa Selimspor
Bursa 2A 3.Grup 2. Hafta 09/02/2020 13:30 Ahmetpaşaspor 5-3 Baharspor
Bursa SAL C Grubu 16. Hafta 09/02/2020 15:30 Şükraniyespor 1-2 Orhangazi Gençlerbirliği
Bursa SAL C Grubu 17. Hafta 15/02/2020 15:30 Elmasbahçelerspor 3-2 Şükraniyespor
Bursa 2A 6.Grup 2. Hafta 16/02/2020 15:30 Bursa İnançspor 4-2 Çirişhane Gençlikspor
Bursa 2A 2.Grup 4. Hafta 23/02/2020 11:30 Bursa Kartalspor 2-0 Muradiyespor
Bursa 2A 2.Grup 4. Hafta 23/02/2020 13:30 Bursa Selimspor 2-2 Bursa Karıncalıgücü
Bursa 2A 2.Grup 4. Hafta 23/02/2020 15:30 Yıldırım Ayyıldızspor 6-1 Yunuselispor
Bursa SAL B Grubu 19. Hafta 29/02/2020 15:30 Gürsu Belediyespor 1-0 Bursa Doğugücüspor
Bursa 2A 5.Grup 4. Hafta 01/03/2020 13:30 Sinandede Ufukspor 3-2 İnegöl Orhaniyespor
Bursa SAL C Grubu 19. Hafta 01/03/2020 15:30 Duaçınarı Çınarspor 2-2 Hacıvatspor
Bursa SAL C Grubu 20. Hafta 07/03/2020 16:00 Şükraniyespor 1-0 Milletspor
Bölgesel Amatör Lig 9.Grup 21. Hafta 08/03/2020 14:00 Gülbahçespor 1-3 Bursa Yıldırımspor
Bursa 2A 2.Grup 7. Hafta 15/03/2020 14:00 Yıldırım Ayyıldızspor 6-3 Büyük Orhanspor
Bursa SAL C Grubu 21. Hafta 15/03/2020 16:00 Elmasbahçelerspor 3-1 Duaçınarı Çınarspor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-20 ++ | MI Design