Atıcılar 2 Nolu Saha
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Bursa

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): -

Adres: -

2018/19 Sezonu Maç programı

Bursa Süper Amatör A Grubu 1. Hafta 13/10/2018 16:00 Elmasbahçelerspor 3-1 Nilüfer Erdemli Sportif
Bölgesel Amatör Lig 8.Grup 4. Hafta 14/10/2018 15:00 Gülbahçespor 4-3 Salihli Belediyespor
Bursa Süper Amatör A Grubu 2. Hafta 21/10/2018 16:00 Demirtaşspor 3-0 İnegöl İsaörenspor
Bursa 1A 5.Grup 1. Hafta 24/10/2018 15:00 Çelebi Mehmet Gençlikspor 0-5 Fatihgücü KS Gençlikspor
Bursa Süper Amatör A Grubu 3. Hafta 27/10/2018 15:30 Elmasbahçelerspor 0-0 Görükle İpekspor
Bölgesel Amatör Lig 8.Grup 6. Hafta 28/10/2018 14:00 Gülbahçespor 1-1 Yıldırım Belediyespor
Bursa 1A 8.Grup 4. Hafta 04/11/2018 13:30 Atıcılar Gençlikspor 3-1 Gemlik Umurspor
Bursa 1A 8.Grup 4. Hafta 04/11/2018 15:30 Ertuğrulgazi Meskenspor 2-3 Yeni Karamanspor
Bursa Süper Amatör A Grubu 5. Hafta 10/11/2018 15:30 Elmasbahçelerspor 3-0 Demirtaşspor
Bölgesel Amatör Lig 8.Grup 8. Hafta 11/11/2018 14:00 Gülbahçespor 2-2 Urganlıspor
Bursa 1A 8.Grup 6. Hafta 18/11/2018 13:00 Atıcılar Gençlikspor 3-2 Yeni Karamanspor
Bursa 1A 8.Grup 6. Hafta 18/11/2018 15:00 Ertuğrulgazi Meskenspor 3-0 M.K.Paşa Çeltikspor
Bursa Süper Amatör A Grubu 7. Hafta 24/11/2018 15:00 Elmasbahçelerspor 3-0 Bursa 19 Mayısspor
Bölgesel Amatör Lig 8.Grup 10. Hafta 25/11/2018 14:00 Gülbahçespor 2-1 Ödemişspor
Bursa 1A 8.Grup 8. Hafta 01/12/2018 15:00 Atıcılar Gençlikspor 8-2 M.K.Paşa Çeltikspor
Bölgesel Amatör Lig 10.Grup 11. Hafta 02/12/2018 14:00 Bursa Zaferspor 2-1 Karadeniz Ereğli Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 10.Grup 12. Hafta 09/12/2018 14:00 Bursa Zaferspor 1-0 Bartınspor
Bursa Süper Amatör B Grubu 10. Hafta 15/12/2018 15:00 Kemerçeşme Kanaryaspor 1-0 Büyük Mustafakemalpaşaspor
Bölgesel Amatör Lig 8.Grup 13. Hafta 16/12/2018 14:00 Gülbahçespor 1-1 Ayvalıkgücü Belediyespor
Bursa Süper Amatör A Grubu 11. Hafta 22/12/2018 15:00 Elmasbahçelerspor 1-1 Kestel Belediyespor
Bursa 1A 8.Grup 12. Hafta 30/12/2018 15:00 Atıcılar Gençlikspor 0-7 Orhangazi Gençlerbirliği
Bursa Süper Amatör A Grubu 13. Hafta 02/01/2019 15:00 Demirtaşspor 1-4 Bursa 19 Mayısspor
Bursa 1A 6.Grup 13. Hafta 13/01/2019 13:00 1326 Pınarbaşıspor 0-0 Küplüpınar Yeşildağspor
Bursa Süper Amatör A Grubu 14. Hafta 13/01/2019 15:00 Demirtaşspor 1-7 Duaçınarı Çınarspor
Bursa Süper Amatör B Grubu 13. Hafta 19/01/2019 15:00 Kemerçeşme Kanaryaspor 0-1 Orhaneli Gençlikspor
Bölgesel Amatör Lig 8.Grup 14. Hafta 20/01/2019 14:00 Gülbahçespor 2-0 Orhangazi Belediyespor
Bursa Süper Amatör A Grubu 16. Hafta 26/01/2019 15:00 Demirtaşspor 0-1 Hürriyetspor
Bursa 1A 6.Grup 15. Hafta 27/01/2019 15:00 1326 Pınarbaşıspor 2-10 Yavuz Selim Gençlikspor
Bursa Süper Amatör B Grubu 15. Hafta 02/02/2019 15:00 Kemerçeşme Kanaryaspor 1-0 İnegöl Kafkas Gençlikspor
Bölgesel Amatör Lig 8.Grup 16. Hafta 03/02/2019 14:00 Gülbahçespor 2-1 Yalova Kadıköyspor
Bursa Süper Amatör A Grubu 17. Hafta 03/02/2019 15:00 Elmasbahçelerspor 1-0 Sölöz Gençlerbirliği
Bursa Süper Amatör A Grubu 18. Hafta 09/02/2019 15:00 Demirtaşspor 0-4 Elmasbahçelerspor
Bursa Süper Amatör B Grubu 17. Hafta 16/02/2019 15:00 Kemerçeşme Kanaryaspor 1-0 İnegöl Kurtuluşspor
Bursa 1A 8.Grup 18. Hafta 17/02/2019 11:00 Atıcılar Gençlikspor 0-1 Ertuğrulgazi Meskenspor
Bursa 1A 6.Grup 18. Hafta 17/02/2019 13:00 Sinandede Ufukspor 3-3 Orhangazi Hürspor
Bursa Süper Amatör A Grubu 19. Hafta 17/02/2019 15:00 Elmasbahçelerspor 2-2 Keles Gençlikspor
Bursa Süper Amatör A Grubu 20. Hafta 23/02/2019 15:00 Demirtaşspor 2-3 Nilüfer Erdemli Sportif
Bursa 2A 3.Grup 1. Hafta 24/02/2019 13:00 Selimspor 1-0 Kanalboyu Nilüferspor
Bursa Süper Amatör B Grubu 18. Hafta 24/02/2019 15:00 Kemerçeşme Kanaryaspor 1-0 Burgazspor
Bursa Süper Amatör B Grubu 19. Hafta 02/03/2019 16:00 Burgazspor 2-0 İnegöl Kurtuluşspor
Bursa 2A 2.Grup 2. Hafta 03/03/2019 12:00 Yıldırım Ayyıldızspor 4-0 İpekyoluspor
Bursa 2A 1.Grup 2. Hafta 03/03/2019 14:00 Namıkkemalspor 1-1 Kumyaka Gençlerbirliği
Bursa Süper Amatör A Grubu 21. Hafta 03/03/2019 16:00 Elmasbahçelerspor 4-0 Duaçınarı Çınarspor
Bursa Süper Amatör A Grubu 22. Hafta 09/03/2019 16:00 Demirtaşspor 0-6 Görükle İpekspor
Bursa Süper Amatör B Grubu 20. Hafta 10/03/2019 16:00 Kemerçeşme Kanaryaspor 1-6 Yenişehir Belediyespor
Bursa 2A 6.Grup 4. Hafta 17/03/2019 12:00 Baharspor 1-0 Sırameşelerspor
Bursa 2A 2.Grup 4. Hafta 17/03/2019 14:00 Ahmetpaşaspor 0-7 Gemlik Gençlerbirliği
Bursa Süper Amatör A Grubu 23. Hafta 17/03/2019 16:00 Elmasbahçelerspor 3-1 Hürriyetspor
Bursa 2A 5.Grup 5. Hafta 24/03/2019 14:00 Alacahırkaspor 1-2 Uludağspor
Bursa Süper Amatör B Grubu 22. Hafta 24/03/2019 16:00 Kemerçeşme Kanaryaspor 6-2 Gürsu Belediyespor
Bursa Süper Amatör A Grubu 25. Hafta 27/03/2019 16:00 Demirtaşspor 0-4 Keles Gençlikspor
Bursa 2A 2.Grup 6. Hafta 30/03/2019 14:00 Ahmetpaşaspor 2-2 İnançspor
Bursa Süper Amatör A Grubu 26. Hafta 30/03/2019 16:00 Elmasbahçelerspor 2-0 Emekspor
Bursa 2A 2.Grup 7. Hafta 07/04/2019 14:00 Yıldırım Ayyıldızspor 5-2 100.Yıl Mahallesi Nilüferspor
Bursa 2A 2.Grup 7. Hafta 07/04/2019 16:00 Ahmetpaşaspor 0-3 Gemlik Körfezspor
Bursa Süper Amatör Play-Off 2. Hafta 11/04/2019 16:00 İnegöl Doğugücüspor 1-1 Keles Gençlikspor
Bursa 2A 1.Grup 9. Hafta 21/04/2019 13:00 Namıkkemalspor 1-4 Hacivat Gençlerbirliği
Bursa Süper Amatör Play-Off 5. Hafta 21/04/2019 16:00 Yenişehir Belediyespor 2-1 İznikspor
Bursa 2A 6.Grup 10. Hafta 28/04/2019 16:30 Baharspor 1-5 MKP Tepecik Gençlikspor
Bursa 2A 5.Grup 11. Hafta 05/05/2019 16:30 Kazıklı Kooperatifspor 1-2 Mutlular Gençlikspor
Bursa 2A 2.Grup 12. Hafta 12/05/2019 14:30 Ahmetpaşaspor 0-2 Yıldırım Ayyıldızspor
Bursa 2A 1.Grup 12. Hafta 12/05/2019 16:30 Namıkkemalspor 1-2 Nilüfer Karamanspor
Bursa 2A 2.Grup 13. Hafta 18/05/2019 14:30 Yıldırım Ayyıldızspor 0-0 Cumalıkızık Gençlikspor
Bursa 2A 6.Grup 14. Hafta 26/05/2019 15:00 Baharspor - Demetevler Gençlikspor
Bursa 2A 2.Grup 14. Hafta 26/05/2019 17:00 Ahmetpaşaspor - Cumalıkızık Gençlikspor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-19 ++ | MI Design