Hürriyet Sahası
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Bursa

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): -

Adres: -

2018/19 Sezonu Maç programı

Bursa Süper Amatör A Grubu 1. Hafta 13/10/2018 16:00 Hürriyetspor 2-1 Görükle İpekspor
Bursa 1A 2.Grup 1. Hafta 14/10/2018 16:00 Altınokspor 2-0 Yenişehir Yolörenspor
Bursa 1A 7.Grup 2. Hafta 21/10/2018 16:00 Soğukkuyuspor 2-2 Çalıspor
Bursa Süper Amatör A Grubu 3. Hafta 27/10/2018 15:30 Hürriyetspor 3-1 Demirtaşspor
Bursa 1A 2.Grup 3. Hafta 28/10/2018 13:30 Altınokspor 0-0 Değirmenönü Gençlikspor
Bursa 1A 8.Grup 3. Hafta 28/10/2018 15:30 Yeni Karamanspor 8-3 M.K.Paşa Çeltikspor
Bursa 1A 4.Grup 4. Hafta 03/11/2018 15:30 Özlüce Gençlikspor 3-0 İnegöl Osmaniyespor
Bursa 1A 7.Grup 4. Hafta 04/11/2018 15:30 Çağlayanspor 4-1 Hüdavendigar Dikkaldırımspor
Bursa Süper Amatör A Grubu 5. Hafta 10/11/2018 15:30 Hürriyetspor 1-5 Bursa 19 Mayısspor
Bursa 1A 8.Grup 5. Hafta 11/11/2018 13:30 Yeni Karamanspor 1-0 Millet Mahallesispor
Bursa 1A 2.Grup 5. Hafta 11/11/2018 15:30 Altınokspor 1-6 Şükraniyespor
Bursa 1A 4.Grup 6. Hafta 18/11/2018 13:00 Özlüce Gençlikspor 1-1 Panayırspor
Bursa 1A 7.Grup 6. Hafta 18/11/2018 15:00 Soğukkuyuspor 2-4 Mudanyaspor
Bursa 1A 8.Grup 7. Hafta 25/11/2018 13:00 Yeni Karamanspor 1-1 Orhangazi Gençlerbirliği
Bursa 1A 2.Grup 7. Hafta 25/11/2018 15:00 Altınokspor 2-2 Orhangazi Narlıcaspor
Bursa 1A 4.Grup 8. Hafta 02/12/2018 13:00 Özlüce Gençlikspor 1-1 Bursa Tütünspor
Bursa 1A 7.Grup 8. Hafta 02/12/2018 15:00 Soğukkuyuspor 1-1 Çağlayanspor
Bursa 1A 7.Grup 10. Hafta 16/12/2018 13:00 Soğukkuyuspor 1-2 Odunlukspor
Bursa Süper Amatör A Grubu 10. Hafta 16/12/2018 15:00 Hürriyetspor 0-1 Elmasbahçelerspor
Bursa 1A 8.Grup 11. Hafta 23/12/2018 13:00 Yeni Karamanspor 2-1 Mustafakemalpaşa 2014 Spor
Bursa 1A 2.Grup 11. Hafta 23/12/2018 15:00 Altınokspor 2-0 İnegöl Alanyurt Gençlikspor
Bursa 1A 7.Grup 12. Hafta 30/12/2018 13:00 Soğukkuyuspor 1-2 Gemlik Çotanakspor
Bursa Süper Amatör A Grubu 12. Hafta 30/12/2018 15:00 Hürriyetspor 3-3 Nilüfer Erdemli Sportif
Bursa 1A 2.Grup 13. Hafta 13/01/2019 13:00 Altınokspor 2-1 Erikligücü Gençlikspor
Bursa 1A 8.Grup 13. Hafta 13/01/2019 15:00 Yeni Karamanspor 2-1 Ertuğrulgazi Meskenspor
Bursa 1A 7.Grup 14. Hafta 20/01/2019 13:00 Soğukkuyuspor 0-5 Hüdavendigar Dikkaldırımspor
Bursa Süper Amatör A Grubu 15. Hafta 20/01/2019 15:00 Hürriyetspor 2-1 Sölöz Gençlerbirliği
Bursa 1A 2.Grup 15. Hafta 27/01/2019 13:00 Altınokspor 3-0 Vakıf Gençlikspor
Bursa 1A 8.Grup 15. Hafta 27/01/2019 15:00 Yeni Karamanspor 1-2 Atıcılar Gençlikspor
Bursa 1A 7.Grup 16. Hafta 03/02/2019 11:00 Soğukkuyuspor 3-4 Panayır Güneşspor
Bursa 1A 3.Grup 16. Hafta 03/02/2019 13:00 Hamitlerspor 1-1 Altınsabanspor
Bursa Süper Amatör A Grubu 17. Hafta 03/02/2019 15:00 Hürriyetspor 1-3 Keles Gençlikspor
Bursa 1A 8.Grup 17. Hafta 10/02/2019 15:00 Yeni Karamanspor 5-0 Gemlik Umurspor
Bursa 1A 2.Grup 18. Hafta 17/02/2019 13:00 Altınokspor 2-2 Fethiye İdman Yurdu
Bursa Süper Amatör A Grubu 19. Hafta 17/02/2019 15:00 Hürriyetspor 3-0 Duaçınarı Çınarspor
Bursa 2A 4.Grup 1. Hafta 24/02/2019 15:00 Bursa Güvenspor 2-2 Gündoğdu Gençlikspor
Bursa 2A 6.Grup 2. Hafta 03/03/2019 14:00 Nilüfer FSM Gençlikspor 0-2 Demirci Gençlik Gelişimspor
Bursa Süper Amatör A Grubu 22. Hafta 09/03/2019 16:00 Hürriyetspor 1-2 Kestel Belediyespor
Bursa 2A 6.Grup 3. Hafta 10/03/2019 14:00 Demirci Gençlik Gelişimspor 1-0 Baharspor
Bursa 2A 7.Grup 3. Hafta 10/03/2019 16:00 Bursa Çeltikspor 0-7 Orhangazi Çakırlıspor
Bursa 2A 7.Grup 4. Hafta 17/03/2019 14:00 Yunuselispor 1-2 Akpınar İdman Yurdu
Bursa 2A 4.Grup 4. Hafta 17/03/2019 16:00 Gündoğdu Gençlikspor 7-0 Çiçeklispor
Bursa Süper Amatör A Grubu 24. Hafta 23/03/2019 16:00 Hürriyetspor 3-4 Emekspor
Bursa 2A 5.Grup 5. Hafta 24/03/2019 14:00 Mutlular Gençlikspor 1-2 Çamlıca Gençlikspor
Bursa 2A 6.Grup 5. Hafta 24/03/2019 16:00 Demirci Gençlik Gelişimspor 3-4 Maksemspor
Bursa Süper Amatör A Grubu 26. Hafta 30/03/2019 16:00 Hürriyetspor 0-3 İznikspor
Bursa 2A 5.Grup 7. Hafta 07/04/2019 12:00 Nilüfer Altınşehir Gençlikspor 4-1 Batı Trakyaspor
Bursa 2A 6.Grup 7. Hafta 07/04/2019 14:00 Nilüfer FSM Gençlikspor 3-0 MKP Akarspor
Bursa 2A 5.Grup 7. Hafta 07/04/2019 16:00 Mutlular Gençlikspor 1-3 Karacabey Belediyespor
Bursa Süper Amatör Play-Off 3. Hafta 14/04/2019 16:00 İznikspor 1-1 Keles Gençlikspor
Bursa 2A 5.Grup 9. Hafta 21/04/2019 16:30 Mutlular Gençlikspor 2-2 Alacahırkaspor
Bursa 2A 1.Grup 10. Hafta 28/04/2019 12:30 Uludağ Yıldız Gençlikspor 3-0 Kumyaka Gençlerbirliği
Bursa 2A 5.Grup 10. Hafta 28/04/2019 14:30 Mutlular Gençlikspor 1-6 Çifte Havuzlar Gençlikspor
Bursa 2A 4.Grup 10. Hafta 28/04/2019 16:30 Gündoğdu Gençlikspor 2-1 Bursa Güvenspor
Bursa 2A 4.Grup 11. Hafta 05/05/2019 14:30 Bursa SHÇEK 1-1 Çirişhane Gençlikspor
Bursa 2A 2.Grup 11. Hafta 05/05/2019 16:30 İnançspor 0-5 Gemlik Körfezspor
Bursa 2A 6.Grup 12. Hafta 12/05/2019 14:30 Nilüfer FSM Gençlikspor 1-1 Sırameşelerspor
Bursa 2A 4.Grup 12. Hafta 12/05/2019 16:30 Gündoğdu Gençlikspor 3-0 Bursa SHÇEK
Bursa 2A 5.Grup 13. Hafta 18/05/2019 14:30 Mutlular Gençlikspor 0-2 Nilüfer Altınşehir Gençlikspor
Bursa 2A 2.Grup 13. Hafta 18/05/2019 16:30 İnançspor 2-5 100.Yıl Mahallesi Nilüferspor
Bursa 2A 2.Grup 14. Hafta 26/05/2019 15:00 100.Yıl Mahallesi Nilüferspor 6-3 Gemlik Kurşunlu Gençlikspor
Bursa 2A 7.Grup 14. Hafta 26/05/2019 17:00 Yunuselispor 5-0 Bursa Çeltikspor
Bursa 2A 5.Grup 15. Hafta 02/06/2019 15:00 Mutlular Gençlikspor 6-0 Batı Trakyaspor
Bursa 2A 2.Grup 15. Hafta 02/06/2019 17:00 İnançspor 2-1 Ahmetpaşaspor
Bursa 2A 2.Grup 16. Hafta 09/06/2019 15:00 İnançspor 3-0 Gemlik Kurşunlu Gençlikspor
Bursa 2A 4.Grup 16. Hafta 09/06/2019 17:00 Bursa Güvenspor 2-0 Elbeyli Üzümspor
Bursa 2A 5.Grup 17. Hafta 16/06/2019 18:00 Mutlular Gençlikspor 4-0 Uludağspor
Bursa 2A 2.Grup 18. Hafta 22/06/2019 16:00 İnançspor 0-1 Yıldırım Ayyıldızspor
Bursa 2A 4.Grup 18. Hafta 22/06/2019 18:00 Bursa Güvenspor 3-0 Çirişhane Gençlikspor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-19 ++ | MI Design