İnegöl Kurtuluş Sahası
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Bursa

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): İnegöl Kurtuluşspor

Adres: -

2018/19 Sezonu Maç programı

Bursa Süper Amatör A Grubu 1. Hafta 13/10/2018 16:00 İnegöl İsaörenspor 0-3 Sölöz Gençlerbirliği
Bursa 1A 5.Grup 1. Hafta 14/10/2018 12:00 İnegöl Akhisar Demirspor 2-2 1922 Mütarekespor
Bursa 1A 4.Grup 1. Hafta 14/10/2018 14:00 İnegöl Osmaniyespor 2-0 Panayırspor
Bursa Süper Amatör B Grubu 1. Hafta 14/10/2018 16:00 İnegöl Doğugücüspor 1-0 Orhaneli Gençlikspor
Bursa 1A 2.Grup 2. Hafta 20/10/2018 14:00 İnegöl Alanyurt Gençlikspor 0-0 Altınokspor
Bursa Süper Amatör B Grubu 2. Hafta 20/10/2018 16:00 İnegöl Kurtuluşspor 3-0 İnegöl Kafkas Gençlikspor
Bursa 1A 3.Grup 2. Hafta 21/10/2018 16:00 İnegöl Karadeniz Güvenspor 1-1 Gedelekgücü
Bursa Süper Amatör B Grubu 3. Hafta 28/10/2018 15:30 İnegöl Doğugücüspor 1-0 İnegöl Kafkas Gençlikspor
Bursa Süper Amatör B Grubu 4. Hafta 03/11/2018 13:30 İnegöl Kurtuluşspor 1-1 İnegöl Doğugücüspor
Bursa Süper Amatör B Grubu 4. Hafta 03/11/2018 15:30 İnegöl Gençlergücü 0-0 Yenişehir Belediyespor
Bursa 1A 1.Grup 4. Hafta 04/11/2018 15:30 İnegöl Doğanspor 3-1 Bağlarbaşıspor
Bursa 1A 3.Grup 5. Hafta 11/11/2018 15:30 İnegöl Karadeniz Güvenspor 3-2 TSE Arabayatağıspor
Bursa Süper Amatör B Grubu 6. Hafta 17/11/2018 13:00 İnegöl Kurtuluşspor 2-0 Kemerçeşme Kanaryaspor
Bursa Süper Amatör B Grubu 6. Hafta 17/11/2018 15:00 İnegöl Gençlergücü 3-0 Gürsu Belediyespor
Bursa 1A 3.Grup 7. Hafta 25/11/2018 13:00 İnegöl Karadeniz Güvenspor 5-0 Bursa Karıncalıgücü
Bursa 1A 2.Grup 7. Hafta 25/11/2018 15:00 İnegöl Alanyurt Gençlikspor 4-1 Erikligücü Gençlikspor
Bursa Süper Amatör B Grubu 8. Hafta 01/12/2018 13:00 İnegöl Kurtuluşspor 2-3 Burgazspor
Bursa Süper Amatör B Grubu 8. Hafta 01/12/2018 15:00 İnegöl Doğugücüspor 1-2 Yenişehir Belediyespor
Bursa 1A 3.Grup 9. Hafta 09/12/2018 15:00 İnegöl Karadeniz Güvenspor 2-1 Hamitlerspor
Bursa Süper Amatör B Grubu 10. Hafta 15/12/2018 15:00 İnegöl Doğugücüspor 3-1 Gürsu Belediyespor
Bursa 1A 3.Grup 10. Hafta 16/12/2018 13:00 İnegöl Karadeniz Güvenspor 2-0 Altınsabanspor
Bursa 1A 5.Grup 11. Hafta 23/12/2018 13:00 İnegöl Akhisar Demirspor 0-0 İsmetiye Gençlikspor
Bursa Süper Amatör B Grubu 11. Hafta 23/12/2018 15:00 İnegöl Kurtuluşspor 0-0 Orhangazi Yeniköyspor
Bursa 1A 2.Grup 12. Hafta 30/12/2018 15:00 İnegöl Alanyurt Gençlikspor 1-3 Fethiye İdman Yurdu
Bursa 1A 5.Grup 13. Hafta 13/01/2019 13:00 İnegöl Akhisar Demirspor 1-1 Fatihgücü KS Gençlikspor
Bursa Süper Amatör B Grubu 12. Hafta 13/01/2019 15:00 İnegöl Kurtuluşspor 0-2 Yenişehir Belediyespor
Bursa Süper Amatör B Grubu 13. Hafta 19/01/2019 15:00 İnegöl Doğugücüspor 3-1 Orhangazi Yeniköyspor
Bursa 1A 5.Grup 15. Hafta 27/01/2019 11:00 İnegöl Akhisar Demirspor 2-1 Değirmenlikızık Gençlikspor
Bursa 1A 3.Grup 15. Hafta 27/01/2019 13:00 İnegöl Karadeniz Güvenspor 3-1 Bursa İhsaniyespor
Bursa Süper Amatör B Grubu 14. Hafta 27/01/2019 15:00 İnegöl Kurtuluşspor 2-1 Büyük Mustafakemalpaşaspor
Bursa Süper Amatör B Grubu 16. Hafta 10/02/2019 13:00 İnegöl Kurtuluşspor 2-1 Gürsu Belediyespor
Bursa 1A 3.Grup 17. Hafta 10/02/2019 15:00 İnegöl Karadeniz Güvenspor 4-4 Yenişehir Esnaf Doğanspor
Bursa 1A 1.Grup 18. Hafta 17/02/2019 15:00 İnegöl Doğanspor - Balkanspor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-19 ++ | MI Design