İnegöl Kurtuluş Sahası
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Bursa

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): İnegöl Kurtuluşspor, İnegöl Mobilya 2018 Spor, İnegöl Orhaniyespor, İnegöl Osmaniyespor

Adres: -

2022/23 Sezonu Maç programı

Bursa SAL C Grubu 1. Hafta 17/09/2022 16:00 İnegöl Kurtuluşspor 1-0 Çotanakspor
Bursa SAL B Grubu 1. Hafta 18/09/2022 16:00 İnegöl Osmaniyespor 4-1 Elbeyli Üzümspor
Bursa SAL A Grubu 2. Hafta 25/09/2022 16:00 İnegöl Orhaniyespor 4-0 Gülbahçespor
Bursa 1A 2.Grup 3. Hafta 02/10/2022 14:00 İnegöl İsaörenspor 3-3 Bursa 1326 FK
Bursa 1A 3.Grup 3. Hafta 02/10/2022 16:00 İnegöl Doğanspor 3-1 İnegöl Gençlergücü
Bursa SAL A Grubu 4. Hafta 08/10/2022 16:00 İnegöl Mobilya 2018 Spor 4-0 Duaçınarı Çınarspor
Bursa SAL B Grubu 5. Hafta 15/10/2022 15:00 İnegöl Osmaniyespor 1-0 Yiğitler Mahallesi Gençlikspor
Bursa SAL C Grubu 5. Hafta 16/10/2022 14:00 İnegöl Kurtuluşspor 4-0 Bademli 2021 Spor
Bursa 1A 2.Grup 5. Hafta 16/10/2022 16:00 İnegöl İsaörenspor 2-5 İnegöl Anadolu FK
Bursa 1A 3.Grup 6. Hafta 23/10/2022 13:00 İnegöl Gençlergücü 1-2 Gemlik Umurspor
Bursa SAL A Grubu 6. Hafta 23/10/2022 15:00 İnegöl Mobilya 2018 Spor 3-1 Orhangazi Hürspor
Bursa 1A 2.Grup 8. Hafta 30/10/2022 11:00 İnegöl İsaörenspor 1-6 Yunusemre Ardaspor
Bursa SAL B Grubu 7. Hafta 30/10/2022 13:00 İnegöl Osmaniyespor 5-0 Nilüferspor 1987
Bursa SAL C Grubu 7. Hafta 30/10/2022 15:00 İnegöl Kurtuluşspor 2-1 Yenişehir Belediyespor
Bursa SAL C Grubu 9. Hafta 12/11/2022 15:00 İnegöl Kurtuluşspor 1-3 Mustafakemalpaşa Belediyespor
Bursa 1A 2.Grup 10. Hafta 13/11/2022 12:30 İnegöl İsaörenspor 2-0 Bursa Yıldırım Şirinevlerspor
Bursa SAL A Grubu 9. Hafta 13/11/2022 15:00 İnegöl Mobilya 2018 Spor 4-2 Bağlarbaşıspor
Bursa SAL B Grubu 10. Hafta 20/11/2022 15:00 İnegöl Osmaniyespor 2-0 Gürsu Yenidoğanspor
Bursa 1A 3.Grup 12. Hafta 27/11/2022 12:30 İnegöl Gençlergücü 2-2 Namıkkemalspor
Bursa SAL C Grubu 11. Hafta 27/11/2022 15:00 NK Lojistik Gençlergücü 1-2 Mustafakemalpaşa Belediyespor
Bursa SAL C Grubu 12. Hafta 03/12/2022 15:00 İnegöl Kurtuluşspor 0-0 NK Lojistik Gençlergücü
Bursa SAL B Grubu 12. Hafta 04/12/2022 15:00 İnegöl Osmaniyespor 3-2 Bursa Tütünspor
Bursa 1A 3.Grup 14. Hafta 11/12/2022 12:30 İnegöl Gençlergücü 1-2 İnegöl Doğanspor
Bursa SAL C Grubu 13. Hafta 11/12/2022 15:00 NK Lojistik Gençlergücü 6-1 Demirtaşspor
Bursa 1A 2.Grup 15. Hafta 18/12/2022 12:30 İnegöl İsaörenspor 0-0 Bursa Yavuz Selim Gençlerbirliği
Bursa 1A 3.Grup 15. Hafta 18/12/2022 15:00 İnegöl Doğanspor 1-0 Namıkkemalspor
Bursa 1A 3.Grup 16. Hafta 25/12/2022 15:00 İnegöl Gençlergücü 0-1 Kazıklı Kooperatifspor
Bursa 1A 2.Grup 18. Hafta 03/01/2023 15:00 İnegöl İsaörenspor 3-3 Nisa Kuyumculuk Çamlıcaspor
Bursa 1A 3.Grup 18. Hafta 04/01/2023 15:00 İnegöl Gençlergücü 5-1 Bursa Selimspor
Bursa SAL A Grubu 14. Hafta 07/01/2023 15:00 İnegöl Mobilya 2018 Spor 1-0 Yeni Karamanspor
Bursa SAL C Grubu 15. Hafta 15/01/2023 12:00 İnegöl Kurtuluşspor 3-2 Bursa Merinosspor
Bursa SAL B Grubu 15. Hafta 15/01/2023 15:00 İnegöl Osmaniyespor 0-0 Mudanyaspor
Bursa 1A 3.Grup 22. Hafta 29/01/2023 15:00 İnegöl Doğanspor 2-1 Demiryolu Gençlikspor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-23 ++ | MI Design