23/24 BAL'a katılacak takımlar
Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=

Veysel Karani Sahası
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Bursa

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): -

Adres: -

2023/24 Sezonu Maç programı

Bursa 1A 5.Grup 10. Hafta     Arabayatağıspor 3-0 Mustafakemalpaşa 2014 Spor
Bursa 1A 6.Grup 1. Hafta 08/10/2023 16:30 Elmasbahçelerspor 0-0 Bursa Mimarsinan Gençlikspor
Bursa SAL C Grubu 1. Hafta 15/10/2023 15:00 Bursa Zaferspor 0-0 Orhangazi Hürspor
Bölgesel Amatör Lig 3.Grup 2. Hafta 22/10/2023 14:00 Mustafakemalpaşa Belediyespor 0-1 Altınova Belediyespor
Bursa SAL C Grubu 3. Hafta 28/10/2023 15:00 Bursa Zaferspor 1-1 İnegöl Orhaniyespor
Bursa SAL A Grubu 3. Hafta 29/10/2023 15:00 Şükraniyespor 1-0 Yenişehir Belediyespor
Bursa 1A 1.Grup 6. Hafta 12/11/2023 13:00 Erikligücü Gençlikspor 4-1 Yiğitler Mahallesi Gençlikspor
Bursa SAL A Grubu 5. Hafta 12/11/2023 15:00 Şükraniyespor 3-0 Akhisar Demirspor
Bursa SAL C Grubu 6. Hafta 18/11/2023 15:00 Bursa 1326 FK 0-1 Orhangazi Hürspor
Bursa SAL A Grubu 6. Hafta 19/11/2023 15:00 Bursa Tütünspor 2-2 Yenişehir Belediyespor
Bursa SAL A Grubu 7. Hafta 25/11/2023 15:00 Şükraniyespor 5-0 Orhangazi Çakırlıspor
Bursa 1A 4.Grup 8. Hafta 26/11/2023 13:00 Altınsabanspor 1-2 Bursa Yavuz Selim Gençlerbirliği
Bursa SAL C Grubu 7. Hafta 26/11/2023 15:00 Bursa Zaferspor 0-1 Küplüpınar Yeşildağspor
Bursa 1A 1.Grup 9. Hafta 03/12/2023 13:00 Ovaakçaspor 1-3 Erikligücü Gençlikspor
Bursa SAL C Grubu 8. Hafta 03/12/2023 15:00 Küplüpınar Yeşildağspor 1-1 Burgazspor
Bursa SAL C Grubu 9. Hafta 09/12/2023 15:00 Bursa Zaferspor 1-0 Fatihgücü KS Gençlikspor
Bursa SAL A Grubu 9. Hafta 10/12/2023 15:00 Şükraniyespor 2-0 Orhaneli Gençlikspor
Bursa 1A 6.Grup 11. Hafta 23/12/2023 15:00 Elmasbahçelerspor 0-5 Tirilyespor
Bursa 1A 4.Grup 11. Hafta 24/12/2023 13:00 Bursa Barbarosspor 1-2 Bursa Merinosspor
Bursa SAL C Grubu 10. Hafta 24/12/2023 15:00 Küplüpınar Yeşildağspor 3-2 Hürriyetspor
Bursa 1A 5.Grup 12. Hafta 07/01/2024 13:00 Arabayatağıspor 0-2 Yunusemre Arda Spor
Bursa SAL A Grubu 11. Hafta 07/01/2024 15:00 Şükraniyespor 1-0 İnegöl Karadeniz Güvenspor
Bursa 1A 3.Grup 13. Hafta 10/01/2024 15:00 Cihanspor 0-4 İnegöl Anadolu FK
Bursa SAL C Grubu 11. Hafta 11/01/2024 15:00 İnegöl Orhaniyespor 3-1 Küplüpınar Yeşildağspor
Bursa SAL A Grubu 12. Hafta 13/01/2024 15:00 Bursa Tütünspor 1-4 Orhaneli Gençlikspor
Bursa SAL C Grubu 12. Hafta 14/01/2024 15:00 İnegöl Orhaniyespor 4-0 Bursa Gençlergücü
Bursa SAL B Grubu 13. Hafta 20/01/2024 15:00 Kestel Belediyespor 3-0 Nilüfer Kızılcıklıspor
Bursa SAL A Grubu 13. Hafta 21/01/2024 13:00 Şükraniyespor 5-0 Kumyaka Gençlerbirliği
Bursa SAL C Grubu 13. Hafta 21/01/2024 15:00 Bursa Zaferspor 1-1 Hürriyetspor
Bursa SAL C Grubu 14. Hafta 27/01/2024 15:00 Bursa 1326 FK 0-0 Fatihgücü KS Gençlikspor
Bursa 1A 4.Grup 16. Hafta 28/01/2024 13:00 Altınsabanspor 2-1 Balkanspor
Bursa SAL B Grubu 14. Hafta 28/01/2024 15:00 Keles Gençlikspor 2-1 İnegöl Mobilya Kurtuluşspor
Bursa SAL A Grubu 15. Hafta 03/02/2024 15:00 Şükraniyespor 5-0 Bursa Tütünspor
Bursa SAL C Grubu 15. Hafta 04/02/2024 15:00 Bursa Zaferspor 2-2 Bursa 1326 FK
Bursa 1A 4.Grup 18. Hafta 10/02/2024 13:00 Altınsabanspor 4-2 Bursa Merinosspor
Bursa SAL C Grubu 16. Hafta 11/02/2024 13:00 Küplüpınar Yeşildağspor 4-0 Bursa Gençlergücü
Bursa 1A 6.Grup 18. Hafta 11/02/2024 15:00 Elmasbahçelerspor 3-2 Altınokspor
Bursa 2A 2.Grup 1. Hafta 17/02/2024 14:00 Kükürtlüspor 1-0 Yıldırım Ayyıldızspor
Bursa SAL C Grubu 17. Hafta 17/02/2024 16:00 Bursa Zaferspor 2-2 İznikspor
Bursa SAL A Grubu 17. Hafta 18/02/2024 16:00 Şükraniyespor 1-0 İnegöl Osmaniye Futbol SK
Bursa 2A 3.Grup 2. Hafta 24/02/2024 16:00 İvazpaşaspor 0-7 Gemlik Kumla Gençlikspor
Bursa SAL C Grubu 18. Hafta 25/02/2024 16:00 Küplüpınar Yeşildağspor 2-2 Bursa Zaferspor
Bursa 2A 3.Grup 3. Hafta 03/03/2024 12:00 1326 Pınarbaşıspor 5-2 İvazpaşaspor
Bursa 2A 2.Grup 3. Hafta 03/03/2024 14:00 Kükürtlüspor 5-1 Yunuselispor
Bursa SAL C Grubu 19. Hafta 03/03/2024 16:00 Bursa Zaferspor 3-2 Bursa Gençlergücü
Bursa SAL C Grubu 20. Hafta 09/03/2024 16:00 Küplüpınar Yeşildağspor 1-2 Orhangazi Hürspor
Bursa 2A 3.Grup 4. Hafta 10/03/2024 14:00 İvazpaşaspor 2-4 Maksemspor
Bursa SAL B Grubu 20. Hafta 10/03/2024 16:00 Kestel Belediyespor 6-0 Millet Göçmenspor
Bursa 2A 3.Grup 5. Hafta 16/03/2024 13:30 Maksemspor 2-3 Akpınar İdman Yurdu
Bursa SAL A Grubu 21. Hafta 16/03/2024 15:30 Şükraniyespor 6-0 Demirtaşspor
Bursa 2A 2.Grup 5. Hafta 17/03/2024 13:30 Yıldırım Ayyıldızspor 0-2 Yunuselispor
Bursa 2A 1.Grup 5. Hafta 17/03/2024 15:30 Uludağspor 7-3 Demetevler Gençlikspor
Bursa SAL B Grubu 22. Hafta 23/03/2024 15:30 Kestel Belediyespor 2-1 Orhangazi Gençlerbirliği
Bursa 2A 2.Grup 6. Hafta 24/03/2024 11:30 Başaran Kuştepespor 3-2 Yıldırım Ayyıldızspor
Bursa SAL C Grubu 22. Hafta 24/03/2024 15:30 Bursa Zaferspor 5-3 Burgazspor
Bursa 2A 2.Grup 7. Hafta 30/03/2024 13:00 Kükürtlüspor 1-0 Bosna Turanspor
Bursa 2A 2.Grup 7. Hafta 30/03/2024 15:00 Baharspor 1-1 Karapınar Gençlikspor
Bursa 2A 2.Grup 8. Hafta 02/04/2024 15:00 Bosna Turanspor 1-1 Baharspor
Bursa 2A 2.Grup 9. Hafta 07/04/2024 15:30 Yıldırım Ayyıldızspor 2-0 Bosna Turanspor
Bursa SAL Play-Off 2. Hafta 14/04/2024 16:00 Şükraniyespor 0-1 Fethiye İdman Yurdu
Bursa SAL Play-Off 3. Hafta 21/04/2024 16:00 İnegöl Orhaniyespor 3-0 Şükraniyespor
Bursa SAL Play-Off 4. Hafta 28/04/2024 16:00 Şükraniyespor 4-2 İnegöl Alanyurt Gençlikspor
Kadınlar 3.Lig 13.Grup 14. Hafta 01/05/2024 16:00 Bursa Ufukspor 0-6 Bursa Soğanlıspor
Bursa SAL Play-Off 5. Hafta 05/05/2024 16:00 İnegöl Orhaniyespor 1-5 Fethiye İdman Yurdu
Bursa 2A 1.Grup 13. Hafta 12/05/2024 15:00 Uludağspor 1-0 Gündoğdu Gençlikspor
Bursa 2A 2.Grup 13. Hafta 12/05/2024 17:00 Yıldırım Ayyıldızspor 2-4 Bursa İnançspor
Bursa 2A 1.Grup 14. Hafta 19/05/2024 14:00 Ahmetpaşaspor - Çekirge İdman Yurdu
Bursa 2A 2.Grup 14. Hafta 19/05/2024 16:00 Başaran Kuştepespor - Baharspor
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |