18 Mart Suni Saha
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Çanakkale

Kapasite: 500

Evsahibi takım(lar): Atatürk Mah. Umut Gençlikspor, Çanakkale Tarımspor, Saraycıkspor

Adres: -

2017/18 Sezonu Maç programı

Çanakkale Süper Amatör 1. Hafta 07/10/2017 14:00 Çanakkalespor FK 4-0 Arslancaspor
Çanakkale Süper Amatör 2. Hafta 15/10/2017 13:00 Arslancaspor 0-3 Yenicespor
Çanakkale 1.Amatör 1. Hafta 15/10/2017 17:00 Dümrekspor 2-3 Çanakkale Barbarosspor
Çanakkale 1.Amatör 2. Hafta 21/10/2017 15:00 Saraycıkspor 2-1 Evreşespor
Çanakkale 1.Amatör 2. Hafta 22/10/2017 15:00 Çanakkale Barbarosspor 0-3 Çardakspor
Çanakkale 1.Amatör 3. Hafta 28/10/2017 12:00 Dümrekspor 2-2 Çanakkale Tarımspor
Çanakkale Süper Amatör 4. Hafta 28/10/2017 14:00 Arslancaspor 0-2 Bozcaadaspor
Çanakkale 1.Amatör 4. Hafta 04/11/2017 15:00 Çanakkale Tarımspor 1-3 Çardakspor
Çanakkale 1.Amatör 4. Hafta 05/11/2017 12:00 Çanakkale Barbarosspor 5-2 Gelibolu Gölcük Gençlikspor
Çanakkale 1.Amatör 4. Hafta 05/11/2017 15:00 Saraycıkspor 0-0 Ayvacık Belediyespor
Çanakkale Süper Amatör 6. Hafta 11/11/2017 15:00 Çanakkalespor FK 1-1 Ezinespor
Çanakkale 1.Amatör 5. Hafta 12/11/2017 13:00 Saraycıkspor 4-2 Yeşil Bayramiçspor
Çanakkale Süper Amatör 6. Hafta 12/11/2017 15:00 Arslancaspor 0-3 Geliboluspor
Çanakkale 1.Amatör 6. Hafta 18/11/2017 14:00 Çanakkale Tarımspor 1-1 Gelibolu Gölcük Gençlikspor
Çanakkale 1.Amatör 6. Hafta 19/11/2017 11:00 Çanakkale Barbarosspor 2-4 Saraycıkspor
Çanakkale 1.Amatör 6. Hafta 19/11/2017 15:00 Dümrekspor 7-1 Evreşespor
Çanakkale Süper Amatör 8. Hafta 25/11/2017 13:00 Çanakkalespor FK 3-1 Lapsekispor
Çanakkale Süper Amatör 8. Hafta 26/11/2017 13:00 Arslancaspor 0-2 Küçükkuyu Gençlerbirliği
Çanakkale 1.Amatör 7. Hafta 26/11/2017 15:00 Saraycıkspor 1-4 Gökçeadaspor
Çanakkale Süper Amatör 9. Hafta 02/12/2017 15:00 Arslancaspor 0-3 Karabiga Belediye Gençlikspor
Çanakkale 1.Amatör 8. Hafta 03/12/2017 12:00 Çanakkale Tarımspor 1-1 Saraycıkspor
Çanakkale 1.Amatör 8. Hafta 03/12/2017 15:00 Dümrekspor 3-2 Ayvacık Belediyespor
Çanakkale Süper Amatör 10. Hafta 09/12/2017 13:00 Çanakkalespor FK 3-2 Kepezspor
Çanakkale 1.Amatör 9. Hafta 10/12/2017 15:00 Saraycıkspor 0-3 Dümrekspor
Çanakkale 1.Amatör 10. Hafta 13/01/2018 13:00 Saraycıkspor 1-4 Çardakspor
Çanakkale 1.Amatör 10. Hafta 14/01/2018 14:00 Çanakkale Barbarosspor 2-0 Dümrekspor
Çanakkale Süper Amatör 12. Hafta 20/01/2018 14:00 Arslancaspor 0-6 Çanakkalespor FK
Çanakkale 1.Amatör 11. Hafta 21/01/2018 14:00 Çanakkale Tarımspor 0-1 Yeşil Bayramiçspor
Çanakkale Süper Amatör 13. Hafta 27/01/2018 14:00 Çanakkalespor FK 1-1 Biga Adaspor
Çanakkale 1.Amatör 12. Hafta 28/01/2018 12:00 Saraycıkspor 4-2 Gelibolu Gölcük Gençlikspor
Çanakkale 1.Amatör 12. Hafta 28/01/2018 14:00 Çanakkale Barbarosspor 3-1 Evreşespor
Çanakkale 1.Amatör 12. Hafta 28/01/2018 16:00 Çanakkale Tarımspor 4-1 Dümrekspor
Çanakkale Süper Amatör 14. Hafta 03/02/2018 14:00 Arslancaspor 0-7 Ezinespor
Çanakkale 1.Amatör 13. Hafta 04/02/2018 14:00 Dümrekspor 0-4 Yeşil Bayramiçspor
Çanakkale 1.Amatör 14. Hafta 10/02/2018 14:00 Dümrekspor 1-4 Çardakspor
Çanakkale 1.Amatör 14. Hafta 11/02/2018 12:00 Çanakkale Barbarosspor 8-0 Ayvacık Belediyespor
Çanakkale Süper Amatör 15. Hafta 11/02/2018 14:00 Çanakkalespor FK 1-0 Karabiga Belediye Gençlikspor
Çanakkale 1.Amatör 14. Hafta 11/02/2018 16:00 Çanakkale Tarımspor 2-3 Evreşespor
Çanakkale 1.Amatör 15. Hafta 17/02/2018 14:00 Saraycıkspor 1-6 Çanakkale Barbarosspor
Çanakkale Süper Amatör 16. Hafta 18/02/2018 16:00 Çanakkalespor FK 4-1 Yenicespor
Çanakkale 2.Amatör A Grubu 1. Hafta 24/02/2018 17:00 Çanakkale Genç 1915 Spor 5-0 Dardanos 1915 Spor
Çanakkale 1.Amatör 16. Hafta 25/02/2018 13:00 Çanakkale Barbarosspor 3-2 Yeşil Bayramiçspor
Çanakkale 1.Amatör 16. Hafta 25/02/2018 15:00 Çanakkale Tarımspor 1-3 Ayvacık Belediyespor
Çanakkale 2.Amatör A Grubu 1. Hafta 25/02/2018 17:00 Atatürk Mah. Umut Gençlikspor 3-2 Çanakkale 18 Mart 1915 Spor
Çanakkale 2.Amatör A Grubu 2. Hafta 03/03/2018 14:00 Çanakkale 18 Mart 1915 Spor 2-2 Etilispor
Çanakkale 2.Amatör A Grubu 2. Hafta 03/03/2018 16:00 Hastanebayırı Gençlikspor 2-3 Atatürk Mah. Umut Gençlikspor
Çanakkale 1.Amatör 17. Hafta 04/03/2018 12:00 Çanakkale Barbarosspor 1-2 Gökçeadaspor
Çanakkale 2.Amatör A Grubu 2. Hafta 04/03/2018 14:00 Umurbeyspor 0-4 Çanakkale Genç 1915 Spor
Çanakkale 1.Amatör 17. Hafta 04/03/2018 16:00 Saraycıkspor 1-1 Çanakkale Tarımspor
Çanakkale 2.Amatör A Grubu 3. Hafta 10/03/2018 17:00 Çanakkale Genç 1915 Spor 5-0 Çanakkale 18 Mart 1915 Spor
Çanakkale 1.Amatör 18. Hafta 11/03/2018 13:00 Çanakkale Tarımspor 3-1 Çanakkale Barbarosspor
Çanakkale 2.Amatör A Grubu 3. Hafta 11/03/2018 15:00 Dardanos 1915 Spor 0-5 Hastanebayırı Gençlikspor
Çanakkale Süper Amatör 18. Hafta 14/03/2018 12:00 Çanakkalespor FK 1-0 Bozcaadaspor
Çanakkale 2.Amatör A Grubu 4. Hafta 24/03/2018 14:00 Atatürk Mah. Umut Gençlikspor 2-4 Çanakkale Genç 1915 Spor
Çanakkale 2.Amatör A Grubu 4. Hafta 24/03/2018 16:00 Hastanebayırı Gençlikspor 4-0 Etilispor
Çanakkale Süper Amatör 20. Hafta 25/03/2018 14:00 Çanakkalespor FK 4-2 Geliboluspor
Çanakkale 2.Amatör A Grubu 4. Hafta 25/03/2018 18:00 Umurbeyspor 11-1 Dardanos 1915 Spor
Çanakkale 2.Amatör B Grubu 5. Hafta 31/03/2018 16:00 Kocatepe Gençlikspor 2-1 Bayırköyspor
Çanakkale 2.Amatör A Grubu 5. Hafta 01/04/2018 14:00 Çanakkale Genç 1915 Spor 4-0 Etilispor
Çanakkale 2.Amatör A Grubu 5. Hafta 01/04/2018 16:00 Hastanebayırı Gençlikspor 3-2 Umurbeyspor
Çanakkale 2.Amatör A Grubu 5. Hafta 01/04/2018 18:00 Dardanos 1915 Spor 1-3 Çanakkale 18 Mart 1915 Spor
Çanakkale 2.Amatör B Grubu 6. Hafta 07/04/2018 14:00 Kocatepe Gençlikspor 3-1 Güneylispor
Çanakkale 2.Amatör A Grubu 6. Hafta 07/04/2018 16:00 Çanakkale Genç 1915 Spor 0-0 Hastanebayırı Gençlikspor
Çanakkale Süper Amatör 22. Hafta 08/04/2018 14:00 Çanakkalespor FK 7-1 Küçükkuyu Gençlerbirliği
Çanakkale 2.Amatör A Grubu 6. Hafta 08/04/2018 16:00 Çanakkale 18 Mart 1915 Spor 1-7 Umurbeyspor
Çanakkale 2.Amatör A Grubu 6. Hafta 08/04/2018 18:00 Atatürk Mah. Umut Gençlikspor 11-0 Dardanos 1915 Spor
Çanakkale 2.Amatör A Grubu 7. Hafta 14/04/2018 14:00 Dardanos 1915 Spor 1-5 Etilispor
Çanakkale 2.Amatör A Grubu 7. Hafta 15/04/2018 16:00 Hastanebayırı Gençlikspor 6-0 Çanakkale 18 Mart 1915 Spor
Çanakkale 2.Amatör A Grubu 7. Hafta 15/04/2018 18:00 Umurbeyspor 0-0 Atatürk Mah. Umut Gençlikspor
Çanakkale 2.Amatör A Grubu 8. Hafta 21/04/2018 17:00 Dardanos 1915 Spor 2-4 Çanakkale Genç 1915 Spor
Çanakkale 2.Amatör A Grubu 8. Hafta 22/04/2018 15:00 Çanakkale 18 Mart 1915 Spor 1-7 Atatürk Mah. Umut Gençlikspor
Çanakkale 2.Amatör A Grubu 8. Hafta 22/04/2018 17:00 Umurbeyspor 4-0 Etilispor
Çanakkale 2.Amatör A Grubu 9. Hafta 29/04/2018 13:00 Atatürk Mah. Umut Gençlikspor 0-2 Hastanebayırı Gençlikspor
Çanakkale 2.Amatör B Grubu 9. Hafta 29/04/2018 15:00 Kocatepe Gençlikspor 9-0 Biga Kavaklık Gençlikspor
Çanakkale 2.Amatör A Grubu 9. Hafta 29/04/2018 17:00 Çanakkale Genç 1915 Spor 3-2 Umurbeyspor
Çanakkale 2.Amatör A Grubu 10. Hafta 05/05/2018 18:00 Çanakkale 18 Mart 1915 Spor 0-10 Çanakkale Genç 1915 Spor
Çanakkale 2.Amatör A Grubu 10. Hafta 06/05/2018 15:00 Atatürk Mah. Umut Gençlikspor 3-0 Etilispor
Çanakkale 2.Amatör A Grubu 10. Hafta 06/05/2018 19:00 Hastanebayırı Gençlikspor 11-1 Dardanos 1915 Spor
Çanakkale 2.Amatör A Grubu 11. Hafta 13/05/2018 14:00 Çanakkale Genç 1915 Spor 9-0 Atatürk Mah. Umut Gençlikspor
Çanakkale 2.Amatör B Grubu 11. Hafta 13/05/2018 16:00 Kocatepe Gençlikspor 1-3 Kavakköy Belediyespor
Çanakkale 2.Amatör A Grubu 11. Hafta 13/05/2018 18:00 Dardanos 1915 Spor 0-8 Umurbeyspor
Çanakkale 2.Amatör A Grubu 12. Hafta 20/05/2018 15:00 Umurbeyspor 2-3 Hastanebayırı Gençlikspor
Çanakkale 2.Amatör A Grubu 12. Hafta 20/05/2018 17:00 Çanakkale 18 Mart 1915 Spor 4-2 Dardanos 1915 Spor
Çanakkale 2.Amatör A Grubu 13. Hafta 26/05/2018 16:00 Umurbeyspor 2-2 Çanakkale 18 Mart 1915 Spor
Çanakkale 2.Amatör A Grubu 13. Hafta 27/05/2018 14:00 Dardanos 1915 Spor 3-4 Atatürk Mah. Umut Gençlikspor
Çanakkale 2.Amatör A Grubu 13. Hafta 27/05/2018 16:00 Hastanebayırı Gençlikspor 2-1 Çanakkale Genç 1915 Spor
Çanakkale 2.Amatör A Grubu 14. Hafta 03/06/2018 14:00 Çanakkale 18 Mart 1915 Spor 0-7 Hastanebayırı Gençlikspor
Çanakkale 2.Amatör B Grubu 14. Hafta 03/06/2018 16:00 Kocatepe Gençlikspor 1-2 Gümüşçayspor
Çanakkale 2.Amatör Play-Off 1. Hafta 07/06/2018 18:00 Çanakkale Genç 1915 Spor 3-0 Kocatepe Gençlikspor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-18 ++ | MI Design