İlbade Kumtepe Sahası
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Denizli

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): -

Adres: -

2021/22 Sezonu Maç programı

Denizli Uğur Okulları SAL A Grubu 3. Hafta 30/10/2021 16:00 İncilipınargücü Gençlikspor 2-8 Denizli Yıldızspor
Denizli Uğur Okulları SAL A Grubu 4. Hafta 06/11/2021 13:00 Değirmenönüspor 1-4 Buldan Belediyespor
Denizli Uğur Okulları SAL C Grubu 3. Hafta 06/11/2021 15:30 Alparslan Gençlikspor 7-0 Nikferspor
Denizli Uğur Okulları SAL A Grubu 6. Hafta 21/11/2021 12:00 Denizli Yıldızspor 3-3 Çivril Kıralan Demirspor
Denizli Uğur Okulları SAL A Grubu 6. Hafta 21/11/2021 14:30 Kuşpınarspor 1-3 Buldan Belediyespor
Denizli Uğur Okulları SAL C Grubu 6. Hafta 28/11/2021 13:00 Alparslan Gençlikspor 3-0 Akkonakspor
Denizli Uğur Okulları SAL A Grubu 8. Hafta 05/12/2021 15:30 Denizli Yıldızspor 1-1 Değirmenönüspor
Denizli Uğur Okulları SAL A Grubu 10. Hafta 09/01/2022 13:00 Kuşpınarspor 3-1 Denizli Yıldızspor
Denizli Uğur Okulları SAL C Grubu 9. Hafta 15/01/2022 14:30 Alparslan Gençlikspor 2-3 Çal Belediyespor
Denizli Uğur Okulları SAL A Grubu 12. Hafta 06/02/2022 14:30 Denizli Yıldızspor 7-0 İncilipınargücü Gençlikspor
Denizli Uğur Okulları SAL C Grubu 11. Hafta 12/02/2022 15:30 Alparslan Gençlikspor 0-1 Dokuzkavaklarspor
Denizli Uğur Okulları 1A E Grubu 1. Hafta 19/02/2022 15:30 Denizli Adaletspor 6-0 Yatağanspor
Denizli Uğur Okulları 1A D Grubu 1. Hafta 20/02/2022 11:00 Güzelyurtspor 1-3 Pelitlibağ Horoz Gençlikspor
Denizli Uğur Okulları SAL A Grubu 14. Hafta 20/02/2022 13:00 Denizli Yıldızspor 1-3 Denizligücü
Denizli Uğur Okulları SAL C Grubu 12. Hafta 20/02/2022 15:30 Alparslan Gençlikspor 3-0 Kocaderespor
Denizli Uğur Okulları 1A F Grubu 2. Hafta 26/02/2022 15:30 Tekkeköyspor 6-0 Sarayköy Efelerspor
Denizli Uğur Okulları 1A F Grubu 3. Hafta 05/03/2022 13:00 Akköy Musabeyspor 6-2 Emirhisarspor
Denizli Uğur Okulları SAL A Grubu 16. Hafta 05/03/2022 15:30 Denizli Yıldızspor 1-9 Buldan Belediyespor
Denizli Uğur Okulları 1A F Grubu 3. Hafta 06/03/2022 13:00 Tekkeköyspor 1-5 Çardak Belediyespor
Denizli Uğur Okulları 1A D Grubu 3. Hafta 06/03/2022 15:30 Güzelyurtspor 1-7 Denizli Sanayigücü
Denizli Uğur Okulları 1A D Grubu 4. Hafta 12/03/2022 16:00 Gökbörü İncilipınarspor 2-1 Honazspor
Denizli Uğur Okulları 1A E Grubu 5. Hafta 19/03/2022 14:00 Çamelispor 1-2 Elit FK
Denizli Uğur Okulları 1A D Grubu 5. Hafta 19/03/2022 16:30 Güzelyurtspor 0-10 Honazspor
Denizli Uğur Okulları 1A F Grubu 5. Hafta 20/03/2022 13:30 Tekkeköyspor 4-1 Meşin Elektrik Şirinköyspor
Denizli Uğur Okulları SAL A Grubu 18. Hafta 20/03/2022 16:00 Denizli Yıldızspor 2-3 Yeşilköyspor
Denizli Uğur Okulları 1A D Grubu 6. Hafta 27/03/2022 14:00 Güzelyurtspor 2-7 Gökbörü İncilipınarspor
Denizli Uğur Okulları 1A A Grubu 6. Hafta 27/03/2022 16:30 Irlıganlıspor 9-1 Eskiköyspor
Denizli Uğur Okulları 1A D Grubu 7. Hafta 03/04/2022 13:00 Gökbörü İncilipınarspor 4-6 Denizli Sanayigücü
Denizli Uğur Okulları 1A F Grubu 7. Hafta 03/04/2022 15:30 Tekkeköyspor 2-1 Akköy Musabeyspor
Denizli Uğur Okulları 1A D Grubu 8. Hafta 17/04/2022 13:00 Gökbörü İncilipınarspor 1-1 Bereketlispor
Denizli Uğur Okulları 1A D Grubu 8. Hafta 17/04/2022 16:00 Denizli Sanayigücü 4-2 Merkezefendispor
Denizli Uğur Okulları 1A D Grubu 9. Hafta 23/04/2022 16:30 Güzelyurtspor 0-5 Beşyıldızspor
Denizli Uğur Okulları 1A D Grubu 10. Hafta 30/04/2022 15:30 Gökbörü İncilipınarspor 4-2 Pelitlibağ Horoz Gençlikspor
Denizli Uğur Okulları 1A F Grubu 11. Hafta 07/05/2022 16:00 Tekkeköyspor 1-2 Çalıköyspor
Denizli Uğur Okulları 1A D Grubu 11. Hafta 08/05/2022 14:00 Güzelyurtspor 0-8 Merkezefendispor
Denizli Uğur Okulları 1A E Grubu 12. Hafta 15/05/2022 15:00 Gökbörüspor 5-1 Yatağanspor
Denizli Uğur Okulları 1A F Grubu 12. Hafta 15/05/2022 17:00 Çalıköyspor 1-2 Çardak Belediyespor
Denizli Uğur Okulları 1A F Grubu 13. Hafta 21/05/2022 16:00 Tekkeköyspor 3-2 Emirhisarspor
Denizli Uğur Okulları 1A D Grubu 13. Hafta 21/05/2022 18:00 Gökbörü İncilipınarspor 3-1 Güzelyurtspor
Denizli Uğur Okulları 1A F Grubu 13. Hafta 22/05/2022 18:00 Çalıköyspor 2-0 Meşin Elektrik Şirinköyspor
Denizli Uğur Okulları 1A D Grubu 14. Hafta 28/05/2022 17:00 Güzelyurtspor 0-4 Bereketlispor
Denizli Uğur Okulları 1A D Grubu 14. Hafta 29/05/2022 17:00 Denizli Sanayigücü 1-3 Gökbörü İncilipınarspor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-22 ++ | MI Design