Yeşilköy Servergazi Sahası
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Denizli

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): Yeşilköyspor

Adres: -

2021/22 Sezonu Maç programı

Denizli Uğur Okulları SAL A Grubu 10. Hafta 08/01/2022 13:00 Yeşilköyspor 1-0 İncilipınargücü Gençlikspor
Denizli Uğur Okulları SAL A Grubu 12. Hafta 06/02/2022 14:30 Yeşilköyspor 1-0 Denizligücü
Denizli Uğur Okulları 1A E Grubu 2. Hafta 27/02/2022 14:00 Elit FK 0-4 Çok İyi Babadağ Gençlikspor
Denizli Uğur Okulları 1A D Grubu 2. Hafta 27/02/2022 16:00 Gökbörü İncilipınarspor 2-2 Merkezefendispor
Denizli Uğur Okulları 1A B Grubu 3. Hafta 05/03/2022 14:00 Eskihisarspor 7-5 Hisarspor
Denizli Uğur Okulları SAL B Grubu 14. Hafta 06/03/2022 15:00 Acıpayam Belediyespor 2-3 Beyağaç Belediyespor
Denizli Uğur Okulları 1A C Grubu 4. Hafta 12/03/2022 15:30 Denizli İstiklalspor 8-2 Medelespor
Denizli Uğur Okulları 1A E Grubu 4. Hafta 13/03/2022 14:00 Elit FK 0-3 Denizli Adaletspor
Denizli Uğur Okulları 1A E Grubu 4. Hafta 13/03/2022 16:00 Gökbörüspor 4-0 Çamelispor
Denizli Uğur Okulları 1A C Grubu 5. Hafta 20/03/2022 13:30 Denizli İstiklalspor 18-0 Kaplanlarspor
Denizli Uğur Okulları 1A D Grubu 5. Hafta 20/03/2022 16:00 Bereketlispor 1-0 Merkezefendispor
Denizli Uğur Okulları SAL Play-Off 1. Hafta 27/03/2022 14:00 Kale Belediyespor 1-1 Çivril Kıralan Demirspor
Denizli Uğur Okulları 1A E Grubu 6. Hafta 27/03/2022 16:30 Çok İyi Babadağ Gençlikspor 1-1 Denizli Adaletspor
Denizli Uğur Okulları SAL Play-Off 2. Hafta 30/03/2022 17:00 Çal Belediyespor 6-1 Beyağaç Belediyespor
Denizli Uğur Okulları 1A E Grubu 7. Hafta 02/04/2022 14:30 Gökbörüspor 6-0 İğdir Kayagücü Gençlikspor
Denizli Uğur Okulları 1A E Grubu 7. Hafta 02/04/2022 17:00 Çamelispor 1-7 Çok İyi Babadağ Gençlikspor
Denizli Uğur Okulları 1A B Grubu 7. Hafta 03/04/2022 14:30 Hisarspor 3-5 Acıpayam Kuyucakspor
Denizli Uğur Okulları SAL Play-Off 3. Hafta 03/04/2022 17:00 Kale Belediyespor 7-0 Dokuzkavaklarspor
Denizli Uğur Okulları SAL Play-Off 4. Hafta 06/04/2022 17:00 Dokuzkavaklarspor 2-1 Buldan Belediyespor
Denizli Uğur Okulları SAL Play-Off 5. Hafta 10/04/2022 12:00 Çivril Kıralan Demirspor 2-0 Buldan Belediyespor
Denizli Uğur Okulları 1A B Grubu 8. Hafta 16/04/2022 16:00 Hisarspor 3-1 Gürpınarspor
Kadınlar 2.Lig C Grubu 11. Hafta 17/04/2022 14:00 Üstek Grup Horozkentspor 4-1 7 Eylül Gençlikspor
Denizli Uğur Okulları 1A E Grubu 8. Hafta 17/04/2022 15:30 Gökbörüspor 2-3 Çok İyi Babadağ Gençlikspor
Denizli Uğur Okulları 1A E Grubu 9. Hafta 23/04/2022 14:30 Çok İyi Babadağ Gençlikspor 2-0 Elit FK
Kadınlar 2.Lig C Grubu 13. Hafta 24/04/2022 12:00 Üstek Grup Horozkentspor 4-0 Bursa Soğanlıspor
Kadınlar 3.Lig F Grubu 7. Hafta 24/04/2022 12:00 Kaplanlarspor 2-1 Söke Latmos Sayrakçı Gençlikspor
Denizli Uğur Okulları 1A E Grubu 10. Hafta 30/04/2022 13:30 Gökbörüspor 6-2 Denizli Adaletspor
Denizli Uğur Okulları 1A C Grubu 10. Hafta 30/04/2022 16:00 Denizli İstiklalspor 9-1 Yeşilyuvaspor
Kadınlar 3.Lig F Grubu 10. Hafta 07/05/2022 12:00 Kaplanlarspor 1-0 Bodrumspor
Denizli Uğur Okulları 1A D Grubu 11. Hafta 08/05/2022 17:00 Bereketlispor 3-0 Denizli Sanayigücü
Denizli Uğur Okulları 1A E Grubu 11. Hafta 11/05/2022 18:30 Çok İyi Babadağ Gençlikspor 8-4 Yatağanspor
Denizli Uğur Okulları 1A E Grubu 12. Hafta 15/05/2022 15:00 Çok İyi Babadağ Gençlikspor 1-4 Güreller Lojistik Yeşil Çınarspor
Denizli Uğur Okulları 1A D Grubu 12. Hafta 15/05/2022 17:30 Beşyıldızspor 5-2 Gökbörü İncilipınarspor
Denizli Uğur Okulları 1A C Grubu 13. Hafta 21/05/2022 14:00 Denizli İstiklalspor 4-1 Bozkurt Belediyespor
Denizli Uğur Okulları 1A E Grubu 13. Hafta 21/05/2022 16:00 Çamelispor 3-4 İğdir Kayagücü Gençlikspor
Denizli Uğur Okulları 1A D Grubu 13. Hafta 22/05/2022 18:00 Beşyıldızspor 3-4 Denizli Sanayigücü
Denizli Uğur Okulları 1A Play-Off B Grubu 1. Hafta 12/06/2022 17:00 Karayahşilerspor 1-4 Güreller Lojistik Yeşil Çınarspor
Denizli Uğur Okulları 1A Play-Off A Grubu 1. Hafta 12/06/2022 19:00 Tekkeköyspor 1-2 Bereketlispor
Denizli Uğur Okulları 1A Play-Off A Grubu 2. Hafta 15/06/2022 18:00 Denizli İstiklalspor 6-0 Denizli Adaletspor
Denizli Uğur Okulları 1A Play-Off B Grubu 2. Hafta 15/06/2022 20:00 Beşyıldızspor 1-1 Gürpınarspor
Denizli Uğur Okulları 1A Play-Off A Grubu 3. Hafta 19/06/2022 17:00 Denizli Adaletspor 4-3 Bereketlispor
Denizli Uğur Okulları 1A Play-Off B Grubu 3. Hafta 19/06/2022 19:00 Gürpınarspor 0-4 Güreller Lojistik Yeşil Çınarspor
Denizli Uğur Okulları 1A Play-Off B Grubu 4. Hafta 22/06/2022 18:00 Çıtakspor 1-7 Irlıganlıspor
Denizli Uğur Okulları 1A Play-Off A Grubu 4. Hafta 22/06/2022 20:00 Tavas Birlikspor 2-2 Çardak Belediyespor
Denizli Uğur Okulları 1A Play-Off B Grubu 5. Hafta 26/06/2022 17:00 Beşyıldızspor 6-6 Karayahşilerspor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-22 ++ | MI Design