Seyrantepe Şilbe Sentetik
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Diyarbakır

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): Kayapınar Belediyespor

Adres: -

2017/18 Sezonu Maç programı

Bölgesel Amatör Lig 1.Grup 1. Hafta 24/09/2017 14:00 Diyarbakır Yolspor 1-1 Yüksekova Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 1.Grup 2. Hafta 01/10/2017 14:00 Bağlar Belediyespor 0-1 1955 Batmanspor
Diyarbakır Süper Amatör 1. Hafta 01/10/2017 16:00 Mezopotamyaspor 12-0 Sur Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 1.Grup 3. Hafta 08/10/2017 14:00 Bağlar Belediyespor 1-1 Erciş Gençlik Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 1.Grup 4. Hafta 15/10/2017 14:00 Diyarbakır Yolspor 2-1 Derikspor
Bölgesel Amatör Lig 1.Grup 5. Hafta 22/10/2017 14:00 Bağlar Belediyespor 3-1 Mardin 47 Spor
Diyarbakır Süper Amatör 2. Hafta 29/10/2017 10:00 Diyarbakır Sanayi Sitesispor 2-1 Ergani Gençlerbirliği
Bölgesel Amatör Lig 1.Grup 6. Hafta 29/10/2017 13:00 Diyarbakır Yolspor 1-2 Siirt İl Özel İdare
Diyarbakır Süper Amatör 3. Hafta 04/11/2017 12:00 Kayapınar Belediyespor 0-6 Erganispor
Diyarbakır Süper Amatör 3. Hafta 05/11/2017 10:00 Sur Belediyespor 1-2 Diyarbakır Sanayi Sitesispor
Bölgesel Amatör Lig 1.Grup 7. Hafta 05/11/2017 13:00 Bağlar Belediyespor 1-0 Yüksekova Belediyespor
Diyarbakır Süper Amatör 4. Hafta 11/11/2017 09:30 Kayapınar Belediyespor 0-12 Mezopotamyaspor
Diyarbakır Süper Amatör 4. Hafta 11/11/2017 11:30 Yenişehir Belediye Kayaspor 7-2 Ergani Yıldızspor
Diyarbakır Süper Amatör 4. Hafta 11/11/2017 13:30 Diyarbakır Alipaşaspor 1-0 Ergani Gençlerbirliği
Diyarbakır 1.Amatör 3. Hafta 12/11/2017 10:00 Gazilerspor 3-0 Gataem Gençlikspor
Bölgesel Amatör Lig 1.Grup 8. Hafta 12/11/2017 13:00 Diyarbakır Yolspor 2-1 Bağlar Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 1.Grup 9. Hafta 19/11/2017 13:00 Bağlar Belediyespor 2-0 Tatvan Gençlerbirliği
Diyarbakır Süper Amatör 6. Hafta 25/11/2017 10:00 Hebun Alipınarspor 2-3 Sur Belediyespor
Diyarbakır Süper Amatör 6. Hafta 25/11/2017 12:00 Yenişehir Belediye Kayaspor 3-2 Ergani Gençlerbirliği
Diyarbakır Süper Amatör 6. Hafta 25/11/2017 14:00 Kayapınar Belediyespor 3-3 Ergani Yıldızspor
İşitme Engelliler Turkcell 1.Lig C Grubu 1. Hafta 26/11/2017 11:00 Diyarbakır İ.E.S.K. 2-2 Gaziantep İ.E.S.K.
Bölgesel Amatör Lig 1.Grup 10. Hafta 26/11/2017 13:00 Diyarbakır Yolspor 3-0 Mardin 47 Spor
Diyarbakır Süper Amatör 7. Hafta 02/12/2017 14:00 Mezopotamyaspor 4-1 Silvan Belediyespor
Diyarbakır Süper Amatör 7. Hafta 03/12/2017 10:00 Diyarbakır Sanayi Sitesispor 1-2 Diyarbakır Alipaşaspor
Bölgesel Amatör Lig 1.Grup 11. Hafta 03/12/2017 13:00 Bağlar Belediyespor 2-0 Muşspor FC
Diyarbakır Süper Amatör 8. Hafta 07/12/2017 14:00 Kayapınar Belediyespor 1-1 Ergani Gençlerbirliği
İşitme Engelliler Turkcell 1.Lig C Grubu 3. Hafta 10/12/2017 11:00 Diyarbakır İ.E.S.K. 2-0 Niğde İ.E.S.K.
Diyarbakır Süper Amatör 9. Hafta 13/12/2017 12:00 Mezopotamyaspor 2-0 Diyarbakır Alipaşaspor
Diyarbakır Süper Amatör 9. Hafta 13/12/2017 14:00 Hançepekspor 2-3 Ergani Yıldızspor
Diyarbakır Süper Amatör 11. Hafta 23/12/2017 10:00 Diyarbakır Alipaşaspor 1-2 Yenişehir Belediye Kayaspor
Diyarbakır Süper Amatör 11. Hafta 23/12/2017 14:00 Sur Belediyespor 5-3 Ergani Yıldızspor
Diyarbakır Süper Amatör 11. Hafta 24/12/2017 10:00 Diyarbakır Sanayi Sitesispor 0-2 Kayapınar Belediyespor
Diyarbakır Süper Amatör 11. Hafta 24/12/2017 14:00 Mezopotamyaspor 4-0 Hebun Alipınarspor
Diyarbakır Süper Amatör 13. Hafta 30/12/2017 14:00 Sur Belediyespor 0-1 Ergani Gençlerbirliği
Diyarbakır Süper Amatör 13. Hafta 31/12/2017 10:00 Diyarbakır Alipaşaspor 3-1 Kayapınar Belediyespor
Diyarbakır Süper Amatör 13. Hafta 31/12/2017 12:00 Mezopotamyaspor 2-0 Yenişehir Belediye Kayaspor
Diyarbakır Süper Amatör 13. Hafta 31/12/2017 14:00 Hebun Alipınarspor 1-7 Erganispor
İşitme Engelliler Turkcell 1.Lig C Grubu 6. Hafta 07/01/2018 11:00 Diyarbakır İ.E.S.K. 4-4 Batman İ.E.S.K.
Bölgesel Amatör Lig 1.Grup 12. Hafta 07/01/2018 13:00 Bağlar Belediyespor 2-3 Siirt İl Özel İdare
Bölgesel Amatör Lig 1.Grup 13. Hafta 14/01/2018 13:00 Diyarbakır Yolspor 1-2 Erciş Gençlik Belediyespor
Diyarbakır Süper Amatör 14. Hafta 20/01/2018 12:30 Hebun Alipınarspor 2-0 Kayapınar Belediyespor
Diyarbakır Süper Amatör 14. Hafta 21/01/2018 10:00 Sur Belediyespor 0-7 Mezopotamyaspor
Bölgesel Amatör Lig 1.Grup 14. Hafta 21/01/2018 13:00 Diyarbakır Yolspor 3-0 Tatvan Gençlerbirliği
Diyarbakır Süper Amatör 14. Hafta 21/01/2018 15:00 Yenişehir Belediye Kayaspor 0-3 Erganispor
Bölgesel Amatör Lig 1.Grup 15. Hafta 28/01/2018 13:00 Bağlar Belediyespor 0-2 1960 Silopispor
Diyarbakır Süper Amatör 15. Hafta 28/01/2018 15:00 Mezopotamyaspor 0-0 Erganispor
Diyarbakır Süper Amatör 16. Hafta 04/02/2018 10:30 Diyarbakır Sanayi Sitesispor 2-3 Sur Belediyespor
Diyarbakır Süper Amatör 16. Hafta 04/02/2018 14:30 Hebun Alipınarspor 1-1 Ergani Yıldızspor
Kadınlar 3.Lig 9.Grup 8. Hafta 10/02/2018 12:00 Diyarbekirspor 1-2 Şanlıurfa Gençlikspor
Diyarbakır Süper Amatör 17. Hafta 11/02/2018 10:00 Mezopotamyaspor 14-0 Kayapınar Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 1.Grup 16. Hafta 11/02/2018 13:00 Diyarbakır Yolspor 4-2 Muşspor FC
Diyarbakır Süper Amatör 18. Hafta 17/02/2018 12:00 Diyarbakır Alipaşaspor 1-1 Sur Belediyespor
Diyarbakır Süper Amatör 18. Hafta 18/02/2018 10:00 Diyarbakır Sanayi Sitesispor 1-9 Mezopotamyaspor
Bölgesel Amatör Lig 1.Grup 17. Hafta 18/02/2018 13:00 Bağlar Belediyespor 3-0 Ağrı 1970 Spor
Diyarbakır Süper Amatör 18. Hafta 18/02/2018 15:00 Hebun Alipınarspor 0-3 Ergani Gençlerbirliği
Diyarbakır Süper Amatör 19. Hafta 24/02/2018 15:00 Hançepekspor 1-7 Erganispor
Diyarbakır 1.Amatör 17. Hafta 25/02/2018 10:00 Seyrantepe 21 Spor 4-0 Gataem Gençlikspor
Bölgesel Amatör Lig 1.Grup 18. Hafta 25/02/2018 13:00 Diyarbakır Yolspor 0-1 1955 Batmanspor
Diyarbakır Süper Amatör 19. Hafta 25/02/2018 15:00 Mezopotamyaspor 1-1 Çınar Belediyespor
Diyarbakır Süper Amatör 20. Hafta 04/03/2018 10:00 Diyarbakır Alipaşaspor 1-2 Diyarbakır Sanayi Sitesispor
Bölgesel Amatör Lig 1.Grup 19. Hafta 04/03/2018 13:00 Bağlar Belediyespor 0-2 Diyarbakır Yolspor
Diyarbakır Süper Amatör 21. Hafta 07/03/2018 14:30 Sur Belediyespor 1-5 Erganispor
Diyarbakır 2.Amatör A Grubu 1. Hafta 10/03/2018 11:00 Diyarbakır Aslanspor 0-5 Bismil 15 Temmuz Gençlikspor
Diyarbakır 2.Amatör B Grubu 1. Hafta 10/03/2018 15:00 Diyarbakırspor 4-0 Hani Gençlikspor
Diyarbakır Süper Amatör 22. Hafta 11/03/2018 10:00 Diyarbakır Alipaşaspor 1-6 Mezopotamyaspor
İşitme Engelliler Turkcell 1.Lig C Grubu 9. Hafta 11/03/2018 11:00 Diyarbakır İ.E.S.K. 1-0 Hatay BŞ Belediye İ.E.S.K.
Bölgesel Amatör Lig 1.Grup 20. Hafta 11/03/2018 13:00 Diyarbakır Yolspor 3-1 1960 Silopispor
Diyarbakır 1.Amatör 19. Hafta 11/03/2018 15:00 Seyrantepe 21 Spor 1-1 Çermikspor
Diyarbakır 2.Amatör B Grubu 1. Hafta 13/03/2018 13:00 Silvan Aslanspor 4-3 Surkent21 Gençlikspor
Diyarbakır Süper Amatör 23. Hafta 18/03/2018 10:00 Diyarbakır Sanayi Sitesispor 0-3 Erganispor
Diyarbakır Süper Amatör 23. Hafta 18/03/2018 12:00 Diyarbakır Alipaşaspor 1-3 Hebun Alipınarspor
Diyarbakır Süper Amatör 23. Hafta 18/03/2018 14:00 Sur Belediyespor 1-4 Çınar Belediyespor
Diyarbakır Süper Amatör 23. Hafta 18/03/2018 16:00 Mezopotamyaspor 5-0 Hançepekspor
Diyarbakır 2.Amatör B Grubu 3. Hafta 21/03/2018 11:30 Asur Gençlikspor 2-1 Hani Gençlikspor
Diyarbakır 2.Amatör B Grubu 3. Hafta 21/03/2018 13:30 Diyarbakırspor 1-1 Çüngüş Gençlikspor
Diyarbakır 2.Amatör B Grubu 3. Hafta 21/03/2018 15:30 Silvan Aslanspor 1-4 Ergani Gençlik Hizmetlerispor
Diyarbakır Süper Amatör 24. Hafta 24/03/2018 13:00 Yenişehir Belediye Kayaspor 3-6 Diyarbakır Alipaşaspor
Diyarbakır Süper Amatör 24. Hafta 24/03/2018 15:00 Hebun Alipınarspor 0-4 Mezopotamyaspor
Diyarbakır Süper Amatör 24. Hafta 25/03/2018 11:00 Kayapınar Belediyespor 2-2 Diyarbakır Sanayi Sitesispor
İşitme Engelliler Turkcell 1.Lig C Grubu 11. Hafta 25/03/2018 11:00 Diyarbakır İ.E.S.K. 4-3 Afşin İ.E.S.K.
Bölgesel Amatör Lig 1.Grup 21. Hafta 25/03/2018 14:00 Bağlar Belediyespor 1-2 Derikspor
Diyarbakır Süper Amatör 25. Hafta 28/03/2018 11:00 Hebun Alipınarspor 4-1 Yenişehir Belediye Kayaspor
Diyarbakır Süper Amatör 25. Hafta 28/03/2018 15:00 Mezopotamyaspor 4-0 Ergani Gençlerbirliği
Diyarbakır 2.Amatör A Grubu 5. Hafta 29/03/2018 11:00 Şeyhşamil Gençlikspor 8-3 Ergani Anadolu İmam Hatip Lisesi
Diyarbakır 2.Amatör B Grubu 5. Hafta 29/03/2018 13:00 Asur Gençlikspor 0-4 Çüngüş Gençlikspor
Diyarbakır Süper Amatör 25. Hafta 29/03/2018 15:00 Diyarbakır Alipaşaspor 0-1 Erganispor
Diyarbakır Süper Amatör 26. Hafta 31/03/2018 12:00 Kayapınar Belediyespor 3-3 Diyarbakır Alipaşaspor
Diyarbakır Süper Amatör 26. Hafta 31/03/2018 16:00 Yenişehir Belediye Kayaspor 1-5 Mezopotamyaspor
İşitme Engelliler Turkcell 1.Lig C Grubu 12. Hafta 01/04/2018 11:00 Diyarbakır İ.E.S.K. 4-0 Mersin İ.E.S.K.
Diyarbakır 2.Amatör B Grubu 6. Hafta 01/04/2018 11:00 Hani Gençlikspor 2-1 Surkent21 Gençlikspor
Bölgesel Amatör Lig 1.Grup 22. Hafta 01/04/2018 14:00 Diyarbakır Yolspor 3-1 Ağrı 1970 Spor
Diyarbakır 2.Amatör B Grubu 6. Hafta 01/04/2018 16:00 Diyarbakırspor 2-2 Asur Gençlikspor
Diyarbakır 2.Amatör A Grubu 7. Hafta 04/04/2018 13:00 Şeyhşamil Gençlikspor 1-2 Diyarbakır Aslanspor
Diyarbakır 2.Amatör B Grubu 8. Hafta 07/04/2018 16:00 Diyarbakırspor 11-0 Başak 21 Spor
Diyarbakır 2.Amatör B Grubu 8. Hafta 08/04/2018 12:00 Asur Gençlikspor 1-4 Çamlıca Gençlikspor
Diyarbakır 2.Amatör A Grubu 9. Hafta 11/04/2018 13:00 Eğil Belediye Gençlikspor 0-1 Ergani Anadolu İmam Hatip Lisesi
Diyarbakır 2.Amatör B Grubu 9. Hafta 11/04/2018 15:00 Çamlıca Gençlikspor 0-3 Ergani Gençlik Hizmetlerispor
Bölgesel Amatör Lig Play-Out 1. Hafta 12/04/2018 15:00 Bağlar Belediyespor 1-0 Mezopotamyaspor
Diyarbakır 1.Amatör 26. Hafta 15/04/2018 14:00 Öz Diyar Gençlikspor 2-6 Çermikspor
Diyarbakır 2.Amatör B Grubu 10. Hafta 22/04/2018 14:00 Hani Gençlikspor 0-4 Diyarbakırspor
Diyarbakır 2.Amatör A Grubu 10. Hafta 22/04/2018 16:00 Eğil Belediye Gençlikspor 1-5 Şeyhşamil Gençlikspor
Diyarbakır 2.Amatör A Grubu 11. Hafta 25/04/2018 14:00 Diyarbakır Aslanspor 2-3 Ergani Anadolu İmam Hatip Lisesi
Diyarbakır 2.Amatör B Grubu 11. Hafta 25/04/2018 16:00 Diyarbakırspor 2-0 Ergani Gençlik Hizmetlerispor
Diyarbakır 2.Amatör A Grubu 12. Hafta 29/04/2018 13:00 Kocaköy Gençlikspor - Şeyhşamil Gençlikspor
Diyarbakır 2.Amatör B Grubu 12. Hafta 29/04/2018 15:00 Çüngüş Gençlikspor - Diyarbakırspor
Diyarbakır 2.Amatör A Grubu 13. Hafta 02/05/2018 14:00 Diyar 21 Spor - Kocaköy Gençlikspor
Diyarbakır 2.Amatör B Grubu 13. Hafta 02/05/2018 16:00 Asur Gençlikspor - Ergani Gençlik Hizmetlerispor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-18 ++ | MI Design