Vali Ahmet Cemil Serhadlı Sahası
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Diyarbakır

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): -

Adres: -

2019/20 Sezonu Maç programı

Diyarbakır 1.Amatör A Grubu 22. Hafta     Diyarbakır Aslanspor - Şeyhşamil Gençlikspor
Diyarbakır 1.Amatör A Grubu 22. Hafta     Öz Diyar Gençlikspor - Yenişehir Harb-İş
Diyarbakır 2.Amatör A Grubu 3. Hafta   11:00 Diyarbakır Ziraatspor - Fiskaya Gençlikspor
Diyarbakır Süper Amatör 23. Hafta   13:00 Kocaköy Gençlikspor - Çermikspor
Diyarbakır Süper Amatör 24. Hafta   13:00 Hançepekspor - Diyarbakırspor
Diyarbakır 2.Amatör B Grubu 3. Hafta   14:00 1903 Diyarbakır Kartalspor - Bağcılar Sportif Faaliyetler
Diyarbakır 2.Amatör A Grubu 3. Hafta   15:00 Hazro Gençlikspor - Diyarbakır Demirspor
Diyarbakır 2.Amatör B Grubu 3. Hafta   16:00 Lice Kayaspor - Diyarbakır Adaletspor
Diyarbakır Süper Amatör 2. Hafta 06/10/2019 14:00 Hançepekspor 0-3 Pasur Belediyespor
Diyarbakır 1.Amatör A Grubu 1. Hafta 12/10/2019 14:00 Diyarbakır Aslanspor 4-0 Yenişehir Harb-İş
Diyarbakır 1.Amatör B Grubu 1. Hafta 13/10/2019 11:00 Diyarbakır Sanayi Sitesi 1-5 Surkent 21 Gençlikspor
Diyarbakır 1.Amatör A Grubu 1. Hafta 13/10/2019 13:00 Şeyhşamil Gençlikspor 0-5 Diyarbakır 639 Spor
Diyarbakır 1.Amatör A Grubu 1. Hafta 13/10/2019 15:00 Öz Diyar Gençlikspor 0-1 Diyarbakır FK
Diyarbakır 1.Amatör A Grubu 2. Hafta 19/10/2019 13:00 Sur Belediyespor 3-3 Öz Diyar Gençlikspor
Diyarbakır 1.Amatör A Grubu 2. Hafta 20/10/2019 11:00 Yenişehir Harb-İş 2-2 Şeyhşamil Gençlikspor
Diyarbakır 1.Amatör B Grubu 2. Hafta 20/10/2019 13:00 Sur Gençlikspor 4-2 Diyarbakır Sanayi Sitesi
Diyarbakır 1.Amatör B Grubu 2. Hafta 20/10/2019 15:00 Seyrantepe Gençlikspor 0-8 Silvan Aslanspor
Diyarbakır 1.Amatör A Grubu 3. Hafta 26/10/2019 11:00 Öz Diyar Gençlikspor 19-0 Hebun Alipınarspor
Diyarbakır Süper Amatör 5. Hafta 26/10/2019 13:00 Kocaköy Gençlikspor 2-0 Çüngüş Gençlikspor
Diyarbakır 1.Amatör A Grubu 3. Hafta 26/10/2019 15:00 Yenişehir Harb-İş 4-1 Diyarbakır 639 Spor
Diyarbakır 1.Amatör B Grubu 3. Hafta 27/10/2019 11:00 Kayapınar Belediyespor 1-1 Surkent 21 Gençlikspor
Diyarbakır 1.Amatör A Grubu 3. Hafta 27/10/2019 13:00 Şeyhşamil Gençlikspor 6-3 Diyarbakır FK
Diyarbakır 1.Amatör B Grubu 3. Hafta 27/10/2019 15:00 Diyarbakır Sanayi Sitesi 5-2 Gazilerspor
Diyarbakır 1.Amatör A Grubu 4. Hafta 03/11/2019 11:00 Diyarbakır FK 2-1 Yenişehir Harb-İş
Diyarbakır Süper Amatör 6. Hafta 03/11/2019 13:00 Yenişehir Belediyespor 2-3 Kocaköy Gençlikspor
Diyarbakır 1.Amatör A Grubu 4. Hafta 03/11/2019 15:00 Sur Belediyespor 3-1 Şeyhşamil Gençlikspor
Diyarbakır 1.Amatör B Grubu 4. Hafta 03/11/2019 15:00 Surkent 21 Gençlikspor 0-6 Öğretmenler Ayspor
Diyarbakır 1.Amatör B Grubu 5. Hafta 09/11/2019 15:00 Öğretmenler Ayspor 4-0 Sur Gençlikspor
Diyarbakır 1.Amatör A Grubu 5. Hafta 10/11/2019 11:00 Yenişehir Harb-İş 1-3 Sur Belediyespor
Diyarbakır 1.Amatör A Grubu 5. Hafta 10/11/2019 13:00 Diyarbakır FK 0-4 Diyarbakır 639 Spor
Diyarbakır 1.Amatör A Grubu 5. Hafta 10/11/2019 15:00 Öz Diyar Gençlikspor 8-0 Ergani Yıldızspor
Diyarbakır 1.Amatör A Grubu 6. Hafta 16/11/2019 13:00 Diyarbakır 639 Spor 3-0 Hani Gençlikspor
Diyarbakır 1.Amatör A Grubu 6. Hafta 17/11/2019 11:00 Sur Belediyespor 5-1 Diyarbakır FK
Diyarbakır Süper Amatör 8. Hafta 17/11/2019 13:00 Hançepekspor 1-7 Erganispor
Diyarbakır 1.Amatör B Grubu 6. Hafta 17/11/2019 15:00 Sur Gençlikspor 2-0 Surkent 21 Gençlikspor
Diyarbakır 1.Amatör A Grubu 7. Hafta 23/11/2019 11:00 Yenişehir Harb-İş 0-0 Bismil 15 Temmuz Gençlikspor
Diyarbakır Süper Amatör 9. Hafta 23/11/2019 13:00 Kocaköy Gençlikspor 0-3 Diyarbakırspor
Diyarbakır 1.Amatör A Grubu 7. Hafta 23/11/2019 15:00 Sur Belediyespor 0-0 Diyarbakır 639 Spor
Diyarbakır 1.Amatör A Grubu 7. Hafta 24/11/2019 13:00 Öz Diyar Gençlikspor 2-5 Hani Gençlikspor
Diyarbakır 1.Amatör A Grubu 7. Hafta 24/11/2019 15:00 Hebun Alipınarspor 3-9 Diyarbakır FK
Diyarbakır 1.Amatör B Grubu 7. Hafta 24/11/2019 15:00 Sur Gençlikspor 3-2 Seyrantepe Gençlikspor
Diyarbakır 1.Amatör A Grubu 8. Hafta 30/11/2019 13:00 Hebun Alipınarspor 0-9 Sur Belediyespor
Diyarbakır Süper Amatör 10. Hafta 01/12/2019 13:00 Hançepekspor 0-5 Diyarbakır Yolspor
Diyarbakır 1.Amatör A Grubu 8. Hafta 01/12/2019 13:00 Diyarbakır 639 Spor 2-0 Öz Diyar Gençlikspor
Diyarbakır 1.Amatör B Grubu 8. Hafta 01/12/2019 15:00 Gazilerspor 1-1 Sur Gençlikspor
Diyarbakır 1.Amatör B Grubu 9. Hafta 07/12/2019 12:00 Surkent 21 Gençlikspor 1-3 Silvan Aslanspor
Diyarbakır 1.Amatör A Grubu 9. Hafta 07/12/2019 14:00 Hebun Alipınarspor 2-6 Diyarbakır 639 Spor
Diyarbakır Süper Amatör 11. Hafta 08/12/2019 14:00 Kocaköy Gençlikspor 0-4 Çınar Belediyespor
Diyarbakır 1.Amatör A Grubu 9. Hafta 08/12/2019 14:00 Şeyhşamil Gençlikspor 1-6 Hani Gençlikspor
Diyarbakır Süper Amatör 12. Hafta 14/12/2019 14:00 Hançepekspor 1-10 Çınar Belediyespor
Diyarbakır 1.Amatör B Grubu 10. Hafta 15/12/2019 10:00 Diyarbakır Sanayi Sitesi 2-1 Kayapınar Belediyespor
Diyarbakır 1.Amatör A Grubu 11. Hafta 21/12/2019 12:00 Yenişehir Harb-İş 5-2 Öz Diyar Gençlikspor
Diyarbakır 1.Amatör A Grubu 11. Hafta 21/12/2019 14:00 Diyarbakır FK 1-5 Hani Gençlikspor
Diyarbakır 1.Amatör A Grubu 11. Hafta 22/12/2019 10:00 Şeyhşamil Gençlikspor 3-6 Diyarbakır Aslanspor
Diyarbakır Süper Amatör 13. Hafta 22/12/2019 12:00 Kocaköy Gençlikspor 5-2 Hançepekspor
Diyarbakır 1.Amatör B Grubu 11. Hafta 22/12/2019 14:00 Gazilerspor 0-0 Silvan Aslanspor
Diyarbakır Süper Amatör 13. Hafta 29/12/2019 13:30 Çüngüş Gençlikspor 1-7 Silvan Belediyespor
Diyarbakır 1.Amatör B Grubu 12. Hafta 11/01/2020 10:00 Seyrantepe Gençlikspor 0-6 Kayapınar Belediyespor
Diyarbakır 1.Amatör A Grubu 12. Hafta 11/01/2020 14:00 Diyarbakır FK 5-2 Öz Diyar Gençlikspor
Diyarbakır 1.Amatör B Grubu 12. Hafta 12/01/2020 10:00 Surkent 21 Gençlikspor 0-4 Diyarbakır Sanayi Sitesi
Diyarbakır 1.Amatör A Grubu 12. Hafta 12/01/2020 12:00 Yenişehir Harb-İş 1-0 Diyarbakır Aslanspor
Diyarbakır 1.Amatör A Grubu 12. Hafta 12/01/2020 14:00 Diyarbakır 639 Spor 3-0 Şeyhşamil Gençlikspor
Diyarbakır 1.Amatör A Grubu 13. Hafta 18/01/2020 10:00 Diyarbakır Aslanspor 3-3 Diyarbakır FK
Diyarbakır Süper Amatör 14. Hafta 18/01/2020 12:00 Hançepekspor 0-1 Bismil 1936 Gençlikspor
Diyarbakır 1.Amatör B Grubu 13. Hafta 18/01/2020 14:00 Kayapınar Belediyespor 1-1 Öğretmenler Ayspor
Diyarbakır 1.Amatör A Grubu 13. Hafta 19/01/2020 10:00 Öz Diyar Gençlikspor 2-5 Sur Belediyespor
Diyarbakır 1.Amatör B Grubu 13. Hafta 19/01/2020 12:00 Diyarbakır Sanayi Sitesi 0-2 Sur Gençlikspor
Diyarbakır 1.Amatör A Grubu 13. Hafta 19/01/2020 14:00 Şeyhşamil Gençlikspor 2-2 Yenişehir Harb-İş
Diyarbakır 1.Amatör A Grubu 14. Hafta 25/01/2020 14:00 Diyarbakır 639 Spor 2-1 Yenişehir Harb-İş
Diyarbakır 1.Amatör B Grubu 14. Hafta 26/01/2020 10:00 Surkent 21 Gençlikspor 1-0 Kayapınar Belediyespor
Diyarbakır 1.Amatör A Grubu 14. Hafta 26/01/2020 12:00 Diyarbakır FK 6-4 Şeyhşamil Gençlikspor
Diyarbakır Süper Amatör 15. Hafta 26/01/2020 14:00 Kocaköy Gençlikspor 1-0 Bismil 1936 Gençlikspor
Diyarbakır 1.Amatör A Grubu 15. Hafta 01/02/2020 12:00 Yenişehir Harb-İş 0-1 Diyarbakır FK
Diyarbakır Süper Amatör 16. Hafta 01/02/2020 14:00 Hançepekspor 1-2 Yenişehir Belediyespor
Diyarbakır 1.Amatör A Grubu 15. Hafta 02/02/2020 10:00 Şeyhşamil Gençlikspor 2-4 Sur Belediyespor
Diyarbakır 1.Amatör B Grubu 15. Hafta 02/02/2020 12:00 Öğretmenler Ayspor 7-1 Surkent 21 Gençlikspor
Diyarbakır 1.Amatör A Grubu 15. Hafta 02/02/2020 14:00 Öz Diyar Gençlikspor 2-2 Bismil 15 Temmuz Gençlikspor
Diyarbakır 1.Amatör A Grubu 16. Hafta 08/02/2020 10:00 Diyarbakır 639 Spor 3-2 Diyarbakır FK
Diyarbakır 1.Amatör B Grubu 16. Hafta 08/02/2020 14:00 Seyrantepe Gençlikspor 4-5 Surkent 21 Gençlikspor
Diyarbakır 1.Amatör A Grubu 16. Hafta 09/02/2020 10:00 Hebun Alipınarspor 4-3 Şeyhşamil Gençlikspor
Diyarbakır 1.Amatör A Grubu 16. Hafta 09/02/2020 12:00 Sur Belediyespor 7-0 Yenişehir Harb-İş
Diyarbakır 1.Amatör B Grubu 16. Hafta 09/02/2020 12:00 Gazilerspor 3-2 Kayapınar Belediyespor
Diyarbakır 1.Amatör B Grubu 16. Hafta 09/02/2020 14:00 Sur Gençlikspor 1-2 Öğretmenler Ayspor
Diyarbakır 1.Amatör A Grubu 17. Hafta 22/02/2020 10:00 Yenişehir Harb-İş 2-1 Hebun Alipınarspor
Diyarbakır 1.Amatör A Grubu 17. Hafta 22/02/2020 12:00 Diyarbakır FK 1-5 Sur Belediyespor
Diyarbakır 1.Amatör B Grubu 17. Hafta 22/02/2020 14:00 Öğretmenler Ayspor 4-2 Gazilerspor
Diyarbakır 1.Amatör B Grubu 17. Hafta 23/02/2020 10:00 Surkent 21 Gençlikspor 1-5 Sur Gençlikspor
Diyarbakır 1.Amatör A Grubu 17. Hafta 23/02/2020 12:00 Öz Diyar Gençlikspor 1-9 Ergani Sportif Faaliyetler
Diyarbakır 1.Amatör A Grubu 17. Hafta 23/02/2020 14:00 Şeyhşamil Gençlikspor 7-4 Bismil 15 Temmuz Gençlikspor
Diyarbakır 1.Amatör A Grubu 18. Hafta 01/03/2020 09:30 Diyarbakır FK 4-1 Hebun Alipınarspor
Diyarbakır 1.Amatör B Grubu 18. Hafta 01/03/2020 14:30 Gazilerspor 5-1 Surkent 21 Gençlikspor
Diyarbakır 1.Amatör A Grubu 19. Hafta 07/03/2020 10:00 Öz Diyar Gençlikspor 3-6 Diyarbakır 639 Spor
Diyarbakır Süper Amatör 20. Hafta 07/03/2020 12:00 Hançepekspor 1-6 Mezopotamyaspor
Diyarbakır Süper Amatör 20. Hafta 07/03/2020 14:00 Diyarbakır Yolspor 4-2 Kocaköy Gençlikspor
Diyarbakır 2.Amatör A Grubu 1. Hafta 08/03/2020 10:00 Diyarbakır Demirspor 0-3 Karacadağspor
Diyarbakır 1.Amatör A Grubu 19. Hafta 08/03/2020 12:00 Diyarbakır FK 4-2 Bismil 15 Temmuz Gençlikspor
Diyarbakır 1.Amatör A Grubu 19. Hafta 08/03/2020 14:00 Yenişehir Harb-İş 6-0 Ergani Yıldızspor
Diyarbakır Süper Amatör 21. Hafta 14/03/2020 13:00 Kocaköy Gençlikspor 2-7 Silvan Belediyespor
Diyarbakır 2.Amatör A Grubu 2. Hafta 14/03/2020 15:00 Yaşar Gençlikspor 3-3 Diyarbakır Ziraatspor
Diyarbakır 2.Amatör B Grubu 2. Hafta 15/03/2020 10:00 Bağcılar Sportif Faaliyetler 12-1 Diyar 21 Spor
Diyarbakır 2.Amatör B Grubu 2. Hafta 15/03/2020 12:00 Diyarbakır 1968 Spor 3-2 Lice Kayaspor
Diyarbakır 2.Amatör A Grubu 2. Hafta 15/03/2020 14:00 Eğil Gençlikspor 6-0 Diyarbakır Demirspor
Diyarbakır 2.Amatör B Grubu 2. Hafta 15/03/2020 16:00 Asur Gençlikspor 0-8 Diyarbakır Adaletspor
Diyarbakır Süper Amatör 22. Hafta 18/03/2020 14:00 Hançepekspor 2-1 Çüngüş Gençlikspor
Diyarbakır 1.Amatör A Grubu 21. Hafta 19/03/2020 11:00 Şeyhşamil Gençlikspor 6-13 Öz Diyar Gençlikspor
Diyarbakır 1.Amatör B Grubu 21. Hafta 19/03/2020 13:00 Sur Gençlikspor 0-2 Silvan Aslanspor
Diyarbakır 1.Amatör A Grubu 21. Hafta 19/03/2020 15:00 Diyarbakır FK 1-6 Ergani Sportif Faaliyetler
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-20 ++ | MI Design