Vali Ahmet Cemil Serhadlı Sahası
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Diyarbakır

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): -

Adres: -

2018/19 Sezonu Maç programı

Diyarbakır Süper Amatör 1. Hafta 30/09/2018 14:00 Diyarbakır Sanayi Sitesi 1-2 Pasur Belediyespor
Diyarbakır Süper Amatör 1. Hafta 30/09/2018 16:00 Hançepekspor 3-1 Kayapınar Belediyespor
Diyarbakır 1.Amatör A Grubu 1. Hafta 13/10/2018 13:00 Yenişehir Harb-İş 2-1 Hani Gençlikspor
Diyarbakır 1.Amatör A Grubu 1. Hafta 14/10/2018 11:00 Diyarbakır Futbol Kulübü 2-1 Gazilerspor
Diyarbakır Süper Amatör 3. Hafta 14/10/2018 13:00 Hançepekspor 0-1 Pasur Belediyespor
Diyarbakır 1.Amatör B Grubu 1. Hafta 14/10/2018 15:00 Diyarbakırspor 5-1 Sur Belediyespor
Diyarbakır 1.Amatör B Grubu 1. Hafta 17/10/2018 15:00 Seyrantepe Gençlikspor 0-0 Diyarbakır İl Özel İdare Ayspor
Diyarbakır 1.Amatör B Grubu 2. Hafta 21/10/2018 11:00 Diyarbakır İl Özel İdare Ayspor 1-4 Şeyhşamil Gençlikspor
Diyarbakır 1.Amatör A Grubu 2. Hafta 21/10/2018 13:00 Gazilerspor 5-2 Yenişehir Harb-İş
Diyarbakır 1.Amatör B Grubu 2. Hafta 21/10/2018 15:00 Öz Diyar Gençlikspor 1-1 Diyarbakırspor
Diyarbakır 1.Amatör A Grubu 3. Hafta 27/10/2018 12:00 Diyarbakır Futbol Kulübü 3-0 Eğil Belediye Gençlikspor
Diyarbakır 1.Amatör A Grubu 3. Hafta 27/10/2018 14:00 Yenişehir Harb-İş 1-5 Licespor
Diyarbakır 1.Amatör B Grubu 3. Hafta 28/10/2018 11:00 Diyarbakırspor 8-0 Diyarbakır İl Özel İdare Ayspor
Diyarbakır Süper Amatör 5. Hafta 28/10/2018 13:00 Yenişehir Belediyespor 2-0 Pasur Belediyespor
Diyarbakır 1.Amatör B Grubu 3. Hafta 28/10/2018 15:00 Seyrantepe Gençlikspor 1-7 Kocaköy Gençlikspor
Diyarbakır 1.Amatör A Grubu 4. Hafta 03/11/2018 13:00 Gazilerspor 2-1 Hani Gençlikspor
Diyarbakır 1.Amatör B Grubu 4. Hafta 04/11/2018 11:00 Diyarbakır İl Özel İdare Ayspor 0-0 Öz Diyar Gençlikspor
Diyarbakır 1.Amatör A Grubu 4. Hafta 04/11/2018 13:00 Eğil Belediye Gençlikspor 2-2 Yenişehir Harb-İş
Diyarbakır 1.Amatör B Grubu 4. Hafta 04/11/2018 15:00 Kocaköy Gençlikspor 1-2 Şeyhşamil Gençlikspor
Diyarbakır Süper Amatör 7. Hafta 10/11/2018 13:00 Kayapınar Belediyespor 0-4 Pasur Belediyespor
Diyarbakır 1.Amatör B Grubu 5. Hafta 11/11/2018 13:00 Öz Diyar Gençlikspor 1-4 Çüngüş Gençlikspor
Diyarbakır 1.Amatör B Grubu 5. Hafta 11/11/2018 15:00 Şeyhşamil Gençlikspor 1-3 Bismil 15 Temmuz Gençlikspor
Diyarbakır Süper Amatör 8. Hafta 18/11/2018 14:00 Diyarbakır Sanayi Sitesi 0-4 Hançepekspor
Diyarbakır 1.Amatör B Grubu 7. Hafta 24/11/2018 13:00 Diyarbakır İl Özel İdare Ayspor 0-4 Kocaköy Gençlikspor
Diyarbakır Süper Amatör 9. Hafta 24/11/2018 15:00 Hançepekspor 0-1 Ergani Gençlerbirliği
Diyarbakır 1.Amatör A Grubu 7. Hafta 25/11/2018 11:00 Yenişehir Harb-İş 3-0 Diyarbakır Futbol Kulübü
Diyarbakır 1.Amatör A Grubu 7. Hafta 25/11/2018 13:00 Gazilerspor 4-0 Eğil Belediye Gençlikspor
Diyarbakır 1.Amatör B Grubu 7. Hafta 25/11/2018 15:00 Şeyhşamil Gençlikspor 1-3 Seyrantepe Gençlikspor
Diyarbakır 1.Amatör B Grubu 8. Hafta 02/12/2018 11:00 Şeyhşamil Gençlikspor 1-3 Sur Belediyespor
Diyarbakır Süper Amatör 10. Hafta 02/12/2018 13:00 Hançepekspor 0-5 Çermikspor
Diyarbakır 1.Amatör A Grubu 8. Hafta 02/12/2018 15:00 Yenişehir Harb-İş 0-4 Çamlıca Gençlikspor
Diyarbakır 1.Amatör B Grubu 9. Hafta 08/12/2018 11:00 Öz Diyar Gençlikspor 4-1 Seyrantepe Gençlikspor
Diyarbakır 1.Amatör B Grubu 9. Hafta 08/12/2018 13:00 Diyarbakır İl Özel İdare Ayspor 0-1 Silvan Aslanspor
Diyarbakır 1.Amatör B Grubu 9. Hafta 09/12/2018 11:00 Diyarbakırspor 5-1 Şeyhşamil Gençlikspor
Diyarbakır Süper Amatör 11. Hafta 09/12/2018 13:00 Pasur Belediyespor 3-2 Mezopotamyaspor
Diyarbakır 1.Amatör B Grubu 9. Hafta 09/12/2018 15:00 Sur Belediyespor 0-1 Kocaköy Gençlikspor
Diyarbakır Süper Amatör 12. Hafta 16/12/2018 10:00 Diyarbakır Sanayi Sitesi 7-0 Kayapınar Belediyespor
Diyarbakır Süper Amatör 12. Hafta 16/12/2018 12:00 Amed Alipaşaspor 1-1 Pasur Belediyespor
Diyarbakır Süper Amatör 12. Hafta 16/12/2018 14:00 Hançepekspor 1-2 Yenişehir Belediyespor
Diyarbakır 1.Amatör B Grubu 10. Hafta 13/01/2019 10:00 Öz Diyar Gençlikspor 0-3 Şeyhşamil Gençlikspor
Diyarbakır 1.Amatör B Grubu 10. Hafta 13/01/2019 12:00 Diyarbakır İl Özel İdare Ayspor 2-4 Seyrantepe Gençlikspor
Diyarbakır 1.Amatör B Grubu 10. Hafta 13/01/2019 14:00 Sur Belediyespor 0-2 Diyarbakırspor
Diyarbakır 1.Amatör B Grubu 11. Hafta 19/01/2019 13:00 Seyrantepe Gençlikspor 1-4 Çüngüş Gençlikspor
Diyarbakır 1.Amatör B Grubu 11. Hafta 19/01/2019 15:00 Şeyhşamil Gençlikspor 3-3 Diyarbakır İl Özel İdare Ayspor
Diyarbakır 1.Amatör A Grubu 11. Hafta 20/01/2019 11:00 Yenişehir Harb-İş 2-2 Gazilerspor
Diyarbakır 1.Amatör A Grubu 11. Hafta 20/01/2019 13:00 Diyarbakır Futbol Kulübü 0-1 Licespor
Diyarbakır 1.Amatör B Grubu 11. Hafta 20/01/2019 15:00 Diyarbakırspor 3-1 Öz Diyar Gençlikspor
Diyarbakır 1.Amatör B Grubu 12. Hafta 26/01/2019 11:00 Diyarbakır İl Özel İdare Ayspor 1-3 Diyarbakırspor
Diyarbakır 1.Amatör B Grubu 12. Hafta 26/01/2019 13:00 Kocaköy Gençlikspor 2-0 Seyrantepe Gençlikspor
Diyarbakır 1.Amatör B Grubu 12. Hafta 26/01/2019 15:00 Çüngüş Gençlikspor 8-0 Şeyhşamil Gençlikspor
Diyarbakır 1.Amatör B Grubu 12. Hafta 27/01/2019 11:00 Sur Belediyespor 2-2 Öz Diyar Gençlikspor
Diyarbakır Süper Amatör 15. Hafta 27/01/2019 13:00 Diyarbakır Sanayi Sitesi 0-5 Bismil 21 Sportif Faaliyetler
Diyarbakır 1.Amatör A Grubu 12. Hafta 27/01/2019 15:00 Eğil Belediye Gençlikspor 1-5 Diyarbakır Futbol Kulübü
Diyarbakır 1.Amatör A Grubu 13. Hafta 02/02/2019 13:00 Diyarbakır Futbol Kulübü 11-2 Ergani Gençlik Hizmetlerispor
Diyarbakır 1.Amatör B Grubu 13. Hafta 02/02/2019 15:00 Öz Diyar Gençlikspor 1-3 Diyarbakır İl Özel İdare Ayspor
Diyarbakır Süper Amatör 16. Hafta 03/02/2019 13:00 Amed Alipaşaspor 3-2 Silvan Belediyespor
Diyarbakır 1.Amatör A Grubu 13. Hafta 03/02/2019 15:00 Yenişehir Harb-İş 0-0 Eğil Belediye Gençlikspor
Diyarbakır 1.Amatör B Grubu 14. Hafta 10/02/2019 11:00 Sur Belediyespor 5-1 Diyarbakır İl Özel İdare Ayspor
Diyarbakır 1.Amatör B Grubu 14. Hafta 10/02/2019 13:00 Kocaköy Gençlikspor 0-5 Diyarbakırspor
Diyarbakır 1.Amatör A Grubu 14. Hafta 10/02/2019 15:00 Çamlıca Gençlikspor 3-1 Gazilerspor
Diyarbakır 1.Amatör B Grubu 15. Hafta 16/02/2019 11:00 Diyarbakırspor 8-2 Bismil 15 Temmuz Gençlikspor
Diyarbakır 1.Amatör B Grubu 15. Hafta 16/02/2019 13:00 Diyarbakır İl Özel İdare Ayspor 3-4 Çüngüş Gençlikspor
Diyarbakır 1.Amatör B Grubu 15. Hafta 16/02/2019 15:00 Öz Diyar Gençlikspor 3-4 Kocaköy Gençlikspor
Diyarbakır 1.Amatör B Grubu 15. Hafta 17/02/2019 11:00 Seyrantepe Gençlikspor 1-7 Sur Belediyespor
Diyarbakır 1.Amatör A Grubu 15. Hafta 17/02/2019 13:00 Gazilerspor 2-2 Licespor
Diyarbakır 1.Amatör A Grubu 15. Hafta 17/02/2019 15:00 Diyarbakır Futbol Kulübü 2-0 Çamlıca Gençlikspor
Diyarbakır 2.Amatör A Grubu 1. Hafta 23/02/2019 10:00 Surkent 21 Gençlikspor 5-2 Diyarbakır Demirspor
Diyarbakır 2.Amatör A Grubu 1. Hafta 23/02/2019 12:00 Sur Gençlikspor 4-4 Ergani Sportif Faaliyetler
Diyarbakır 1.Amatör A Grubu 16. Hafta 23/02/2019 14:00 Diyarbakır Futbol Kulübü 3-0 Yenişehir Harb-İş
Diyarbakır 2.Amatör B Grubu 1. Hafta 24/02/2019 11:00 Diyarbakır 1968 Spor 1-2 Diyarbakır 639 Spor
Diyarbakır 2.Amatör B Grubu 1. Hafta 24/02/2019 15:00 Karacadağspor 4-1 Diyar 21 Spor
Diyarbakır 2.Amatör A Grubu 2. Hafta 02/03/2019 11:00 Diyarbakır Adaletspor 1-1 Surkent 21 Gençlikspor
Diyarbakır 2.Amatör A Grubu 2. Hafta 02/03/2019 13:00 Dicle Gençlikspor 1-4 Sur Gençlikspor
Diyarbakır 2.Amatör A Grubu 2. Hafta 02/03/2019 15:00 Diyarbakır Demirspor 3-0 Ergani Anadolu İmam Hatip Lisesi
Diyarbakır 2.Amatör B Grubu 2. Hafta 03/03/2019 11:00 Diyarbakır Aslanspor 8-1 Diyarbakır Ziraatspor
Diyarbakır 2.Amatör B Grubu 2. Hafta 03/03/2019 13:00 Diyarbakır 639 Spor 6-2 Karacadağspor
Diyarbakır 1.Amatör B Grubu 17. Hafta 03/03/2019 14:00 Öz Diyar Gençlikspor 0-3 Silvan Aslanspor
Diyarbakır 1.Amatör A Grubu 17. Hafta 03/03/2019 16:00 Çamlıca Gençlikspor 2-0 Yenişehir Harb-İş
Diyarbakır 2.Amatör B Grubu 3. Hafta 06/03/2019 12:00 Karacadağspor 2-3 Diyarbakır 1968 Spor
Diyarbakır 2.Amatör A Grubu 3. Hafta 06/03/2019 14:00 Sur Gençlikspor 7-3 Ergani Anadolu İmam Hatip Lisesi
Diyarbakır 2.Amatör B Grubu 3. Hafta 06/03/2019 16:00 1903 Diyarbakır Kartalspor 1-1 Diyarbakır 639 Spor
Diyarbakır 2.Amatör B Grubu 4. Hafta 09/03/2019 11:00 Asur Gençlikspor 0-3 Karacadağspor
Diyarbakır 1.Amatör A Grubu 18. Hafta 09/03/2019 13:00 Diyarbakır Futbol Kulübü 10-2 Hani Gençlikspor
Diyarbakır 2.Amatör B Grubu 4. Hafta 09/03/2019 15:00 Diyarbakır 1968 Spor 4-0 1903 Diyarbakır Kartalspor
Diyarbakır 1.Amatör B Grubu 18. Hafta 10/03/2019 14:00 Kocaköy Gençlikspor 2-1 Sur Belediyespor
Diyarbakır 1.Amatör B Grubu 18. Hafta 10/03/2019 16:00 Şeyhşamil Gençlikspor 2-5 Diyarbakırspor
Diyarbakır 2.Amatör A Grubu 4. Hafta 10/03/2019 16:00 Diyarbakır Demirspor 0-4 Sur Gençlikspor
Diyarbakır 2.Amatör B Grubu 5. Hafta 16/03/2019 12:00 Diyarbakır Ziraatspor 3-3 Diyarbakır 1968 Spor
Diyarbakır 2.Amatör B Grubu 5. Hafta 17/03/2019 12:00 1903 Diyarbakır Kartalspor 0-1 Karacadağspor
Diyarbakır 2.Amatör A Grubu 5. Hafta 17/03/2019 14:00 Surkent 21 Gençlikspor 3-0 Ergani Anadolu İmam Hatip Lisesi
Diyarbakır 2.Amatör A Grubu 5. Hafta 17/03/2019 16:00 Diyarbakır Demirspor 0-3 Ergani Sportif Faaliyetler
Diyarbakır 2.Amatör B Grubu 6. Hafta 23/03/2019 10:00 Karacadağspor 4-0 Diyarbakır Ziraatspor
Diyarbakır 2.Amatör B Grubu 6. Hafta 24/03/2019 10:00 Diyarbakır 1968 Spor 1-0 Diyarbakır Aslanspor
Diyarbakır 2.Amatör A Grubu 6. Hafta 24/03/2019 12:00 Lice Kayaspor 2-0 Diyarbakır Demirspor
Diyarbakır 1.Amatör Play-Off 1. Hafta 24/03/2019 14:00 Diyarbakır Futbol Kulübü 0-0 Licespor
Diyarbakır 2.Amatör A Grubu 6. Hafta 24/03/2019 16:00 Sur Gençlikspor 1-1 Surkent 21 Gençlikspor
Diyarbakır 2.Amatör B Grubu 7. Hafta 27/03/2019 12:00 Diyarbakır Aslanspor 5-2 Karacadağspor
Diyarbakır 2.Amatör A Grubu 7. Hafta 27/03/2019 14:00 Diyarbakır Demirspor 1-1 Dicle Gençlikspor
Diyarbakır 2.Amatör A Grubu 7. Hafta 27/03/2019 16:00 Surkent 21 Gençlikspor 4-1 Lice Kayaspor
Diyarbakır Süper Amatör 24. Hafta 30/03/2019 12:00 Hançepekspor 5-4 Bismil Kızılay Gençlikspor
Diyarbakır 1.Amatör Play-Off 2. Hafta 30/03/2019 14:00 Çüngüş Gençlikspor 0-0 Diyarbakır Futbol Kulübü
Diyarbakır 2.Amatör B Grubu 8. Hafta 07/04/2019 10:00 Diyarbakır 639 Spor 0-2 Diyarbakır 1968 Spor
Diyarbakır Süper Amatör 25. Hafta 07/04/2019 12:00 Yenişehir Belediyespor 6-0 Hançepekspor
Diyarbakır 1.Amatör Play-Off 3. Hafta 07/04/2019 14:00 Kocaköy Gençlikspor 2-2 Licespor
Diyarbakır 2.Amatör A Grubu 8. Hafta 07/04/2019 16:00 Diyarbakır Demirspor 0-2 Surkent 21 Gençlikspor
Diyarbakır 2.Amatör B Grubu 9. Hafta 13/04/2019 12:00 Karacadağspor 2-3 Diyarbakır 639 Spor
Diyarbakır 1.Amatör Play-Off 4. Hafta 13/04/2019 14:30 Çüngüş Gençlikspor 3-0 Licespor
Diyarbakır 2.Amatör A Grubu 9. Hafta 13/04/2019 16:30 Surkent 21 Gençlikspor 6-1 Diyarbakır Adaletspor
Diyarbakır 2.Amatör B Grubu 9. Hafta 14/04/2019 10:00 Diyarbakır 1968 Spor 5-3 Asur Gençlikspor
Diyarbakır 2.Amatör A Grubu 9. Hafta 14/04/2019 12:00 Sur Gençlikspor 3-0 Dicle Gençlikspor
Diyarbakır Süper Amatör 26. Hafta 14/04/2019 14:30 Hançepekspor 1-6 Çınar Belediyespor
Diyarbakır 2.Amatör A Grubu 9. Hafta 14/04/2019 16:30 Ergani Anadolu İmam Hatip Lisesi 1-2 Diyarbakır Demirspor
Diyarbakır 2.Amatör A Grubu 10. Hafta 16/04/2019 16:00 Ergani Sportif Faaliyetler 3-1 Surkent 21 Gençlikspor
Diyarbakır 2.Amatör B Grubu 10. Hafta 17/04/2019 12:00 Diyarbakır 1968 Spor 0-1 Karacadağspor
Diyarbakır 2.Amatör A Grubu 10. Hafta 17/04/2019 16:00 Diyarbakır Demirspor 0-3 Diyarbakır Adaletspor
Diyarbakır 2.Amatör B Grubu 11. Hafta 20/04/2019 10:30 1903 Diyarbakır Kartalspor 2-7 Diyarbakır 1968 Spor
Diyarbakır 2.Amatör A Grubu 11. Hafta 21/04/2019 10:30 Sur Gençlikspor 7-1 Diyarbakır Demirspor
Diyarbakır 2.Amatör A Grubu 11. Hafta 21/04/2019 16:30 Surkent 21 Gençlikspor 3-1 Dicle Gençlikspor
Diyarbakır 2.Amatör B Grubu 12. Hafta 24/04/2019 12:30 Diyarbakır 1968 Spor 2-1 Diyarbakır Ziraatspor
Diyarbakır 2.Amatör A Grubu 12. Hafta 24/04/2019 14:30 Ergani Sportif Faaliyetler 5-2 Diyarbakır Demirspor
Diyarbakır 2.Amatör A Grubu 12. Hafta 24/04/2019 16:30 Ergani Anadolu İmam Hatip Lisesi 0-3 Surkent 21 Gençlikspor
Diyarbakır 2.Amatör B Grubu 13. Hafta 27/04/2019 12:30 Diyarbakır Ziraatspor 1-2 Karacadağspor
Diyarbakır 2.Amatör A Grubu 13. Hafta 27/04/2019 16:30 Diyarbakır Demirspor 4-6 Lice Kayaspor
Diyarbakır 2.Amatör B Grubu 13. Hafta 28/04/2019 12:30 Diyarbakır Aslanspor 1-4 Diyarbakır 1968 Spor
Diyarbakır 2.Amatör A Grubu 13. Hafta 28/04/2019 14:30 Surkent 21 Gençlikspor 0-1 Sur Gençlikspor
Diyarbakır 2.Amatör A Grubu 13. Hafta 28/04/2019 16:30 Diyarbakır Adaletspor 3-0 Ergani Anadolu İmam Hatip Lisesi
Diyarbakır 2.Amatör A Grubu 14. Hafta 30/04/2019 16:30 Sur Gençlikspor 2-1 Diyarbakır Adaletspor
Diyarbakır 2.Amatör B Grubu 14. Hafta 01/05/2019 12:30 Karacadağspor 0-4 Diyarbakır Aslanspor
Diyarbakır 2.Amatör A Grubu 14. Hafta 01/05/2019 14:30 Dicle Gençlikspor 3-0 Diyarbakır Demirspor
Diyarbakır 2.Amatör Play-Off 1. Hafta 12/05/2019 16:30 Surkent 21 Gençlikspor 4-1 Diyarbakır 1968 Spor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-19 ++ | MI Design