Seyrantepe Şilbe Sentetik Saha
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Diyarbakır

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): Bağlar Belediyespor, Kayapınar Belediyespor

Adres: -

2018/19 Sezonu Maç programı

Bölgesel Amatör Lig 1.Grup 1. Hafta 23/09/2018 14:00 Diyarbakır Yolspor 1-3 Mardin Büyükşehir Belediyespor
Diyarbakır Süper Amatör 1. Hafta 29/09/2018 16:00 Amed Alipaşaspor 1-1 Mezopotamyaspor
Bölgesel Amatör Lig 1.Grup 2. Hafta 30/09/2018 14:00 Bağlar Belediyespor 2-0 Yüksekova Belediyespor
Diyarbakır Süper Amatör 2. Hafta 06/10/2018 13:30 Amed Alipaşaspor 0-0 Çermikspor
Diyarbakır Süper Amatör 2. Hafta 06/10/2018 15:30 Mezopotamyaspor 0-1 Silvan Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 1.Grup 3. Hafta 07/10/2018 14:00 Diyarbakır Yolspor 5-0 Ağrı Gençlerbirliği
Diyarbakır Süper Amatör 3. Hafta 13/10/2018 15:00 Yenişehir Belediyespor 7-1 Kayapınar Belediyespor
Diyarbakır Süper Amatör 3. Hafta 14/10/2018 11:00 Diyarbakır Sanayi Sitesi 1-4 Mezopotamyaspor
Bölgesel Amatör Lig 1.Grup 4. Hafta 14/10/2018 14:00 Bağlar Belediyespor 4-2 12 Bingölspor
Diyarbakır Süper Amatör 4. Hafta 21/10/2018 10:00 Mezopotamyaspor 1-0 Ergani Gençlerbirliği
Bölgesel Amatör Lig 1.Grup 5. Hafta 21/10/2018 14:00 Diyarbakır Yolspor 0-0 Bağlar Belediyespor
Diyarbakır Süper Amatör 4. Hafta 21/10/2018 15:00 Amed Alipaşaspor 3-2 Diyarbakır Sanayi Sitesi
Diyarbakır 1.Amatör B Grubu 3. Hafta 27/10/2018 14:00 Şeyhşamil Gençlikspor 1-4 Çüngüş Gençlikspor
Bölgesel Amatör Lig 1.Grup 6. Hafta 28/10/2018 13:00 Bağlar Belediyespor 1-1 1960 Silopispor
Diyarbakır Süper Amatör 5. Hafta 28/10/2018 15:00 Diyarbakır Sanayi Sitesi 1-0 Silvan Belediyespor
Diyarbakır 1.Amatör B Grubu 4. Hafta 03/11/2018 12:30 Sur Belediyespor 3-2 Silvan Aslanspor
Diyarbakır Süper Amatör 6. Hafta 03/11/2018 15:00 Mezopotamyaspor 1-2 Bismil Kızılay Gençlikspor
Bölgesel Amatör Lig 1.Grup 7. Hafta 04/11/2018 13:00 Diyarbakır Yolspor 0-0 1955 Batman Belediyespor
Diyarbakır Süper Amatör 6. Hafta 04/11/2018 15:00 Diyarbakır Sanayi Sitesi 0-4 Çermikspor
Diyarbakır Süper Amatör 7. Hafta 10/11/2018 11:00 Yenişehir Belediyespor 2-1 Mezopotamyaspor
Diyarbakır 1.Amatör B Grubu 5. Hafta 10/11/2018 13:00 Seyrantepe Gençlikspor 0-0 Silvan Aslanspor
Bölgesel Amatör Lig 1.Grup 8. Hafta 11/11/2018 13:00 Bağlar Belediyespor 4-1 Muş Menderesspor
Diyarbakır 1.Amatör A Grubu 6. Hafta 17/11/2018 13:00 Eğil Belediye Gençlikspor 1-5 Hani Gençlikspor
Diyarbakır Süper Amatör 8. Hafta 17/11/2018 15:00 Mezopotamyaspor 0-0 Çınar Belediyespor
Diyarbakır Süper Amatör 8. Hafta 18/11/2018 10:00 Amed Alipaşaspor 0-1 Yenişehir Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 1.Grup 9. Hafta 18/11/2018 13:00 Diyarbakır Yolspor 1-0 Yüksekova Belediyespor
Diyarbakır 1.Amatör B Grubu 6. Hafta 18/11/2018 15:00 Kocaköy Gençlikspor 3-1 Öz Diyar Gençlikspor
Diyarbakır Süper Amatör 9. Hafta 24/11/2018 13:00 Yenişehir Belediyespor 4-3 Silvan Belediyespor
Diyarbakır Süper Amatör 9. Hafta 25/11/2018 10:00 Kayapınar Belediyespor 0-6 Mezopotamyaspor
Diyarbakır 1.Amatör B Grubu 7. Hafta 25/11/2018 15:00 Sur Belediyespor 0-2 Çüngüş Gençlikspor
Diyarbakır 1.Amatör B Grubu 8. Hafta 01/12/2018 13:00 Kocaköy Gençlikspor 1-1 Çüngüş Gençlikspor
Diyarbakır 1.Amatör A Grubu 8. Hafta 01/12/2018 15:00 Eğil Belediye Gençlikspor 0-1 Licespor
Diyarbakır Süper Amatör 10. Hafta 02/12/2018 10:00 Mezopotamyaspor 1-2 Erganispor
Diyarbakır Süper Amatör 10. Hafta 02/12/2018 15:00 Diyarbakır Sanayi Sitesi 1-3 Yenişehir Belediyespor
Diyarbakır Süper Amatör 11. Hafta 08/12/2018 13:00 Kayapınar Belediyespor 2-3 Silvan Belediyespor
Diyarbakır Süper Amatör 11. Hafta 08/12/2018 15:00 Yenişehir Belediyespor 2-1 Ergani Gençlerbirliği
Diyarbakır Süper Amatör 12. Hafta 15/12/2018 12:00 Mezopotamyaspor 0-2 Bismil 21 Sportif Faaliyetler
Diyarbakır Süper Amatör 13. Hafta 22/12/2018 14:00 Kayapınar Belediyespor 1-4 Ergani Gençlerbirliği
Diyarbakır Süper Amatör 13. Hafta 23/12/2018 14:00 Yenişehir Belediyespor 1-1 Bismil Kızılay Gençlikspor
Diyarbakır 1.Amatör B Grubu 10. Hafta 13/01/2019 12:00 Çüngüş Gençlikspor 1-3 Silvan Aslanspor
Diyarbakır Süper Amatör 14. Hafta 20/01/2019 10:00 Mezopotamyaspor 0-1 Amed Alipaşaspor
Diyarbakır Süper Amatör 14. Hafta 20/01/2019 15:00 Yenişehir Belediyespor 2-3 Çermikspor
Diyarbakır Süper Amatör 15. Hafta 26/01/2019 13:00 Yenişehir Belediyespor 0-1 Çınar Belediyespor
Diyarbakır Süper Amatör 15. Hafta 27/01/2019 15:00 Hançepekspor 2-5 Erganispor
Diyarbakır Süper Amatör 16. Hafta 02/02/2019 11:00 Kayapınar Belediyespor 0-4 Yenişehir Belediyespor
Diyarbakır 1.Amatör B Grubu 13. Hafta 02/02/2019 13:00 Diyarbakırspor 1-2 Çüngüş Gençlikspor
Diyarbakır Süper Amatör 16. Hafta 03/02/2019 10:00 Mezopotamyaspor 3-0 Diyarbakır Sanayi Sitesi
Bölgesel Amatör Lig 1.Grup 16. Hafta 03/02/2019 13:00 Bağlar Belediyespor 0-1 Ağrı 1970 Spor
Diyarbakır 1.Amatör B Grubu 13. Hafta 03/02/2019 15:00 Şeyhşamil Gençlikspor 1-4 Kocaköy Gençlikspor
Diyarbakır Süper Amatör 17. Hafta 10/02/2019 10:00 Diyarbakır Sanayi Sitesi 0-3 Amed Alipaşaspor
Diyarbakır Süper Amatör 17. Hafta 10/02/2019 15:00 Yenişehir Belediyespor 0-1 Erganispor
Diyarbakır Süper Amatör 18. Hafta 16/02/2019 13:00 Amed Alipaşaspor 3-0 Ergani Gençlerbirliği
Diyarbakır Süper Amatör 18. Hafta 16/02/2019 15:00 Kayapınar Belediyespor 0-5 Çermikspor
Diyarbakır 1.Amatör A Grubu 16. Hafta 23/02/2019 14:00 Eğil Belediye Gençlikspor 0-4 Gazilerspor
Diyarbakır Süper Amatör 19. Hafta 24/02/2019 10:00 Kayapınar Belediyespor 1-4 Erganispor
Bölgesel Amatör Lig 1.Grup 19. Hafta 24/02/2019 13:00 Diyarbakır Yolspor 7-0 Erciş Gençlik Belediyespor
Diyarbakır Süper Amatör 19. Hafta 24/02/2019 15:00 Yenişehir Belediyespor 1-2 Bismil 21 Sportif Faaliyetler
Diyarbakır 1.Amatör A Grubu 17. Hafta 02/03/2019 13:00 Gazilerspor 9-2 Ergani Gençlik Hizmetlerispor
Diyarbakır 2.Amatör A Grubu 2. Hafta 02/03/2019 13:00 Ergani Sportif Faaliyetler 2-3 Lice Kayaspor
Diyarbakır 1.Amatör B Grubu 17. Hafta 02/03/2019 15:00 Sur Belediyespor 5-4 Şeyhşamil Gençlikspor
Diyarbakır Süper Amatör 20. Hafta 03/03/2019 10:00 Mezopotamyaspor 4-1 Yenişehir Belediyespor
Diyarbakır 2.Amatör A Grubu 3. Hafta 06/03/2019 14:00 Surkent 21 Gençlikspor 0-0 Ergani Sportif Faaliyetler
Diyarbakır 2.Amatör A Grubu 3. Hafta 06/03/2019 16:00 Diyarbakır Adaletspor 4-2 Diyarbakır Demirspor
Diyarbakır 2.Amatör A Grubu 3. Hafta 07/03/2019 15:00 Lice Kayaspor 3-2 Dicle Gençlikspor
Diyarbakır 2.Amatör A Grubu 4. Hafta 09/03/2019 13:00 Ergani Sportif Faaliyetler 5-2 Diyarbakır Adaletspor
Diyarbakır 2.Amatör A Grubu 4. Hafta 09/03/2019 15:00 Ergani Anadolu İmam Hatip Lisesi 2-1 Lice Kayaspor
Diyarbakır Süper Amatör 21. Hafta 10/03/2019 10:00 Yenişehir Belediyespor 2-2 Amed Alipaşaspor
Diyarbakır 2.Amatör A Grubu 4. Hafta 10/03/2019 15:00 Dicle Gençlikspor 4-0 Surkent 21 Gençlikspor
Diyarbakır 2.Amatör A Grubu 5. Hafta 16/03/2019 14:00 Diyarbakır Adaletspor 0-0 Dicle Gençlikspor
Diyarbakır Süper Amatör 22. Hafta 16/03/2019 16:00 Amed Alipaşaspor 0-3 Çınar Belediyespor
Diyarbakır Süper Amatör 22. Hafta 17/03/2019 11:00 Mezopotamyaspor 3-0 Kayapınar Belediyespor
Diyarbakır Süper Amatör 23. Hafta 24/03/2019 11:00 Kayapınar Belediyespor 1-1 Amed Alipaşaspor
Diyarbakır 1.Amatör Play-Off 1. Hafta 24/03/2019 16:00 Diyarbakırspor 3-0 Çüngüş Gençlikspor
Diyarbakır 2.Amatör B Grubu 7. Hafta 27/03/2019 14:00 Asur Gençlikspor 1-7 Diyarbakır 639 Spor
Diyarbakır 2.Amatör A Grubu 7. Hafta 27/03/2019 16:00 Diyarbakır Adaletspor 2-2 Sur Gençlikspor
Diyarbakır Süper Amatör 24. Hafta 30/03/2019 12:00 Amed Alipaşaspor 1-3 Erganispor
Diyarbakır 1.Amatör Play-Off 2. Hafta 30/03/2019 14:00 Kocaköy Gençlikspor 0-1 Diyarbakırspor
Diyarbakır 2.Amatör A Grubu 8. Hafta 07/04/2019 11:00 Ergani Sportif Faaliyetler 4-1 Sur Gençlikspor
Bölgesel Amatör Lig 1.Grup 24. Hafta 07/04/2019 14:00 Bağlar Belediyespor 0-1 Siirt İl Özel İdare
Diyarbakır 1.Amatör Play-Off 3. Hafta 07/04/2019 16:00 Diyarbakırspor 2-0 Diyarbakır Futbol Kulübü
Diyarbakır Süper Amatör 26. Hafta 13/04/2019 14:00 Mezopotamyaspor 1-3 Çermikspor
Diyarbakır 1.Amatör Play-Off 4. Hafta 13/04/2019 14:30 Diyarbakır Futbol Kulübü 3-4 Kocaköy Gençlikspor
Diyarbakır Süper Amatör 26. Hafta 13/04/2019 16:30 Bismil Kızılay Gençlikspor 5-1 Yenişehir Belediyespor
Diyarbakır 2.Amatör A Grubu 11. Hafta 20/04/2019 12:30 Lice Kayaspor 3-1 Ergani Anadolu İmam Hatip Lisesi
Diyarbakır 1.Amatör Play-Off 5. Hafta 21/04/2019 14:00 Kocaköy Gençlikspor 1-4 Çüngüş Gençlikspor
Diyarbakır 2.Amatör Play-Off 2. Hafta 15/05/2019 21:30 Ergani Sportif Faaliyetler 5-1 Diyarbakır 639 Spor
Diyarbakır 2.Amatör Play-Off 2. Hafta 16/05/2019 21:30 Sur Gençlikspor 1-0 Surkent 21 Gençlikspor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-19 ++ | MI Design