Nurettin Zafer Sahası
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Düzce

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): Düzce 1907 Spor, Düzce İdman Yurdu, Karaca Çobanspor, Suncuk Gençlikspor

Adres: -

2019/20 Sezonu Maç programı

Kadınlar Özge Kanbay 3.Lig 2.Grup 17. Hafta   12:00 Düzce Kadın FK - Tuzla Sahilspor
Düzce 2.Amatör A Grubu 2. Hafta   13:00 Üçyol Gençlikspor - Dikmeli Köyü Gençlikspor
Düzce Süper Amatör Play-Off 7. Hafta   15:00 Aydınpınarspor - Çamlı Gençlikspor
Düzce 2.Amatör B Grubu 2. Hafta   17:00 Koçyazıspor - Kutlu Köyü Gençlikspor
Düzce Süper Amatör A Grubu 1. Hafta 13/10/2019 13:00 Beçi Gençlikspor 0-5 Kaynaşlı Belediyespor
Düzce Süper Amatör B Grubu 1. Hafta 13/10/2019 15:00 Çamlı Gençlikspor 0-1 Aziziyespor
Düzce Süper Amatör B Grubu 1. Hafta 13/10/2019 17:00 Kavakbıçkı Köyü Gençlikspor 2-3 Gölyakaspor
Düzce Süper Amatör B Grubu 2. Hafta 20/10/2019 13:00 Aydınpınarspor 3-0 Kavakbıçkı Köyü Gençlikspor
Düzce Süper Amatör A Grubu 2. Hafta 20/10/2019 15:00 Kuzey Yıldızı Karadeniz Gençlikspor 0-3 Beçi Gençlikspor
Düzce Süper Amatör B Grubu 2. Hafta 20/10/2019 17:00 Düzce Belediyespor 0-5 Çamlı Gençlikspor
Düzce Süper Amatör B Grubu 3. Hafta 27/10/2019 16:00 Aziziyespor 1-5 Düzce Belediyespor
Düzce Süper Amatör A Grubu 3. Hafta 27/10/2019 18:00 Beçi Gençlikspor 2-2 Hamidiyespor
Düzce Süper Amatör A Grubu 4. Hafta 02/11/2019 16:00 Hamidiyespor 0-3 Kaynaşlı Belediyespor
Düzce Süper Amatör B Grubu 4. Hafta 02/11/2019 18:00 Kavakbıçkı Köyü Gençlikspor 0-1 Yığılcaspor
Düzce 1.Amatör B Grubu 1. Hafta 03/11/2019 13:00 Düzce Gençlerbirliği 5-6 Nasırlı Köyü Gençlikspor
Düzce 1.Amatör A Grubu 1. Hafta 03/11/2019 15:00 Dedelerspor 0-3 Kurtsuyu Gençlikspor
Düzce 1.Amatör A Grubu 1. Hafta 03/11/2019 17:00 Düzce Modern Eğitimcilerspor 1-1 Hacıyakupspor
Düzce 1.Amatör B Grubu 1. Hafta 03/11/2019 19:00 Kabalakspor 0-0 Yazıpınarspor
Düzce Süper Amatör A Grubu 5. Hafta 09/11/2019 17:00 Kuzey Yıldızı Karadeniz Gençlikspor 3-6 Hamidiyespor
Düzce 1.Amatör B Grubu 2. Hafta 09/11/2019 19:00 Beycilerspor 2-2 Kabalakspor
Kadınlar Özge Kanbay 3.Lig 2.Grup 1. Hafta 10/11/2019 10:00 Düzce Kadın FK 0-14 Kanalboyu Nilüferspor
Düzce 1.Amatör A Grubu 2. Hafta 10/11/2019 16:00 Kurtsuyu Gençlikspor 1-2 Eminaçma Gençlikspor
Düzce 1.Amatör B Grubu 2. Hafta 10/11/2019 18:00 Karaca Çobanspor 3-5 Yeni Taşköprüspor
Düzce 1.Amatör A Grubu 2. Hafta 10/11/2019 20:00 Çiftlik Gençlikspor 4-0 Düzce Modern Eğitimcilerspor
Düzce Süper Amatör B Grubu 6. Hafta 16/11/2019 16:00 Aydınpınarspor 2-0 Düzce Belediyespor
Düzce 1.Amatör B Grubu 3. Hafta 16/11/2019 18:00 Yeni Taşköprüspor 1-2 Nasırlı Köyü Gençlikspor
Düzce 1.Amatör A Grubu 3. Hafta 17/11/2019 13:00 Eminaçma Gençlikspor 4-3 Ağaköyspor
Düzce Süper Amatör B Grubu 6. Hafta 17/11/2019 15:00 Kavakbıçkı Köyü Gençlikspor 2-1 Aziziyespor
Düzce 1.Amatör B Grubu 3. Hafta 17/11/2019 17:00 Beycilerspor 1-1 Yazıpınarspor
Düzce Süper Amatör B Grubu 7. Hafta 23/11/2019 13:00 Aziziyespor 0-2 Yığılcaspor
Düzce 1.Amatör A Grubu 4. Hafta 23/11/2019 18:00 Kurtsuyu Gençlikspor 1-0 Hacıyakupspor
Düzce 1.Amatör A Grubu 4. Hafta 23/11/2019 20:00 Ağaköyspor 0-0 Düzce Modern Eğitimcilerspor
Kadınlar Özge Kanbay 3.Lig 2.Grup 3. Hafta 24/11/2019 12:00 Düzce Kadın FK 0-8 Ozanlargücü
Düzce 1.Amatör B Grubu 4. Hafta 24/11/2019 14:00 Düzce Gençlerbirliği 2-0 Yeni Taşköprüspor
Düzce Süper Amatör A Grubu 7. Hafta 24/11/2019 16:00 Hamidiyespor 1-3 Akçakocaspor
Düzce Süper Amatör A Grubu 7. Hafta 24/11/2019 18:00 Kuzey Yıldızı Karadeniz Gençlikspor 0-3 Cumayeri Belediyespor
Düzce Süper Amatör B Grubu 8. Hafta 30/11/2019 16:00 Düzce Belediyespor 2-2 Yığılcaspor
Düzce Süper Amatör A Grubu 8. Hafta 30/11/2019 18:00 Kuzey Yıldızı Karadeniz Gençlikspor 2-7 Kirazlıspor
Düzce Süper Amatör A Grubu 8. Hafta 01/12/2019 13:00 Hamidiyespor 1-9 Cumayeri Belediyespor
Düzce 1.Amatör A Grubu 5. Hafta 01/12/2019 15:00 Düzce Modern Eğitimcilerspor 0-2 Dedelerspor
Düzce Süper Amatör B Grubu 8. Hafta 01/12/2019 17:00 Aziziyespor 1-2 Çamlı Gençlikspor
Düzce Süper Amatör A Grubu 9. Hafta 07/12/2019 16:00 Beçi Gençlikspor 4-1 Kuzey Yıldızı Karadeniz Gençlikspor
Düzce 1.Amatör A Grubu 6. Hafta 07/12/2019 18:00 Ağaköyspor 4-1 Çiftlik Gençlikspor
Düzce 1.Amatör B Grubu 6. Hafta 07/12/2019 20:00 Yeni Taşköprüspor 2-0 Yazıpınarspor
Düzce Süper Amatör B Grubu 9. Hafta 08/12/2019 16:00 Çamlı Gençlikspor 5-1 Düzce Belediyespor
Düzce 1.Amatör B Grubu 6. Hafta 08/12/2019 18:00 Düzce Gençlerbirliği 1-1 Beycilerspor
Düzce Süper Amatör A Grubu 9. Hafta 08/12/2019 20:00 Kirazlıspor 0-2 Hamidiyespor
Düzce 1.Amatör B Grubu 7. Hafta 14/12/2019 18:00 Kabalakspor 4-2 Yeni Taşköprüspor
Düzce Süper Amatör B Grubu 10. Hafta 15/12/2019 13:00 Aydınpınarspor 2-1 Yığılcaspor
Düzce 1.Amatör B Grubu 7. Hafta 15/12/2019 15:00 Beycilerspor 4-0 1934 Selamlarspor
Düzce 1.Amatör A Grubu 7. Hafta 15/12/2019 17:00 Kurtsuyu Gençlikspor 3-1 Ağaköyspor
Düzce Süper Amatör B Grubu 11. Hafta 22/12/2019 16:00 Çamlı Gençlikspor 1-2 Aydınpınarspor
Düzce Süper Amatör A Grubu 12. Hafta 28/12/2019 15:30 Cumayeri Belediyespor 2-0 Beçi Gençlikspor
Düzce Süper Amatör B Grubu 12. Hafta 28/12/2019 17:30 Kavakbıçkı Köyü Gençlikspor 2-2 Çamlı Gençlikspor
Düzce 1.Amatör A Grubu 8. Hafta 29/12/2019 12:00 Kurtsuyu Gençlikspor 1-2 Dedelerspor
Düzce 1.Amatör A Grubu 8. Hafta 29/12/2019 14:00 Çiftlik Gençlikspor 0-2 Eminaçma Gençlikspor
Düzce 1.Amatör B Grubu 8. Hafta 29/12/2019 16:00 Beycilerspor 0-2 Yeni Taşköprüspor
Düzce Süper Amatör A Grubu 13. Hafta 04/01/2020 18:00 Beçi Gençlikspor 6-0 Kirazlıspor
Kadınlar Özge Kanbay 3.Lig 2.Grup 9. Hafta 05/01/2020 12:00 Düzce Kadın FK 0-4 Pendik Çamlıkspor
Düzce Süper Amatör B Grubu 13. Hafta 05/01/2020 14:00 Düzce Belediyespor 0-3 Aydınpınarspor
Düzce 1.Amatör B Grubu 9. Hafta 05/01/2020 16:00 Kabalakspor 1-2 Beycilerspor
Düzce Süper Amatör B Grubu 13. Hafta 05/01/2020 18:00 Aziziyespor 2-1 Kavakbıçkı Köyü Gençlikspor
Düzce Süper Amatör B Grubu 14. Hafta 11/01/2020 18:00 Aydınpınarspor 3-2 Gölyakaspor
Düzce 1.Amatör A Grubu 10. Hafta 12/01/2020 16:00 Çiftlik Gençlikspor 0-0 Hacıyakupspor
Düzce 1.Amatör B Grubu 10. Hafta 12/01/2020 18:00 Düzce Gençlerbirliği 2-1 1934 Selamlarspor
Düzce 1.Amatör A Grubu 11. Hafta 19/01/2020 13:00 Eminaçma Gençlikspor 2-2 Dedelerspor
Düzce 1.Amatör B Grubu 11. Hafta 19/01/2020 15:00 Kabalakspor 4-2 Nasırlı Köyü Gençlikspor
Düzce 1.Amatör A Grubu 12. Hafta 25/01/2020 18:00 Ağaköyspor 1-2 Hacıyakupspor
Düzce Süper Amatör Play-Out 1. Hafta 26/01/2020 16:00 Kirazlıspor 1-0 Hamidiyespor
Düzce 1.Amatör B Grubu 12. Hafta 26/01/2020 18:00 Düzce Gençlerbirliği 3-1 Kabalakspor
Düzce 1.Amatör A Grubu 12. Hafta 26/01/2020 20:00 Kurtsuyu Gençlikspor 3-1 Çiftlik Gençlikspor
Düzce Süper Amatör Play-Out 2. Hafta 01/02/2020 15:00 Yığılcaspor 1-1 Kirazlıspor
Düzce 1.Amatör B Grubu 13. Hafta 02/02/2020 13:00 Kabalakspor 5-1 1934 Selamlarspor
Düzce Süper Amatör Play-Off 1. Hafta 02/02/2020 15:00 Aydınpınarspor 0-0 Akçakocaspor
Düzce Süper Amatör Play-Out 2. Hafta 02/02/2020 17:00 Kuzey Yıldızı Karadeniz Gençlikspor 1-2 Aziziyespor
Düzce Süper Amatör Play-Out 3. Hafta 15/02/2020 16:30 Beçi Gençlikspor 1-3 Yığılcaspor
Düzce 1.Amatör A Grubu 14. Hafta 15/02/2020 18:30 Ağaköyspor 0-4 Kurtsuyu Gençlikspor
Düzce 1.Amatör A Grubu 14. Hafta 16/02/2020 12:00 Dedelerspor 0-1 Çiftlik Gençlikspor
Kadınlar Özge Kanbay 3.Lig 2.Grup 13. Hafta 16/02/2020 12:30 Düzce Kadın FK 6-0 MKP Çimenspor
Düzce Süper Amatör Play-Out 3. Hafta 16/02/2020 16:00 Kavakbıçkı Köyü Gençlikspor 4-0 Kuzey Yıldızı Karadeniz Gençlikspor
Düzce 1.Amatör A Grubu 14. Hafta 16/02/2020 18:00 Eminaçma Gençlikspor 2-2 Hacıyakupspor
Düzce Süper Amatör Play-Off 3. Hafta 22/02/2020 14:00 Çamlı Gençlikspor 0-3 Kaynaşlı Belediyespor
Düzce Süper Amatör Play-Out 4. Hafta 22/02/2020 16:00 Yığılcaspor 3-2 Aziziyespor
Düzce Süper Amatör Play-Out 4. Hafta 22/02/2020 18:00 Hamidiyespor 1-1 Kavakbıçkı Köyü Gençlikspor
Düzce Süper Amatör Play-Off 3. Hafta 23/02/2020 14:00 Aydınpınarspor 1-1 Gölyakaspor
Düzce Süper Amatör Play-Out 4. Hafta 23/02/2020 16:00 Kirazlıspor 2-1 Beçi Gençlikspor
Düzce 1.Amatör Play-Off 2. Hafta 26/02/2020 19:30 Nasırlı Köyü Gençlikspor 3-1 Çiftlik Gençlikspor
Kadınlar Özge Kanbay 3.Lig 2.Grup 15. Hafta 01/03/2020 12:00 Düzce Kadın FK 1-2 Sakarya Ankaspor Bayan FK
Düzce Süper Amatör Play-Out 5. Hafta 01/03/2020 14:00 Kuzey Yıldızı Karadeniz Gençlikspor 1-4 Hamidiyespor
Düzce Süper Amatör Play-Off 4. Hafta 01/03/2020 16:00 Aydınpınarspor 2-2 Cumayeri Belediyespor
Düzce Süper Amatör Play-Off 5. Hafta 08/03/2020 14:00 Çamlı Gençlikspor 0-6 Akçakocaspor
Düzce Süper Amatör Play-Out 6. Hafta 08/03/2020 16:00 Kirazlıspor 1-1 Kavakbıçkı Köyü Gençlikspor
Düzce Süper Amatör Play-Off 6. Hafta 14/03/2020 16:30 Çamlı Gençlikspor 1-3 Cumayeri Belediyespor
Düzce 2.Amatör B Grubu 1. Hafta 14/03/2020 18:30 Taraşspor 1-2 Kıyı Köyü Gençlikspor
Düzce 2.Amatör C Grubu 1. Hafta 15/03/2020 14:00 Yeni Vakıf Köyü Gençlikspor 0-2 Bahçeköyspor
Düzce Süper Amatör Play-Out 7. Hafta 15/03/2020 16:00 Kuzey Yıldızı Karadeniz Gençlikspor 0-6 Kirazlıspor
Düzce 2.Amatör A Grubu 1. Hafta 15/03/2020 18:00 Sivrikaya Sinerjispor 2-3 Üçyol Gençlikspor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-20 ++ | MI Design