Şıralık 2 Nolu Saha
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Düzce

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): -

Adres: -

2019/20 Sezonu Maç programı

Bölgesel Amatör Lig 6.Grup 1. Hafta 22/09/2019 15:00 Çilimli Belediyespor 0-1 Beyköy Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 6.Grup 3. Hafta 06/10/2019 15:00 Çilimli Belediyespor 0-0 Çubukspor Futbol A.Ş
Düzce Süper Amatör A Grubu 1. Hafta 13/10/2019 13:00 Kirazlıspor 1-3 Kuzey Yıldızı Karadeniz Gençlikspor
Bölgesel Amatör Lig 6.Grup 5. Hafta 20/10/2019 15:00 Çilimli Belediyespor 1-0 Eskişehir Yunusemrespor
Düzce Süper Amatör A Grubu 2. Hafta 20/10/2019 17:30 Hamidiyespor 3-3 Kirazlıspor
Düzce Süper Amatör A Grubu 3. Hafta 27/10/2019 14:00 Kirazlıspor 0-6 Akçakocaspor
Düzce Süper Amatör B Grubu 3. Hafta 27/10/2019 16:00 Çamlı Gençlikspor 1-3 Gölyakaspor
Bölgesel Amatör Lig 6.Grup 7. Hafta 03/11/2019 14:00 Çilimli Belediyespor 4-0 Göynük Belediyespor
Düzce Süper Amatör B Grubu 4. Hafta 03/11/2019 16:30 Aydınpınarspor 3-4 Çamlı Gençlikspor
Düzce 1.Amatör A Grubu 1. Hafta 03/11/2019 18:30 Eminaçma Gençlikspor 2-0 Çiftlik Gençlikspor
Düzce Süper Amatör B Grubu 5. Hafta 09/11/2019 17:00 Çamlı Gençlikspor 3-2 Kavakbıçkı Köyü Gençlikspor
Bölgesel Amatör Lig 6.Grup 8. Hafta 10/11/2019 14:00 Çilimli Belediyespor 4-0 Yaylacık Gençlikspor
Düzce Süper Amatör B Grubu 5. Hafta 10/11/2019 16:30 Düzce Belediyespor 0-1 Gölyakaspor
Düzce 1.Amatör A Grubu 2. Hafta 10/11/2019 18:30 Ağaköyspor 2-2 Dedelerspor
Düzce Süper Amatör A Grubu 6. Hafta 17/11/2019 13:00 Kirazlıspor 1-6 Beçi Gençlikspor
Düzce 1.Amatör B Grubu 3. Hafta 17/11/2019 15:00 Kabalakspor 9-0 Karaca Çobanspor
Düzce 1.Amatör A Grubu 3. Hafta 17/11/2019 17:00 Düzce Modern Eğitimcilerspor 0-8 Kurtsuyu Gençlikspor
Düzce 1.Amatör A Grubu 4. Hafta 23/11/2019 18:00 Dedelerspor 3-5 Eminaçma Gençlikspor
Bölgesel Amatör Lig 6.Grup 10. Hafta 24/11/2019 14:00 Çilimli Belediyespor 3-0 Ankara TKİ
Düzce Süper Amatör B Grubu 7. Hafta 24/11/2019 16:30 Düzce Belediyespor 3-1 Kavakbıçkı Köyü Gençlikspor
Düzce 1.Amatör B Grubu 5. Hafta 30/11/2019 18:00 Beycilerspor 2-2 Nasırlı Köyü Gençlikspor
Düzce 1.Amatör A Grubu 5. Hafta 01/12/2019 13:00 Çiftlik Gençlikspor 2-3 Kurtsuyu Gençlikspor
Düzce 1.Amatör B Grubu 5. Hafta 01/12/2019 15:00 Yeni Taşköprüspor 4-0 1934 Selamlarspor
Düzce 1.Amatör B Grubu 5. Hafta 01/12/2019 17:00 Kabalakspor 2-0 Düzce Gençlerbirliği
Düzce 1.Amatör A Grubu 6. Hafta 07/12/2019 18:30 Dedelerspor 3-1 Hacıyakupspor
Bölgesel Amatör Lig 6.Grup 12. Hafta 08/12/2019 14:00 Çilimli Belediyespor 2-0 Keçiören Bağlumspor
Düzce Süper Amatör B Grubu 9. Hafta 08/12/2019 16:30 Kavakbıçkı Köyü Gençlikspor 0-5 Aydınpınarspor
Düzce 1.Amatör A Grubu 6. Hafta 08/12/2019 18:30 Eminaçma Gençlikspor 3-1 Düzce Modern Eğitimcilerspor
Düzce Süper Amatör A Grubu 10. Hafta 15/12/2019 13:00 Hamidiyespor 1-2 Beçi Gençlikspor
Düzce Süper Amatör B Grubu 10. Hafta 15/12/2019 15:00 Düzce Belediyespor 5-3 Aziziyespor
Düzce 1.Amatör A Grubu 7. Hafta 15/12/2019 17:00 Çiftlik Gençlikspor 3-2 Dedelerspor
Düzce Süper Amatör A Grubu 11. Hafta 22/12/2019 12:00 Kirazlıspor 1-3 Cumayeri Belediyespor
Düzce Süper Amatör B Grubu 11. Hafta 22/12/2019 14:00 Aziziyespor 0-6 Gölyakaspor
Düzce Süper Amatör A Grubu 11. Hafta 22/12/2019 16:00 Beçi Gençlikspor 0-2 Akçakocaspor
Düzce Süper Amatör B Grubu 12. Hafta 29/12/2019 12:00 Aydınpınarspor 3-0 Aziziyespor
Düzce 1.Amatör B Grubu 8. Hafta 29/12/2019 14:00 Nasırlı Köyü Gençlikspor 1-2 Düzce Gençlerbirliği
Düzce Süper Amatör A Grubu 12. Hafta 29/12/2019 16:00 Hamidiyespor 2-1 Kuzey Yıldızı Karadeniz Gençlikspor
Düzce Süper Amatör A Grubu 13. Hafta 04/01/2020 16:00 Kuzey Yıldızı Karadeniz Gençlikspor 0-7 Akçakocaspor
Düzce 1.Amatör A Grubu 9. Hafta 04/01/2020 18:00 Düzce Modern Eğitimcilerspor 1-4 Çiftlik Gençlikspor
Düzce 1.Amatör A Grubu 9. Hafta 05/01/2020 12:00 Dedelerspor 3-0 Ağaköyspor
Düzce Süper Amatör B Grubu 13. Hafta 05/01/2020 14:00 Çamlı Gençlikspor 3-0 Yığılcaspor
Düzce 1.Amatör A Grubu 9. Hafta 05/01/2020 16:00 Eminaçma Gençlikspor 4-4 Kurtsuyu Gençlikspor
Düzce 1.Amatör B Grubu 9. Hafta 05/01/2020 18:00 Düzce Gençlerbirliği 3-3 Yazıpınarspor
Düzce 1.Amatör A Grubu 10. Hafta 12/01/2020 12:00 Ağaköyspor 1-5 Eminaçma Gençlikspor
Düzce 1.Amatör B Grubu 10. Hafta 12/01/2020 14:00 Nasırlı Köyü Gençlikspor 0-3 Yeni Taşköprüspor
Düzce Süper Amatör A Grubu 14. Hafta 12/01/2020 16:00 Kirazlıspor 1-7 Kaynaşlı Belediyespor
Düzce 1.Amatör A Grubu 10. Hafta 12/01/2020 18:00 Kurtsuyu Gençlikspor 3-2 Düzce Modern Eğitimcilerspor
Düzce 1.Amatör B Grubu 11. Hafta 19/01/2020 13:00 Yeni Taşköprüspor 1-3 Düzce Gençlerbirliği
Düzce 1.Amatör A Grubu 12. Hafta 25/01/2020 18:00 Dedelerspor 5-0 Düzce Modern Eğitimcilerspor
Bölgesel Amatör Lig 6.Grup 15. Hafta 26/01/2020 14:00 Çilimli Belediyespor 2-0 Devrek Belediyespor
Düzce Süper Amatör Play-Out 1. Hafta 26/01/2020 16:30 Aziziyespor 1-1 Kavakbıçkı Köyü Gençlikspor
Düzce 1.Amatör B Grubu 12. Hafta 26/01/2020 18:30 Nasırlı Köyü Gençlikspor 4-1 Beycilerspor
Düzce 1.Amatör B Grubu 13. Hafta 02/02/2020 13:00 Beycilerspor 0-0 Düzce Gençlerbirliği
Düzce Süper Amatör Play-Out 2. Hafta 02/02/2020 15:00 Hamidiyespor 1-3 Beçi Gençlikspor
Düzce 1.Amatör A Grubu 13. Hafta 02/02/2020 17:00 Çiftlik Gençlikspor 1-0 Ağaköyspor
Düzce Süper Amatör Play-Out 3. Hafta 16/02/2020 13:00 Aziziyespor 4-0 Hamidiyespor
Düzce Süper Amatör Play-Off 2. Hafta 16/02/2020 15:00 Çamlı Gençlikspor 2-3 Aydınpınarspor
Düzce 1.Amatör B Grubu 14. Hafta 16/02/2020 17:00 Nasırlı Köyü Gençlikspor 3-1 Yazıpınarspor
Bölgesel Amatör Lig 6.Grup 17. Hafta 19/02/2020 14:00 Çilimli Belediyespor 2-4 Bartınspor
Bölgesel Amatör Lig 6.Grup 19. Hafta 23/02/2020 14:00 Çilimli Belediyespor 2-1 Haymana Belediyespor
Düzce 1.Amatör Play-Off 1. Hafta 23/02/2020 16:00 Çiftlik Gençlikspor 0-2 Kurtsuyu Gençlikspor
Düzce 1.Amatör Play-Off 1. Hafta 23/02/2020 18:00 Düzce Gençlerbirliği 2-2 Nasırlı Köyü Gençlikspor
Düzce 1.Amatör Play-Off 2. Hafta 26/02/2020 19:30 Kurtsuyu Gençlikspor 1-0 Düzce Gençlerbirliği
Düzce Süper Amatör Play-Out 5. Hafta 01/03/2020 14:00 Kavakbıçkı Köyü Gençlikspor 2-2 Yığılcaspor
Düzce Süper Amatör Play-Out 5. Hafta 01/03/2020 16:00 Aziziyespor 2-1 Kirazlıspor
Düzce 1.Amatör Play-Off 3. Hafta 01/03/2020 18:00 Kurtsuyu Gençlikspor 1-1 Nasırlı Köyü Gençlikspor
Düzce Süper Amatör Play-Out 6. Hafta 08/03/2020 16:00 Beçi Gençlikspor 3-0 Aziziyespor
Bölgesel Amatör Lig 6.Grup 22. Hafta 15/03/2020 14:00 Çilimli Belediyespor 2-1 Karadeniz Ereğli Belediyespor
Düzce Süper Amatör Play-Out 7. Hafta 15/03/2020 16:00 Kavakbıçkı Köyü Gençlikspor 1-1 Beçi Gençlikspor
Düzce 2.Amatör A Grubu 1. Hafta 15/03/2020 18:00 Dikmeli Köyü Gençlikspor 3-2 Karaçalıspor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-20 ++ | MI Design