Şıralık Sahası
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Düzce

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): Düzce 81 Yıldızspor

Adres: -

2021/22 Sezonu Maç programı

Düzce Süper Amatör B Grubu 1. Hafta 07/11/2021 15:00 Beçi Gençlikspor 3-1 Eminaçma Gençlikspor
Düzce Süper Amatör A Grubu 2. Hafta 14/11/2021 14:00 Cumayeri Belediyespor 6-0 Gümüşova Gençlikspor
Düzce Süper Amatör B Grubu 4. Hafta 20/11/2021 17:00 Kabalakspor 0-1 Beçi Gençlikspor
Düzce Süper Amatör A Grubu 3. Hafta 20/11/2021 19:00 Hamidiyespor 4-3 Gümüşova Gençlikspor
Düzce Süper Amatör B Grubu 4. Hafta 21/11/2021 13:00 Düzce 81 Yıldızspor 4-0 Kaynaşlı Belediyespor
Düzce Süper Amatör A Grubu 3. Hafta 21/11/2021 15:00 Kirazlıspor 1-2 Cumayeri Belediyespor
Düzce 1.Amatör A Grubu 2. Hafta 28/11/2021 13:00 Düzce Başakşehir Gençlikspor 1-1 Taraşspor
Düzce 1.Amatör C Grubu 2. Hafta 28/11/2021 15:00 Koçyazıspor 0-2 Ağa Mahallesi Gençlikspor
Düzce Süper Amatör B Grubu 6. Hafta 01/12/2021 18:30 Aydınpınarspor 4-3 Eminaçma Gençlikspor
Düzce 1.Amatör C Grubu 3. Hafta 04/12/2021 13:00 Ağa Mahallesi Gençlikspor 0-0 Pandul İnşaat Elmacık Gençlikspor
Düzce 1.Amatör C Grubu 3. Hafta 04/12/2021 15:00 Düzce Modern Eğitimcilerspor 2-2 Koçyazıspor
Düzce Süper Amatör B Grubu 7. Hafta 05/12/2021 13:00 Düzce 81 Yıldızspor 1-4 Aydınpınarspor
Düzce Süper Amatör B Grubu 7. Hafta 05/12/2021 15:00 Eminaçma Gençlikspor 2-0 Kabalakspor
Düzce Süper Amatör B Grubu 8. Hafta 11/12/2021 15:00 Düzce 81 Yıldızspor 2-2 Kabalakspor
Düzce Süper Amatör B Grubu 9. Hafta 19/12/2021 14:00 Kabalakspor 0-0 Aydınpınarspor
Düzce 1.Amatör A Grubu 5. Hafta 19/12/2021 16:00 Taraşspor 4-3 Dedelerspor
Düzce Süper Amatör B Grubu 10. Hafta 22/12/2021 18:30 Eminaçma Gençlikspor 3-1 Kaynaşlı Belediyespor
Düzce 1.Amatör A Grubu 6. Hafta 26/12/2021 13:00 Sancakspor 2-0 Düzce Başakşehir Gençlikspor
Düzce 1.Amatör A Grubu 6. Hafta 26/12/2021 15:00 Uluçınarspor 0-1 Özsüt Avlayan Gençlikspor
Düzce 1.Amatör B Grubu 5. Hafta 26/12/2021 17:00 Düzce Gençlerbirliği 1-2 Dadalı Köyü Gençlikspor
Düzce 1.Amatör A Grubu 8. Hafta 09/01/2022 12:00 Uluçınarspor 2-1 Sancakspor
Düzce Süper Amatör A Grubu 10. Hafta 09/01/2022 14:00 Hamidiyespor 3-3 Yığılcaspor
Düzce 1.Amatör A Grubu 8. Hafta 09/01/2022 16:00 Dedelerspor 6-0 Düzce Başakşehir Gençlikspor
Düzce 1.Amatör C Grubu 8. Hafta 09/01/2022 18:00 Düzce Modern Eğitimcilerspor 5-1 Kutlu Köyü Gençlikspor
Düzce Süper Amatör Play-Out 1. Hafta 06/02/2022 13:00 Beçi Gençlikspor 2-0 Gümüşova Gençlikspor
Düzce Süper Amatör Play-Out 1. Hafta 06/02/2022 15:00 Yığılcaspor 3-0 Hamidiyespor
Düzce Süper Amatör Play-Out 1. Hafta 06/02/2022 17:00 Eminaçma Gençlikspor 0-2 Kabalakspor
Düzce 1.Amatör B Grubu 9. Hafta 12/02/2022 17:00 Çiftlik Gençlikspor 6-1 İçmelerspor
Düzce Süper Amatör Play-Off 2. Hafta 13/02/2022 13:00 Aydınpınarspor 3-2 Kaynaşlı Belediyespor
Düzce Süper Amatör Play-Off 2. Hafta 13/02/2022 15:00 Düzce 81 Yıldızspor 5-0 Gölyakaspor
Düzce 1.Amatör A Grubu 11. Hafta 13/02/2022 17:00 Hacıyakupspor 1-1 Uluçınarspor
Düzce 1.Amatör A Grubu 11. Hafta 13/02/2022 19:00 Taraşspor 3-0 Düzce Başakşehir Gençlikspor
Düzce Süper Amatör Play-Out 3. Hafta 20/02/2022 13:00 Hamidiyespor 1-2 Kabalakspor
Düzce Süper Amatör Play-Off 3. Hafta 20/02/2022 15:00 Kirazlıspor 1-3 Kaynaşlı Belediyespor
Düzce 1.Amatör A Grubu 12. Hafta 20/02/2022 17:00 Dedelerspor 3-2 Hacıyakupspor
Düzce 1.Amatör B Grubu 10. Hafta 27/02/2022 13:00 Gümüşova Belediyespor 0-2 Çiftlik Gençlikspor
Düzce Süper Amatör Play-Out 4. Hafta 27/02/2022 15:00 Beçi Gençlikspor 0-1 Yığılcaspor
Düzce 1.Amatör C Grubu 13. Hafta 27/02/2022 17:00 Düzce Modern Eğitimcilerspor 2-4 Pandul İnşaat Elmacık Gençlikspor
Düzce Süper Amatör Play-Out 5. Hafta 05/03/2022 16:00 Hamidiyespor 0-2 Gümüşova Gençlikspor
Düzce 1.Amatör A Grubu 14. Hafta 06/03/2022 13:00 Sancakspor 3-0 Özsüt Avlayan Gençlikspor
Düzce Süper Amatör Play-Off 5. Hafta 06/03/2022 15:00 Düzce 81 Yıldızspor 6-3 Kirazlıspor
Düzce 1.Amatör A Grubu 14. Hafta 06/03/2022 17:00 Uluçınarspor 0-4 Kıyı Köyü Gençlikspor
Düzce U14 A Grubu 2. Hafta 15/03/2022 18:00 Cumayeri Belediyespor 2-2 Düzce Kartalları
Düzce U14 B Grubu 2. Hafta 16/03/2022 18:00 Düzce Fenerspor 0-4 Gümüşova Gençlikspor
Düzce U14 B Grubu 2. Hafta 17/03/2022 18:00 Düzce Başakşehir Gençlikspor 1-0 Düzce Altaylılar
Düzce Süper Amatör Play-Off 6. Hafta 23/03/2022 18:30 Düzce 81 Yıldızspor 6-4 Kaynaşlı Belediyespor
Düzce U14 B Grubu 3. Hafta 24/03/2022 18:00 Beyköy Belediyespor 1-1 Düzce Modern Eğitimcilerspor
Düzce U14 A Grubu 3. Hafta 25/03/2022 18:00 Düzce Gelişimspor 1-5 Cumayeri Belediyespor
Düzce 1.Amatör C Grubu 15. Hafta 26/03/2022 13:30 Kutlu Köyü Gençlikspor 1-1 Pandul İnşaat Elmacık Gençlikspor
Düzce Süper Amatör Play-Off 7. Hafta 27/03/2022 13:00 Kirazlıspor 0-2 Cumayeri Belediyespor
Düzce 1.Amatör B Grubu 11. Hafta 27/03/2022 15:00 İçmelerspor 1-2 Gümüşova Belediyespor
Düzce 1.Amatör A Grubu 16. Hafta 02/04/2022 16:30 Dedelerspor 0-0 Özsüt Avlayan Gençlikspor
Düzce 1.Amatör C Grubu 16. Hafta 03/04/2022 16:00 Düzce Modern Eğitimcilerspor 1-4 Bahçeköyspor
Düzce Süper Amatör Play-Off 10. Hafta 09/04/2022 16:00 Aydınpınarspor 0-1 Cumayeri Belediyespor
Düzce 1.Amatör A Grubu 18. Hafta 17/04/2022 14:00 Dedelerspor 5-1 Sancakspor
Düzce 1.Amatör B Grubu 14. Hafta 17/04/2022 16:00 Düzce Gençlerbirliği 2-2 Çiftlik Gençlikspor
Düzce 1.Amatör Play-Off 1. Hafta 24/04/2022 14:00 Dadalı Köyü Gençlikspor 4-3 Taraşspor
Düzce 1.Amatör Play-Off 1. Hafta 24/04/2022 16:00 Çiftlik Gençlikspor 2-2 Dedelerspor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-22 ++ | MI Design