23/24 BAL'a katılacak takımlar
Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=

Uzunköprü Oğuz Arda Sel Sahası
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Edirne

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): Aşçıoğlu Gençlikspor, Mescitpaşa, Uzunköprü 1964 Yıldızspor, Uzunköprü Dereköyspor

Adres: -

2023/24 Sezonu Maç programı

Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 2. Hafta 22/10/2023 14:00 Uzunköprüspor 0-1 Taçspor
Edirne 1.Amatör B Grubu 1. Hafta 12/11/2023 14:00 Aşçıoğlu Gençlikspor 4-1 Küplü Halk Oyunlarıspor
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 7. Hafta 19/11/2023 14:00 Uzunköprüspor 1-0 İFA
Edirne 1.Amatör B Grubu 3. Hafta 26/11/2023 14:00 Aşçıoğlu Gençlikspor 6-1 Havsaspor
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 9. Hafta 03/12/2023 13:00 Uzunköprüspor 1-3 Çorluspor 1947
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 11. Hafta 10/12/2023 14:00 Uzunköprüspor 0-3 Diliskelesispor
Edirne 1.Amatör B Grubu 6. Hafta 23/12/2023 12:45 Aşçıoğlu Gençlikspor 3-1 Yeni Karpuzluspor
Edirne 1.Amatör B Grubu 6. Hafta 23/12/2023 15:30 18 Kasım Kurtuluşspor 3-1 Küplü Halk Oyunlarıspor
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 13. Hafta 24/12/2023 14:00 Uzunköprüspor 0-0 Keşan Spor
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 15. Hafta 07/01/2024 14:00 Uzunköprüspor 1-0 Lüleburgazspor
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 16. Hafta 28/01/2024 14:00 Uzunköprüspor 0-2 Kapaklıspor
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 18. Hafta 11/02/2024 13:00 Uzunköprüspor 1-5 Kullar 1975 Spor
Edirne 1.Amatör B Grubu 8. Hafta 11/02/2024 16:15 18 Kasım Kurtuluşspor 4-2 Havsaspor
Edirne 1.Amatör B Grubu 9. Hafta 18/02/2024 16:30 Aşçıoğlu Gençlikspor 3-7 18 Kasım Kurtuluşspor
Edirne 1.Amatör B Grubu 10. Hafta 25/02/2024 14:00 18 Kasım Kurtuluşspor 5-1 Kırcasalihspor
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 21. Hafta 03/03/2024 14:00 Uzunköprüspor 1-0 Sarayspor 1953
Edirne 1.Amatör B Grubu 12. Hafta 10/03/2024 13:00 Aşçıoğlu Gençlikspor 5-1 Kırcasalihspor
Edirne 1.Amatör B Grubu 12. Hafta 10/03/2024 16:00 18 Kasım Kurtuluşspor 3-0 Keşan 1984 Kültürspor
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 23. Hafta 17/03/2024 14:00 Uzunköprüspor 5-1 Babaeskispor
Edirne 1.Amatör B Grubu 14. Hafta 24/03/2024 14:00 Aşçıoğlu Gençlikspor 4-1 Keşan 1984 Kültürspor
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 25. Hafta 03/04/2024 15:00 Uzunköprüspor 2-1 Yuvacıkspor
Edirne Süper Amatör Play-Off 1. Hafta 07/04/2024 14:00 Edirne Mega Gençspor 3-0 İpsalaspor
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 27. Hafta 21/04/2024 15:00 Uzunköprüspor 1-5 Gebzespor
Edirne 2.Amatör C Grubu 1. Hafta 21/04/2024 18:00 1964 Yıldızspor 1-1 Uzunköprü Dereköyspor
Edirne 2.Amatör C Grubu 2. Hafta 28/04/2024 13:00 Mescitpaşa 0-5 1964 Yıldızspor
Edirne 2.Amatör C Grubu 2. Hafta 28/04/2024 16:30 Uzunköprü Dereköyspor 3-1 Keşan Özenspor
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 29. Hafta 05/05/2024 15:00 Uzunköprüspor 1-0 Feriköy
Edirne 2.Amatör C Grubu 4. Hafta 12/05/2024 13:00 1964 Yıldızspor 6-2 Keşan Özenspor
Edirne 2.Amatör C Grubu 4. Hafta 12/05/2024 16:00 Mescitpaşa 4-2 Beyendikspor
Edirne 2.Amatör C Grubu 5. Hafta 19/05/2024 15:00 Uzunköprü Dereköyspor 5-0 Mescitpaşa
Edirne 2.Amatör C Grubu 6. Hafta 26/05/2024 13:00 Uzunköprü Dereköyspor - 1964 Yıldızspor
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |