Elazığ Gençlik Merkezi
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Elazığ

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): -

Adres: -

2017/18 Sezonu Maç programı

Elazığ 1.Amatör A Grubu 8. Hafta     Aksaray Gençlikspor 0-3 Elazığ Maliyespor
Elazığ 1.Amatör B Grubu 4. Hafta 15/10/2017 10:00 Sürsürüspor 1-1 Bordo Atletikspor
Elazığ 1.Amatör B Grubu 4. Hafta 15/10/2017 12:00 Yünlüce Gençlikspor 2-5 Yenimahallespor
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 4. Hafta 15/10/2017 15:00 GMH Hankendispor 0-0 Şehitkamil Belediyespor
Elazığ 1.Amatör A Grubu 5. Hafta 22/10/2017 10:30 Elazığ DSİ 6-1 Elazığ Adaletspor
Elazığ 1.Amatör B Grubu 5. Hafta 22/10/2017 12:30 Elazığ Türk Telekom 0-5 Fırat Üniversitesi
Elazığ 1.Amatör B Grubu 5. Hafta 22/10/2017 14:30 Bordo Atletikspor 2-0 Yünlüce Gençlikspor
Elazığ 1.Amatör B Grubu 5. Hafta 23/10/2017 18:00 Yenimahallespor 1-4 Rüstempaşa
Elazığ 1.Amatör A Grubu 6. Hafta 28/10/2017 11:00 Rızaiye Gençlikspor 0-0 Elazığ Maliyespor
Elazığ 1.Amatör B Grubu 6. Hafta 29/10/2017 11:00 Sürsürüspor 3-2 Keban TEKspor
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 6. Hafta 29/10/2017 14:00 GMH Hankendispor 0-0 Erdağ İnşaat Dumlupınarspor
Elazığ 1.Amatör B Grubu 7. Hafta 05/11/2017 10:30 Bordo Atletikspor 1-1 Yenimahallespor
Elazığ 1.Amatör A Grubu 7. Hafta 05/11/2017 12:30 Elazığ DSİ 1-3 Karakoçanspor
Elazığ 1.Amatör B Grubu 7. Hafta 05/11/2017 14:30 Elazığ Türk Telekom 1-3 Sürsürüspor
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 8. Hafta 12/11/2017 13:30 GMH Hankendispor 1-0 İnönü Üniversitesi
Elazığ 1.Amatör B Grubu 8. Hafta 12/11/2017 15:30 Rüstempaşa 12-2 Keban TEKspor
Elazığ 1.Amatör B Grubu 9. Hafta 19/11/2017 11:00 Elazığ Türk Telekom 1-3 Rüstempaşa
Elazığ 1.Amatör B Grubu 9. Hafta 19/11/2017 13:00 Yenimahallespor 4-3 Keban TEKspor
Elazığ 1.Amatör A Grubu 9. Hafta 19/11/2017 15:00 Hicret Gençlik 0-1 Rızaiye Gençlikspor
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 10. Hafta 26/11/2017 13:30 GMH Hankendispor 1-1 Araban Belediyespor
İşitme Engelliler Turkcell Süper Lig 5. Hafta 03/12/2017 11:00 Elazığ Belediye İ.E.S.K. 8-0 Başkent Sağırlar S.K.
Kadınlar 3.Lig 9.Grup 1. Hafta 03/12/2017 14:30 Elazığ Bordo Atletikspor 0-3 Makamspor
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 13. Hafta 17/12/2017 13:30 GMH Hankendispor 1-2 Malatya Yeşilyurt Belediyespor
Elazığ 1.Amatör B Grubu 10. Hafta 24/12/2017 11:00 Sürsürüspor 3-1 Yünlüce Gençlikspor
Elazığ 1.Amatör A Grubu 10. Hafta 24/12/2017 13:00 Hicret Gençlik 2-1 Kovancılarspor
Elazığ 1.Amatör B Grubu 10. Hafta 24/12/2017 15:00 Anadolu Harputspor 0-10 Rüstempaşa
Elazığ 1.Amatör B Grubu 11. Hafta 31/12/2017 12:30 Yünlüce Gençlikspor 0-6 Fırat Üniversitesi
Elazığ 1.Amatör B Grubu 11. Hafta 31/12/2017 14:30 Rüstempaşa 2-0 Sürsürüspor
Elazığ 1.Amatör B Grubu 12. Hafta 07/01/2018 10:30 Anadolu Harputspor 0-1 Bordo Atletikspor
Elazığ 1.Amatör A Grubu 12. Hafta 07/01/2018 13:00 Rızaiye Gençlikspor 2-4 Karakoçanspor
Elazığ 1.Amatör B Grubu 12. Hafta 07/01/2018 15:00 Yünlüce Gençlikspor 0-12 Rüstempaşa
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 14. Hafta 14/01/2018 13:30 GMH Hankendispor 1-1 Dersimspor
Elazığ 1.Amatör A Grubu 13. Hafta 21/01/2018 11:00 Elazığ DSİ - Rızaiye Gençlikspor
Elazığ 1.Amatör A Grubu 13. Hafta 21/01/2018 13:00 Aksaray Gençlikspor - Hicret Gençlik
Elazığ 1.Amatör B Grubu 13. Hafta 21/01/2018 15:15 Rüstempaşa - Fırat Üniversitesi
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 16. Hafta 28/01/2018   GMH Hankendispor - Siverek Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 17. Hafta 04/02/2018   Elazığ Yolspor - Araban Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 18. Hafta 11/02/2018   GMH Hankendispor - Elazığ Yolspor
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 20. Hafta 25/02/2018   GMH Hankendispor - 62 Pertekspor
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 22. Hafta 11/03/2018   GMH Hankendispor - Şanlıurfa 11 Nisanspor
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 25. Hafta 01/04/2018   GMH Hankendispor - 1920 Maraşspor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-18 ++ | MI Design