Elazığ Gençlik Merkezi
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Elazığ

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): -

Adres: -

2017/18 Sezonu Maç programı

Elazığ 1.Amatör A Grubu 8. Hafta     Aksaray Gençlikspor 0-3 Elazığ Maliyespor
Elazığ 1.Amatör B Grubu 4. Hafta 15/10/2017 10:00 Sürsürüspor 1-1 Bordo Atletikspor
Elazığ 1.Amatör B Grubu 4. Hafta 15/10/2017 12:00 Yünlüce Gençlikspor 2-5 Yenimahallespor
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 4. Hafta 15/10/2017 15:00 GMH Hankendispor 0-0 Şehitkamil Belediyespor
Elazığ 1.Amatör A Grubu 5. Hafta 22/10/2017 10:30 Elazığ DSİ 6-1 Elazığ Adaletspor
Elazığ 1.Amatör B Grubu 5. Hafta 22/10/2017 12:30 Elazığ Türk Telekom 0-5 Fırat Üniversitesi
Elazığ 1.Amatör B Grubu 5. Hafta 22/10/2017 14:30 Bordo Atletikspor 2-0 Yünlüce Gençlikspor
Elazığ 1.Amatör B Grubu 5. Hafta 23/10/2017 18:00 Yenimahallespor 1-4 Rüstempaşa
Elazığ 1.Amatör A Grubu 6. Hafta 28/10/2017 11:00 Rızaiye Gençlikspor 0-0 Elazığ Maliyespor
Elazığ 1.Amatör B Grubu 6. Hafta 29/10/2017 11:00 Sürsürüspor 3-2 Keban TEKspor
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 6. Hafta 29/10/2017 14:00 GMH Hankendispor 0-0 Erdağ İnşaat Dumlupınarspor
Elazığ 1.Amatör B Grubu 7. Hafta 05/11/2017 10:30 Bordo Atletikspor 1-1 Yenimahallespor
Elazığ 1.Amatör A Grubu 7. Hafta 05/11/2017 12:30 Elazığ DSİ 1-3 Karakoçanspor
Elazığ 1.Amatör B Grubu 7. Hafta 05/11/2017 14:30 Elazığ Türk Telekom 1-3 Sürsürüspor
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 8. Hafta 12/11/2017 13:30 GMH Hankendispor 1-0 İnönü Üniversitesi
Elazığ 1.Amatör B Grubu 8. Hafta 12/11/2017 15:30 Rüstempaşa 12-2 Keban TEKspor
Elazığ 1.Amatör B Grubu 9. Hafta 19/11/2017 11:00 Elazığ Türk Telekom 1-3 Rüstempaşa
Elazığ 1.Amatör B Grubu 9. Hafta 19/11/2017 13:00 Yenimahallespor 4-3 Keban TEKspor
Elazığ 1.Amatör A Grubu 9. Hafta 19/11/2017 15:00 Hicret Gençlik 0-1 Rızaiye Gençlikspor
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 10. Hafta 26/11/2017 13:30 GMH Hankendispor 1-1 Araban Belediyespor
İşitme Engelliler Turkcell Süper Lig 5. Hafta 03/12/2017 11:00 Elazığ Belediye İ.E.S.K. 8-0 Başkent Sağırlar S.K.
Kadınlar 3.Lig 9.Grup 1. Hafta 03/12/2017 14:30 Elazığ Bordo Atletikspor 0-3 Makamspor
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 13. Hafta 17/12/2017 13:30 GMH Hankendispor 1-2 Malatya Yeşilyurt Belediyespor
Elazığ 1.Amatör B Grubu 10. Hafta 24/12/2017 11:00 Sürsürüspor 3-1 Yünlüce Gençlikspor
Elazığ 1.Amatör A Grubu 10. Hafta 24/12/2017 13:00 Hicret Gençlik 2-1 Kovancılarspor
Elazığ 1.Amatör B Grubu 10. Hafta 24/12/2017 15:00 Anadolu Harputspor 0-10 Rüstempaşa
Elazığ 1.Amatör B Grubu 11. Hafta 31/12/2017 12:30 Yünlüce Gençlikspor 0-6 Fırat Üniversitesi
Elazığ 1.Amatör B Grubu 11. Hafta 31/12/2017 14:30 Rüstempaşa 2-0 Sürsürüspor
Elazığ 1.Amatör B Grubu 12. Hafta 07/01/2018 10:30 Anadolu Harputspor 0-1 Bordo Atletikspor
Elazığ 1.Amatör A Grubu 12. Hafta 07/01/2018 13:00 Rızaiye Gençlikspor 2-4 Karakoçanspor
Elazığ 1.Amatör B Grubu 12. Hafta 07/01/2018 15:00 Yünlüce Gençlikspor 0-12 Rüstempaşa
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 14. Hafta 14/01/2018 13:30 GMH Hankendispor 1-1 Dersimspor
Elazığ 1.Amatör A Grubu 13. Hafta 21/01/2018 11:00 Elazığ DSİ 4-0 Rızaiye Gençlikspor
Elazığ 1.Amatör A Grubu 13. Hafta 21/01/2018 13:00 Aksaray Gençlikspor 5-1 Hicret Gençlik
Elazığ 1.Amatör B Grubu 13. Hafta 21/01/2018 15:15 Rüstempaşa 2-1 Fırat Üniversitesi
Elazığ 1.Amatör B Grubu 14. Hafta 28/01/2018 10:30 Rüstempaşa 6-0 Yenimahallespor
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 16. Hafta 28/01/2018 13:30 GMH Hankendispor 2-2 Siverek Belediyespor
Elazığ 1.Amatör A Grubu 14. Hafta 28/01/2018 15:30 Rızaiye Gençlikspor 2-1 Kovancılarspor
Elazığ 1.Amatör A Grubu 15. Hafta 04/02/2018 11:00 Elazığ Maliyespor 1-3 Rızaiye Gençlikspor
Elazığ 1.Amatör A Grubu 15. Hafta 04/02/2018 13:00 Elazığ DSİ 3-3 Aksaray Gençlikspor
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 17. Hafta 04/02/2018 13:30 Elazığ Yolspor 2-1 Araban Belediyespor
Elazığ 1.Amatör B Grubu 15. Hafta 04/02/2018 15:00 Bordo Atletikspor 0-2 Rüstempaşa
Elazığ 1.Amatör B Grubu 16. Hafta 11/02/2018 10:30 Sürsürüspor 2-0 Elazığ Türk Telekom
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 18. Hafta 11/02/2018 13:30 GMH Hankendispor 0-0 Elazığ Yolspor
Elazığ 1.Amatör A Grubu 16. Hafta 11/02/2018 15:30 Rızaiye Gençlikspor 2-1 Paluspor
Elazığ 1.Amatör B Grubu 17. Hafta 18/02/2018 13:30 Elazığ Türk Telekom 2-3 Yünlüce Gençlikspor
Elazığ 1.Amatör A Grubu 17. Hafta 18/02/2018 15:30 Elazığ Maliyespor 1-13 Aksaray Gençlikspor
Elazığ 2.Amatör B Grubu 1. Hafta 24/02/2018 13:00 Beyhan Belediyespor 0-3 Arıcak Trabzon Gençlikspor
Elazığ 2.Amatör A Grubu 1. Hafta 25/02/2018 10:30 Akçakiraz Gençlikspor 4-8 Arıcakspor
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 20. Hafta 25/02/2018 13:30 GMH Hankendispor 0-3 62 Pertekspor
Elazığ 1.Amatör B Grubu 18. Hafta 25/02/2018 15:30 Rüstempaşa 3-0 Elazığ Türk Telekom
Elazığ 2.Amatör B Grubu 2. Hafta 04/03/2018 11:00 Abdullahpaşa 4-1 Beyhan Belediyespor
Elazığ 2.Amatör B Grubu 2. Hafta 04/03/2018 13:00 Arıcak Trabzon Gençlikspor 2-2 Şafakgücü
Elazığ 2.Amatör A Grubu 2. Hafta 04/03/2018 15:00 Elazığ Şekerspor 0-1 Mornikspor
İşitme Engelliler Turkcell Süper Lig 15. Hafta 11/03/2018 11:00 Elazığ Belediye İ.E.S.K. 3-1 Gölcük İ.E.S.K.
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 22. Hafta 11/03/2018 14:00 GMH Hankendispor 0-4 Şanlıurfa 11 Nisanspor
Elazığ 2.Amatör A Grubu 4. Hafta 17/03/2018 16:00 Elazığ Şekerspor 8-2 Galatakent
Elazığ 2.Amatör A Grubu 4. Hafta 18/03/2018 10:45 Akyürekspor 5-2 Akçakiraz Gençlikspor
Elazığ 1.Amatör Play-Off 1. Hafta 18/03/2018 13:30 Rüstempaşa 3-0 Karakoçanspor
Elazığ 1.Amatör Play-Off 1. Hafta 18/03/2018 16:00 Aksaray Gençlikspor 0-2 Fırat Üniversitesi
Elazığ 2.Amatör A Grubu 5. Hafta 24/03/2018 15:00 Galatakent 2-6 Akyürekspor
İşitme Engelliler Turkcell Süper Lig 17. Hafta 25/03/2018 11:00 Elazığ Belediye İ.E.S.K. 6-1 Karşıyaka Duymazlar S.K.
Elazığ 2.Amatör B Grubu 5. Hafta 25/03/2018 13:00 Şafakgücü 3-3 Beyhan Belediyespor
Elazığ 2.Amatör A Grubu 5. Hafta 25/03/2018 15:00 Akçakiraz Gençlikspor 6-0 Mornikspor
Elazığ 2.Amatör A Grubu 6. Hafta 01/04/2018 10:00 Galatakent 2-5 Mornikspor
Elazığ 2.Amatör B Grubu 6. Hafta 01/04/2018 12:00 Arıcak Trabzon Gençlikspor 4-2 Beyhan Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 25. Hafta 01/04/2018 15:00 GMH Hankendispor 2-2 1920 Maraşspor
Elazığ 2.Amatör A Grubu 6. Hafta 01/04/2018 17:30 Elazığ Şekerspor 6-2 Akyürekspor
Elazığ 1.Amatör Play-Off 2. Hafta 07/04/2018 14:00 Rüstempaşa 2-1 Fırat Üniversitesi
İşitme Engelliler Turkcell Süper Lig 19. Hafta 08/04/2018 11:00 Elazığ Belediye İ.E.S.K. 7-0 Kayseri İ.E.S.K.
Elazığ 2.Amatör B Grubu 7. Hafta 08/04/2018 13:00 Beyhan Belediyespor 2-6 Abdullahpaşa
Elazığ 2.Amatör A Grubu 8. Hafta 15/04/2018 12:00 Mornikspor 0-3 Akyürekspor
Elazığ 2.Amatör B Grubu 8. Hafta 15/04/2018 14:00 Arıcak Trabzon Gençlikspor 5-0 Baskil Şafakspor
Elazığ 2.Amatör B Grubu 8. Hafta 15/04/2018 16:00 Abdullahpaşa 3-0 Şafakgücü
İşitme Engelliler Turkcell Süper Lig 21. Hafta 22/04/2018 11:00 Elazığ Belediye İ.E.S.K. - Ankara İ.E.S.K.
Elazığ 2.Amatör B Grubu 9. Hafta 22/04/2018 15:00 Arıcak Trabzon Gençlikspor 3-3 Abdullahpaşa
Elazığ 2.Amatör A Grubu 9. Hafta 22/04/2018 17:00 Galatakent 0-5 Elazığ Şekerspor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-18 ++ | MI Design