Elazığ Merkez Sentetik Saha
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Elazığ

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): Anadolu Harputspor, Elazığ Hedefspor

Adres: -

2017/18 Sezonu Maç programı

Elazığ 1.Amatör B Grubu 1. Hafta 24/09/2017 11:00 Rüstempaşaspor 6-0 Anadolu Harputspor
Elazığ 1.Amatör B Grubu 1. Hafta 24/09/2017 13:00 Yenimahallespor 0-3 Elazığ Türk Telekom
Elazığ 1.Amatör B Grubu 1. Hafta 24/09/2017 16:00 Yünlüce Gençlikspor 3-5 Sürsürüspor
Elazığ 1.Amatör A Grubu 1. Hafta 24/09/2017 17:00 Aksaray Gençlikspor 3-0 Kovancılar Esnafspor
Elazığ 1.Amatör B Grubu 2. Hafta 30/09/2017 16:00 Sürsürüspor 1-3 Rüstempaşaspor
Elazığ 1.Amatör B Grubu 2. Hafta 01/10/2017 10:30 Anadolu Harputspor 1-1 Yenimahallespor
Elazığ 1.Amatör A Grubu 2. Hafta 01/10/2017 12:30 Rızaiye Gençlikspor 0-2 Aksaray Gençlikspor
Elazığ 1.Amatör B Grubu 3. Hafta 08/10/2017 11:00 Bordo Atletikspor 3-0 Anadolu Harputspor
Elazığ 1.Amatör B Grubu 3. Hafta 08/10/2017 13:00 Rüstempaşaspor 6-0 Yünlüce Gençlikspor
Elazığ 1.Amatör A Grubu 3. Hafta 08/10/2017 15:00 Elazığ Maliyespor 1-2 Hicret Gençlik
Elazığ 1.Amatör A Grubu 4. Hafta 15/10/2017 13:00 Rızaiye Gençlikspor 1-3 Elazığ DSİ
Elazığ 1.Amatör A Grubu 4. Hafta 15/10/2017 15:00 Hicret Gençlik 0-4 Aksaray Gençlikspor
Elazığ 1.Amatör B Grubu 5. Hafta 22/10/2017 11:30 Anadolu Harputspor 2-4 Keban TEKspor
Elazığ 1.Amatör B Grubu 6. Hafta 29/10/2017 11:00 Anadolu Harputspor 0-4 Elazığ Türk Telekom
Elazığ 1.Amatör B Grubu 6. Hafta 29/10/2017 13:00 Rüstempaşaspor 0-0 Bordo Atletikspor
Elazığ 1.Amatör B Grubu 6. Hafta 29/10/2017 15:00 Yünlüce Gençlikspor 5-4 Sivricespor
Elazığ 1.Amatör B Grubu 7. Hafta 05/11/2017 12:00 Yünlüce Gençlikspor 1-3 Keban TEKspor
Elazığ 1.Amatör B Grubu 8. Hafta 12/11/2017 10:30 Sürsürüspor 4-0 Anadolu Harputspor
Elazığ 1.Amatör B Grubu 8. Hafta 12/11/2017 12:30 Yünlüce Gençlikspor 1-5 Elazığ Türk Telekom
Elazığ 1.Amatör B Grubu 8. Hafta 12/11/2017 14:30 Bordo Atletikspor 0-3 Fırat Üniversitesi
Elazığ 1.Amatör B Grubu 9. Hafta 19/11/2017 13:00 Anadolu Harputspor 2-1 Yünlüce Gençlikspor
Elazığ 1.Amatör A Grubu 10. Hafta 24/12/2017 10:30 Rızaiye Gençlikspor 3-1 Elazığ Adaletspor
Elazığ 1.Amatör B Grubu 10. Hafta 24/12/2017 12:30 Keban TEKspor 2-3 Bordo Atletikspor
Elazığ 1.Amatör A Grubu 10. Hafta 24/12/2017 14:30 Elazığ Maliyespor 3-0 Elazığ DSİ
Elazığ 1.Amatör A Grubu 11. Hafta 31/12/2017 10:30 Elazığ Adaletspor 3-0 Hicret Gençlik
Elazığ 1.Amatör B Grubu 11. Hafta 31/12/2017 12:30 Yenimahallespor 5-2 Anadolu Harputspor
Elazığ 1.Amatör B Grubu 11. Hafta 31/12/2017 14:30 Bordo Atletikspor 2-1 Elazığ Türk Telekom
Elazığ 1.Amatör B Grubu 12. Hafta 07/01/2018 12:30 Elazığ Türk Telekom 2-1 Sivricespor
Elazığ 1.Amatör A Grubu 12. Hafta 07/01/2018 14:30 Elazığ Adaletspor 0-3 Aksaray Gençlikspor
Elazığ 1.Amatör B Grubu 13. Hafta 21/01/2018 11:00 Bordo Atletikspor 3-3 Sürsürüspor
Elazığ 1.Amatör A Grubu 13. Hafta 21/01/2018 13:00 Elazığ Maliyespor 1-4 Paluspor
Elazığ 1.Amatör B Grubu 14. Hafta 28/01/2018 10:30 Yünlüce Gençlikspor 3-4 Bordo Atletikspor
Elazığ 1.Amatör A Grubu 14. Hafta 28/01/2018 12:30 Aksaray Gençlikspor 3-2 Karakoçanspor
Elazığ 1.Amatör A Grubu 14. Hafta 28/01/2018 14:30 Hicret Gençlik 3-2 Paluspor
Elazığ 1.Amatör B Grubu 15. Hafta 04/02/2018 12:30 Elazığ Türk Telekom 1-2 Anadolu Harputspor
Elazığ 1.Amatör B Grubu 15. Hafta 04/02/2018 14:30 Yenimahallespor 0-3 Fırat Üniversitesi
Elazığ 1.Amatör B Grubu 16. Hafta 11/02/2018 10:30 Anadolu Harputspor 1-6 Fırat Üniversitesi
Elazığ 1.Amatör B Grubu 16. Hafta 11/02/2018 12:30 Rüstempaşaspor 7-0 Sivricespor
Elazığ 1.Amatör A Grubu 16. Hafta 11/02/2018 14:30 Aksaray Gençlikspor 3-1 Kovancılarspor
Elazığ 1.Amatör B Grubu 17. Hafta 18/02/2018 13:30 Anadolu Harputspor 1-5 Sürsürüspor
Elazığ 1.Amatör A Grubu 17. Hafta 18/02/2018 15:30 Hicret Gençlik 0-3 Elazığ DSİ
Elazığ 2.Amatör A Grubu 1. Hafta 24/02/2018 12:30 Akyürekspor 0-2 Elazığ Şekerspor
Elazığ 2.Amatör A Grubu 1. Hafta 24/02/2018 14:30 Mornikspor 1-1 Galatakent
Elazığ 1.Amatör A Grubu 18. Hafta 25/02/2018 10:00 Rızaiye Gençlikspor 3-0 Hicret Gençlik
Elazığ 1.Amatör B Grubu 18. Hafta 25/02/2018 12:00 Yünlüce Gençlikspor 0-2 Anadolu Harputspor
Elazığ 1.Amatör B Grubu 18. Hafta 25/02/2018 16:00 Sürsürüspor 4-2 Fırat Üniversitesi
Elazığ 2.Amatör A Grubu 2. Hafta 04/03/2018 15:00 Galatakent 1-3 Akçakiraz Gençlikspor
Elazığ 2.Amatör A Grubu 3. Hafta 11/03/2018 11:30 Akçakiraz Gençlikspor 0-5 Elazığ Şekerspor
Elazığ 2.Amatör B Grubu 3. Hafta 11/03/2018 13:30 Şafakgücü 2-6 Abdullahpaşa
Elazığ 2.Amatör A Grubu 3. Hafta 11/03/2018 15:30 Akyürekspor 2-4 Mornikspor
Elazığ 2.Amatör B Grubu 4. Hafta 18/03/2018 12:00 Abdullahpaşa 2-1 Arıcak Trabzon Gençlikspor
Elazığ 2.Amatör A Grubu 4. Hafta 18/03/2018 14:00 Mornikspor 2-7 Arıcakspor
Elazığ 2.Amatör B Grubu 4. Hafta 18/03/2018 16:00 Beyhan Belediyespor 1-3 Baskil Şafakspor
Elazığ 2.Amatör A Grubu 7. Hafta 08/04/2018 12:00 Akyürekspor 0-1 Arıcakspor
Elazığ 2.Amatör B Grubu 7. Hafta 08/04/2018 14:00 Şafakgücü 3-6 Arıcak Trabzon Gençlikspor
Elazığ 2.Amatör A Grubu 7. Hafta 08/04/2018 16:00 Akçakiraz Gençlikspor 2-7 Galatakent
Elazığ 2.Amatör A Grubu 8. Hafta 15/04/2018 15:30 Galatakent 1-1 Arıcakspor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-18 ++ | MI Design