3 Temmuz Stadı
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Erzurum

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): -

Adres: -

2019/20 Sezonu Maç programı

Erzurum 1.Amatör 14. Hafta   10:00 Şenkayaspor - Palandöken Belediyespor
Erzurum 1.Amatör 16. Hafta   10:00 Erzurum EBK Kombinaspor - Palandöken Belediyespor
Erzurum 1.Amatör 13. Hafta   11:00 Palandöken Belediyespor - Erzurum Harb-İş
Erzurum 1.Amatör 15. Hafta   11:00 Palandöken Belediyespor - Palandökenspor
Erzurum 1.Amatör 17. Hafta   11:00 Erzurum Harb-İş - Şenkayaspor
Erzurum 1.Amatör 18. Hafta   11:00 Palandökenspor - Erzurum Harb-İş
Erzurum 1.Amatör 14. Hafta   12:00 Palandökenspor - Pasinler Belediyespor
Erzurum 1.Amatör 16. Hafta   12:00 Şenkayaspor - Ilıca İdmanocağı
Erzurum 1.Amatör 13. Hafta   13:00 Tortumspor - Palandökenspor
Erzurum 1.Amatör 17. Hafta   13:00 Palandöken Belediyespor - Tortumspor
Erzurum 1.Amatör 18. Hafta   13:00 Erzurum EBK Kombinaspor - Ilıca İdmanocağı
Erzurum 1.Amatör 14. Hafta   14:00 Erzurum Harb-İş - Oltu 25 Martspor
Erzurum 1.Amatör 16. Hafta   14:00 Palandökenspor - Oltu 25 Martspor
Erzurum 1.Amatör 1. Hafta 04/01/2020 12:00 Erzurum EBK Kombinaspor 3-2 Erzurum Harb-İş
Erzurum 1.Amatör 1. Hafta 05/01/2020 11:00 Palandökenspor 1-1 Şenkayaspor
Erzurum 1.Amatör 1. Hafta 05/01/2020 13:00 Tortumspor 1-2 Ilıca İdmanocağı
Erzurum 1.Amatör 2. Hafta 12/01/2020 11:00 Şenkayaspor 3-3 Erzurum EBK Kombinaspor
Erzurum 1.Amatör 2. Hafta 12/01/2020 13:00 Erzurum Harb-İş 2-1 Tortumspor
Erzurum 1.Amatör 3. Hafta 18/01/2020 12:00 Palandöken Belediyespor 0-0 Ilıca İdmanocağı
Erzurum 1.Amatör 3. Hafta 19/01/2020 11:00 Erzurum EBK Kombinaspor 1-0 Palandökenspor
Erzurum 1.Amatör 3. Hafta 19/01/2020 13:00 Tortumspor 5-0 Şenkayaspor
Erzurum 1.Amatör 4. Hafta 26/01/2020 10:00 Erzurum Harb-İş 0-6 Palandöken Belediyespor
Erzurum 1.Amatör 4. Hafta 26/01/2020 12:00 Şenkayaspor 3-2 Pasinler Belediyespor
Erzurum 1.Amatör 4. Hafta 26/01/2020 14:00 Palandökenspor 0-2 Tortumspor
Erzurum 1.Amatör 5. Hafta 29/01/2020 11:00 Palandöken Belediyespor 9-0 Şenkayaspor
Erzurum 1.Amatör 5. Hafta 29/01/2020 13:00 Tortumspor 3-1 Erzurum EBK Kombinaspor
Erzurum 1.Amatör 6. Hafta 02/02/2020 10:00 Palandökenspor 0-1 Palandöken Belediyespor
Erzurum 1.Amatör 6. Hafta 02/02/2020 12:00 Erzurum Harb-İş 1-4 Ilıca İdmanocağı
Erzurum 1.Amatör 6. Hafta 02/02/2020 14:00 Erzurum EBK Kombinaspor 0-3 Pasinler Belediyespor
Erzurum 1.Amatör 7. Hafta 12/02/2020 13:00 Palandöken Belediyespor 12-0 Erzurum EBK Kombinaspor
Erzurum 1.Amatör 8. Hafta 16/02/2020 10:00 Şenkayaspor 0-4 Erzurum Harb-İş
Erzurum 1.Amatör 8. Hafta 16/02/2020 12:00 Palandökenspor 0-4 Ilıca İdmanocağı
Erzurum 1.Amatör 8. Hafta 16/02/2020 14:00 Erzurum EBK Kombinaspor 2-8 Oltu 25 Martspor
Erzurum 1.Amatör 9. Hafta 23/02/2020 11:00 Erzurum Harb-İş 1-1 Palandökenspor
Erzurum 1.Amatör 9. Hafta 23/02/2020 13:00 Palandöken Belediyespor 6-0 Pasinler Belediyespor
Erzurum 1.Amatör 10. Hafta 01/03/2020 11:00 Erzurum Harb-İş 2-0 Erzurum EBK Kombinaspor
Erzurum 1.Amatör 10. Hafta 01/03/2020 13:00 Şenkayaspor 2-2 Palandökenspor
Erzurum 1.Amatör 11. Hafta 08/03/2020 10:00 Erzurum EBK Kombinaspor 1-1 Şenkayaspor
Erzurum 1.Amatör 11. Hafta 08/03/2020 12:00 Tortumspor 2-4 Erzurum Harb-İş
Erzurum 1.Amatör 11. Hafta 08/03/2020 14:00 Palandöken Belediyespor 0-0 Oltu 25 Martspor
Erzurum 1.Amatör 12. Hafta 15/03/2020 10:00 Palandökenspor 3-1 Erzurum EBK Kombinaspor
Erzurum 1.Amatör 12. Hafta 15/03/2020 12:00 Erzurum Harb-İş 8-1 Pasinler Belediyespor
Erzurum 1.Amatör 12. Hafta 15/03/2020 14:00 Şenkayaspor 0-4 Tortumspor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-21 ++ | MI Design