Kazım Karabekir 2 Nolu Saha
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Erzurum

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): Ağırbakımspor, Aras 12 Martspor, Erzurum Demirspor, Erzurum İl Özel İdare, Erzurum Yolspor, Palandöken Belediyesispor

Adres: -

2021/22 Sezonu Maç programı

Erzurum Serkan Daş 1.Amatör A Grubu 1. Hafta 18/12/2021 11:00 Erzurum 1968 Spor 2-0 Palandökenspor
Erzurum Serkan Daş 1.Amatör B Grubu 1. Hafta 18/12/2021 13:00 Palandöken Belediyesispor 3-0 Pasinler Belediyespor
Erzurum Serkan Daş 1.Amatör B Grubu 1. Hafta 19/12/2021 11:00 Erzurum Yolspor 3-4 Erzurum EBK Kombinaspor
Erzurum Serkan Daş 1.Amatör A Grubu 1. Hafta 19/12/2021 13:00 Erzurum Harb-İş 0-7 Horasan Belediye Gençlikspor
Erzurum Serkan Daş 1.Amatör B Grubu 2. Hafta 25/12/2021 11:00 Erzurum EBK Kombinaspor 1-5 Palandöken Belediyesispor
Erzurum Serkan Daş 1.Amatör A Grubu 2. Hafta 26/12/2021 11:00 Erzurum Olimpik Adımlar 0-3 Erzurum Harb-İş
Erzurum Serkan Daş 1.Amatör A Grubu 2. Hafta 26/12/2021 13:00 Palandökenspor 1-3 Uzundere Belediyespor
Erzurum Serkan Daş 1.Amatör A Grubu 4. Hafta 09/01/2022 13:00 Erzurum Olimpik Adımlar 0-10 Horasan Belediye Gençlikspor
Erzurum Serkan Daş 1.Amatör A Grubu 6. Hafta 23/01/2022 13:00 Erzurum Olimpik Adımlar 0-8 Uzundere Belediyespor
Erzurum Serkan Daş 1.Amatör A Grubu 7. Hafta 26/01/2022 12:00 Erzurum 1968 Spor 0-7 Horasan Belediye Gençlikspor
Erzurum Serkan Daş 1.Amatör B Grubu 7. Hafta 26/01/2022 14:00 Erzurum Yolspor 9-0 Şenkayaspor
Erzurum Serkan Daş 1.Amatör Play-Off 1. Hafta 13/02/2022 11:00 Pasinler Belediyespor 2-3 Palandöken Belediyesispor
Erzurum Serkan Daş 1.Amatör Play-Off 1. Hafta 13/02/2022 13:00 Horasan Belediye Gençlikspor 3-0 Erzurum 1968 Spor
Erzurum Serkan Daş 1.Amatör Play-Off 1. Hafta 16/02/2022 15:00 Uzundere Belediyespor 2-0 Erzurum Yolspor
Erzurum Serkan Daş 1.Amatör Play-Off 2. Hafta 20/02/2022 11:00 Erzurum Yolspor 1-2 Pasinler Belediyespor
Erzurum Serkan Daş 1.Amatör Play-Off 2. Hafta 20/02/2022 13:00 Erzurum 1968 Spor 0-4 Uzundere Belediyespor
Erzurum Serkan Daş 1.Amatör Play-Off 2. Hafta 20/02/2022 15:00 Palandöken Belediyesispor 1-0 Horasan Belediye Gençlikspor
Erzurum Serkan Daş 1.Amatör Play-Off 3. Hafta 27/02/2022 11:00 Erzurum 1968 Spor 1-5 Palandöken Belediyesispor
Erzurum Serkan Daş 1.Amatör Play-Off 3. Hafta 27/02/2022 13:00 Horasan Belediye Gençlikspor 1-1 Erzurum Yolspor
Erzurum Serkan Daş 1.Amatör Play-Off 3. Hafta 27/02/2022 15:00 Uzundere Belediyespor 2-1 Pasinler Belediyespor
Erzurum Serkan Daş 1.Amatör Play-Off 4. Hafta 06/03/2022 11:00 Erzurum Yolspor 0-4 Palandöken Belediyesispor
Erzurum Serkan Daş 1.Amatör Play-Off 4. Hafta 06/03/2022 13:00 Pasinler Belediyespor 2-0 Erzurum 1968 Spor
Erzurum Serkan Daş 1.Amatör Play-Off 4. Hafta 06/03/2022 15:00 Uzundere Belediyespor 0-3 Horasan Belediye Gençlikspor
Erzurum Serkan Daş 1.Amatör Play-Off 5. Hafta 09/03/2022 11:00 Erzurum 1968 Spor 0-0 Erzurum Yolspor
Erzurum Serkan Daş 1.Amatör Play-Off 5. Hafta 09/03/2022 13:00 Horasan Belediye Gençlikspor 5-1 Pasinler Belediyespor
Erzurum Serkan Daş 1.Amatör Play-Off 5. Hafta 09/03/2022 15:00 Palandöken Belediyesispor 5-2 Uzundere Belediyespor
Erzurum Serkan Daş 1.Amatör Play-Off 6. Hafta 13/03/2022 11:00 Palandöken Belediyesispor 3-0 Pasinler Belediyespor
Erzurum Serkan Daş 1.Amatör Play-Off 6. Hafta 13/03/2022 13:00 Erzurum 1968 Spor 1-6 Horasan Belediye Gençlikspor
Erzurum Serkan Daş 1.Amatör Play-Off 6. Hafta 13/03/2022 15:00 Erzurum Yolspor 0-3 Uzundere Belediyespor
Erzurum Serkan Daş 1.Amatör Play-Off 7. Hafta 16/03/2022 11:00 Pasinler Belediyespor 2-0 Erzurum Yolspor
Erzurum Serkan Daş 1.Amatör Play-Off 7. Hafta 16/03/2022 13:00 Uzundere Belediyespor 4-0 Erzurum 1968 Spor
Erzurum Serkan Daş 1.Amatör Play-Off 7. Hafta 16/03/2022 15:00 Horasan Belediye Gençlikspor 0-3 Palandöken Belediyesispor
Erzurum Serkan Daş 1.Amatör Play-Off 8. Hafta 27/03/2022 11:00 Palandöken Belediyesispor 7-1 Erzurum 1968 Spor
Erzurum Serkan Daş 1.Amatör Play-Off 8. Hafta 27/03/2022 13:00 Erzurum Yolspor 3-0 Horasan Belediye Gençlikspor
Erzurum Serkan Daş 1.Amatör Play-Off 8. Hafta 27/03/2022 15:00 Pasinler Belediyespor 0-3 Uzundere Belediyespor
Erzurum Serkan Daş 1.Amatör Play-Off 9. Hafta 30/03/2022 11:00 Palandöken Belediyesispor 2-0 Erzurum Yolspor
Erzurum Serkan Daş 1.Amatör Play-Off 9. Hafta 30/03/2022 13:00 Erzurum 1968 Spor 2-1 Pasinler Belediyespor
Erzurum Serkan Daş 1.Amatör Play-Off 9. Hafta 30/03/2022 15:00 Horasan Belediye Gençlikspor 0-3 Uzundere Belediyespor
Erzurum Serkan Daş 1.Amatör Play-Off 10. Hafta 03/04/2022 11:00 Erzurum Yolspor 5-1 Erzurum 1968 Spor
Erzurum Serkan Daş 1.Amatör Play-Off 10. Hafta 03/04/2022 13:00 Pasinler Belediyespor 3-0 Horasan Belediye Gençlikspor
Erzurum Serkan Daş 1.Amatör Play-Off 10. Hafta 03/04/2022 15:00 Uzundere Belediyespor 0-3 Palandöken Belediyesispor
Kadınlar 3.Lig Play-Off 1. Hafta 22/05/2022 13:00 Ağrı Aile Sosyal Politikalar 1-2 Rize Yeşil Çayspor
Kadınlar 3.Lig Play-Off 1. Hafta 22/05/2022 16:00 Rusumat 4 Gençlikspor 10-0 Muş Alpaslanspor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-22 ++ | MI Design