Eskişehir Atatürk Stadı
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Eskişehir

Kapasite: 13520

Evsahibi takım(lar): Eskişehirspor

Adres: -

2016/17 Sezonu Maç programı

TFF 1.Lig 2. Hafta 27/08/2016 19:30 Eskişehirspor 1-1 Şanlıurfaspor
TFF 1.Lig 4. Hafta 16/09/2016 19:00 Eskişehirspor 3-1 Elazığspor
Bölgesel Amatör Lig 11.Grup 1. Hafta 24/09/2016 15:00 Yunusemrespor 1-2 Eskişehir Kurtuluşspor
Bölgesel Amatör Lig 11.Grup 2. Hafta 01/10/2016 15:00 Eskişehir Kurtuluşspor 2-1 Beyköy Belediyespor
TFF 1.Lig 6. Hafta 02/10/2016 16:00 Eskişehirspor 1-1 Boluspor
Bölgesel Amatör Lig 11.Grup 3. Hafta 09/10/2016 15:00 Yunusemrespor 0-0 Karadeniz Ereğli Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 11.Grup 4. Hafta 15/10/2016 15:00 Eskişehir Kurtuluşspor 1-3 Bağcılarspor
TFF 1.Lig 7. Hafta 16/10/2016 16:00 Eskişehirspor 1-0 Giresunspor
Bölgesel Amatör Lig 11.Grup 6. Hafta 29/10/2016 14:00 Eskişehir Kurtuluşspor 1-2 Modafenspor
Bölgesel Amatör Lig 11.Grup 7. Hafta 06/11/2016 14:00 Yunusemrespor 2-3 Zeytinburnu 1957
Bölgesel Amatör Lig 11.Grup 8. Hafta 13/11/2016 14:00 Yunusemrespor 1-2 Bartınspor
Bölgesel Amatör Lig 11.Grup 9. Hafta 19/11/2016 14:00 Eskişehir Kurtuluşspor 2-0 Karadeniz Ereğli Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 11.Grup 10. Hafta 28/11/2016 14:00 Yunusemrespor 2-1 Kozlu Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 11.Grup 11. Hafta 04/12/2016 14:00 Eskişehir Kurtuluşspor 3-0 Çekmeköy Bld. Alemdağspor
Bölgesel Amatör Lig 11.Grup 12. Hafta 11/12/2016 14:00 Yunusemrespor 1-1 Pursaklar Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 11.Grup 13. Hafta 17/12/2016 14:00 Eskişehir Kurtuluşspor 2-2 Zeytinburnu 1957
Bölgesel Amatör Lig 11.Grup 14. Hafta 16/01/2017 14:00 Eskişehir Kurtuluşspor 3-0 Yunusemrespor
Bölgesel Amatör Lig 11.Grup 15. Hafta 22/01/2017 14:00 Yunusemrespor 0-3 Akçakocaspor
Bölgesel Amatör Lig 11.Grup 16. Hafta 29/01/2017 14:00 Eskişehir Kurtuluşspor 6-0 Kozlu Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 11.Grup 17. Hafta 05/02/2017 14:00 Yunusemrespor 1-2 Geredespor
Bölgesel Amatör Lig 11.Grup 18. Hafta 12/02/2017 14:00 Eskişehir Kurtuluşspor 3-0 Pursaklar Belediyespor
Eskişehir 1.Amatör Play-Off 1. Hafta 14/02/2017 13:00 Baranselspor 3-2 Tunaspor
Bölgesel Amatör Lig 11.Grup 19. Hafta 19/02/2017 14:00 Yunusemrespor 0-3 Keçiören Bağlumspor
Bölgesel Amatör Lig 11.Grup 20. Hafta 26/02/2017 14:00 Eskişehir Kurtuluşspor 2-1 Bartınspor
Bölgesel Amatör Lig 11.Grup 21. Hafta 05/03/2017 14:00 Eskişehir Kurtuluşspor 1-0 Akçakocaspor
Bölgesel Amatör Lig 11.Grup 22. Hafta 13/03/2017 14:00 Yunusemrespor 1-1 Beyköy Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 11.Grup 23. Hafta 19/03/2017 14:00 Eskişehir Kurtuluşspor 2-1 Geredespor
Bölgesel Amatör Lig 11.Grup 24. Hafta 26/03/2017 15:00 Yunusemrespor - Bağcılarspor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-17 ++ | MI Design