Abdurrahman Temel Sahası
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Eskişehir

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): -

Adres: -

2022/23 Sezonu Maç programı

Eskişehir 1.Amatör B Grubu 1. Hafta 25/09/2022 12:00 Eskişehir Sütlücespor 4-2 Mahmudiyespor
Eskişehir 1.Amatör C Grubu 1. Hafta 25/09/2022 14:00 İnönüspor 3-1 Çağlarspor
Eskişehir 1.Amatör B Grubu 2. Hafta 01/10/2022 16:00 Eskişehir Yenikentspor 0-1 71 Evlerspor
Eskişehir 1.Amatör C Grubu 2. Hafta 02/10/2022 14:00 Çağlarspor 1-0 Oklubalı Gençlikspor
Eskişehir 1.Amatör A Grubu 2. Hafta 02/10/2022 16:00 Adanırspor 2-2 Yeşil İnci Alpagut Sümerspor
Eskişehir 1.Amatör B Grubu 3. Hafta 09/10/2022 16:00 Baranselspor FK 2-0 Eskişehir Sütlücespor
Eskişehir 1.Amatör A Grubu 4. Hafta 15/10/2022 13:30 Eskişehir DSİ Bentspor 0-1 Çukurhisarspor
Eskişehir 1.Amatör A Grubu 4. Hafta 15/10/2022 15:30 Esentepespor 1-3 Yeşil İnci Alpagut Sümerspor
Eskişehir 1.Amatör B Grubu 4. Hafta 16/10/2022 13:30 Derespor 1-2 Baranselspor FK
Eskişehir 1.Amatör B Grubu 4. Hafta 16/10/2022 15:30 Eskişehir Yenikentspor 4-3 Sivrihisarspor
Eskişehir 1.Amatör B Grubu 5. Hafta 22/10/2022 13:30 71 Evlerspor 0-0 Baranselspor FK
Eskişehir 1.Amatör A Grubu 5. Hafta 23/10/2022 13:30 Gökmeydanspor 3-1 Adanırspor
Eskişehir 1.Amatör C Grubu 5. Hafta 23/10/2022 15:30 Eskişehir Harb-İş 1-0 Üniversite Evlerispor
Eskişehir 1.Amatör C Grubu 6. Hafta 29/10/2022 15:00 Eskişehir Orhangazispor 0-2 Eskişehir Harb-İş
Eskişehir 1.Amatör A Grubu 6. Hafta 30/10/2022 13:00 Esentepespor 2-4 Bozanspor
Eskişehir 1.Amatör B Grubu 6. Hafta 30/10/2022 15:00 71 Evlerspor 2-0 Derespor
Eskişehir SAL B Grubu 1. Hafta 05/11/2022 13:00 Eskişehir Sağlıkspor 4-0 Osmangazi Üniversitesi
Eskişehir 1.Amatör A Grubu 7. Hafta 05/11/2022 15:00 Gökmeydanspor 0-2 Eskişehir DSİ Bentspor
Eskişehir 1.Amatör B Grubu 7. Hafta 06/11/2022 11:00 Eskişehir Yenikentspor 0-3 Eskişehir Sütlücespor
Eskişehir 1.Amatör B Grubu 7. Hafta 06/11/2022 13:00 Derespor 5-1 Mahmudiyespor
Eskişehir SAL A Grubu 1. Hafta 06/11/2022 15:00 Eskişehir Işıkspor 3-0 Mihalıççık Birlikspor
Eskişehir SAL A Grubu 2. Hafta 12/11/2022 13:00 Büyükdere Gençlikspor 0-2 Kırka Boraksspor
Eskişehir 1.Amatör B Grubu 8. Hafta 12/11/2022 15:00 Eskişehir Yenikentspor 1-2 Baranselspor FK
Eskişehir 1.Amatör A Grubu 8. Hafta 13/11/2022 13:00 Adanırspor 6-3 Seyitgazi Belediye Gençlikspor
Eskişehir SAL B Grubu 2. Hafta 13/11/2022 15:00 2 Eylülspor 0-2 Eskişehir Birlik Gençlikspor
Eskişehir 1.Amatör C Grubu 9. Hafta 19/11/2022 13:00 Eskişehir Orhangazispor 0-3 Üniversite Evlerispor
Eskişehir SAL B Grubu 3. Hafta 19/11/2022 15:00 Muttalip Gençlikspor 1-3 Eskişehir Demirspor
Eskişehir SAL A Grubu 3. Hafta 20/11/2022 13:00 Kırka Boraksspor 2-0 Tunaspor
Eskişehir SAL A Grubu 3. Hafta 20/11/2022 15:00 Eskişehir 2017 Gençlergücü 3-1 Mihalıççık Birlikspor
Eskişehir 1.Amatör A Grubu 10. Hafta 26/11/2022 13:00 Esentepespor 2-8 Seyitgazi Belediye Gençlikspor
Eskişehir SAL B Grubu 4. Hafta 26/11/2022 15:00 Eskişehir Demirspor 0-1 Eskişehir Birlik Gençlikspor
Eskişehir 1.Amatör B Grubu 10. Hafta 27/11/2022 13:00 Eskişehir Yenikentspor 3-1 Kırka Belediyespor
Eskişehir SAL A Grubu 4. Hafta 27/11/2022 15:00 Mihalıççık Birlikspor 0-3 Eskişehir Şekerspor
Eskişehir SAL A Grubu 5. Hafta 03/12/2022 13:00 Eskişehir Işıkspor 1-4 Çiftelerspor
Eskişehir 1.Amatör B Grubu 11. Hafta 03/12/2022 15:00 Baranselspor FK 0-0 Derespor
Eskişehir SAL B Grubu 5. Hafta 04/12/2022 13:00 2 Eylülspor 2-2 Osmangazi Üniversitesi
Eskişehir 1.Amatör C Grubu 11. Hafta 04/12/2022 15:00 Eskişehir Harb-İş 0-0 Seyitgazispor
Eskişehir SAL B Grubu 6. Hafta 10/12/2022 13:00 Eskişehir Sağlıkspor 0-3 Beylikovaspor
Eskişehir 1.Amatör C Grubu 12. Hafta 10/12/2022 15:00 Eskişehir Orhangazispor 2-2 Oklubalı Gençlikspor
Eskişehir 1.Amatör A Grubu 12. Hafta 11/12/2022 11:00 Adanırspor 0-3 Gökmeydanspor
Eskişehir 1.Amatör B Grubu 12. Hafta 11/12/2022 13:00 Baranselspor FK 1-0 71 Evlerspor
Eskişehir 1.Amatör B Grubu 12. Hafta 11/12/2022 15:00 Eskişehir Yenikentspor 3-4 Derespor
Eskişehir SAL A Grubu 7. Hafta 17/12/2022 13:00 Büyükdere Gençlikspor 2-6 Çiftelerspor
Eskişehir SAL A Grubu 7. Hafta 17/12/2022 15:00 Eskişehir 2017 Gençlergücü 1-0 Eskişehir Şekerspor
Eskişehir 1.Amatör C Grubu 13. Hafta 18/12/2022 13:00 Eskişehir Harb-İş 2-3 Eskişehir Orhangazispor
Eskişehir SAL B Grubu 7. Hafta 18/12/2022 15:00 2 Eylülspor 0-0 Eskişehir Sağlıkspor
Eskişehir 1.Amatör B Grubu 14. Hafta 24/12/2022 14:00 Eskişehir Sütlücespor 2-4 Eskişehir Yenikentspor
Eskişehir 1.Amatör A Grubu 14. Hafta 25/12/2022 12:30 Eskişehir DSİ Bentspor 1-1 Gökmeydanspor
Eskişehir 1.Amatör C Grubu 14. Hafta 25/12/2022 14:30 Eskişehir Orhangazispor 3-2 Çağlarspor
Eskişehir 1.Amatör Play-Off 1. Hafta 08/01/2023 13:00 Çukurhisarspor 2-4 Baranselspor FK
Eskişehir SAL A Grubu 8. Hafta 14/01/2023 13:00 Büyükdere Gençlikspor 0-0 Eskişehir Şekerspor
Eskişehir 1.Amatör Play-Off 2. Hafta 15/01/2023 13:00 Eskişehir Harb-İş 1-3 Çukurhisarspor
Eskişehir SAL B Grubu 9. Hafta 21/01/2023 15:00 Eskişehir Sağlıkspor 0-3 Eskişehir Demirspor
Eskişehir 1.Amatör Play-Off 3. Hafta 22/01/2023 11:00 Üniversite Evlerispor 1-3 Baranselspor FK
Eskişehir 1.Amatör Play-Off 3. Hafta 22/01/2023 13:00 Eskişehir Harb-İş 2-6 Yeşil İnci Alpagut Sümerspor
Eskişehir 1.Amatör Play-Off 3. Hafta 22/01/2023 15:00 Çukurhisarspor 1-1 71 Evlerspor
Eskişehir SAL A Grubu 10. Hafta 28/01/2023 13:00 Tunaspor 0-3 Kırka Boraksspor
Eskişehir 1.Amatör Play-Off 4. Hafta 29/01/2023 13:00 71 Evlerspor 5-6 Eskişehir Harb-İş
Eskişehir SAL A Grubu 10. Hafta 29/01/2023 15:00 Büyükdere Gençlikspor 2-2 Eskişehir Işıkspor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-23 ++ | MI Design