23/24 BAL'a katılacak takımlar
Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=

Osmangazi Üniversitesi Sahası
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Eskişehir

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): Osmangazi Üniversitesi

Adres: -

2023/24 Sezonu Maç programı

TFF 3.Lig 2.Grup 2. Hafta 17/09/2023 16:00 Anadolu Üniversitesi 1-0 Eynesil Belediyespor
Ziraat Türkiye Kupası 1.Tur 1. Hafta 27/09/2023 14:30 Anadolu Üniversitesi 1-2 Sincan Belediyespor
TFF 3.Lig 2.Grup 4. Hafta 01/10/2023 15:30 Anadolu Üniversitesi 1-1 Pazarspor
TFF 3.Lig 2.Grup 6. Hafta 15/10/2023 15:00 Anadolu Üniversitesi 0-3 Tpao Batman Petrolspor
TFF 3.Lig 2.Grup 8. Hafta 28/10/2023 14:00 Anadolu Üniversitesi 1-0 Silifke Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 6.Grup 3. Hafta 29/10/2023 14:00 Eskişehir Demirspor 1-2 Geredespor
Bölgesel Amatör Lig 6.Grup 5. Hafta 11/11/2023 14:00 Eskişehir Demirspor 0-3 Ankara TKİ
TFF 3.Lig 2.Grup 10. Hafta 12/11/2023 14:00 Anadolu Üniversitesi 3-2 Karşıyaka
Eskişehir 1.Amatör A Grubu 9. Hafta 18/11/2023 13:00 Adanırspor 3-1 Gökmeydanspor
Bölgesel Amatör Lig 6.Grup 6. Hafta 19/11/2023 14:00 Eskişehir Demirspor 0-2 Karadeniz Ereğli Belediyespor
Eskişehir Süper Amatör A Grubu 2. Hafta 23/11/2023 19:00 Bozanspor 0-2 Sivrihisarspor
Eskişehir Süper Amatör B Grubu 2. Hafta 23/11/2023 20:00 Güma İnşaat Alpagut Sümerspor 0-3 2 Eylülspor
Eskişehir 1.Amatör B Grubu 10. Hafta 25/11/2023 13:00 Büyükdere Gençlikspor 6-0 Eskişehir Sütlücespor
Eskişehir Süper Amatör A Grubu 3. Hafta 25/11/2023 15:00 Osmangazi Üniversitesi 3-4 Seyitgazispor
Eskişehir Süper Amatör A Grubu 3. Hafta 26/11/2023 13:00 Bozanspor 1-5 Beylikovaspor
Bölgesel Amatör Lig 6.Grup 8. Hafta 02/12/2023 14:00 Eskişehir Demirspor 1-1 Eskişehir Yunusemrespor
TFF 3.Lig 2.Grup 13. Hafta 03/12/2023 14:00 Anadolu Üniversitesi 1-2 Efeler 09 Spor FK
Eskişehir 1.Amatör B Grubu 12. Hafta 09/12/2023 11:00 Büyükdere Gençlikspor 0-1 Tepebaşı Kolejspor
Eskişehir 1.Amatör B Grubu 12. Hafta 09/12/2023 13:00 Eskişehir Yenikentspor 0-10 Artıspor
Eskişehir Süper Amatör A Grubu 5. Hafta 09/12/2023 15:00 Osmangazi Üniversitesi 5-1 Tunaspor
Eskişehir 1.Amatör A Grubu 12. Hafta 10/12/2023 13:00 Baranselspor FK 4-3 Gökmeydanspor
Eskişehir 1.Amatör A Grubu 12. Hafta 10/12/2023 15:00 Adanırspor 3-1 Üniversite Evlerispor
Bölgesel Amatör Lig 6.Grup 10. Hafta 19/12/2023 14:00 Eskişehir Demirspor 1-2 Kaynaşlı Belediyespor
TFF 3.Lig 2.Grup 15. Hafta 20/12/2023 14:00 Anadolu Üniversitesi 1-0 Hacettepe 1945 Spor
Eskişehir 1.Amatör A Grubu 13. Hafta 23/12/2023 13:00 Kaymazspor 1-1 Baranselspor FK
Eskişehir Süper Amatör A Grubu 6. Hafta 23/12/2023 15:00 Osmangazi Üniversitesi 0-2 Beylikovaspor
Eskişehir Süper Amatör A Grubu 6. Hafta 24/12/2023 13:00 Eskişehir Işıkspor 3-7 Bozanspor
Bölgesel Amatör Lig 6.Grup 12. Hafta 30/12/2023 14:00 Eskişehir Demirspor 4-1 Kırşehir Gençlik Hizmetleri
TFF 3.Lig 2.Grup 16. Hafta 21/01/2024 14:00 Anadolu Üniversitesi 3-3 Sapanca Gençlikspor
Kadınlar 3.Lig 13.Grup 2. Hafta 27/01/2024 12:00 Eskişehir Büyükşehir Gençlikspor 3-0 Karamürsel Belediyespor
Eskişehir Süper Amatör A Grubu 8. Hafta 28/01/2024 13:00 Bozanspor 4-4 Osmangazi Üniversitesi
Eskişehir 1.Amatör A Grubu 17. Hafta 03/02/2024 13:00 Adanırspor 7-0 Baranselspor FK
Eskişehir Süper Amatör A Grubu 9. Hafta 03/02/2024 15:00 Osmangazi Üniversitesi 3-0 Eskişehir Sağlıkspor
TFF 3.Lig 2.Grup 18. Hafta 04/02/2024 14:00 Anadolu Üniversitesi 2-0 Amasyaspor FK
Kadınlar 3.Lig 13.Grup 4. Hafta 10/02/2024 12:00 Eskişehir Büyükşehir Gençlikspor 8-0 Bursa Ufukspor
Bölgesel Amatör Lig 6.Grup 15. Hafta 11/02/2024 14:00 Eskişehir Demirspor 0-5 1926 Polatlı Belediyespor
Kadınlar 3.Lig 13.Grup 5. Hafta 17/02/2024 12:00 Eskişehir Büyükşehir Gençlikspor 4-3 Karşıyaka Koleji
Eskişehir Süper Amatör A Grubu 11. Hafta 17/02/2024 13:00 Osmangazi Üniversitesi 13-0 Eskişehir Işıkspor
TFF 3.Lig 2.Grup 20. Hafta 18/02/2024 14:00 Anadolu Üniversitesi 0-2 Turgutluspor
Bölgesel Amatör Lig 6.Grup 17. Hafta 25/02/2024 14:00 Eskişehir Demirspor 0-7 Çilimli Belediyespor
Kadınlar 3.Lig 13.Grup 7. Hafta 02/03/2024 12:00 Eskişehir Büyükşehir Gençlikspor 3-3 Gölcük İdmanocağı Kadın FK
TFF 3.Lig 2.Grup 22. Hafta 03/03/2024 14:00 Anadolu Üniversitesi 2-1 Ergene Velimeşespor
Eskişehir Süper Amatör A Grubu 14. Hafta 09/03/2024 14:00 Osmangazi Üniversitesi 2-3 Sivrihisarspor
Eskişehir 2.Amatör C Grubu 2. Hafta 10/03/2024 16:00 Şirintepe Gençlik Kültürspor 0-1 Eskişehir Fatihspor
Kadınlar 3.Lig 13.Grup 8. Hafta 16/03/2024 12:00 Eskişehir Büyükşehir Gençlikspor 2-0 Yalovaspor
Eskişehir 2.Amatör C Grubu 3. Hafta 16/03/2024 14:00 Kırmızı Toprakspor 1-3 Oklubalı Gençlikspor
TFF 3.Lig 2.Grup 24. Hafta 17/03/2024 14:00 Anadolu Üniversitesi 1-2 Çimentaş Elazığspor
Eskişehir 2.Amatör B Grubu 3. Hafta 17/03/2024 16:30 Es Efsane FK 0-4 Tepebaşı Batıkentspor
Eskişehir 2.Amatör A Grubu 4. Hafta 23/03/2024 14:00 Sultanderespor 0-8 Eskişehir Emekspor
Eskişehir 2.Amatör B Grubu 4. Hafta 24/03/2024 16:00 Eskişehir Çamlıca Gençlikspor 1-2 Hanspor
Eskişehir Süper Amatör Play-Off 3. Hafta 30/03/2024 14:00 Güma İnşaat Alpagut Sümerspor 1-0 Kırka Boraksspor
Kadınlar 3.Lig 13.Grup 10. Hafta 30/03/2024 16:00 Eskişehir Büyükşehir Gençlikspor 1-1 Bursa Soğanlıspor
Eskişehir Süper Amatör Play-Off 3. Hafta 30/03/2024 16:30 Sivrihisarspor 2-0 Eskişehir Sağlıkspor
Bölgesel Amatör Lig 6.Grup 22. Hafta 06/04/2024 15:00 Eskişehir Demirspor 0-2 Sincan Belediyespor
TFF 3.Lig 2.Grup 27. Hafta 07/04/2024 15:00 Anadolu Üniversitesi 2-2 Kelkit Hürriyetspor
Eskişehir Süper Amatör Play-Off 5. Hafta 20/04/2024 16:30 Eskişehir Sağlıkspor 2-1 Osmangazi Üniversitesi
TFF 3.Lig 2.Grup 29. Hafta 21/04/2024 15:00 Anadolu Üniversitesi 3-0 Kartal Bulvarspor
Kadınlar 3.Lig 13.Grup 13. Hafta 27/04/2024 12:00 Eskişehir Büyükşehir Gençlikspor 11-0 Eskişehir Öncüspor Gençlik
Eskişehir Süper Amatör Play-Off 6. Hafta 28/04/2024 16:00 Çiftelerspor 2-3 2 Eylülspor
Eskişehir Süper Amatör Play-Off 7. Hafta 04/05/2024 16:30 Eskişehir Sağlıkspor 4-2 Kırka Boraksspor
Eskişehir Süper Amatör Play-Off 7. Hafta 05/05/2024 14:00 Osmangazi Üniversitesi 1-4 Beylikovaspor
Eskişehir Süper Amatör Play-Off 7. Hafta 05/05/2024 16:30 2 Eylülspor 4-0 Güma İnşaat Alpagut Sümerspor
Bölgesel Amatör Lig 6.Grup 26. Hafta 12/05/2024 15:00 Eskişehir Demirspor 0-5 Alaplı Belediyespor
Eskişehir 2.Amatör B Grubu 10. Hafta 19/05/2024 14:00 Eskişehir İdmangücü 1-5 Es Efsane FK
Eskişehir 2.Amatör A Grubu 10. Hafta 19/05/2024 16:00 Eskişehir Örnekspor 2-8 Kırka Belediyespor
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |