Gazikent Sahası
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Gaziantep

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): -

Adres: -

2018/19 Sezonu Maç programı

Gaziantep Süper Amatör 1. Hafta 07/10/2018 13:30 Gaziantep Sanayi Esnafspor 1-4 Gaziantep Anadoluspor
Gaziantep Süper Amatör 1. Hafta 07/10/2018 15:30 Gaziantep Sercan İnşaatspor 0-5 Nizipspor
Gaziantep Süper Amatör 2. Hafta 14/10/2018 12:00 Camcıoğluspor 1-3 Şehitkamil Gençlikspor
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 4. Hafta 14/10/2018 15:00 Ankas İstiklalspor 2-1 11 Nisanspor
Gaziantep Süper Amatör 3. Hafta 20/10/2018 13:00 Hasan Demir Koleji 5-1 Camcıoğluspor
Gaziantep Süper Amatör 3. Hafta 20/10/2018 15:00 Aktoprak Belediyespor 2-3 Nizipspor
Gaziantep 1.Amatör B Grubu 1. Hafta 21/10/2018 13:00 Şehreküstüspor 2-2 Gaziantep Coşkunspor
Gaziantep 1.Amatör B Grubu 1. Hafta 21/10/2018 15:00 Gaziantep Gazispor 3-1 Gazikentspor
Gaziantep 1.Amatör A Grubu 2. Hafta 27/10/2018 14:30 Samspor 1-2 Nizip 1980 Yıldırımspor
Gaziantep Süper Amatör 4. Hafta 28/10/2018 11:00 Gaziantep Anadoluspor 0-2 Şehitkamil Gençlikspor
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 6. Hafta 28/10/2018 13:00 Ankas İstiklalspor 0-1 Dersim 62 Spor
Gaziantep 1.Amatör B Grubu 3. Hafta 03/11/2018 15:00 Simfa İnşaat Çınarlıspor 2-0 Bostancı Kartalspor
Gaziantep Süper Amatör 5. Hafta 04/11/2018 11:00 Gaziantep Demirspor 2-0 Gaziantep Sercan İnşaatspor
Gaziantep 1.Amatör A Grubu 3. Hafta 04/11/2018 13:00 Gaziantep Kalespor 6-2 Özyıldızspor
Gaziantep Süper Amatör 5. Hafta 04/11/2018 15:00 Akkentspor 2-2 İslahiyespor
Gaziantep Süper Amatör 6. Hafta 10/11/2018 15:00 Üçoklar Demirspor 1-3 Şehitkamil Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 8. Hafta 11/11/2018 14:00 Ankas İstiklalspor 0-1 Malatya Yeşilyurt Belediyespor
Gaziantep 1.Amatör A Grubu 5. Hafta 17/11/2018 15:00 Karşıyaka Gençlikspor 1-1 Samspor
Gaziantep Süper Amatör 7. Hafta 18/11/2018 13:00 Gaziantep Demirspor 2-1 Aktoprak Belediyespor
Gaziantep 1.Amatör B Grubu 5. Hafta 18/11/2018 15:00 Gaziantep Gazispor 3-1 Atletik Mekikspor
Gaziantep 1.Amatör B Grubu 6. Hafta 24/11/2018 14:30 Hacıbaba Özgençlikspor 2-3 Aydınbabaspor
Gaziantep Süper Amatör 8. Hafta 25/11/2018 12:30 Gaziantep Sanayi Esnafspor 0-5 Hasan Demir Koleji
Gaziantep Süper Amatör 8. Hafta 25/11/2018 14:30 Gaziantep Anadoluspor 1-1 İslahiyespor
Gaziantep Süper Amatör 9. Hafta 01/12/2018 13:00 Bozkurtspor 1-1 Gaziantep Sanayi Esnafspor
Gaziantep Süper Amatör 9. Hafta 01/12/2018 15:00 Akkentspor 2-2 Üçoklar Demirspor
Gaziantep 1.Amatör B Grubu 7. Hafta 02/12/2018 10:30 Düztepespor 3-1 Oğuzeli Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 11. Hafta 02/12/2018 14:00 Ankas İstiklalspor 1-1 Şarkışla Belediyespor
Gaziantep 1.Amatör A Grubu 8. Hafta 08/12/2018 14:30 Işın Boru Yıldızspor 1-1 Karşıyaka Gençlikspor
Gaziantep Süper Amatör 10. Hafta 09/12/2018 11:00 Aktoprak Belediyespor 1-4 Bozkurtspor
Gaziantep Süper Amatör 10. Hafta 09/12/2018 13:00 Gaziantep Anadoluspor 0-1 Üçoklar Demirspor
Gaziantep 1.Amatör B Grubu 8. Hafta 09/12/2018 15:00 Gazikentspor 1-1 Hacıbaba Özgençlikspor
Gaziantep 1.Amatör B Grubu 9. Hafta 15/12/2018 14:30 Hacıbaba Özgençlikspor 1-0 Bostancı Kartalspor
Gaziantep Süper Amatör 11. Hafta 16/12/2018 10:30 Camcıoğluspor 4-0 Gaziantep Sercan İnşaatspor
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 13. Hafta 16/12/2018 14:00 Ankas İstiklalspor 4-2 Kahta Dirilişspor
Gaziantep Süper Amatör 12. Hafta 22/12/2018 13:00 Gaziantep Demirspor 0-3 Şehitkamil Belediyespor
Gaziantep Süper Amatör 12. Hafta 22/12/2018 15:00 Şehitkamil Gençlikspor 1-1 Bozkurtspor
Gaziantep 1.Amatör B Grubu 10. Hafta 23/12/2018 10:30 Gaziantep Gazispor 3-1 Düztepespor
Gaziantep 1.Amatör A Grubu 10. Hafta 23/12/2018 12:30 Faik Bezek İnşaat 3-1 Gaziantep Esenspor
Gaziantep 1.Amatör B Grubu 10. Hafta 23/12/2018 15:00 Simfa İnşaat Çınarlıspor 2-0 Şehreküstüspor
Gaziantep 1.Amatör A Grubu 11. Hafta 29/12/2018 13:00 Gazisaray 1-3 Faik Bezek İnşaat
Gaziantep 1.Amatör A Grubu 11. Hafta 29/12/2018 15:00 Akdamar Gençlikspor 1-3 Gaziantep Gençlerbirliği
Gaziantep Süper Amatör 13. Hafta 30/12/2018 12:30 Üçoklar Demirspor 3-0 Gaziantep Sanayi Esnafspor
Gaziantep Süper Amatör 13. Hafta 30/12/2018 14:30 Akkentspor 0-5 Nizipspor
Gaziantep 1.Amatör B Grubu 12. Hafta 19/01/2019 15:00 Simfa İnşaat Çınarlıspor 6-2 Gaziantep Coşkunspor
Gaziantep 1.Amatör A Grubu 12. Hafta 20/01/2019 10:30 Özyıldızspor 4-1 Şahinbey Bossanspor
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 14. Hafta 20/01/2019 14:00 Ankas İstiklalspor 1-0 Ulalar Belediyespor
Gaziantep 1.Amatör B Grubu 13. Hafta 27/01/2019 11:00 Bostancı Kartalspor 0-3 Gaziantep Oğuzspor
Gaziantep Süper Amatör 15. Hafta 27/01/2019 13:00 Hasan Demir Koleji 4-0 İslahiyespor
Gaziantep Süper Amatör 15. Hafta 27/01/2019 15:00 Aktoprak Belediyespor 1-2 Gaziantep Anadoluspor
Gaziantep Süper Amatör 16. Hafta 02/02/2019 15:00 Gaziantep Anadoluspor 0-0 Gaziantep Demirspor
Gaziantep 1.Amatör B Grubu 14. Hafta 03/02/2019 11:00 Hacıbaba Özgençlikspor 3-0 Simfa İnşaat Çınarlıspor
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 16. Hafta 03/02/2019 14:00 Ankas İstiklalspor 1-0 Araban Belediyespor
Gaziantep 1.Amatör A Grubu 14. Hafta 09/02/2019 15:00 Şahinbey Bossanspor 3-0 Faik Bezek İnşaat
Gaziantep Süper Amatör 17. Hafta 10/02/2019 11:00 Bozkurtspor 0-2 Camcıoğluspor
Gaziantep Süper Amatör 17. Hafta 10/02/2019 13:00 Şehitkamil Gençlikspor 2-3 Gaziantep Anadoluspor
Gaziantep Süper Amatör 17. Hafta 10/02/2019 15:00 Gaziantep Demirspor 0-3 Nizipspor
Gaziantep 1.Amatör B Grubu 16. Hafta 16/02/2019 15:00 Gaziantep Oğuzspor 0-1 Atletik Mekikspor
Gaziantep 1.Amatör A Grubu 15. Hafta 17/02/2019 11:00 Akdamar Gençlikspor 3-3 Gazisaray
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 18. Hafta 17/02/2019 14:00 Ankas İstiklalspor 1-1 1920 Maraşspor
Gaziantep Süper Amatör 19. Hafta 23/02/2019 15:00 Şehitkamil Belediyespor 2-1 Üçoklar Demirspor
Gaziantep 1.Amatör B Grubu 17. Hafta 24/02/2019 11:00 Düztepespor 2-2 Hacıbaba Özgençlikspor
Gaziantep 1.Amatör A Grubu 16. Hafta 24/02/2019 13:00 Gaziantep Türk Telekom 1-2 Akdamar Gençlikspor
Gaziantep 1.Amatör A Grubu 16. Hafta 24/02/2019 15:00 Gazisaray 1-0 Karşıyaka Gençlikspor
Gaziantep 1.Amatör A Grubu 17. Hafta 02/03/2019 15:00 Gaziantep Kalespor 1-1 Işın Boru Yıldızspor
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 20. Hafta 03/03/2019 14:00 Ankas İstiklalspor 1-2 Kilis Belediyespor
Gaziantep 1.Amatör B Grubu 19. Hafta 09/03/2019 15:00 Aydınbabaspor 3-0 Hacıbaba Özgençlikspor
Gaziantep 1.Amatör A Grubu 18. Hafta 10/03/2019 11:00 Özyıldızspor 1-3 Gaziantep Gençlerbirliği
Gaziantep 1.Amatör A Grubu 18. Hafta 10/03/2019 13:00 Samspor 0-4 Karşıyaka Gençlikspor
Gaziantep Süper Amatör 21. Hafta 10/03/2019 15:00 Akkentspor 1-5 Gaziantep Demirspor
Gaziantep Süper Amatör 22. Hafta 16/03/2019 15:00 Gaziantep Sanayi Esnafspor 2-0 Bozkurtspor
Gaziantep 1.Amatör B Grubu 20. Hafta 17/03/2019 13:00 Gazikentspor 3-2 Aydınbabaspor
Gaziantep 1.Amatör A Grubu 19. Hafta 17/03/2019 15:00 Akdamar Gençlikspor 1-5 Özyıldızspor
Gaziantep 1.Amatör A Grubu 20. Hafta 23/03/2019 15:30 Gaziantep Kalespor 4-0 Nizip 1980 Yıldırımspor
Gaziantep 1.Amatör B Grubu 21. Hafta 24/03/2019 11:00 Hacıbaba Özgençlikspor 1-1 Gazikentspor
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 23. Hafta 24/03/2019 15:00 Ankas İstiklalspor 0-2 Şanlıurfa BŞ Belediyespor
Gaziantep Süper Amatör 24. Hafta 30/03/2019 15:30 Şehitkamil Gençlikspor 1-4 Hasan Demir Koleji
Gaziantep 1.Amatör B Grubu 22. Hafta 06/04/2019 15:30 Gaziantep Oğuzspor 2-0 Gaziantep Coşkunspor
Gaziantep 1.Amatör A Grubu 21. Hafta 07/04/2019 15:00 Gaziantep Türk Telekom 1-0 Samspor
Gaziantep 1.Amatör A Grubu 22. Hafta 13/04/2019 15:30 Şahinbey Bossanspor 5-1 Gaziantep Türk Telekom
Gaziantep Süper Amatör 26. Hafta 14/04/2019 12:00 Aktoprak Belediyespor 2-2 Camcıoğluspor
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 25. Hafta 14/04/2019 15:00 Ankas İstiklalspor 1-0 Elbistan Belediyespor
Gaziantep 1.Amatör B Grubu 24. Hafta 21/04/2019 11:00 Simfa İnşaat Çınarlıspor 2-3 Düztepespor
Gaziantep 1.Amatör A Grubu 23. Hafta 21/04/2019 13:00 Gazisaray 2-5 Işın Boru Yıldızspor
Gaziantep 1.Amatör B Grubu 24. Hafta 21/04/2019 15:00 Gaziantep Gazispor 3-2 Gaziantep Coşkunspor
Gaziantep 1.Amatör A Grubu 24. Hafta 28/04/2019 13:00 Işın Boru Yıldızspor 4-5 Gaziantep Türk Telekom
Gaziantep 1.Amatör A Grubu 24. Hafta 28/04/2019 15:00 Gaziantep Gençlerbirliği 0-2 Akdamar Gençlikspor
Gaziantep 1.Amatör B Grubu 26. Hafta 05/05/2019 11:00 Şehreküstüspor 2-0 Düztepespor
Gaziantep 2.Amatör A Grubu 6. Hafta 05/05/2019 11:00 Selçukluspor 4-0 Büyükşahinbey Körkünspor
Gaziantep 1.Amatör B Grubu 26. Hafta 05/05/2019 13:00 Gaziantep Oğuzspor 1-1 Bostancı Kartalspor
Gaziantep 1.Amatör A Grubu 25. Hafta 05/05/2019 15:00 Şahinbey Bossanspor 1-1 Özyıldızspor
Gaziantep 1.Amatör A Grubu 26. Hafta 12/05/2019 14:00 Gaziantep Gençlerbirliği 3-5 Gaziantep Esenspor
Gaziantep 1.Amatör A Grubu 26. Hafta 12/05/2019 16:00 Akdamar Gençlikspor 3-3 Karşıyaka Gençlikspor
Gaziantep 2.Amatör A Grubu 12. Hafta 23/06/2019 16:00 Eriklispor 5-3 Büyükşahinbey Körkünspor
Gaziantep 2.Amatör A Grubu 14. Hafta 07/07/2019 17:00 Eriklispor 7-6 Nizip Halk Eğitim Merkezi
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-19 ++ | MI Design