Gazikent Sahası
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Gaziantep

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): Gaziantep Ankasspor, Gaziantepspor, Gazikentspor

Adres: -

2019/20 Sezonu Maç programı

Gaziantep Süper Amatör 1. Hafta 29/09/2019 15:00 Üçoklar Demirspor 0-4 Gaziantep Anadoluspor
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 3. Hafta 06/10/2019 15:00 Gaziantep Ankasspor 3-1 Kilis Belediyespor
Gaziantep Süper Amatör 3. Hafta 12/10/2019 15:00 Bozkurtspor 0-4 Hasan Demir Koleji
Gaziantep 1.Amatör A Grubu 1. Hafta 13/10/2019 13:00 Gaziantep Diclespor 7-0 Gazisarayspor
Gaziantep 1.Amatör A Grubu 1. Hafta 13/10/2019 15:00 Gaziantep Sercan İnşaatspor 0-3 Nizip 1980 Yıldırımspor
Gaziantep 1.Amatör A Grubu 2. Hafta 19/10/2019 15:00 Gazisarayspor 8-0 Gaziantep Organizespor
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 5. Hafta 20/10/2019 15:00 Gaziantep Ankasspor 2-1 Kahta 02 Spor
Gaziantep 1.Amatör B Grubu 3. Hafta 26/10/2019 15:00 Simfa İnşaat Çınarlı Eydibabaspor 4-0 Şahinbey Bossanspor
Gaziantep Süper Amatör 5. Hafta 27/10/2019 13:00 Aktoprak Belediyespor 1-3 Gaziantep Anadoluspor
Gaziantep Süper Amatör 5. Hafta 27/10/2019 15:00 Gaziantep Demirspor 1-4 Gaziantep Sanayi Esnafspor
Gaziantep Süper Amatör 6. Hafta 02/11/2019 14:30 Üçoklar Demirspor 1-2 Şehitkamil Gençlikspor
Gaziantep 1.Amatör A Grubu 4. Hafta 03/11/2019 10:30 Gaziantep Gazispor 5-1 İstikrar Eğitim Gençlikspor
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 7. Hafta 03/11/2019 14:00 Gaziantep Ankasspor 2-0 Nizipspor
Gaziantep 1.Amatör A Grubu 5. Hafta 09/11/2019 14:30 Gaziantep Gençlerbirliği 1-1 Düztepespor
Gaziantep Süper Amatör 7. Hafta 10/11/2019 12:30 Gaziantep Kalespor 3-0 Hasan Demir Koleji
Gaziantep Süper Amatör 7. Hafta 10/11/2019 14:30 Aktoprak Belediyespor 1-3 Şehitkamil Belediyespor
Gaziantep 1.Amatör B Grubu 6. Hafta 16/11/2019 14:30 Atletik Mekikspor 2-0 Bostancı Kartalspor
Gaziantep 1.Amatör A Grubu 6. Hafta 17/11/2019 10:30 Gaziantep Diclespor 1-1 Karşıyaka Gençlikspor
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 9. Hafta 17/11/2019 14:00 Gaziantep Ankasspor 1-1 Siverek Belediyespor
Gaziantep Süper Amatör 9. Hafta 23/11/2019 14:30 Aktoprak Belediyespor 0-0 Bozkurtspor
Gaziantep 1.Amatör A Grubu 7. Hafta 24/11/2019 10:30 Akkentspor 1-9 Gaziantep Diclespor
Gaziantep 1.Amatör A Grubu 7. Hafta 24/11/2019 12:30 Şehreküstüspor 1-0 Düztepespor
Gaziantep 1.Amatör B Grubu 7. Hafta 24/11/2019 14:30 Oğuzspor 3-1 Oğuzeli Belediyespor
Gaziantep 1.Amatör A Grubu 8. Hafta 30/11/2019 14:30 Gaziantep Sercan İnşaatspor 1-2 Aydınbabaspor
Gaziantep 1.Amatör B Grubu 8. Hafta 01/12/2019 10:30 Faik Bezek İnşaatspor 2-7 Özyıldızspor
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 11. Hafta 01/12/2019 14:00 Gaziantep Ankasspor 0-1 HD Fırat Üniversitesi
Gaziantep 1.Amatör B Grubu 9. Hafta 07/12/2019 14:30 Işın Boru Yıldızspor 2-2 Oğuzeli Belediyespor
Gaziantep 1.Amatör A Grubu 9. Hafta 08/12/2019 10:30 İstikrar Eğitim Gençlikspor 5-3 Gaziantep Organizespor
Gaziantep Süper Amatör 11. Hafta 08/12/2019 12:30 Gaziantep Kalespor 6-2 Şehitkamil Gençlikspor
Gaziantep Süper Amatör 11. Hafta 08/12/2019 14:30 Gaziantep Sanayi Esnafspor 2-1 Üçoklar Demirspor
Gaziantep Süper Amatör 12. Hafta 14/12/2019 14:00 Hasan Demir Koleji - Gaziantep Anadoluspor
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 13. Hafta 15/12/2019 14:00 Gaziantep Ankasspor - Malatya İdman Yurdu
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-19 ++ | MI Design