Gazikent Sahası
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Gaziantep

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): Gaziantep Ankasspor, Gaziantepspor, Gazikentspor

Adres: -

2019/20 Sezonu Maç programı

Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 25. Hafta     Gaziantep Ankasspor - Adıyaman 1954 Spor
Gaziantep 1.Amatör B Grubu 22. Hafta     Şahinbey Bossanspor - Gaziantep Türk Telekom
Gaziantep Süper Amatör 24. Hafta   15:30 Gaziantep Anadoluspor - Gaziantep Demirspor
Gaziantep 1.Amatör A Grubu 22. Hafta   15:30 Gaziantep Gazispor - Şehreküstüspor
Gaziantep Süper Amatör 1. Hafta 29/09/2019 15:00 Üçoklar Demirspor 0-4 Gaziantep Anadoluspor
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 3. Hafta 06/10/2019 15:00 Gaziantep Ankasspor 3-1 Kilis Belediyespor
Gaziantep Süper Amatör 3. Hafta 12/10/2019 15:00 Bozkurtspor 0-4 Hasan Demir Koleji
Gaziantep 1.Amatör A Grubu 1. Hafta 13/10/2019 13:00 Gaziantep Diclespor 7-0 Gazisarayspor
Gaziantep 1.Amatör A Grubu 1. Hafta 13/10/2019 15:00 Gaziantep Sercan İnşaatspor 0-3 Nizip 1980 Yıldırımspor
Gaziantep 1.Amatör A Grubu 2. Hafta 19/10/2019 15:00 Gazisarayspor 8-0 Gaziantep Organizespor
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 5. Hafta 20/10/2019 15:00 Gaziantep Ankasspor 2-1 Kahta 02 Spor
Gaziantep 1.Amatör B Grubu 3. Hafta 26/10/2019 15:00 Simfa İnşaat Çınarlı Eydibabaspor 4-0 Şahinbey Bossanspor
Gaziantep Süper Amatör 5. Hafta 27/10/2019 13:00 Aktoprak Belediyespor 1-3 Gaziantep Anadoluspor
Gaziantep Süper Amatör 5. Hafta 27/10/2019 15:00 Gaziantep Demirspor 1-4 Gaziantep Sanayi Esnafspor
Gaziantep Süper Amatör 6. Hafta 02/11/2019 14:30 Üçoklar Demirspor 1-2 Şehitkamil Gençlikspor
Gaziantep 1.Amatör A Grubu 4. Hafta 03/11/2019 10:30 Gaziantep Gazispor 5-1 İstikrar Eğitim Gençlikspor
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 7. Hafta 03/11/2019 14:00 Gaziantep Ankasspor 2-0 Nizipspor
Gaziantep 1.Amatör A Grubu 5. Hafta 09/11/2019 14:30 Gaziantep Gençlerbirliği 1-1 Düztepespor
Gaziantep Süper Amatör 7. Hafta 10/11/2019 12:30 Gaziantep Kalespor 3-0 Hasan Demir Koleji
Gaziantep Süper Amatör 7. Hafta 10/11/2019 14:30 Aktoprak Belediyespor 1-3 Şehitkamil Belediyespor
Gaziantep 1.Amatör B Grubu 6. Hafta 16/11/2019 14:30 Atletik Mekikspor 2-0 Bostancı Kartalspor
Gaziantep 1.Amatör A Grubu 6. Hafta 17/11/2019 10:30 Gaziantep Diclespor 1-1 Karşıyaka Gençlikspor
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 9. Hafta 17/11/2019 14:00 Gaziantep Ankasspor 1-1 Siverek Belediyespor
Gaziantep Süper Amatör 9. Hafta 23/11/2019 14:30 Aktoprak Belediyespor 0-0 Bozkurtspor
Gaziantep 1.Amatör A Grubu 7. Hafta 24/11/2019 10:30 Akkentspor 1-9 Gaziantep Diclespor
Gaziantep 1.Amatör A Grubu 7. Hafta 24/11/2019 12:30 Şehreküstüspor 1-0 Düztepespor
Gaziantep 1.Amatör B Grubu 7. Hafta 24/11/2019 14:30 Oğuzspor 3-1 Oğuzeli Belediyespor
Gaziantep 1.Amatör A Grubu 8. Hafta 30/11/2019 14:30 Gaziantep Sercan İnşaatspor 1-2 Aydınbabaspor
Gaziantep 1.Amatör B Grubu 8. Hafta 01/12/2019 10:30 Faik Bezek İnşaatspor 2-7 Özyıldızspor
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 11. Hafta 01/12/2019 14:00 Gaziantep Ankasspor 0-1 HD Fırat Üniversitesi
Gaziantep 1.Amatör B Grubu 9. Hafta 07/12/2019 14:30 Işın Boru Yıldızspor 2-2 Oğuzeli Belediyespor
Gaziantep 1.Amatör A Grubu 9. Hafta 08/12/2019 10:30 İstikrar Eğitim Gençlikspor 5-3 Gaziantep Organizespor
Gaziantep Süper Amatör 11. Hafta 08/12/2019 12:30 Gaziantep Kalespor 6-2 Şehitkamil Gençlikspor
Gaziantep Süper Amatör 11. Hafta 08/12/2019 14:30 Gaziantep Sanayi Esnafspor 2-1 Üçoklar Demirspor
Gaziantep Süper Amatör 12. Hafta 14/12/2019 14:00 Hasan Demir Koleji 1-3 Gaziantep Anadoluspor
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 13. Hafta 15/12/2019 14:00 Gaziantep Ankasspor 2-1 Malatya İdman Yurdu
Gaziantep 1.Amatör A Grubu 11. Hafta 21/12/2019 14:00 Saraygücü 1983 Spor 1-4 Gaziantep Diclespor
Gaziantep 1.Amatör B Grubu 11. Hafta 22/12/2019 10:00 Oğuzspor 1-4 Simfa İnşaat Çınarlı Eydibabaspor
Gaziantep Süper Amatör 13. Hafta 22/12/2019 12:00 Gaziantep Demirspor 1-5 Hasan Demir Koleji
Gaziantep 1.Amatör B Grubu 11. Hafta 22/12/2019 14:00 Gaziantep Türk Telekom 0-5 Nizip Halk Eğitim Merkezispor
Gaziantep 1.Amatör B Grubu 13. Hafta 05/01/2020 10:00 Gaziantep Türk Telekom 2-0 Gazikentspor
Gaziantep 1.Amatör B Grubu 13. Hafta 05/01/2020 12:00 Hacıbaba Özgençlikspor 2-0 Oğuzeli Belediyespor
Gaziantep 1.Amatör A Grubu 13. Hafta 05/01/2020 14:00 Gaziantep Gazispor 4-0 Gaziantep Diclespor
Gaziantep Süper Amatör 14. Hafta 12/01/2020 14:00 Hasan Demir Koleji 0-4 Şehitkamil Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 14. Hafta 19/01/2020 14:00 Gaziantep Ankasspor 3-1 Elbistanspor
Gaziantep 1.Amatör B Grubu 14. Hafta 25/01/2020 14:30 Bostancı Kartalspor 2-3 Özyıldızspor
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 15. Hafta 26/01/2020 14:00 Gaziantep Ankasspor 2-1 Şanlıurfa BŞ Belediyespor
Gaziantep Süper Amatör 17. Hafta 01/02/2020 15:00 Gaziantep Kalespor 1-0 Camcıoğluspor
Gaziantep 1.Amatör B Grubu 15. Hafta 02/02/2020 11:00 Gaziantep Esenspor 4-3 Gaziantep Türk Telekom
Gaziantep 1.Amatör A Grubu 15. Hafta 02/02/2020 13:00 Karşıyaka Gençlikspor 2-3 Gaziantep Gazispor
Gaziantep 1.Amatör B Grubu 15. Hafta 02/02/2020 15:00 Hacıbaba Özgençlikspor 1-4 Nizip Halk Eğitim Merkezispor
Gaziantep 1.Amatör A Grubu 16. Hafta 08/02/2020 15:00 Saraygücü 1983 Spor 1-1 Aydınbabaspor
Gaziantep 1.Amatör B Grubu 16. Hafta 09/02/2020 11:00 Işın Boru Yıldızspor 1-1 Oğuzspor
Gaziantep Süper Amatör 18. Hafta 09/02/2020 13:00 Gaziantep Anadoluspor 3-0 Aktoprak Belediyespor
Gaziantep Süper Amatör 18. Hafta 09/02/2020 15:00 Camcıoğluspor 4-1 Araban Belediyespor
Gaziantep 1.Amatör B Grubu 17. Hafta 15/02/2020 15:00 Gaziantep Esenspor 3-1 Şahinbey Bossanspor
Gaziantep 1.Amatör A Grubu 17. Hafta 16/02/2020 11:00 Şehreküstüspor 2-0 Gaziantep Diclespor
Gaziantep Süper Amatör 19. Hafta 16/02/2020 13:00 Şehitkamil Gençlikspor 2-2 Üçoklar Demirspor
Gaziantep Süper Amatör 19. Hafta 16/02/2020 15:00 Gaziantep Demirspor 3-3 Bozkurtspor
Gaziantep Süper Amatör 20. Hafta 22/02/2020 15:00 Üçoklar Demirspor 1-2 Yavuzelispor
Gaziantep 1.Amatör A Grubu 18. Hafta 23/02/2020 11:00 Düztepespor 1-4 Gaziantep Gençlerbirliği
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 19. Hafta 23/02/2020 14:00 Gaziantep Ankasspor 2-0 Pütürge Belediyespor
Gaziantep 1.Amatör A Grubu 19. Hafta 29/02/2020 15:00 Aydınbabaspor 1-2 Gazisarayspor
Gaziantep 1.Amatör B Grubu 19. Hafta 01/03/2020 13:00 Simfa İnşaat Çınarlı Eydibabaspor 3-4 Faik Bezek İnşaatspor
Gaziantep Süper Amatör 21. Hafta 01/03/2020 15:00 Gaziantep Demirspor 4-1 Şehitkamil Gençlikspor
Gaziantep 1.Amatör B Grubu 20. Hafta 07/03/2020 15:00 Şahinbey Bossanspor 1-6 Bostancı Kartalspor
Gaziantep 1.Amatör A Grubu 20. Hafta 08/03/2020 11:00 Gaziantep Sercan İnşaatspor 2-1 İstikrar Eğitim Gençlikspor
Gaziantep Süper Amatör 22. Hafta 08/03/2020 13:00 Hasan Demir Koleji 4-3 Gaziantep Sanayi Esnafspor
Gaziantep Süper Amatör 22. Hafta 08/03/2020 15:00 Gaziantep Anadoluspor 5-0 Camcıoğluspor
Gaziantep Süper Amatör 23. Hafta 14/03/2020 15:00 Gaziantep Kalespor 5-1 Bozkurtspor
Gaziantep 1.Amatör B Grubu 21. Hafta 15/03/2020 11:30 Özyıldızspor 2-2 Faik Bezek İnşaatspor
Gaziantep 1.Amatör A Grubu 21. Hafta 15/03/2020 13:30 Akkentspor 1-0 Gaziantep Organizespor
Gaziantep 1.Amatör A Grubu 21. Hafta 15/03/2020 15:30 Gaziantep Gençlerbirliği 4-2 Nizip 1980 Yıldırımspor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-20 ++ | MI Design