Hasan Celal Güzel Sahası
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Gaziantep

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): -

Adres: -

2021/22 Sezonu Maç programı

Gaziantep SAL A Grubu 1. Hafta 07/11/2021 12:00 Camcıoğluspor 0-4 Cafer Ceylan İnşaatspor
Gaziantep SAL B Grubu 1. Hafta 07/11/2021 14:00 Gaziantep Demirspor 1-5 Nizip Halk Eğitim Merkezispor
Gaziantep SAL B Grubu 3. Hafta 21/11/2021 12:00 Gaziantep Kalespor 1-0 Gaziantep Gazispor
Gaziantep SAL B Grubu 3. Hafta 21/11/2021 14:00 Üçoklar Demirspor 1-3 Araban Belediyespor
Gaziantep SAL B Grubu 4. Hafta 28/11/2021 12:00 Gaziantep Demirspor 1-2 Bozkurtspor
Gaziantep SAL A Grubu 4. Hafta 28/11/2021 14:00 Cafer Ceylan İnşaatspor 0-4 Şehitkamil Gençlikspor
Gaziantep SAL A Grubu 5. Hafta 05/12/2021 12:00 Camcıoğluspor 0-7 Şehitkamil Belediyespor
Gaziantep SAL B Grubu 5. Hafta 05/12/2021 14:00 Gaziantep Gazispor 0-3 Araban Belediyespor
Gaziantep SAL A Grubu 6. Hafta 12/12/2021 12:00 Gaziantep Sanayi Esnafspor 3-2 Cafer Ceylan İnşaatspor
Gaziantep SAL B Grubu 7. Hafta 19/12/2021 14:00 Üçoklar Demirspor 1-5 Bozkurtspor
Gaziantep 1.Amatör A Grubu 1. Hafta 16/01/2022 11:00 Bostancı Kartalspor 1-5 Gaziantep Esenspor
Gaziantep 1.Amatör B Grubu 1. Hafta 16/01/2022 13:00 Gazisarayspor 0-3 Faik Bezek İnşaatspor
Gaziantep 1.Amatör B Grubu 2. Hafta 06/02/2022 11:00 Şehreküstüspor 2-1 Şahinbey Bossanspor
Gaziantep 1.Amatör D Grubu 2. Hafta 06/02/2022 13:00 Selçukluspor 1-0 Kerküt Gençlikspor
Gaziantep 1.Amatör D Grubu 2. Hafta 06/02/2022 15:00 Gaziantep Coşkunspor 1-3 Hacıbaba Özgençlikspor
Kadınlar 2.Lig A Grubu 2. Hafta 12/02/2022 12:00 Gaziantep Asyaspor 2-0 Gazikentspor
Gaziantep 1.Amatör A Grubu 3. Hafta 12/02/2022 15:00 Atletik Mekikspor 1-0 Gaziantep Organizespor
Gaziantep SAL B Grubu 9. Hafta 13/02/2022 13:00 Üçoklar Demirspor 0-4 Gaziantep Kalespor
Gaziantep SAL B Grubu 9. Hafta 13/02/2022 15:00 Bozkurtspor 1-3 Araban Belediyespor
Gaziantep 1.Amatör C Grubu 4. Hafta 19/02/2022 15:00 Akkentspor 3-2 İstikrar Eğitim Gençlikspor
Gaziantep 1.Amatör B Grubu 4. Hafta 20/02/2022 13:00 Şehreküstüspor 0-2 Saraygücü 1983 Spor
Gaziantep 1.Amatör B Grubu 4. Hafta 20/02/2022 15:00 Gaziantep Türk Telekom 4-2 Gaziantep Futbol Gelişimspor
Gaziantep SAL A Grubu 11. Hafta 26/02/2022 15:00 Şehitkamil Gençlikspor 2-4 Cafer Ceylan İnşaatspor
Gaziantep 1.Amatör C Grubu 5. Hafta 27/02/2022 13:00 Düztepespor 2-1 Karşıyaka Gençlikspor
Gaziantep 1.Amatör B Grubu 5. Hafta 27/02/2022 15:00 Saraygücü 1983 Spor 0-3 Faik Bezek İnşaatspor
Kadınlar 2.Lig A Grubu 5. Hafta 05/03/2022 12:00 Gaziantep Asyaspor 6-1 Yüksekova Belediyespor
Gaziantep 1.Amatör B Grubu 6. Hafta 05/03/2022 15:00 Faik Bezek İnşaatspor 4-3 Şehreküstüspor
Gaziantep 1.Amatör D Grubu 6. Hafta 06/03/2022 13:00 Gaziantep Diclespor 3-0 Gaziorduspor
Gaziantep 1.Amatör C Grubu 6. Hafta 06/03/2022 15:00 Gaziantep Gençlerbirliği 2-0 Oğuzeli Belediyespor
Kadınlar 2.Lig A Grubu 3. Hafta 19/03/2022 12:00 Gaziantep Asyaspor 8-0 Erzincan Gençlergücü
Gaziantep 1.Amatör A Grubu 7. Hafta 20/03/2022 14:00 Gaziantep Esenspor 2-1 Gaziantep Samspor
Gaziantep SAL A Grubu 14. Hafta 26/03/2022 15:00 Gaziantep Sanayi Esnafspor 3-0 Camcıoğluspor
Kadınlar 2.Lig A Grubu 6. Hafta 27/03/2022 12:00 Gaziantep Asyaspor 3-1 Nuhspor
Gaziantep 1.Amatör C Grubu 8. Hafta 27/03/2022 15:00 Gazişehirspor 4-1 Nurdağı Belediyespor
Gaziantep 1.Amatör A Grubu 9. Hafta 02/04/2022 15:00 1938 Çınarlıspor 3-0 Bostancı Kartalspor
Kadınlar 2.Lig A Grubu 9. Hafta 16/04/2022 12:00 Gaziantep Asyaspor 10-0 Nusaybin Gençlikspor
Gaziantep 1.Amatör D Grubu 10. Hafta 07/05/2022 16:00 Beykentspor 3-1 Kerküt Gençlikspor
Gaziantep 1.Amatör A Grubu 10. Hafta 08/05/2022 16:00 Gazikentspor 2-2 Oğuzspor
Gaziantep 1.Amatör C Grubu 11. Hafta 15/05/2022 15:00 Karşıyaka Gençlikspor 2-1 Gaziantep Gençlerbirliği
Gaziantep 1.Amatör B Grubu 11. Hafta 15/05/2022 17:00 Özyıldızspor 5-3 Saraygücü 1983 Spor
Gaziantep 1.Amatör A Grubu 12. Hafta 22/05/2022 15:00 Gaziantep Organizespor 0-3 Atletik Mekikspor
Gaziantep 1.Amatör D Grubu 12. Hafta 22/05/2022 17:00 Şahinbey Mertspor 2-6 Hacıbaba Özgençlikspor
Gaziantep 1.Amatör C Grubu 13. Hafta 29/05/2022 15:00 İstikrar Eğitim Gençlikspor 1-1 Akkentspor
Gaziantep 1.Amatör B Grubu 13. Hafta 29/05/2022 17:00 Gazisarayspor 0-1 Büyükşahinbey Körkünspor
Gaziantep 1.Amatör D Grubu 14. Hafta 05/06/2022 15:00 Gaziantep Coşkunspor 0-5 Beykentspor
Gaziantep 1.Amatör D Grubu 14. Hafta 05/06/2022 17:00 Gaziantep Sercan İnşaatspor 3-2 Hacıbaba Özgençlikspor
Gaziantep 1.Amatör D Grubu 15. Hafta 12/06/2022 15:30 Selçukluspor 2-4 Gaziantep Coşkunspor
Gaziantep 1.Amatör A Grubu 15. Hafta 12/06/2022 17:30 Gaziantep Esenspor 2-5 Gaziantep Organizespor
Gaziantep 1.Amatör B Grubu 16. Hafta 19/06/2022 15:30 Gaziantep Türk Telekom 2-1 Saraygücü 1983 Spor
Gaziantep 1.Amatör C Grubu 16. Hafta 19/06/2022 17:30 Düztepespor 2-1 Eriklispor
Gaziantep 1.Amatör D Grubu 17. Hafta 26/06/2022 15:30 Selçukluspor 2-4 Gaziantep Diclespor
Gaziantep 1.Amatör B Grubu 18. Hafta 03/07/2022 15:30 Gazisarayspor 4-0 Şehreküstüspor
Gaziantep 1.Amatör D Grubu 18. Hafta 03/07/2022 17:30 Hacıbaba Özgençlikspor 1-8 Beykentspor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-22 ++ | MI Design