Hasan Celal Güzel Sahası
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Gaziantep

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): -

Adres: -

2019/20 Sezonu Maç programı

Gaziantep Süper Amatör 1. Hafta 29/09/2019 15:00 Gaziantep Demirspor 0-2 Gaziantep Kalespor
Gaziantep Süper Amatör 2. Hafta 06/10/2019 14:00 Gaziantep Sanayi Esnafspor 3-4 Aktoprak Belediyespor
Gaziantep Süper Amatör 2. Hafta 06/10/2019 16:00 Gaziantep Anadoluspor 3-1 Bozkurtspor
Gaziantep Süper Amatör 3. Hafta 12/10/2019 14:00 Aktoprak Belediyespor 3-2 Camcıoğluspor
Gaziantep 1.Amatör B Grubu 1. Hafta 13/10/2019 13:00 Hacıbaba Özgençlikspor 3-2 Oğuzspor
Gaziantep 1.Amatör A Grubu 1. Hafta 13/10/2019 15:00 Gaziantep Organizespor 1-7 Gaziantep Gazispor
Gaziantep 1.Amatör A Grubu 2. Hafta 19/10/2019 15:00 Saraygücü 1983 Spor 2-2 İstikrar Eğitim Gençlikspor
Gaziantep Süper Amatör 4. Hafta 20/10/2019 13:00 Camcıoğluspor 1-2 Gaziantep Kalespor
Gaziantep Süper Amatör 4. Hafta 20/10/2019 15:00 Hasan Demir Koleji 2-2 Şehitkamil Gençlikspor
Gaziantep 1.Amatör B Grubu 3. Hafta 26/10/2019 15:00 Gaziantep Esenspor 2-1 Atletik Mekikspor
Kadınlar Özge Kanbay 1.Lig 2. Hafta 27/10/2019 13:00 Algspor 5-0 Fomget Gençlikspor
Gaziantep Süper Amatör 5. Hafta 27/10/2019 15:00 Bozkurtspor 3-1 Üçoklar Demirspor
Gaziantep Süper Amatör 6. Hafta 02/11/2019 13:30 Hasan Demir Koleji 2-1 Aktoprak Belediyespor
Gaziantep 1.Amatör B Grubu 4. Hafta 03/11/2019 14:00 Faik Bezek İnşaatspor 2-3 Hacıbaba Özgençlikspor
Gaziantep 1.Amatör A Grubu 5. Hafta 09/11/2019 14:30 Karşıyaka Gençlikspor 3-2 Gaziantep Sercan İnşaatspor
Gaziantep 1.Amatör B Grubu 5. Hafta 10/11/2019 12:00 Özyıldızspor 3-2 Şahinbey Bossanspor
Gaziantep 1.Amatör B Grubu 5. Hafta 10/11/2019 14:00 Hacıbaba Özgençlikspor 1-4 Işın Boru Yıldızspor
Gaziantep 1.Amatör B Grubu 6. Hafta 16/11/2019 14:30 Oğuzeli Belediyespor 0-2 Özyıldızspor
Kadınlar Özge Kanbay 1.Lig 4. Hafta 17/11/2019 12:30 Algspor 2-0 Hakkarigücü
Gaziantep Süper Amatör 8. Hafta 17/11/2019 14:30 Bozkurtspor 3-0 Yavuzelispor
Gaziantep Süper Amatör 9. Hafta 23/11/2019 14:30 Gaziantep Sanayi Esnafspor 2-2 Hasan Demir Koleji
Gaziantep 1.Amatör A Grubu 7. Hafta 24/11/2019 10:30 Gaziantep Gençlerbirliği 5-4 Gazisarayspor
Gaziantep 1.Amatör B Grubu 7. Hafta 24/11/2019 12:30 Simfa İnşaat Çınarlı Eydibabaspor 2-2 Gazikentspor
Gaziantep 1.Amatör A Grubu 7. Hafta 24/11/2019 14:30 Aydınbabaspor 1-4 Nizip 1980 Yıldırımspor
Kadınlar Özge Kanbay 1.Lig 6. Hafta 01/12/2019 12:30 Algspor 2-1 Kocaeli Bayan FK
Gaziantep Süper Amatör 10. Hafta 01/12/2019 14:30 Bozkurtspor 0-1 Gaziantep Kalespor
Gaziantep 1.Amatör B Grubu 9. Hafta 07/12/2019 14:30 Oğuzspor 5-2 Faik Bezek İnşaatspor
Gaziantep 1.Amatör A Grubu 9. Hafta 08/12/2019 12:30 Şehreküstüspor 1-5 Gaziantep Gazispor
Gaziantep Süper Amatör 11. Hafta 08/12/2019 14:30 Camcıoğluspor 1-1 Şehitkamil Belediyespor
Gaziantep Süper Amatör 12. Hafta 14/12/2019 14:00 Üçoklar Demirspor 3-2 Camcıoğluspor
Gaziantep 1.Amatör A Grubu 10. Hafta 15/12/2019 12:00 Gaziantep Organizespor 1-2 Aydınbabaspor
Gaziantep 1.Amatör A Grubu 10. Hafta 15/12/2019 14:00 Karşıyaka Gençlikspor 5-1 İstikrar Eğitim Gençlikspor
Gaziantep 1.Amatör A Grubu 11. Hafta 21/12/2019 14:00 Düztepespor 6-2 Gaziantep Sercan İnşaatspor
Gaziantep Süper Amatör 13. Hafta 22/12/2019 12:00 Gaziantep Sanayi Esnafspor 6-2 Şehitkamil Gençlikspor
Kadınlar Özge Kanbay 1.Lig 8. Hafta 22/12/2019 12:00 Algspor 2-0 Ataşehir Belediyespor
Gaziantep 1.Amatör A Grubu 12. Hafta 29/12/2019 12:00 Gaziantep Organizespor 2-2 Saraygücü 1983 Spor
Gaziantep 1.Amatör B Grubu 12. Hafta 29/12/2019 14:00 Simfa İnşaat Çınarlı Eydibabaspor 2-0 Bostancı Kartalspor
Kadınlar Özge Kanbay 1.Lig 10. Hafta 05/01/2020 12:00 Algspor 4-0 Adana İdman Yurdu
Gaziantep 1.Amatör B Grubu 13. Hafta 05/01/2020 14:00 Şahinbey Bossanspor 1-4 Nizip Halk Eğitim Merkezispor
Gaziantep Süper Amatör 14. Hafta 12/01/2020 12:00 Gaziantep Anadoluspor 2-1 Üçoklar Demirspor
Kadınlar Özge Kanbay 1.Lig 11. Hafta 12/01/2020 14:00 Algspor 1-1 Karadeniz Ereğli Belediyespor
Gaziantep Süper Amatör 15. Hafta 19/01/2020 14:00 Şehitkamil Gençlikspor 1-7 İslahiye Belediye Gençlikspor
Gaziantep 1.Amatör B Grubu 14. Hafta 25/01/2020 14:30 Atletik Mekikspor 0-3 Gazikentspor
Gaziantep Süper Amatör 16. Hafta 26/01/2020 12:00 Hasan Demir Koleji 1-2 Bozkurtspor
Gaziantep Süper Amatör 16. Hafta 26/01/2020 14:00 Gaziantep Sanayi Esnafspor 1-2 Gaziantep Kalespor
Gaziantep Süper Amatör 17. Hafta 01/02/2020 15:00 Gaziantep Demirspor 1-2 Üçoklar Demirspor
Gaziantep 1.Amatör B Grubu 15. Hafta 02/02/2020 11:00 Özyıldızspor 2-4 Işın Boru Yıldızspor
Gaziantep 1.Amatör A Grubu 15. Hafta 02/02/2020 13:00 Akkentspor 2-1 Düztepespor
Gaziantep 1.Amatör B Grubu 15. Hafta 02/02/2020 15:00 Faik Bezek İnşaatspor 2-1 Oğuzeli Belediyespor
Gaziantep 1.Amatör A Grubu 16. Hafta 08/02/2020 15:00 Gaziantep Gençlerbirliği 2-1 Şehreküstüspor
Gaziantep 1.Amatör B Grubu 16. Hafta 09/02/2020 12:00 Bostancı Kartalspor 1-6 Hacıbaba Özgençlikspor
Kadınlar Özge Kanbay 1.Lig 12. Hafta 09/02/2020 15:00 Algspor 2-0 Amed Sportif Faaliyetler
Gaziantep 1.Amatör B Grubu 17. Hafta 15/02/2020 15:00 Gazikentspor 1-3 Nizip Halk Eğitim Merkezispor
Gaziantep 1.Amatör A Grubu 17. Hafta 16/02/2020 11:00 İstikrar Eğitim Gençlikspor 2-6 Gaziantep Gazispor
Gaziantep 1.Amatör A Grubu 17. Hafta 16/02/2020 13:00 Gaziantep Organizespor 3-2 Gaziantep Sercan İnşaatspor
Gaziantep Süper Amatör 19. Hafta 16/02/2020 15:00 Aktoprak Belediyespor 4-0 Hasan Demir Koleji
Gaziantep Süper Amatör 20. Hafta 22/02/2020 15:00 Gaziantep Anadoluspor 3-2 Araban Belediyespor
Gaziantep 1.Amatör B Grubu 18. Hafta 23/02/2020 12:00 Atletik Mekikspor 1-7 Oğuzspor
Kadınlar Özge Kanbay 1.Lig 14. Hafta 23/02/2020 14:00 Algspor 9-0 Kireçburnu Gençlikspor
Gaziantep 1.Amatör A Grubu 19. Hafta 29/02/2020 15:00 Saraygücü 1983 Spor - Düztepespor
Gaziantep 1.Amatör B Grubu 19. Hafta 01/03/2020 13:00 Işın Boru Yıldızspor - Gaziantep Türk Telekom
Gaziantep Süper Amatör 21. Hafta 01/03/2020 15:00 Gaziantep Kalespor - Şehitkamil Belediyespor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-20 ++ | MI Design