Şehitkamil İlçe Stadı
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Gaziantep

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): Ankas İstiklalspor, Gaziantep Demirspor, Şehitkamil Belediyespor, Şehitkamil Gençlikspor

Adres: -

2019/20 Sezonu Maç programı

Gaziantep 1.Amatör B Grubu 22. Hafta     Atletik Mekikspor - Hacıbaba Özgençlikspor
Gaziantep Süper Amatör 24. Hafta   15:30 Şehitkamil Belediyespor - Camcıoğluspor
Gaziantep 1.Amatör A Grubu 22. Hafta   15:30 Karşıyaka Gençlikspor - Akkentspor
Gaziantep Süper Amatör 1. Hafta 29/09/2019 14:00 Bozkurtspor 2-2 İslahiye Belediye Gençlikspor
Gaziantep Süper Amatör 1. Hafta 29/09/2019 16:00 Şehitkamil Belediyespor 2-0 Hasan Demir Koleji
Gaziantep Süper Amatör 2. Hafta 06/10/2019 14:00 Şehitkamil Belediyespor 4-1 Gaziantep Demirspor
Gaziantep Süper Amatör 2. Hafta 06/10/2019 16:00 Camcıoğluspor 3-0 Yavuzelispor
Gaziantep Süper Amatör 3. Hafta 12/10/2019 14:00 Gaziantep Demirspor 8-2 Araban Belediyespor
Gaziantep Süper Amatör 3. Hafta 12/10/2019 16:00 Şehitkamil Gençlikspor 1-1 Gaziantep Anadoluspor
Gaziantep 1.Amatör A Grubu 1. Hafta 13/10/2019 11:00 İstikrar Eğitim Gençlikspor 1-5 Gaziantep Gençlerbirliği
Gaziantep 1.Amatör A Grubu 1. Hafta 13/10/2019 13:00 Şehreküstüspor 1-1 Aydınbabaspor
Gaziantep 1.Amatör B Grubu 1. Hafta 13/10/2019 15:00 Faik Bezek İnşaatspor 0-2 Şahinbey Bossanspor
Gaziantep 1.Amatör A Grubu 2. Hafta 19/10/2019 15:00 Gaziantep Gazispor 3-0 Karşıyaka Gençlikspor
Gaziantep Süper Amatör 4. Hafta 20/10/2019 11:00 Şehitkamil Belediyespor 8-0 Bozkurtspor
Gaziantep 1.Amatör B Grubu 2. Hafta 20/10/2019 13:00 Şahinbey Bossanspor 1-0 Gazikentspor
Gaziantep Süper Amatör 4. Hafta 20/10/2019 15:00 Gaziantep Sanayi Esnafspor 4-1 Araban Belediyespor
Gaziantep 1.Amatör B Grubu 3. Hafta 26/10/2019 15:00 Hacıbaba Özgençlikspor 2-6 Bostancı Kartalspor
Gaziantep 1.Amatör A Grubu 3. Hafta 27/10/2019 11:00 Gaziantep Diclespor 4-1 Gaziantep Sercan İnşaatspor
Gaziantep 1.Amatör A Grubu 3. Hafta 27/10/2019 13:00 Gaziantep Organizespor 0-1 Nizip 1980 Yıldırımspor
Gaziantep Süper Amatör 5. Hafta 27/10/2019 15:00 Gaziantep Kalespor 3-1 İslahiye Belediye Gençlikspor
Gaziantep Süper Amatör 6. Hafta 02/11/2019 13:00 Şehitkamil Belediyespor 8-0 Yavuzelispor
Gaziantep Süper Amatör 6. Hafta 02/11/2019 15:00 Gaziantep Anadoluspor 1-1 Gaziantep Kalespor
Gaziantep 1.Amatör A Grubu 4. Hafta 03/11/2019 11:00 Düztepespor 5-0 Aydınbabaspor
Gaziantep 1.Amatör B Grubu 4. Hafta 03/11/2019 13:00 Gaziantep Türk Telekom 1-1 Oğuzspor
Gaziantep 1.Amatör B Grubu 4. Hafta 03/11/2019 15:00 Atletik Mekikspor 2-1 Özyıldızspor
Gaziantep 1.Amatör A Grubu 5. Hafta 09/11/2019 14:30 Akkentspor 1-5 Nizip 1980 Yıldırımspor
Gaziantep 1.Amatör B Grubu 5. Hafta 10/11/2019 12:30 Simfa İnşaat Çınarlı Eydibabaspor 0-2 Nizip Halk Eğitim Merkezispor
Gaziantep Süper Amatör 7. Hafta 10/11/2019 14:30 Gaziantep Sanayi Esnafspor 0-5 İslahiye Belediye Gençlikspor
Gaziantep Süper Amatör 8. Hafta 17/11/2019 10:30 Üçoklar Demirspor 0-0 Aktoprak Belediyespor
Gaziantep Süper Amatör 8. Hafta 17/11/2019 12:30 Şehitkamil Gençlikspor 2-2 Gaziantep Demirspor
Gaziantep Süper Amatör 8. Hafta 17/11/2019 14:30 Şehitkamil Belediyespor 3-0 Gaziantep Kalespor
Gaziantep Süper Amatör 9. Hafta 23/11/2019 14:30 Camcıoğluspor 0-2 Gaziantep Anadoluspor
Gaziantep 1.Amatör B Grubu 7. Hafta 24/11/2019 10:30 Işın Boru Yıldızspor 6-0 Atletik Mekikspor
Gaziantep 1.Amatör B Grubu 7. Hafta 24/11/2019 12:30 Hacıbaba Özgençlikspor 2-6 Gaziantep Türk Telekom
Gaziantep 1.Amatör A Grubu 7. Hafta 24/11/2019 14:30 Saraygücü 1983 Spor 0-5 Gaziantep Gazispor
Gaziantep 1.Amatör A Grubu 8. Hafta 30/11/2019 14:30 Gazisarayspor 3-2 Saraygücü 1983 Spor
Gaziantep 1.Amatör B Grubu 8. Hafta 01/12/2019 10:30 Gazikentspor 0-1 Gaziantep Esenspor
Gaziantep Süper Amatör 10. Hafta 01/12/2019 12:30 Şehitkamil Belediyespor 1-2 Gaziantep Sanayi Esnafspor
Gaziantep Süper Amatör 10. Hafta 01/12/2019 14:30 Gaziantep Anadoluspor 1-1 İslahiye Belediye Gençlikspor
Gaziantep 1.Amatör B Grubu 9. Hafta 07/12/2019 14:30 Bostancı Kartalspor 0-5 Nizip Halk Eğitim Merkezispor
Gaziantep 1.Amatör A Grubu 9. Hafta 08/12/2019 12:30 Düztepespor 3-2 Gazisarayspor
Gaziantep Süper Amatör 11. Hafta 08/12/2019 14:30 Aktoprak Belediyespor 3-1 Yavuzelispor
Gaziantep 1.Amatör A Grubu 9. Hafta 08/12/2019 14:30 Aydınbabaspor 0-3 Gaziantep Diclespor
Gaziantep Süper Amatör 12. Hafta 14/12/2019 14:00 Şehitkamil Belediyespor 1-1 İslahiye Belediye Gençlikspor
Gaziantep 1.Amatör B Grubu 10. Hafta 15/12/2019 10:00 Simfa İnşaat Çınarlı Eydibabaspor 5-1 Özyıldızspor
Gaziantep 1.Amatör B Grubu 10. Hafta 15/12/2019 12:00 Gaziantep Esenspor 4-1 Hacıbaba Özgençlikspor
Gaziantep 1.Amatör A Grubu 10. Hafta 15/12/2019 14:00 Gaziantep Diclespor 2-1 Gaziantep Gençlerbirliği
Gaziantep 1.Amatör A Grubu 11. Hafta 21/12/2019 14:00 Aydınbabaspor 1-0 Karşıyaka Gençlikspor
Gaziantep 1.Amatör B Grubu 11. Hafta 22/12/2019 10:00 Özyıldızspor 1-2 Gaziantep Esenspor
Gaziantep Süper Amatör 13. Hafta 22/12/2019 12:00 Camcıoğluspor 2-4 Bozkurtspor
Gaziantep 1.Amatör B Grubu 11. Hafta 22/12/2019 14:00 Hacıbaba Özgençlikspor 2-2 Şahinbey Bossanspor
Gaziantep 1.Amatör A Grubu 12. Hafta 29/12/2019 12:00 İstikrar Eğitim Gençlikspor 1-1 Şehreküstüspor
Gaziantep 1.Amatör B Grubu 12. Hafta 29/12/2019 14:00 Gazikentspor 1-2 Işın Boru Yıldızspor
Gaziantep 1.Amatör A Grubu 13. Hafta 05/01/2020 10:00 Düztepespor 2-1 Gaziantep Organizespor
Gaziantep 1.Amatör B Grubu 13. Hafta 05/01/2020 12:00 Atletik Mekikspor 0-1 Faik Bezek İnşaatspor
Gaziantep 1.Amatör B Grubu 13. Hafta 05/01/2020 14:00 Işın Boru Yıldızspor 1-1 Simfa İnşaat Çınarlı Eydibabaspor
Gaziantep Süper Amatör 14. Hafta 12/01/2020 14:00 Camcıoğluspor 4-1 Şehitkamil Gençlikspor
Gaziantep Süper Amatör 15. Hafta 19/01/2020 12:00 Üçoklar Demirspor 2-1 Hasan Demir Koleji
Gaziantep Süper Amatör 15. Hafta 19/01/2020 14:00 Bozkurtspor 1-5 Gaziantep Anadoluspor
Gaziantep 1.Amatör B Grubu 14. Hafta 25/01/2020 14:30 Gaziantep Türk Telekom 2-1 Simfa İnşaat Çınarlı Eydibabaspor
Gaziantep 1.Amatör A Grubu 14. Hafta 26/01/2020 12:00 Gaziantep Gençlerbirliği 5-2 İstikrar Eğitim Gençlikspor
Gaziantep Süper Amatör 16. Hafta 26/01/2020 14:00 Şehitkamil Belediyespor 4-0 Üçoklar Demirspor
Gaziantep Süper Amatör 17. Hafta 01/02/2020 15:00 Aktoprak Belediyespor 0-1 İslahiye Belediye Gençlikspor
Gaziantep 1.Amatör A Grubu 15. Hafta 02/02/2020 11:00 Şehreküstüspor 1-2 Gaziantep Sercan İnşaatspor
Gaziantep 1.Amatör B Grubu 15. Hafta 02/02/2020 13:00 Oğuzspor 1-0 Bostancı Kartalspor
Gaziantep 1.Amatör A Grubu 15. Hafta 02/02/2020 15:00 Gaziantep Organizespor 0-3 Gazisarayspor
Gaziantep 1.Amatör A Grubu 16. Hafta 08/02/2020 15:00 Gaziantep Gazispor 1-0 Akkentspor
Gaziantep 1.Amatör B Grubu 16. Hafta 09/02/2020 11:00 Şahinbey Bossanspor 0-3 Simfa İnşaat Çınarlı Eydibabaspor
Gaziantep Süper Amatör 18. Hafta 09/02/2020 13:00 Gaziantep Sanayi Esnafspor 2-0 Gaziantep Demirspor
Gaziantep Süper Amatör 18. Hafta 09/02/2020 15:00 Şehitkamil Belediyespor 4-0 Şehitkamil Gençlikspor
Gaziantep 1.Amatör B Grubu 17. Hafta 15/02/2020 15:00 Oğuzspor 4-1 Gaziantep Türk Telekom
Gaziantep 1.Amatör A Grubu 17. Hafta 16/02/2020 12:00 Gaziantep Gençlerbirliği 2-0 Saraygücü 1983 Spor
Gaziantep Süper Amatör 19. Hafta 16/02/2020 15:00 Gaziantep Kalespor 2-4 Gaziantep Anadoluspor
Gaziantep Süper Amatör 20. Hafta 22/02/2020 13:00 Şehitkamil Belediyespor 3-0 Aktoprak Belediyespor
Gaziantep Süper Amatör 20. Hafta 22/02/2020 15:00 Bozkurtspor 0-2 Şehitkamil Gençlikspor
Gaziantep 1.Amatör B Grubu 18. Hafta 23/02/2020 11:00 Işın Boru Yıldızspor 7-1 Hacıbaba Özgençlikspor
Gaziantep 1.Amatör A Grubu 18. Hafta 23/02/2020 13:00 Gaziantep Sercan İnşaatspor 0-4 Karşıyaka Gençlikspor
Gaziantep 1.Amatör A Grubu 19. Hafta 29/02/2020 15:00 Gaziantep Gençlerbirliği 1-2 Gaziantep Gazispor
Gaziantep 1.Amatör B Grubu 19. Hafta 01/03/2020 11:00 Bostancı Kartalspor 3-2 Atletik Mekikspor
Gaziantep 1.Amatör B Grubu 19. Hafta 01/03/2020 13:00 Oğuzspor 3-0 Şahinbey Bossanspor
Gaziantep Süper Amatör 21. Hafta 01/03/2020 15:00 Camcıoğluspor 0-2 İslahiye Belediye Gençlikspor
Gaziantep 1.Amatör B Grubu 20. Hafta 07/03/2020 15:00 Gaziantep Türk Telekom 2-2 Hacıbaba Özgençlikspor
Gaziantep Süper Amatör 22. Hafta 08/03/2020 13:00 Şehitkamil Gençlikspor 1-3 Yavuzelispor
Gaziantep Süper Amatör 22. Hafta 08/03/2020 15:00 Şehitkamil Belediyespor 8-0 Araban Belediyespor
Gaziantep Süper Amatör 23. Hafta 14/03/2020 15:00 Gaziantep Demirspor 0-0 Yavuzelispor
Gaziantep 1.Amatör A Grubu 21. Hafta 15/03/2020 11:30 İstikrar Eğitim Gençlikspor 2-3 Gaziantep Diclespor
Gaziantep 1.Amatör A Grubu 21. Hafta 15/03/2020 13:30 Düztepespor 0-2 Gaziantep Gazispor
Gaziantep 1.Amatör B Grubu 21. Hafta 15/03/2020 15:30 Oğuzspor 2-1 Nizip Halk Eğitim Merkezispor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-20 ++ | MI Design