Bulancak Ek Saha
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Giresun

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): 1977 Ballıcaspor, Bulancak Bahçelievlerspor, Bulancak İhsaniye Gençlikspor, Çotanakspor, Pazarsuyuspor, Samugüneyspor

Adres: -

2021/22 Sezonu Maç programı

Giresun Erol Aksu Süper Amatör 1. Hafta 14/11/2021 14:00 Bulancak İhsaniye Gençlikspor 4-1 Yağlıderespor
Giresun Erol Aksu Süper Amatör 3. Hafta 28/11/2021 14:00 Bulancak İhsaniye Gençlikspor 4-2 Keşap Belediyespor
Giresun 1.Amatör B Grubu 2. Hafta 12/12/2021 12:00 Ali Durağı Gençlikspor 7-0 Giresun Ay Yıldızspor
Giresun Erol Aksu Süper Amatör 5. Hafta 12/12/2021 14:00 Bulancak İhsaniye Gençlikspor 0-2 1957 Espiyespor
Giresun 1.Amatör C Grubu 3. Hafta 19/12/2021 13:00 Bulancak Bahçelievlerspor 4-1 Altunsuspor
Giresun 1.Amatör C Grubu 4. Hafta 26/12/2021 12:00 Samugüneyspor 1-4 Darıköyspor
Giresun 1.Amatör B Grubu 4. Hafta 26/12/2021 14:00 Ali Durağı Gençlikspor 0-0 Giresun Sanayispor
Giresun 1.Amatör C Grubu 5. Hafta 02/01/2022 12:00 Bulancak Bahçelievlerspor 2-0 Samugüneyspor
Giresun Erol Aksu Süper Amatör 8. Hafta 02/01/2022 14:00 Bulancak İhsaniye Gençlikspor 2-3 Doğankentspor
Giresun 1.Amatör A Grubu 6. Hafta 09/01/2022 12:00 1977 Ballıcaspor 4-2 Anadolu 1071 FK
Giresun 1.Amatör B Grubu 6. Hafta 09/01/2022 14:00 Ali Durağı Gençlikspor 2-0 Duroğlu Gençlik Gelişimspor
Giresun 1.Amatör C Grubu 8. Hafta 06/02/2022 13:00 Bulancak Bahçelievlerspor 2-0 Darıköyspor
Giresun Erol Aksu Süper Amatör 11. Hafta 13/02/2022 13:00 Bulancak İhsaniye Gençlikspor 1-2 Batlamaspor
Giresun 1.Amatör A Grubu 10. Hafta 20/02/2022 13:00 1977 Ballıcaspor 1-6 Şebinkarahisar Belediyespor
Giresun 1.Amatör B Grubu 10. Hafta 20/02/2022 15:00 Ali Durağı Gençlikspor 3-0 Giresun Akınspor
Giresun 1.Amatör C Grubu 11. Hafta 27/02/2022 13:00 Bulancak Bahçelievlerspor 1-0 Camili Örnekspor
Giresun Erol Aksu Süper Amatör 13. Hafta 27/02/2022 15:00 Bulancak İhsaniye Gençlikspor 1-7 Es Es Gençlikspor
Giresun 1.Amatör B Grubu 12. Hafta 06/03/2022 13:00 Ali Durağı Gençlikspor 3-0 1977 Çınarlar Cum. Ortaokulu
Giresun 1.Amatör A Grubu 12. Hafta 06/03/2022 15:00 1977 Ballıcaspor 0-2 Pirazizspor
Giresun 1.Amatör C Grubu 13. Hafta 27/03/2022 14:00 Bulancak Bahçelievlerspor 2-1 Sokakbaşıspor
Giresun 1.Amatör C Grubu 14. Hafta 01/04/2022 15:30 Samugüneyspor 5-2 Camili Örnekspor
Giresun 1.Amatör A Grubu 14. Hafta 03/04/2022 11:00 1977 Ballıcaspor 5-1 Çavuşoğluspor
Giresun Erol Aksu Süper Amatör 16. Hafta 03/04/2022 13:00 Bulancak İhsaniye Gençlikspor 1-8 Giresun Yeniyolspor
Giresun 1.Amatör B Grubu 14. Hafta 03/04/2022 15:30 Ali Durağı Gençlikspor 3-0 Çandırspor
Giresun Erol Aksu Süper Amatör 18. Hafta 17/04/2022 13:00 Bulancak İhsaniye Gençlikspor 0-3 Tireboluspor
Giresun 2.Amatör 3. Hafta 30/04/2022 14:00 Pazarsuyuspor 6-2 Çanakçıspor
Giresun 2.Amatör 5. Hafta 15/05/2022 15:00 Pazarsuyuspor 0-3 Teyyaredüzüspor
Giresun 2.Amatör 9. Hafta 12/06/2022 15:00 Pazarsuyuspor 1-5 Üç Kalespor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-22 ++ | MI Design