2018/19 Sezonu Maç programı

Hatay 1.Amatör A Grubu 1. Hafta 15/09/2018 16:00 Arsuz İdman Yurdu 1-0 Kaan Tem.Antakya Gençlikspor
Hatay Süper Amatör 2. Hafta 23/09/2018 14:30 Körfez İskenderunspor 1-0 Ekincispor
Hatay Süper Amatör 2. Hafta 23/09/2018 16:30 Belen Belediyespor 0-8 Reyhanlı Belediyespor
Hatay Süper Amatör 4. Hafta 04/10/2018 15:30 Belen Belediyespor 1-7 Antakyaspor FK
Hatay Süper Amatör 4. Hafta 05/10/2018 15:30 Körfez İskenderunspor 1-1 Defne 2013
Hatay 1.Amatör A Grubu 5. Hafta 10/10/2018 17:00 Arsuz İdman Yurdu 3-1 Defne Gençlikspor
Hatay Süper Amatör 6. Hafta 18/10/2018 15:30 Belen Belediyespor 0-7 Arsuz Gözcülerspor
Hatay Süper Amatör 6. Hafta 19/10/2018 15:30 Körfez İskenderunspor 6-0 Yayladağıspor
Hatay 1.Amatör A Grubu 7. Hafta 25/10/2018 17:00 Arsuz İdman Yurdu 0-4 Maşukluspor
Hatay Süper Amatör 8. Hafta 31/10/2018 15:00 Körfez İskenderunspor 1-0 Hatay Armutluspor
Hatay Süper Amatör 8. Hafta 01/11/2018 15:00 Belen Belediyespor 0-8 Samandağspor
Hatay Süper Amatör 9. Hafta 08/11/2018 15:00 Körfez İskenderunspor 7-1 Dörtyol Esnafspor
Hatay Süper Amatör 10. Hafta 14/11/2018 15:00 Belen Belediyespor 0-7 Körfez İskenderunspor
Hatay Süper Amatör 12. Hafta 29/11/2018 15:00 Belen Belediyespor 2-4 Dörtyol Belediyespor
Hatay Süper Amatör 12. Hafta 03/12/2018 15:00 Körfez İskenderunspor 1-2 Reyhanlı Belediyespor
Hatay Süper Amatör 14. Hafta 12/12/2018 15:00 Belen Belediyespor 1-2 Ekincispor
Hatay Süper Amatör 14. Hafta 13/12/2018 15:00 Körfez İskenderunspor 1-3 Antakyaspor FK
Hatay Süper Amatör 16. Hafta 27/12/2018 15:00 Belen Belediyespor 3-9 Defne 2013
Hatay Süper Amatör 16. Hafta 29/12/2018 15:00 Körfez İskenderunspor 2-0 Arsuz Gözcülerspor
Hatay Süper Amatör 18. Hafta 17/01/2019 14:30 Belen Belediyespor 3-2 Yayladağıspor
Hatay Süper Amatör 18. Hafta 18/01/2019 14:30 Körfez İskenderunspor 4-3 Samandağspor
Hatay 2.Amatör D Grubu 1. Hafta 26/01/2019 15:00 İskenderun Esen Gençlikspor 3-1 Arsuz İlkadımspor
Hatay 2.Amatör D Grubu 2. Hafta 02/02/2019 13:00 İskenderun Yıldızspor 1-0 Bekbele Gençlikspor
Hatay 2.Amatör C Grubu 2. Hafta 02/02/2019 15:00 Aşkarbeylispor 7-3 Arsuz Umut Gençlikspor
Hatay 2.Amatör C Grubu 2. Hafta 03/02/2019 12:30 Asaş 1972 3-2 Azganlıkspor
Hatay Süper Amatör 20. Hafta 03/02/2019 14:30 Belen Belediyespor 1-1 Hatay Armutluspor
Hatay 2.Amatör C Grubu 3. Hafta 06/02/2019 14:00 Asaş 1972 1-2 Aşkarbeylispor
Hatay Süper Amatör 21. Hafta 07/02/2019 15:00 Körfez İskenderunspor 10-0 Belen Belediyespor
Hatay 2.Amatör D Grubu 3. Hafta 08/02/2019 15:00 İskenderun Esen Gençlikspor 2-1 Sarısekispor
Hatay Süper Amatör 22. Hafta 13/02/2019 14:00 Belen Belediyespor 4-8 Dörtyol Esnafspor
Hatay 2.Amatör D Grubu 4. Hafta 13/02/2019 16:00 İskenderun Esen Gençlikspor 7-0 Bekbele Gençlikspor
Bölgesel Amatör Lig 5.Grup 18. Hafta 17/02/2019 14:00 İskenderun Belediye GSK 2-1 Kapadokya Göremespor
Hatay 2.Amatör C Grubu 5. Hafta 20/02/2019 15:00 Asaş 1972 4-1 Karaağaç Nardüzü Gençlikspor
Hatay 2.Amatör C Grubu 5. Hafta 21/02/2019 15:00 Aşkarbeylispor 3-5 Azganlıkspor
Hatay 2.Amatör D Grubu 5. Hafta 21/02/2019 17:00 İskenderun Yıldızspor 3-1 İskenderun Esen Gençlikspor
Bölgesel Amatör Lig 5.Grup 20. Hafta 03/03/2019 14:00 İskenderun Belediye GSK 0-2 Mut İdman Yurdu
Hatay 2.Amatör C Grubu 6. Hafta 13/03/2019 14:00 Asaş 1972 5-0 Arsuz Umut Gençlikspor
Hatay Süper Amatör Play-Off 2. Hafta 14/03/2019 15:00 Körfez İskenderunspor 2-3 Antakyaspor FK
Hatay 2.Amatör D Grubu 6. Hafta 17/03/2019 14:00 İskenderun Yıldızspor 9-2 Sarısekispor
Hatay 2.Amatör C Grubu 6. Hafta 17/03/2019 16:00 Aşkarbeylispor 0-4 Arsuz Uluçınar Gençlikspor
Hatay 2.Amatör D Grubu 7. Hafta 21/03/2019 16:00 İskenderun Esen Gençlikspor 3-0 İcadiye Gençlikspor
Hatay Süper Amatör Play-Off 4. Hafta 27/03/2019 15:30 Körfez İskenderunspor 1-1 Samandağspor
Hatay 2.Amatör C Grubu 8. Hafta 03/04/2019 15:00 Aşkarbeylispor 4-4 Asaş 1972
Hatay 2.Amatör D Grubu 8. Hafta 03/04/2019 17:00 İskenderun Yıldızspor 8-0 İcadiye Gençlikspor
Hatay Süper Amatör Play-Off 5. Hafta 04/04/2019 16:00 Körfez İskenderunspor 1-5 Reyhanlı Belediyespor
Hatay 2.Amatör C Grubu 9. Hafta 09/04/2019 15:00 Asaş 1972 0-7 Arsuz Uluçınar Gençlikspor
Hatay 2.Amatör C Grubu 9. Hafta 09/04/2019 17:00 Aşkarbeylispor 1-1 Karaağaç Nardüzü Gençlikspor
Hatay 2.Amatör D Grubu 9. Hafta 10/04/2019 16:00 İskenderun Yıldızspor 4-0 Arsuz İlkadımspor
Hatay 2.Amatör D Grubu 10. Hafta 13/04/2019 16:00 İskenderun Esen Gençlikspor 1-3 İskenderun Yıldızspor
Hatay 2.Amatör Play-Off B 1. Hafta 19/04/2019 15:30 İskenderun Esen Gençlikspor 1-2 İskenderun Yıldızspor
Hatay 2.Amatör Play-Off B 2. Hafta 23/04/2019 16:30 İskenderun Yıldızspor 7-2 Azganlıkspor
Hatay 2.Amatör Play-Off B 4. Hafta 29/04/2019 15:30 İskenderun Yıldızspor 2-2 Arsuz Uluçınar Gençlikspor
Hatay 2.Amatör Play-Off B 4. Hafta 29/04/2019 17:30 İskenderun Esen Gençlikspor 5-1 Azganlıkspor
Hatay 2.Amatör Play-Off B 5. Hafta 02/05/2019 16:30 İskenderun Yıldızspor 2-0 İskenderun Esen Gençlikspor
Hatay 2.Amatör Play-Off B 6. Hafta 05/05/2019 16:30 İskenderun Esen Gençlikspor 1-0 Arsuz Uluçınar Gençlikspor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-19 ++ | MI Design