Nazım Koka Stadı
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Hatay

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): Armutluspor

Adres: -

2019/20 Sezonu Maç programı

Hatay 1.Amatör B Grubu 1. Hafta 11/09/2019 16:00 Üzümdalı Gençlikspor 2-2 Yayladağı Gençlikspor
Hatay 1.Amatör A Grubu 1. Hafta 12/09/2019 16:00 Maşukluspor 2-0 Harbiyespor
Hatay Süper Amatör 2. Hafta 18/09/2019 15:00 Ekincispor 2-6 Arsuz Karaağaçspor
Hatay 1.Amatör A Grubu 2. Hafta 18/09/2019 17:00 Hatay Büyükşehir Belediyespor 2-4 Arsuz Uluçınar Gençlikspor
Hatay Süper Amatör 2. Hafta 19/09/2019 15:00 Nişrinspor 3-1 Kırıkhanspor
Hatay 1.Amatör B Grubu 2. Hafta 19/09/2019 17:00 Kaan Temizlik Antakya Gençlikspor 2-5 Üzümdalı Gençlikspor
Hatay 1.Amatör A Grubu 3. Hafta 25/09/2019 17:00 Maşukluspor 7-0 Sümerspor
Hatay 1.Amatör B Grubu 3. Hafta 26/09/2019 17:00 Altınkaya Belediyespor 1-3 Kaan Temizlik Antakya Gençlikspor
Hatay 1.Amatör B Grubu 3. Hafta 27/09/2019 17:00 Üzümdalı Gençlikspor 0-1 İskenderun Yıldızspor
Hatay Süper Amatör 4. Hafta 02/10/2019 15:00 Nişrinspor 6-1 Dörtyol Belediyespor
Hatay 1.Amatör A Grubu 4. Hafta 02/10/2019 17:00 Hatay Büyükşehir Belediyespor 0-1 Maşukluspor
Hatay 1.Amatör B Grubu 4. Hafta 03/10/2019 17:00 Kaan Temizlik Antakya Gençlikspor 1-6 Yayladağı Gençlikspor
Hatay Süper Amatör 4. Hafta 06/10/2019 16:00 Ekincispor 0-0 Samandağspor
Hatay 1.Amatör A Grubu 5. Hafta 09/10/2019 15:30 Maşukluspor 1-1 İskenderun Kayraspor
Hatay 1.Amatör B Grubu 5. Hafta 10/10/2019 15:30 Üzümdalı Gençlikspor 1-1 Turunçlu Gençlikspor
Hatay 1.Amatör B Grubu 5. Hafta 11/10/2019 13:00 Altınkaya Belediyespor 1-2 Dörtyol Esnafspor
Hatay Süper Amatör 6. Hafta 16/10/2019 15:00 Nişrinspor 1-0 Kırıkhangücü
Hatay Süper Amatör 6. Hafta 17/10/2019 15:00 Ekincispor 0-6 Nazik Kuyumculuk Dursunluspor
Hatay 1.Amatör A Grubu 6. Hafta 17/10/2019 17:00 Hatay Büyükşehir Belediyespor 1-1 Harbiyespor
Hatay 2.Amatör A Grubu 1. Hafta 18/10/2019 15:30 Antakya Belediyesi Gençlikspor 3-1 Güneyler Gençlikspor
Hatay 2.Amatör A Grubu 1. Hafta 19/10/2019 13:00 Antakyagücü 0-4 Bohşin Gençlikspor
Hatay 2.Amatör A Grubu 1. Hafta 19/10/2019 15:00 Hatay Medeniyetler Gençlikspor 2-1 Küçük Dalyan Belediyespor
Hatay 1.Amatör B Grubu 7. Hafta 23/10/2019 15:00 Kaan Temizlik Antakya Gençlikspor 1-2 Dörtyol Esnafspor
Hatay 2.Amatör A Grubu 2. Hafta 23/10/2019 17:00 Güneyler Gençlikspor 2-4 Bohşin Gençlikspor
Hatay 1.Amatör A Grubu 7. Hafta 24/10/2019 15:00 Maşukluspor 2-1 Hassa Belediyespor
Hatay 1.Amatör B Grubu 7. Hafta 24/10/2019 17:00 Altınkaya Belediyespor 1-3 İskenderun Meydanspor
Hatay 2.Amatör A Grubu 2. Hafta 25/10/2019 15:00 Hatay 1967 Gençlikspor 1-3 Kuzeytepe Gençlikspor
Hatay 1.Amatör B Grubu 7. Hafta 27/10/2019 16:00 Üzümdalı Gençlikspor 4-2 Yeniçağ Gençlikspor
Hatay Süper Amatör 8. Hafta 30/10/2019 15:00 Nişrinspor 3-1 Armutluspor
Hatay 2.Amatör A Grubu 3. Hafta 30/10/2019 17:00 Hatay Gençlerbirliği 4-3 Kumlu Gençlikspor
Hatay Süper Amatör 8. Hafta 31/10/2019 15:00 Ekincispor 4-3 Samandağ Gençlerbirliği
Hatay 1.Amatör A Grubu 8. Hafta 31/10/2019 17:00 Hatay Büyükşehir Belediyespor 5-1 Sümerspor
Hatay 2.Amatör A Grubu 3. Hafta 01/11/2019 15:00 Antakya Belediyesi Gençlikspor 7-0 Küçük Dalyan Belediyespor
Hatay 2.Amatör A Grubu 3. Hafta 01/11/2019 17:00 Antakyagücü 2-1 Güneyler Gençlikspor
Hatay 2.Amatör A Grubu 3. Hafta 03/11/2019 14:00 Hatay Medeniyetler Gençlikspor 11-1 Dikmecespor
Hatay 2.Amatör A Grubu 3. Hafta 03/11/2019 16:00 Kuzeytepe Gençlikspor 1-6 Madenboyuspor
Hatay 2.Amatör A Grubu 4. Hafta 06/11/2019 15:00 Dikmecespor 5-4 Hatay Gençlerbirliği
Hatay 1.Amatör B Grubu 9. Hafta 07/11/2019 15:00 Kaan Temizlik Antakya Gençlikspor 4-3 İskenderun Meydanspor
Hatay 2.Amatör A Grubu 4. Hafta 10/11/2019 13:00 Hatay 1967 Gençlikspor 1-8 Hatay Medeniyetler Gençlikspor
Hatay 1.Amatör B Grubu 9. Hafta 10/11/2019 15:00 Altınkaya Belediyespor 2-3 Üzümdalı Gençlikspor
Hatay 1.Amatör A Grubu 10. Hafta 13/11/2019 15:00 Hatay Büyükşehir Belediyespor 1-5 İskenderun Kayraspor
Hatay 1.Amatör B Grubu 10. Hafta 13/11/2019 17:00 Kaan Temizlik Antakya Gençlikspor 2-3 Yeniçağ Gençlikspor
Hatay 2.Amatör A Grubu 5. Hafta 14/11/2019 17:00 Hatay Gençlerbirliği 2-8 Hatay 1967 Gençlikspor
Hatay 2.Amatör A Grubu 5. Hafta 15/11/2019 15:00 Güneyler Gençlikspor 0-3 Küçük Dalyan Belediyespor
Hatay 2.Amatör A Grubu 5. Hafta 17/11/2019 12:00 Bohşin Gençlikspor 3-0 Kumlu Gençlikspor
Hatay 2.Amatör A Grubu 5. Hafta 17/11/2019 14:00 Hatay Medeniyetler Gençlikspor 1-0 Madenboyuspor
Hatay 2.Amatör A Grubu 5. Hafta 17/11/2019 16:00 Antakya Belediyesi Gençlikspor 10-1 Dikmecespor
Hatay 1.Amatör A Grubu 11. Hafta 22/11/2019 15:00 Maşukluspor 0-2 Kırıkhan 1461 Spor
Hatay 2.Amatör A Grubu 6. Hafta 23/11/2019 14:00 Dikmecespor - Bohşin Gençlikspor
Hatay 2.Amatör A Grubu 6. Hafta 23/11/2019 16:00 Kuzeytepe Gençlikspor - Hatay Medeniyetler Gençlikspor
Hatay 2.Amatör A Grubu 6. Hafta 24/11/2019 12:00 Hatay 1967 Gençlikspor - Antakya Belediyesi Gençlikspor
Hatay 1.Amatör B Grubu 11. Hafta 24/11/2019 14:00 Altınkaya Belediyespor - Yayladağı Gençlikspor
Hatay 1.Amatör B Grubu 11. Hafta 24/11/2019 16:00 Üzümdalı Gençlikspor - Kaan Temizlik Antakya Gençlikspor
Hatay 2.Amatör A Grubu 7. Hafta 27/11/2019 15:00 Hatay Medeniyetler Gençlikspor - Hatay Efsanespor
Hatay Süper Amatör 12. Hafta 28/11/2019 15:00 Ekincispor - Nişrinspor
Hatay 2.Amatör A Grubu 7. Hafta 28/11/2019 17:00 Bohşin Gençlikspor - Hatay 1967 Gençlikspor
Hatay 2.Amatör A Grubu 7. Hafta 29/11/2019 15:00 Güneyler Gençlikspor - Dikmecespor
Hatay 1.Amatör B Grubu 12. Hafta 29/11/2019 17:00 Kaan Temizlik Antakya Gençlikspor - Altınkaya Belediyespor
Hatay 2.Amatör A Grubu 7. Hafta 01/12/2019 14:00 Antakya Belediyesi Gençlikspor - Madenboyuspor
Hatay 2.Amatör A Grubu 7. Hafta 01/12/2019 16:00 Antakyagücü - Küçük Dalyan Belediyespor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-19 ++ | MI Design