Nazım Koka Stadı
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Hatay

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): Hatay Armutluspor, Ürgenpaşa Gençlikspor

Adres: -

2018/19 Sezonu Maç programı

Hatay 1.Amatör A Grubu 10. Hafta     Kaan Tem.Antakya Gençlikspor 3-0 Arsuz İdman Yurdu
Hatay 2.Amatör B Grubu 3. Hafta     Üzümdalı Gençlikspor 3-0 Altınçay Gençlikspor
Hatay 2.Amatör B Grubu 5. Hafta     Altınçay Gençlikspor 0-3 Dikmecespor
Hatay 1.Amatör B Grubu 1. Hafta 14/09/2018 18:00 Harbiyespor 3-3 Altınkaya Belediyespor
Hatay 1.Amatör A Grubu 1. Hafta 15/09/2018 15:00 Hatay Sümerspor 1-7 Hassa Belediyespor
Hatay 1.Amatör B Grubu 1. Hafta 15/09/2018 17:00 Nişrinspor 7-0 Yeniçağ Gençlikspor
Hatay 1.Amatör A Grubu 1. Hafta 15/09/2018 19:00 Maşukluspor 2-3 Turunçlu Gençlikspor
Hatay Süper Amatör 1. Hafta 16/09/2018 15:00 Ekincispor 0-3 Hatay Armutluspor
Hatay Süper Amatör 1. Hafta 16/09/2018 17:00 Defne 2013 3-0 Yayladağıspor
Hatay 1.Amatör B Grubu 2. Hafta 19/09/2018 15:00 Yeniçağ Gençlikspor 1-5 Kırıkhan İdman Yurdu 1976
Hatay 1.Amatör B Grubu 2. Hafta 19/09/2018 17:00 Altınkaya Belediyespor 2-5 İskenderun Kayraspor
Hatay 1.Amatör B Grubu 2. Hafta 19/09/2018 19:00 Dursunluspor 3-0 Harbiyespor
Hatay 1.Amatör A Grubu 2. Hafta 20/09/2018 17:00 Kaan Tem.Antakya Gençlikspor 3-1 Samandağ Cilli Gençlikspor
Hatay 1.Amatör B Grubu 2. Hafta 21/09/2018 15:00 Samandağ Gençlerbirliği 1-5 Nişrinspor
Hatay 1.Amatör A Grubu 2. Hafta 21/09/2018 17:00 Turunçlu Gençlikspor 2-4 Kırıkhangücü
Hatay 1.Amatör A Grubu 2. Hafta 21/09/2018 19:00 Defne Gençlikspor 2-1 Maşukluspor
Hatay Süper Amatör 2. Hafta 23/09/2018 17:00 Hatay Armutluspor 1-1 Antakyaspor FK
Hatay 1.Amatör B Grubu 3. Hafta 26/09/2018 17:00 Harbiyespor 2-2 Dörtyolspor
Hatay 1.Amatör B Grubu 3. Hafta 26/09/2018 19:00 Nişrinspor 4-0 Altınkaya Belediyespor
Hatay 1.Amatör A Grubu 3. Hafta 27/09/2018 18:00 Maşukluspor 2-0 Samandağ Cilli Gençlikspor
Hatay 1.Amatör A Grubu 3. Hafta 28/09/2018 17:00 Hatay Sümerspor 3-3 Turunçlu Gençlikspor
Hatay Süper Amatör 3. Hafta 30/09/2018 15:00 Ekincispor 2-2 Belen Belediyespor
Hatay Süper Amatör 3. Hafta 30/09/2018 17:00 Defne 2013 3-3 Hatay Armutluspor
Hatay 1.Amatör B Grubu 4. Hafta 03/10/2018 15:00 Samandağ Gençlerbirliği 1-5 Yeniçağ Gençlikspor
Hatay 1.Amatör B Grubu 4. Hafta 03/10/2018 17:00 Dursunluspor 0-2 Nişrinspor
Hatay 1.Amatör B Grubu 4. Hafta 04/10/2018 15:00 Altınkaya Belediyespor 2-0 Kırıkhan İdman Yurdu 1976
Hatay 1.Amatör A Grubu 4. Hafta 04/10/2018 17:00 Turunçlu Gençlikspor 2-2 Arsuz İdman Yurdu
Hatay 1.Amatör A Grubu 4. Hafta 04/10/2018 19:00 Defne Gençlikspor 6-3 Hatay Sümerspor
Hatay Süper Amatör 4. Hafta 05/10/2018 15:00 Hatay Armutluspor 1-0 Arsuz Gözcülerspor
Hatay 1.Amatör A Grubu 4. Hafta 05/10/2018 17:00 Kaan Tem.Antakya Gençlikspor 0-2 Maşukluspor
Hatay Süper Amatör 5. Hafta 10/10/2018 15:00 Defne 2013 6-0 Belen Belediyespor
Hatay Süper Amatör 5. Hafta 11/10/2018 15:00 Ekincispor 0-1 Reyhanlı Belediyespor
Hatay 1.Amatör A Grubu 5. Hafta 11/10/2018 17:00 Hatay Sümerspor 1-1 Samandağ Cilli Gençlikspor
Hatay 1.Amatör B Grubu 5. Hafta 12/10/2018 15:00 Nişrinspor 7-0 Dörtyolspor
Hatay 1.Amatör B Grubu 5. Hafta 12/10/2018 17:00 Yeniçağ Gençlikspor 3-3 Altınkaya Belediyespor
Hatay 1.Amatör B Grubu 6. Hafta 16/10/2018 15:00 Altınkaya Belediyespor 4-3 Samandağ Gençlerbirliği
Hatay 1.Amatör B Grubu 6. Hafta 16/10/2018 17:00 Harbiyespor 1-9 Nişrinspor
Hatay 1.Amatör A Grubu 6. Hafta 17/10/2018 15:00 Defne Gençlikspor 2-4 Hassa Belediyespor
Hatay 1.Amatör A Grubu 6. Hafta 17/10/2018 17:00 Kaan Tem.Antakya Gençlikspor 1-4 Kırıkhangücü
Hatay Süper Amatör 6. Hafta 18/10/2018 15:00 Hatay Armutluspor 2-3 Samandağspor
Hatay 1.Amatör A Grubu 6. Hafta 18/10/2018 17:00 Maşukluspor 6-2 Hatay Sümerspor
Hatay 1.Amatör B Grubu 6. Hafta 19/10/2018 17:00 Dursunluspor 7-1 Yeniçağ Gençlikspor
Hatay Süper Amatör 7. Hafta 24/10/2018 17:00 Defne 2013 2-5 Reyhanlı Belediyespor
Hatay 1.Amatör B Grubu 7. Hafta 24/10/2018 17:00 Nişrinspor 2-1 İskenderun Kayraspor
Hatay 1.Amatör A Grubu 7. Hafta 24/10/2018 19:00 Kaan Tem.Antakya Gençlikspor 3-1 Turunçlu Gençlikspor
Hatay Süper Amatör 7. Hafta 25/10/2018 15:00 Hatay Armutluspor 4-1 Dörtyol Esnafspor
Hatay 1.Amatör A Grubu 7. Hafta 25/10/2018 17:00 Hatay Sümerspor 1-5 Kırıkhangücü
Hatay 1.Amatör B Grubu 7. Hafta 26/10/2018 15:00 Samandağ Gençlerbirliği 0-10 Dursunluspor
Hatay 1.Amatör B Grubu 7. Hafta 26/10/2018 17:00 Yeniçağ Gençlikspor 5-2 Dörtyolspor
Hatay 1.Amatör A Grubu 8. Hafta 31/10/2018 15:00 Maşukluspor 2-2 Hassa Belediyespor
Hatay 1.Amatör A Grubu 8. Hafta 31/10/2018 17:00 Hatay Sümerspor 2-3 Kaan Tem.Antakya Gençlikspor
Hatay Süper Amatör 8. Hafta 01/11/2018 15:00 Ekincispor 3-2 Defne 2013
Hatay 1.Amatör B Grubu 8. Hafta 01/11/2018 17:00 Harbiyespor 5-6 Yeniçağ Gençlikspor
Hatay 1.Amatör B Grubu 8. Hafta 02/11/2018 15:00 Dursunluspor 4-2 Altınkaya Belediyespor
Hatay 1.Amatör A Grubu 8. Hafta 02/11/2018 17:00 Defne Gençlikspor 2-3 Turunçlu Gençlikspor
Hatay 1.Amatör A Grubu 9. Hafta 06/11/2018 17:00 Kaan Tem.Antakya Gençlikspor 5-3 Defne Gençlikspor
Hatay Süper Amatör 9. Hafta 07/11/2018 15:00 Hatay Armutluspor 10-1 Belen Belediyespor
Hatay 1.Amatör B Grubu 9. Hafta 07/11/2018 17:00 Yeniçağ Gençlikspor 3-4 İskenderun Kayraspor
Hatay Süper Amatör 9. Hafta 08/11/2018 15:00 Defne 2013 1-5 Antakyaspor FK
Hatay 1.Amatör A Grubu 9. Hafta 08/11/2018 17:00 Turunçlu Gençlikspor 2-4 Samandağ Cilli Gençlikspor
Hatay 1.Amatör B Grubu 9. Hafta 09/11/2018 15:00 Altınkaya Belediyespor 4-0 Dörtyolspor
Hatay 1.Amatör B Grubu 9. Hafta 09/11/2018 17:00 Samandağ Gençlerbirliği 0-3 Harbiyespor
Hatay 1.Amatör B Grubu 10. Hafta 13/11/2018 15:00 Altınkaya Belediyespor 10-2 Harbiyespor
Hatay 1.Amatör B Grubu 10. Hafta 13/11/2018 17:00 Yeniçağ Gençlikspor 1-1 Nişrinspor
Hatay 1.Amatör B Grubu 10. Hafta 14/11/2018 15:00 Samandağ Gençlerbirliği 1-6 İskenderun Kayraspor
Hatay Süper Amatör 10. Hafta 14/11/2018 17:00 Ekincispor 4-1 Yayladağıspor
Hatay 1.Amatör A Grubu 10. Hafta 16/11/2018 15:00 Turunçlu Gençlikspor 2-5 Maşukluspor
Hatay 1.Amatör B Grubu 10. Hafta 16/11/2018 17:00 Dursunluspor 7-0 Dörtyolspor
Hatay 1.Amatör B Grubu 11. Hafta 21/11/2018 15:00 Nişrinspor 7-0 Samandağ Gençlerbirliği
Hatay 1.Amatör B Grubu 11. Hafta 21/11/2018 17:00 Harbiyespor 2-6 Dursunluspor
Hatay Süper Amatör 11. Hafta 22/11/2018 15:00 Hatay Armutluspor 1-4 Reyhanlı Belediyespor
Hatay 1.Amatör A Grubu 11. Hafta 22/11/2018 17:00 Maşukluspor 2-1 Defne Gençlikspor
Kadınlar 3.Lig 10.Grup 2. Hafta 24/11/2018 11:00 Tavla Gençlikspor 6-2 Hatay BŞ Belediye Gençlikspor
Hatay 1.Amatör A Grubu 12. Hafta 27/11/2018 14:00 Kaan Tem.Antakya Gençlikspor 1-6 Hassa Belediyespor
Hatay 1.Amatör A Grubu 12. Hafta 27/11/2018 16:00 Turunçlu Gençlikspor 2-1 Hatay Sümerspor
Hatay 1.Amatör A Grubu 12. Hafta 28/11/2018 16:00 Defne Gençlikspor 0-4 Kırıkhangücü
Hatay 1.Amatör B Grubu 12. Hafta 29/11/2018 14:00 Dursunluspor 2-0 İskenderun Kayraspor
Hatay 1.Amatör B Grubu 12. Hafta 30/11/2018 14:00 Altınkaya Belediyespor 1-5 Nişrinspor
Hatay Süper Amatör 12. Hafta 30/11/2018 16:00 Hatay Armutluspor 2-2 Ekincispor
Hatay 1.Amatör A Grubu 13. Hafta 05/12/2018 14:00 Maşukluspor 2-2 Kaan Tem.Antakya Gençlikspor
Hatay 1.Amatör A Grubu 13. Hafta 05/12/2018 16:00 Hatay Sümerspor 1-0 Defne Gençlikspor
Hatay Süper Amatör 13. Hafta 06/12/2018 14:00 Defne 2013 0-8 Samandağspor
Hatay 1.Amatör B Grubu 13. Hafta 06/12/2018 14:00 Nişrinspor 2-1 Dursunluspor
Hatay Süper Amatör 13. Hafta 06/12/2018 16:00 Ekincispor 4-1 Körfez İskenderunspor
Hatay 1.Amatör B Grubu 13. Hafta 07/12/2018 16:00 Yeniçağ Gençlikspor 1-2 Samandağ Gençlerbirliği
Kadınlar 3.Lig 10.Grup 4. Hafta 08/12/2018 12:00 Tavla Gençlikspor 16-1 Hatay Dumlupınarspor
Hatay 1.Amatör A Grubu 10. Hafta 11/12/2018 15:00 Defne Gençlikspor 1-6 Samandağ Cilli Gençlikspor
Hatay 1.Amatör A Grubu 14. Hafta 12/12/2018 14:00 Turunçlu Gençlikspor 1-2 Hassa Belediyespor
Hatay Süper Amatör 14. Hafta 12/12/2018 16:00 Hatay Armutluspor 6-3 Defne 2013
Hatay 1.Amatör B Grubu 14. Hafta 13/12/2018 15:00 Altınkaya Belediyespor 3-5 Yeniçağ Gençlikspor
Hatay 1.Amatör B Grubu 14. Hafta 13/12/2018 17:00 Harbiyespor 1-2 İskenderun Kayraspor
Hatay 1.Amatör B Grubu 14. Hafta 14/12/2018 14:00 Dursunluspor 0-3 Kırıkhan İdman Yurdu 1976
Hatay 1.Amatör A Grubu 14. Hafta 14/12/2018 16:00 Maşukluspor 2-1 Kırıkhangücü
Hatay 1.Amatör B Grubu 15. Hafta 19/12/2018 14:00 Yeniçağ Gençlikspor 0-5 Dursunluspor
Hatay Süper Amatör 15. Hafta 19/12/2018 16:00 Ekincispor 0-1 Dörtyol Belediyespor
Hatay Süper Amatör 15. Hafta 20/12/2018 14:00 Defne 2013 1-7 Körfez İskenderunspor
Hatay 1.Amatör B Grubu 15. Hafta 20/12/2018 16:00 Nişrinspor 4-0 Harbiyespor
Hatay 1.Amatör A Grubu 15. Hafta 21/12/2018 15:00 Hatay Sümerspor 1-4 Maşukluspor
Hatay 1.Amatör B Grubu 15. Hafta 23/12/2018 15:00 Samandağ Gençlerbirliği 7-3 Altınkaya Belediyespor
Hatay 1.Amatör B Grubu 16. Hafta 26/12/2018 15:00 Harbiyespor 1-3 Kırıkhan İdman Yurdu 1976
Hatay Süper Amatör 16. Hafta 27/12/2018 15:00 Hatay Armutluspor 7-1 Yayladağıspor
Hatay 1.Amatör A Grubu 16. Hafta 27/12/2018 17:00 Turunçlu Gençlikspor 1-0 Kaan Tem.Antakya Gençlikspor
Hatay 1.Amatör B Grubu 16. Hafta 28/12/2018 16:00 Dursunluspor 9-0 Samandağ Gençlerbirliği
Hatay Süper Amatör 17. Hafta 09/01/2019 15:00 Ekincispor 2-0 Dörtyol Esnafspor
Hatay 1.Amatör A Grubu 17. Hafta 09/01/2019 17:00 Kaan Tem.Antakya Gençlikspor 5-2 Hatay Sümerspor
Hatay Süper Amatör 17. Hafta 10/01/2019 14:00 Defne 2013 8-4 Dörtyol Belediyespor
Hatay 1.Amatör A Grubu 17. Hafta 10/01/2019 16:00 Turunçlu Gençlikspor 1-1 Defne Gençlikspor
Hatay 1.Amatör B Grubu 17. Hafta 10/01/2019 18:00 Yeniçağ Gençlikspor 2-8 Harbiyespor
Hatay 1.Amatör B Grubu 17. Hafta 11/01/2019 14:00 Altınkaya Belediyespor 0-9 Dursunluspor
Hatay 1.Amatör B Grubu 17. Hafta 11/01/2019 16:00 Samandağ Gençlerbirliği 3-1 Dörtyolspor
Hatay 1.Amatör B Grubu 18. Hafta 16/01/2019 14:00 Nişrinspor 4-2 Kırıkhan İdman Yurdu 1976
Hatay 1.Amatör B Grubu 18. Hafta 16/01/2019 16:00 Harbiyespor 4-1 Samandağ Gençlerbirliği
Hatay Süper Amatör 18. Hafta 17/01/2019 14:00 Ekincispor 0-8 Antakyaspor FK
Hatay 1.Amatör A Grubu 18. Hafta 17/01/2019 16:00 Defne Gençlikspor 2-3 Kaan Tem.Antakya Gençlikspor
Hatay 2.Amatör A Grubu 1. Hafta 25/01/2019 14:00 Hatay Medeniyetler Gençlikspor 10-0 Güneyler Gençlikspor
Hatay 2.Amatör A Grubu 1. Hafta 25/01/2019 16:00 Hatay BŞ Belediye Gençlikspor 9-1 Hatay Öncü Gençlikspor
Hatay 2.Amatör B Grubu 1. Hafta 26/01/2019 12:00 Küçük Dalyan Belediyespor 3-5 Üzümdalı Gençlikspor
Hatay 2.Amatör A Grubu 1. Hafta 26/01/2019 14:00 Hatay 1967 Gençlikspor 6-2 Hatay Gençlerbirliği
Hatay 2.Amatör B Grubu 1. Hafta 26/01/2019 16:00 Kuzeytepe Gençlikspor 3-0 Altınçay Gençlikspor
İşitme Engelliler Süper Lig B Grubu 2. Hafta 27/01/2019 11:00 Hatay Belediye İ.E.S.K. 2-4 Karşıyaka Duymazlar S.K.
Hatay Süper Amatör 19. Hafta 27/01/2019 14:00 Hatay Armutluspor 4-1 Körfez İskenderunspor
Hatay Süper Amatör 19. Hafta 27/01/2019 16:00 Defne 2013 2-3 Ekincispor
Hatay 2.Amatör B Grubu 2. Hafta 02/02/2019 15:00 Dikmecespor 4-2 Kuzeytepe Gençlikspor
Hatay 2.Amatör A Grubu 2. Hafta 03/02/2019 12:30 Hatay Öncü Gençlikspor 2-5 Hatay 1967 Gençlikspor
Hatay Süper Amatör 20. Hafta 03/02/2019 14:30 Ekincispor 4-6 Arsuz Gözcülerspor
Hatay 2.Amatör A Grubu 2. Hafta 03/02/2019 16:30 Hatay Gençlerbirliği 2-2 Hatay Medeniyetler Gençlikspor
Hatay 2.Amatör B Grubu 3. Hafta 05/02/2019 16:00 Küçük Dalyan Belediyespor 2-1 Dikmecespor
Hatay 1.Amatör Play-Off 1. Hafta 06/02/2019 14:00 Dursunluspor 0-1 Nişrinspor
Hatay 1.Amatör Play-Off 1. Hafta 06/02/2019 16:00 Maşukluspor 1-3 Kırıkhangücü
Hatay Süper Amatör 21. Hafta 07/02/2019 14:00 Defne 2013 0-12 Dörtyol Esnafspor
Hatay Süper Amatör 21. Hafta 07/02/2019 16:00 Hatay Armutluspor 9-0 Dörtyol Belediyespor
Hatay 2.Amatör A Grubu 3. Hafta 08/02/2019 16:00 Hatay Medeniyetler Gençlikspor 3-1 Hatay Öncü Gençlikspor
Hatay 2.Amatör A Grubu 3. Hafta 08/02/2019 18:00 Hatay 1967 Gençlikspor 6-5 Bohşin Gençlikspor
Hatay 2.Amatör A Grubu 3. Hafta 09/02/2019 14:00 Güneyler Gençlikspor 0-3 Hatay Gençlerbirliği
Hatay 2.Amatör B Grubu 3. Hafta 09/02/2019 18:00 Kuzeytepe Gençlikspor 1-1 Madenboyuspor
Kadınlar 3.Lig 10.Grup 7. Hafta 13/02/2019 13:00 Hatay BŞ Belediye Gençlikspor 1-2 Tavla Gençlikspor
Hatay 1.Amatör Play-Off 2. Hafta 13/02/2019 15:00 Nişrinspor 1-1 Maşukluspor
Hatay 2.Amatör B Grubu 4. Hafta 13/02/2019 17:00 Dikmecespor 3-0 Üzümdalı Gençlikspor
Hatay Süper Amatör 22. Hafta 14/02/2019 14:00 Defne 2013 5-3 Arsuz Gözcülerspor
Hatay Süper Amatör 22. Hafta 14/02/2019 16:00 Ekincispor 1-9 Samandağspor
Hatay 2.Amatör A Grubu 4. Hafta 15/02/2019 14:00 Hatay BŞ Belediye Gençlikspor 0-0 Hatay 1967 Gençlikspor
Hatay 2.Amatör A Grubu 4. Hafta 15/02/2019 16:00 Hatay Öncü Gençlikspor 3-0 Güneyler Gençlikspor
İşitme Engelliler Süper Lig B Grubu 5. Hafta 17/02/2019 11:00 Hatay Belediye İ.E.S.K. 2-0 Adıyaman Belediye İ.E.S.K.
Kadınlar 3.Lig 10.Grup 8. Hafta 17/02/2019 14:00 Tavla Gençlikspor 6-2 1939 Güney Yıldızıspor
Hatay 2.Amatör B Grubu 5. Hafta 20/02/2019 14:00 Üzümdalı Gençlikspor 3-6 Madenboyuspor
Hatay 2.Amatör A Grubu 5. Hafta 20/02/2019 16:00 Hatay Gençlerbirliği 5-2 Hatay Öncü Gençlikspor
Hatay 2.Amatör A Grubu 5. Hafta 20/02/2019 18:00 Güneyler Gençlikspor 0-6 Bohşin Gençlikspor
Hatay 1.Amatör Play-Off 3. Hafta 21/02/2019 15:00 Maşukluspor 5-0 Hassa Belediyespor
Hatay 2.Amatör A Grubu 5. Hafta 21/02/2019 17:00 Hatay Medeniyetler Gençlikspor 0-1 Hatay BŞ Belediye Gençlikspor
Hatay 2.Amatör B Grubu 5. Hafta 22/02/2019 14:00 Küçük Dalyan Belediyespor 5-1 Kumlu Gençlikspor
Hatay 2.Amatör A Grubu 6. Hafta 28/02/2019 15:00 Hatay BŞ Belediye Gençlikspor 9-0 Güneyler Gençlikspor
Hatay 2.Amatör B Grubu 6. Hafta 28/02/2019 17:00 Kuzeytepe Gençlikspor 1-2 Küçük Dalyan Belediyespor
Hatay 1.Amatör Play-Off 4. Hafta 01/03/2019 14:00 Dursunluspor 1-1 Kırıkhangücü
Hatay 2.Amatör A Grubu 6. Hafta 01/03/2019 16:00 Hatay 1967 Gençlikspor 0-2 Hatay Medeniyetler Gençlikspor
Hatay 2.Amatör A Grubu 7. Hafta 06/03/2019 14:00 Güneyler Gençlikspor 2-8 Hatay 1967 Gençlikspor
Hatay 2.Amatör A Grubu 7. Hafta 06/03/2019 16:00 Hatay Öncü Gençlikspor 0-1 Bohşin Gençlikspor
Hatay 1.Amatör Play-Off 5. Hafta 07/03/2019 14:00 Nişrinspor 4-0 İskenderun Kayraspor
Hatay 1.Amatör Play-Off 5. Hafta 07/03/2019 16:00 Maşukluspor 1-2 Dursunluspor
Hatay 2.Amatör A Grubu 7. Hafta 08/03/2019 14:00 Hatay Gençlerbirliği 1-2 Hatay BŞ Belediye Gençlikspor
Hatay 2.Amatör B Grubu 7. Hafta 08/03/2019 16:00 Dikmecespor 1-0 Madenboyuspor
Hatay 2.Amatör B Grubu 7. Hafta 08/03/2019 18:00 Üzümdalı Gençlikspor 5-0 Kuzeytepe Gençlikspor
İşitme Engelliler Süper Lig B Grubu 6. Hafta 10/03/2019 11:00 Hatay Belediye İ.E.S.K. 1-1 Elazığ Belediye İ.E.S.K.
Hatay 1.Amatör Play-Off 6. Hafta 13/03/2019 15:00 Nişrinspor 3-1 Dursunluspor
Hatay 2.Amatör A Grubu 8. Hafta 13/03/2019 17:00 Güneyler Gençlikspor 1-3 Hatay Medeniyetler Gençlikspor
Hatay 2.Amatör A Grubu 8. Hafta 14/03/2019 15:00 Hatay Öncü Gençlikspor 0-3 Hatay BŞ Belediye Gençlikspor
Hatay 2.Amatör A Grubu 8. Hafta 14/03/2019 17:00 Hatay Gençlerbirliği 0-1 Hatay 1967 Gençlikspor
Hatay 2.Amatör B Grubu 8. Hafta 15/03/2019 15:00 Dikmecespor 6-1 Kumlu Gençlikspor
Hatay 2.Amatör B Grubu 8. Hafta 15/03/2019 17:00 Üzümdalı Gençlikspor 5-1 Küçük Dalyan Belediyespor
Hatay 2.Amatör A Grubu 9. Hafta 20/03/2019 14:00 Hatay 1967 Gençlikspor 5-4 Hatay Öncü Gençlikspor
Hatay 2.Amatör A Grubu 9. Hafta 20/03/2019 16:00 Hatay BŞ Belediye Gençlikspor 2-1 Bohşin Gençlikspor
Hatay 2.Amatör B Grubu 9. Hafta 20/03/2019 18:00 Kuzeytepe Gençlikspor 1-2 Dikmecespor
Hatay 1.Amatör Play-Off 7. Hafta 21/03/2019 14:00 Dursunluspor 7-0 Hassa Belediyespor
Hatay 1.Amatör Play-Off 7. Hafta 21/03/2019 16:00 Maşukluspor 3-3 Nişrinspor
Hatay 2.Amatör A Grubu 9. Hafta 21/03/2019 18:00 Hatay Medeniyetler Gençlikspor 3-5 Hatay Gençlerbirliği
İşitme Engelliler Süper Lig B Grubu 8. Hafta 24/03/2019 11:00 Hatay Belediye İ.E.S.K. 2-1 Avcılar İ.E.S.K.
Hatay 2.Amatör A Grubu 10. Hafta 25/03/2019 16:00 Hatay Öncü Gençlikspor 1-3 Hatay Medeniyetler Gençlikspor
Hatay 2.Amatör A Grubu 10. Hafta 26/03/2019 15:00 Hatay Gençlerbirliği 3-0 Güneyler Gençlikspor
Hatay 2.Amatör B Grubu 10. Hafta 26/03/2019 17:00 Dikmecespor 2-0 Küçük Dalyan Belediyespor
Hatay 1.Amatör Play-Off 8. Hafta 27/03/2019 15:30 Dursunluspor 5-1 İskenderun Kayraspor
Hatay 1.Amatör Play-Off 8. Hafta 28/03/2019 15:30 Nişrinspor 3-0 Kırıkhangücü
Hatay 2.Amatör A Grubu 11. Hafta 29/03/2019 14:00 Hatay 1967 Gençlikspor 1-1 Hatay BŞ Belediye Gençlikspor
Hatay 2.Amatör B Grubu 11. Hafta 29/03/2019 16:00 Kuzeytepe Gençlikspor 7-2 Kumlu Gençlikspor
Hatay 2.Amatör A Grubu 11. Hafta 29/03/2019 18:00 Hatay Medeniyetler Gençlikspor 9-2 Bohşin Gençlikspor
Hatay 2.Amatör A Grubu 11. Hafta 30/03/2019 12:00 Güneyler Gençlikspor 0-3 Hatay Öncü Gençlikspor
Hatay 2.Amatör B Grubu 11. Hafta 30/03/2019 14:00 Üzümdalı Gençlikspor 2-0 Dikmecespor
Hatay 2.Amatör B Grubu 11. Hafta 30/03/2019 16:00 Küçük Dalyan Belediyespor 1-0 Madenboyuspor
Hatay 1.Amatör Play-Off 9. Hafta 02/04/2019 15:00 Nişrinspor 5-0 Hassa Belediyespor
Hatay 1.Amatör Play-Off 9. Hafta 02/04/2019 17:00 Maşukluspor 4-0 İskenderun Kayraspor
Hatay 2.Amatör A Grubu 12. Hafta 04/04/2019 15:00 Hatay BŞ Belediye Gençlikspor 0-0 Hatay Medeniyetler Gençlikspor
Hatay 2.Amatör A Grubu 12. Hafta 04/04/2019 17:00 Hatay Öncü Gençlikspor 2-7 Hatay Gençlerbirliği
Hatay 1.Amatör Play-Off 10. Hafta 05/04/2019 16:00 Dursunluspor 1-0 Maşukluspor
İşitme Engelliler Süper Lig B Grubu 9. Hafta 07/04/2019 11:00 Hatay Belediye İ.E.S.K. 0-0 Kartal İ.E.S.K.
Hatay 2.Amatör A Grubu 13. Hafta 09/04/2019 15:00 Hatay Medeniyetler Gençlikspor 2-0 Hatay 1967 Gençlikspor
Hatay 2.Amatör A Grubu 13. Hafta 09/04/2019 17:00 Hatay Gençlerbirliği 7-4 Bohşin Gençlikspor
Hatay 2.Amatör B Grubu 13. Hafta 10/04/2019 15:00 Üzümdalı Gençlikspor 11-0 Kumlu Gençlikspor
Hatay 2.Amatör B Grubu 13. Hafta 10/04/2019 17:00 Küçük Dalyan Belediyespor 2-4 Kuzeytepe Gençlikspor
Hatay 2.Amatör A Grubu 14. Hafta 13/04/2019 15:00 Hatay BŞ Belediye Gençlikspor 5-0 Hatay Gençlerbirliği
Hatay 2.Amatör B Grubu 14. Hafta 14/04/2019 16:00 Kuzeytepe Gençlikspor 1-4 Üzümdalı Gençlikspor
Hatay 2.Amatör Play-Off A 1. Hafta 19/04/2019 15:30 Üzümdalı Gençlikspor 0-2 Hatay BŞ Belediye Gençlikspor
Hatay 2.Amatör Play-Off A 1. Hafta 19/04/2019 17:30 Hatay Medeniyetler Gençlikspor 3-0 Dikmecespor
Hatay 2.Amatör Play-Off A 2. Hafta 23/04/2019 15:30 Hatay BŞ Belediye Gençlikspor 2-0 Hatay Medeniyetler Gençlikspor
Hatay 2.Amatör Play-Off A 2. Hafta 23/04/2019 17:30 Dikmecespor 2-5 Üzümdalı Gençlikspor
Hatay 2.Amatör Play-Off A 3. Hafta 26/04/2019 15:30 Dikmecespor 0-5 Hatay BŞ Belediye Gençlikspor
Hatay 2.Amatör Play-Off A 3. Hafta 26/04/2019 17:30 Hatay Medeniyetler Gençlikspor 2-5 Üzümdalı Gençlikspor
Hatay 2.Amatör Play-Off A 4. Hafta 29/04/2019 15:30 Üzümdalı Gençlikspor 3-2 Hatay Medeniyetler Gençlikspor
Hatay 2.Amatör Play-Off A 4. Hafta 29/04/2019 17:30 Hatay BŞ Belediye Gençlikspor 4-2 Dikmecespor
Hatay 2.Amatör Play-Off A 5. Hafta 02/05/2019 15:30 Hatay BŞ Belediye Gençlikspor 5-1 Üzümdalı Gençlikspor
Hatay 2.Amatör Play-Off A 5. Hafta 02/05/2019 17:30 Dikmecespor 5-1 Hatay Medeniyetler Gençlikspor
Hatay 2.Amatör Play-Off A 6. Hafta 05/05/2019 15:30 Hatay Medeniyetler Gençlikspor 2-4 Hatay BŞ Belediye Gençlikspor
Hatay 2.Amatör Play-Off A 6. Hafta 05/05/2019 17:30 Üzümdalı Gençlikspor 4-0 Dikmecespor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-19 ++ | MI Design