İskenderun Dış Saha
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Hatay

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): Asaş 1972, Aşkarbeylispor, Azganlık, Belen Belediyespor, Hatay Dumlupınarspor, İskenderun Asaşspor, İskenderun Demir, İskenderun Esen Gençlik, İskenderun Sakaryaspor, Karaağaçspor, Kırıkhangücü

Adres: -

2016/17 Sezonu Maç programı

Hatay 1.Amatör A Grubu 1. Hafta 22/09/2016 16:00 Karaağaçspor 3-0 Ardıçlı Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 5.Grup 1. Hafta 25/09/2016 15:00 İskenderunspor 1967 0-1 Belen Belediyespor
Hatay 1.Amatör A Grubu 2. Hafta 28/09/2016 15:30 Aşkarbeylispor 3-1 Tavla Gençlikspor
Hatay Süper Amatör 2. Hafta 29/09/2016 15:30 İskenderun Belediye Gençlikspor 5-0 Gözcüler Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 5.Grup 2. Hafta 02/10/2016 15:00 Belen Belediyespor 0-1 Silifke Belediyespor
Hatay 1.Amatör A Grubu 3. Hafta 06/10/2016 15:30 Karaağaçspor 1-1 Dörtyolspor
Bölgesel Amatör Lig 5.Grup 3. Hafta 08/10/2016 15:00 Körfez İskenderunspor 0-4 Ceyhanspor
Bölgesel Amatör Lig 5.Grup 3. Hafta 09/10/2016 15:00 İskenderunspor 1967 1-0 Tyanaspor
Hatay Süper Amatör 4. Hafta 13/10/2016 15:00 İskenderun Belediye Gençlikspor 1-2 Reyhanlı Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 5.Grup 4. Hafta 16/10/2016 15:00 Belen Belediyespor 3-2 Adana B.Ş.Bld Spor
Hatay 1.Amatör B Grubu 5. Hafta 18/10/2016 15:00 Karaağaç Nardüzü Gençlikspor 1-2 Bekbele Gençlikspor
Hatay 1.Amatör A Grubu 5. Hafta 19/10/2016 15:00 Karaağaçspor 6-1 Tavla Gençlikspor
Bölgesel Amatör Lig 5.Grup 5. Hafta 23/10/2016 15:00 Körfez İskenderunspor 0-2 Toroslar Belediyespor
Hatay Süper Amatör 6. Hafta 26/10/2016 15:00 İskenderun Belediye Gençlikspor 11-0 Altınözü Belediye Gençlikspor
Hatay 1.Amatör A Grubu 6. Hafta 27/10/2016 15:00 Aşkarbeylispor 7-3 Defne Gençlikspor
Bölgesel Amatör Lig 5.Grup 6. Hafta 29/10/2016 14:00 Belen Belediyespor 2-2 Körfez İskenderunspor
Bölgesel Amatör Lig 5.Grup 6. Hafta 30/10/2016 14:00 İskenderunspor 1967 1-3 Osmaniyespor FK
Hatay 1.Amatör A Grubu 7. Hafta 02/11/2016 15:00 Karaağaçspor 2-1 Defne Gençlikspor
Bölgesel Amatör Lig 5.Grup 7. Hafta 06/11/2016 14:00 Körfez İskenderunspor 1-2 Ceyhan Doğanspor
Hatay 1.Amatör B Grubu 8. Hafta 09/11/2016 15:00 Karaağaç Nardüzü Gençlikspor 1-3 Dörtyol Belediyespor
Hatay 1.Amatör A Grubu 8. Hafta 10/11/2016 15:00 Aşkarbeylispor 1-3 Karaağaçspor
Bölgesel Amatör Lig 5.Grup 8. Hafta 12/11/2016 14:00 Belen Belediyespor 2-1 Ceyhanspor
Bölgesel Amatör Lig 5.Grup 8. Hafta 13/11/2016 14:00 İskenderunspor 1967 0-0 Mersin BŞB MESKİ
Hatay Süper Amatör 9. Hafta 17/11/2016 15:00 İskenderun Belediye Gençlikspor 1-2 Defne 2013 Spor
Hatay 1.Amatör A Grubu 10. Hafta 23/11/2016 15:00 Aşkarbeylispor 2-1 Kaan Temizlik Antakya Gençlikspor
Bölgesel Amatör Lig 5.Grup 10. Hafta 26/11/2016 14:00 İskenderunspor 1967 0-5 Kilis Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 5.Grup 10. Hafta 27/11/2016 14:00 Belen Belediyespor 1-1 Toroslar Belediyespor
Hatay 1.Amatör A Grubu 11. Hafta 30/11/2016 14:00 Karaağaçspor 1-1 Samandağspor
Hatay 1.Amatör B Grubu 11. Hafta 30/11/2016 16:00 Karaağaç Nardüzü Gençlikspor 1-8 Maşukluspor
Hatay Süper Amatör 11. Hafta 01/12/2016 15:00 İskenderun Belediye Gençlikspor 3-1 Ekincispor
Bölgesel Amatör Lig 5.Grup 11. Hafta 04/12/2016 14:00 Körfez İskenderunspor 0-1 Osmaniyespor FK
Bölgesel Amatör Lig 5.Grup 12. Hafta 11/12/2016 14:00 İskenderunspor 1967 0-2 Karaman Belediyespor
Hatay 1.Amatör B Grubu 13. Hafta 14/12/2016 14:30 Karaağaç Nardüzü Gençlikspor 0-3 Yayladağıspor
Hatay 1.Amatör A Grubu 13. Hafta 14/12/2016 16:30 Karaağaçspor 6-1 Dursunluspor
Hatay Süper Amatör 12. Hafta 15/12/2016 14:30 İskenderun Belediye Gençlikspor 1-1 Dörtyol Esnafspor
Bölgesel Amatör Lig 5.Grup 13. Hafta 17/12/2016 14:00 Belen Belediyespor 3-2 Tyanaspor
Bölgesel Amatör Lig 5.Grup 13. Hafta 18/12/2016 14:00 Körfez İskenderunspor 0-8 Mersin BŞB MESKİ
Hatay 1.Amatör A Grubu 14. Hafta 21/12/2016 14:30 Aşkarbeylispor 2-2 Samandağspor
Hatay Süper Amatör 14. Hafta 27/12/2016 14:30 İskenderun Belediye Gençlikspor 0-5 Armutluspor
Hatay 1.Amatör A Grubu 16. Hafta 04/01/2017 14:30 Aşkarbeylispor 4-2 Dörtyolspor
Hatay 2.Amatör C Grubu 1. Hafta 10/01/2017 15:00 Hatay Dumlupınarspor 0-3 Sarısekispor
Hatay 1.Amatör A Grubu 17. Hafta 11/01/2017 15:00 Karaağaçspor 5-1 Aşkarbeylispor
Hatay 1.Amatör B Grubu 17. Hafta 11/01/2017 15:00 Uğurdal Özel Sağlık Kolejispor 2-5 Yayladağıspor
Hatay 2.Amatör C Grubu 1. Hafta 11/01/2017 17:00 İskenderun Esen Gençlik 4-1 Arsuz Uluçınar Gençlikspor
Hatay Süper Amatör 16. Hafta 12/01/2017 15:00 İskenderun Belediye Gençlikspor 4-0 Hatay Sümerspor
Hatay 2.Amatör D Grubu 1. Hafta 13/01/2017 15:00 Asaş 1972 2-4 İFFO Spor
Hatay 2.Amatör D Grubu 1. Hafta 13/01/2017 17:00 Arsuz Umut Gençlik 1-1 Arsuz İlkadım
Bölgesel Amatör Lig 5.Grup 14. Hafta 15/01/2017 14:00 Belen Belediyespor 2-1 İskenderunspor 1967
Hatay 1.Amatör A Grubu 18. Hafta 18/01/2017 15:00 Karaağaçspor 9-2 Kaan Temizlik Antakya Gençlikspor
Hatay 1.Amatör B Grubu 18. Hafta 18/01/2017 15:00 Karaağaç Nardüzü Gençlikspor 0-3 Turunçlu Gençlikspor
Hatay 1.Amatör A Grubu 18. Hafta 19/01/2017 15:00 Aşkarbeylispor 3-0 Dursunluspor
Bölgesel Amatör Lig 5.Grup 15. Hafta 21/01/2017 14:00 Körfez İskenderunspor 0-7 Kilis Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 5.Grup 15. Hafta 22/01/2017 14:00 İskenderunspor 1967 2-1 Ceyhan Doğanspor
Hatay 2.Amatör D Grubu 3. Hafta 28/01/2017 14:00 Arsuz Umut Gençlik 3-0 Arsuz Belediye
Hatay 2.Amatör D Grubu 3. Hafta 28/01/2017 16:00 Arsuz İlkadım 1-3 İFFO Spor
Bölgesel Amatör Lig 5.Grup 16. Hafta 29/01/2017 14:00 Belen Belediyespor 0-1 Osmaniyespor FK
Hatay 1.Amatör Play-Off 1. Hafta 29/01/2017 15:00 Karaağaçspor 2-4 Samandağspor
Hatay 1.Amatör Play-Off 2. Hafta 03/02/2017 15:00 Aşkarbeylispor 2-3 Karaağaçspor
Bölgesel Amatör Lig 5.Grup 17. Hafta 05/02/2017 14:00 Körfez İskenderunspor 1-5 Karaman Belediyespor
Hatay 2.Amatör C Grubu 5. Hafta 08/02/2017 15:00 Arsuz Uluçınar Gençlikspor 3-0 İcadiye Gençlik
Hatay 2.Amatör D Grubu 5. Hafta 08/02/2017 15:00 Arsuz İlkadım 3-2 Asaş 1972
Hatay 1.Amatör Play-Off 3. Hafta 10/02/2017 15:00 Karaağaçspor 0-1 Uğurdal Özel Sağlık Kolejispor
Bölgesel Amatör Lig 5.Grup 18. Hafta 11/02/2017 14:00 İskenderunspor 1967 0-0 Silifke Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 5.Grup 18. Hafta 12/02/2017 14:00 Belen Belediyespor 0-1 Mersin BŞB MESKİ
Hatay Süper Amatör 21. Hafta 15/02/2017 15:00 İskenderun Belediye Gençlikspor 3-0 Serinyolspor
Hatay 2.Amatör C Grubu 6. Hafta 16/02/2017 15:00 Arsuz Uluçınar Gençlikspor 3-0 İskenderun Esen Gençlik
Hatay 2.Amatör D Grubu 6. Hafta 16/02/2017 15:00 Arsuz İlkadım 1-4 Arsuz Umut Gençlik
Hatay 1.Amatör Play-Off 5. Hafta 17/02/2017 14:00 Karaağaçspor 3-2 Turunçlu Gençlikspor
Hatay 1.Amatör Play-Off 5. Hafta 17/02/2017 16:00 Aşkarbeylispor 1-4 Yayladağıspor
Bölgesel Amatör Lig 5.Grup 19. Hafta 19/02/2017 14:00 Körfez İskenderunspor 1-4 Belen Belediyespor
Hatay 1.Amatör Play-Off 6. Hafta 21/02/2017 15:00 Aşkarbeylispor 4-5 Turunçlu Gençlikspor
Hatay 2.Amatör D Grubu 7. Hafta 22/02/2017 15:00 Arsuz Umut Gençlik 1-2 İFFO Spor
Hatay 2.Amatör C Grubu 7. Hafta 23/02/2017 15:00 İskenderun Esen Gençlik 0-5 Hassa Belediyespor
Hatay 1.Amatör Play-Off 7. Hafta 24/02/2017 15:00 Karaağaçspor 4-2 Aşkarbeylispor
Bölgesel Amatör Lig 5.Grup 20. Hafta 25/02/2017 14:00 Belen Belediyespor 2-0 Kilis Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 5.Grup 20. Hafta 26/02/2017 14:00 İskenderunspor 1967 4-0 Adana B.Ş.Bld Spor
Hatay 2.Amatör C Grubu 8. Hafta 01/03/2017 15:00 İskenderun Esen Gençlik 3-0 İcadiye Gençlik
Hatay 1.Amatör Play-Off 8. Hafta 02/03/2017 15:00 Aşkarbeylispor 0-4 Samandağspor
Bölgesel Amatör Lig 5.Grup 21. Hafta 05/03/2017 14:00 Körfez İskenderunspor 1-2 Tyanaspor
Hatay 2.Amatör D Grubu 9. Hafta 08/03/2017 16:00 Arsuz Umut Gençlik 1-1 Asaş 1972
Hatay 1.Amatör Play-Off 9. Hafta 09/03/2017 16:00 Karaağaçspor 5-1 Yayladağıspor
Hatay 1.Amatör Play-Off 9. Hafta 10/03/2017 16:00 Aşkarbeylispor 4-5 Uğurdal Özel Sağlık Kolejispor
Bölgesel Amatör Lig 5.Grup 22. Hafta 13/03/2017 11:00 İskenderunspor 1967 1-0 Körfez İskenderunspor
Bölgesel Amatör Lig 5.Grup 22. Hafta 13/03/2017 14:00 Belen Belediyespor 3-3 Karaman Belediyespor
Hatay 2.Amatör D Grubu 10. Hafta 15/03/2017 16:00 Asaş 1972 2-1 Arsuz İlkadım
Bölgesel Amatör Lig 5.Grup 23. Hafta 19/03/2017 14:00 Körfez İskenderunspor 0-2 Silifke Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 5.Grup 24. Hafta 26/03/2017 15:00 İskenderunspor 1967 2-3 Ceyhanspor
Hatay 2.Amatör Play-Off B Grubu 1. Hafta 30/03/2017 16:00 Arsuz Umut Gençlik 1-2 Hassa Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 5.Grup 25. Hafta 01/04/2017 15:00 Körfez İskenderunspor 0-5 Adana B.Ş.Bld Spor
Bölgesel Amatör Lig 5.Grup 25. Hafta 02/04/2017 15:00 Belen Belediyespor 4-2 Ceyhan Doğanspor
Bölgesel Amatör Lig 5.Grup 26. Hafta 09/04/2017 15:00 İskenderunspor 1967 2-4 Toroslar Belediyespor
Hatay 2.Amatör Play-Off B Grubu 4. Hafta 20/04/2017 16:00 Arsuz Umut Gençlik 1-7 İFFO Spor
Hatay 2.Amatör Play-Off B Grubu 6. Hafta 04/05/2017 16:00 Arsuz Umut Gençlik 6-4 Sarısekispor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-17 ++ | MI Design