İskenderun Dış Saha
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Hatay

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): Asaş 1972, Aşkarbeylispor, Azganlıkspor, Belen Belediyespor, Hatay Dumlupınarspor, İskenderun Asaşspor, İskenderun Demir, İskenderun Esen Gençlik, İskenderun Sakaryaspor, Kırıkhangücü

Adres: -

2017/18 Sezonu Maç programı

Bölgesel Amatör Lig 5.Grup 1. Hafta 24/09/2017 15:00 Belen Belediyespor 0-0 Arsuz Karaağaçspor 1967
Hatay 1.Amatör B Grubu 2. Hafta 27/09/2017 16:00 Aşkarbeylispor 2-3 Defne Gençlikspor
Hatay Süper Amatör 2. Hafta 28/09/2017 16:00 Körfez İskenderunspor 2-0 Armutluspor
Bölgesel Amatör Lig 5.Grup 2. Hafta 01/10/2017 15:00 Arsuz Karaağaçspor 1967 0-0 Kayseri Şekerspor
Hatay Süper Amatör 3. Hafta 05/10/2017 15:30 İskenderun Belediyespor 6-0 Defne 2013 Spor
Bölgesel Amatör Lig 5.Grup 3. Hafta 08/10/2017 15:00 Belen Belediyespor 0-0 Nevşehirspor GK
Hatay 1.Amatör B Grubu 5. Hafta 18/10/2017 15:30 Aşkarbeylispor 2-5 İFFO Spor
Bölgesel Amatör Lig 5.Grup 5. Hafta 22/10/2017 15:00 Belen Belediyespor 0-5 Ceyhanspor
Hatay Süper Amatör 6. Hafta 25/10/2017 15:00 Körfez İskenderunspor 2-3 İskenderun Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 5.Grup 6. Hafta 29/10/2017 14:00 Arsuz Karaağaçspor 1967 1-0 2005 Azatlıspor
Hatay 1.Amatör B Grubu 7. Hafta 01/11/2017 17:00 Aşkarbeylispor 1-3 Kaan Tem.Antakya Gençlikspor
Bölgesel Amatör Lig 5.Grup 7. Hafta 05/11/2017 14:00 Belen Belediyespor 1-1 Kilis Belediyespor
Hatay Süper Amatör 8. Hafta 08/11/2017 15:00 Körfez İskenderunspor 1-0 Defne 2013 Spor
Hatay 1.Amatör B Grubu 9. Hafta 19/11/2017 15:00 Aşkarbeylispor 8-5 Harbiyespor
Hatay 1.Amatör B Grubu 10. Hafta 23/11/2017 15:00 Aşkarbeylispor 2-4 Hassa Belediyespor
Hatay Süper Amatör 10. Hafta 25/11/2017 15:00 Körfez İskenderunspor 2-0 Yayladağıspor
Bölgesel Amatör Lig 5.Grup 10. Hafta 26/11/2017 14:00 Belen Belediyespor 1-1 7 Mart Kadirli Demirspor
Hatay Süper Amatör 11. Hafta 29/11/2017 15:00 İskenderun Belediyespor 4-0 Karaağaçspor
Kadınlar 3.Lig 10.Grup 1. Hafta 02/12/2017 11:00 Hatay Dumlupınarspor 0-21 Hatay Sümerspor
Bölgesel Amatör Lig 5.Grup 12. Hafta 10/12/2017 14:00 Belen Belediyespor 0-4 Yozgatspor 1959 FK
Hatay Süper Amatör 13. Hafta 12/12/2017 15:00 İskenderun Belediyespor 5-0 Hatay Sümerspor
Hatay Süper Amatör 13. Hafta 13/12/2017 15:00 Körfez İskenderunspor 1-3 Samandağspor
Hatay 1.Amatör B Grubu 13. Hafta 14/12/2017 15:00 Aşkarbeylispor 0-3 Turunçlu Gençlikspor
Hatay Süper Amatör 14. Hafta 17/12/2017 15:00 Körfez İskenderunspor 2-0 Reyhanlı Belediyespor
Hatay Süper Amatör 15. Hafta 20/12/2017 14:30 İskenderun Belediyespor 2-2 Ekincispor
Hatay Süper Amatör 16. Hafta 27/12/2017 14:30 Körfez İskenderunspor 4-3 Karaağaçspor
Hatay 1.Amatör B Grubu 15. Hafta 28/12/2017 14:30 Aşkarbeylispor 1-5 Dörtyol Belediyespor
Hatay Süper Amatör 17. Hafta 03/01/2018 14:30 İskenderun Belediyespor 1-1 Arsuz Gözcülerspor
Hatay Süper Amatör 18. Hafta 10/01/2018 14:30 Körfez İskenderunspor 10-0 Hatay Sümerspor
Hatay 2.Amatör D Grubu 1. Hafta 10/01/2018 16:30 İskenderun Esen Gençlik 3-2 Karaağaç Nardüzü Gençlikspor
Hatay 1.Amatör B Grubu 17. Hafta 11/01/2018 14:30 Aşkarbeylispor 3-0 Ürgenpaşa Gençlikspor
Hatay 2.Amatör C Grubu 1. Hafta 11/01/2018 16:30 Arsuz İdman Yurdu 3-2 Arsuz İlkadımspor
Hatay 2.Amatör D Grubu 2. Hafta 17/01/2018 14:30 Karaağaç Nardüzü Gençlikspor 3-3 Sarısekispor
Hatay Süper Amatör 19. Hafta 18/01/2018 14:30 İskenderun Belediyespor 2-2 Körfez İskenderunspor
Bölgesel Amatör Lig 5.Grup 15. Hafta 21/01/2018 14:00 Belen Belediyespor 0-10 Talasgücü Belediyespor
Hatay Süper Amatör 20. Hafta 23/01/2018 14:30 Körfez İskenderunspor 2-0 Ekincispor
Hatay 2.Amatör D Grubu 3. Hafta 28/01/2018 13:00 İskenderun Esen Gençlik 4-1 Sarısekispor
Hatay Süper Amatör 21. Hafta 28/01/2018 14:30 İskenderun Belediyespor 2-1 Samandağspor
Hatay 2.Amatör C Grubu 3. Hafta 28/01/2018 15:00 Arsuz İlkadımspor 5-3 Bekbele Gençlikspor
Hatay 2.Amatör C Grubu 3. Hafta 28/01/2018 15:00 Arsuz İdman Yurdu 1-2 Arsuz Uluçınar Gençlikspor
Hatay Süper Amatör 22. Hafta 03/02/2018 14:30 Körfez İskenderunspor 3-2 Arsuz Gözcülerspor
Bölgesel Amatör Lig 5.Grup 17. Hafta 04/02/2018 14:00 Belen Belediyespor 0-6 Adana Büyükşehir Belediyespor
Hatay 2.Amatör D Grubu 4. Hafta 04/02/2018 16:00 İskenderun Esen Gençlik 0-3 İcadiye Gençlik
Hatay Süper Amatör 23. Hafta 07/02/2018 15:00 İskenderun Belediyespor 2-2 Armutluspor
Hatay 2.Amatör C Grubu 5. Hafta 08/02/2018 15:00 Arsuz İdman Yurdu 0-0 Asaş 1972
Bölgesel Amatör Lig 5.Grup 19. Hafta 18/02/2018 14:00 Belen Belediyespor 0-9 68 Aksaray Belediyespor
Hatay Süper Amatör 25. Hafta 21/02/2018 15:00 Körfez İskenderunspor 0-2 Dörtyol Esnafspor
Hatay Süper Amatör Play-Off 1. Hafta 07/03/2018 15:00 İskenderun Belediyespor 2-1 Dörtyol Esnafspor
Hatay 2.Amatör C Grubu 7. Hafta 07/03/2018 17:00 Arsuz İdman Yurdu 5-0 Bekbele Gençlikspor
Hatay 2.Amatör D Grubu 7. Hafta 08/03/2018 16:00 İskenderun Esen Gençlik 2-4 Arsuz Umut Gençlik
Hatay 2.Amatör C Grubu 7. Hafta 09/03/2018 16:00 Asaş 1972 2-3 Arsuz Uluçınar Gençlikspor
Bölgesel Amatör Lig 5.Grup 22. Hafta 11/03/2018 14:00 Belen Belediyespor 3-10 Kayseri Şekerspor
Hatay 2.Amatör C Grubu 8. Hafta 22/03/2018 16:00 Asaş 1972 6-1 Azganlıkspor
Hatay Süper Amatör Play-Off 4. Hafta 23/03/2018 15:30 İskenderun Belediyespor 3-0 Armutluspor
Bölgesel Amatör Lig 5.Grup 24. Hafta 25/03/2018 15:00 Belen Belediyespor 2-12 Kürkçülerspor
Hatay 2.Amatör C Grubu 9. Hafta 29/03/2018 16:00 Arsuz İdman Yurdu 9-3 Azganlıkspor
İşitme Engelliler Turkcell 2.Lig E Grubu 5. Hafta 01/04/2018 11:00 İskenderun İ.E.S.K. 4-0 Karaman İ.E.S.K.
Hatay Süper Amatör Play-Off 6. Hafta 03/04/2018 15:30 İskenderun Belediyespor 1-0 Samandağspor
Hatay 2.Amatör C Grubu 10. Hafta 04/04/2018 16:00 Asaş 1972 2-3 Arsuz İdman Yurdu
Hatay 2.Amatör D Grubu 10. Hafta 05/04/2018 16:00 İskenderun Esen Gençlik 0-6 İskenderun Kayraspor
İşitme Engelliler Turkcell 2.Lig E Grubu 6. Hafta 08/04/2018 11:00 İskenderun İ.E.S.K. 11-1 Adana İ.E.S.K.
Bölgesel Amatör Lig 5.Grup 26. Hafta 08/04/2018 15:00 Belen Belediyespor 1-7 2005 Azatlıspor
Hatay 2.Amatör Play-Off B 2. Hafta 25/04/2018 17:00 Arsuz İdman Yurdu - Arsuz Uluçınar Gençlikspor
İşitme Engelliler Turkcell 2.Lig E Grubu 8. Hafta 29/04/2018 13:00 İskenderun İ.E.S.K. - Kahramanmaraş İ.E.S.K.
Hatay 2.Amatör Play-Off B 4. Hafta 04/05/2018 17:00 Arsuz İdman Yurdu - İskenderun Kayraspor
Hatay 2.Amatör Play-Off B 5. Hafta 08/05/2018 17:00 Arsuz İdman Yurdu - İcadiye Gençlik
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-18 ++ | MI Design