Albayrak Suni Çim Sahası
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: İstanbul

Kapasite: 2000

Evsahibi takım(lar): -

Adres: -

2019/20 Sezonu Maç programı

İstanbul 1A 6.Grup 1. Hafta 22/09/2019 16:00 Kazım Karabekir Mevlanaspor 0-3 Bahçelievler Olimpikspor
İstanbul 1A 9.Grup 1. Hafta 05/10/2019 15:00 Güngörenspor 3-1 Yeni Ortabayırspor
İstanbul 1A 6.Grup 3. Hafta 06/10/2019 15:00 Kazım Karabekir Mevlanaspor 3-5 Tozkoparan Birlikspor
İstanbul 1A 9.Grup 2. Hafta 13/10/2019 15:00 Havataşspor 5-0 Mustafakemalpaşa
İstanbul 1A 6.Grup 5. Hafta 20/10/2019 15:00 Kazım Karabekir Mevlanaspor 2-1 Başakşehir Kartalspor
İstanbul 1A 6.Grup 6. Hafta 26/10/2019 14:00 Tozkoparan Birlikspor 2-2 İkitellispor
İstanbul 1A 9.Grup 4. Hafta 27/10/2019 14:30 Havataşspor 3-1 Eroğluspor
İstanbul 1A 6.Grup 8. Hafta 03/11/2019 15:00 Kazım Karabekir Mevlanaspor 2-1 Kumkapı Sarıçubuk
İstanbul 1A 9.Grup 7. Hafta 16/11/2019 14:30 Havataşspor 2-1 Güngörenspor
İstanbul 1A 6.Grup 10. Hafta 17/11/2019 14:30 Tozkoparan Birlikspor 0-5 Zeytinburnu Zaferspor
İstanbul 1A 10.Grup 11. Hafta 23/11/2019 12:30 Merterspor 3-0 Ulutepespor
İstanbul 1A 6.Grup 11. Hafta 23/11/2019 14:30 Kazım Karabekir Mevlanaspor 1-1 Seyrantepe Yeşilcespor
İstanbul 1A 9.Grup 8. Hafta 24/11/2019 14:30 Havataşspor 5-1 Bayrampaşa Doğanspor
İstanbul 1A 6.Grup 13. Hafta 07/12/2019 14:30 Kazım Karabekir Mevlanaspor 3-6 Zeytinburnu Zaferspor
İstanbul 1A 9.Grup 10. Hafta 08/12/2019 14:30 Havataşspor 0-0 Aksarayspor
İstanbul 1A 6.Grup 14. Hafta 15/12/2019 15:00 Tozkoparan Birlikspor 5-1 Kumkapı Sarıçubuk
İstanbul 1A 6.Grup 16. Hafta 29/12/2019 14:30 Tozkoparan Birlikspor 1-6 Bahçelievler Olimpikspor
İstanbul 1A 9.Grup 14. Hafta 05/01/2020 14:30 Güngörenspor 5-3 Havataşspor
İstanbul 1A 6.Grup 18. Hafta 12/01/2020 14:30 Tozkoparan Birlikspor 5-2 Vardarspor
İstanbul 2A 5.Grup 2. Hafta 08/02/2020 14:30 Giresun Emeksanspor 1-2 Arena Olimpik Gençlikspor
İstanbul 2A 6.Grup 2. Hafta 09/02/2020 14:30 Taşlıtarlaspor 1-0 Öz Alibeyköy
İstanbul 2A 11.Grup 3. Hafta 16/02/2020 14:30 Haznedar Çetinkaya 3-6 Zeytinburnu Yeşiltepespor
İstanbul 2A 11.Grup 5. Hafta 01/03/2020 10:30 Haznedar Çetinkaya 2-1 Poligon Fethiyespor
İstanbul 2A 5.Grup 5. Hafta 01/03/2020 12:30 Fişekspor 2-1 Yenişehirspor
İstanbul 2A 11.Grup 7. Hafta 07/03/2020 14:30 Gaziosmanpaşa Barbarosspor 0-6 K.Çekmece Tokat Bereketlispor
İstanbul 2A 9.Grup 8. Hafta 15/03/2020 15:00 İstanbul Gençlergücü 0-6 Avcılar Gençlerbirliği
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-20 ++ | MI Design