Alemdağ Stadyumu
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: İstanbul

Kapasite: 1300

Evsahibi takım(lar): 1877 Alemdağspor, Çekmeköy Bld.Alemdağspor, İstanbul Defnespor, Modafenspor, Taşdelenspor

Adres: -

2018/19 Sezonu Maç programı

İstanbul SA 1.Grup 1. Hafta 08/09/2018 16:30 Çekmeköy Bld.Alemdağspor 6-1 Ayazağaspor
İstanbul SA 5.Grup 3. Hafta 22/09/2018 13:30 Soğuksu 0-0 Arnavutköy Belediyespor
İstanbul SA 1.Grup 3. Hafta 22/09/2018 15:30 Çekmeköy Bld.Alemdağspor 3-0 Beylikdüzüspor
Bölgesel Amatör Lig 11.Grup 1. Hafta 23/09/2018 15:00 Modafenspor 3-2 Çanakkale Dardanel SK
Bölgesel Amatör Lig 11.Grup 2. Hafta 30/09/2018 15:00 Modafenspor 1-0 Çerkezköy 1911 Spor
İstanbul 1A 14.Grup 2. Hafta 07/10/2018 12:00 Taşdelenspor 0-4 TED İstanbul Koleji
Bölgesel Amatör Lig 10.Grup 3. Hafta 07/10/2018 15:00 1877 Alemdağspor 2-1 Hendekspor
Bölgesel Amatör Lig 11.Grup 4. Hafta 14/10/2018 15:00 Modafenspor 0-0 Tekirdağspor
İstanbul SA 1.Grup 5. Hafta 17/10/2018 15:00 Çekmeköy Bld.Alemdağspor 2-1 Bayrampaşa Tunaspor
İstanbul SA 1.Grup 7. Hafta 20/10/2018 14:30 Çekmeköy Bld.Alemdağspor 6-2 Çakmakspor
İstanbul 1A 14.Grup 4. Hafta 21/10/2018 11:30 Taşdelenspor 0-6 Tunusbağı
Bölgesel Amatör Lig 10.Grup 5. Hafta 21/10/2018 15:00 1877 Alemdağspor 5-0 Devrek Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 11.Grup 6. Hafta 28/10/2018 15:00 Modafenspor 3-2 Biga Adaspor
İstanbul SA 1.Grup 10. Hafta 03/11/2018 14:30 Çekmeköy Bld.Alemdağspor 2-1 Ortaköyspor
İstanbul 1A 14.Grup 6. Hafta 04/11/2018 11:30 Taşdelenspor 2-4 Kartal Yunusspor
Bölgesel Amatör Lig 10.Grup 7. Hafta 04/11/2018 15:00 1877 Alemdağspor 3-1 Serdivanspor
İstanbul SA 5.Grup 11. Hafta 11/11/2018 12:00 Dolayobaspor 5-3 Karabekirspor
Bölgesel Amatör Lig 11.Grup 8. Hafta 11/11/2018 15:00 Modafenspor 1-1 Çengelköyspor
İstanbul 1A 14.Grup 8. Hafta 18/11/2018 12:00 Taşdelenspor 0-2 Çubukluspor
Bölgesel Amatör Lig 10.Grup 9. Hafta 18/11/2018 15:00 1877 Alemdağspor 3-1 Beşyüzevlerspor
Kadınlar 3.Lig 2.Grup 2. Hafta 24/11/2018 12:30 İstanbul Defnespor 0-1 Pendik Çamlıkspor
İstanbul SA 1.Grup 13. Hafta 25/11/2018 11:00 Çekmeköy Bld.Alemdağspor 4-0 Ataşehir Çamolukspor
Bölgesel Amatör Lig 11.Grup 10. Hafta 25/11/2018 14:00 Modafenspor 1-2 Bigaspor
İstanbul 1A 14.Grup 10. Hafta 02/12/2018 11:00 Taşdelenspor 1-5 Esenkentspor
Bölgesel Amatör Lig 10.Grup 11. Hafta 02/12/2018 14:00 1877 Alemdağspor 3-2 Çilimli Belediyespor
İstanbul SA 1.Grup 15. Hafta 09/12/2018 11:00 Çekmeköy Bld.Alemdağspor 3-0 Büyükçekmece Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 11.Grup 12. Hafta 09/12/2018 14:00 Modafenspor 3-0 Çorluspor 1947
İstanbul 1A 14.Grup 12. Hafta 16/12/2018 11:00 Taşdelenspor 1-2 Tuzla Mimarsinanspor
Bölgesel Amatör Lig 10.Grup 13. Hafta 16/12/2018 14:00 1877 Alemdağspor 3-0 Bursa Zaferspor
Kadınlar 3.Lig 2.Grup 5. Hafta 23/12/2018 12:30 İstanbul Defnespor 6-2 Rüzgarlıbahçe İdman Yurdu
İstanbul SA 1.Grup 17. Hafta 23/12/2018 14:30 Çekmeköy Bld.Alemdağspor 7-0 Maltepe Yıldızspor
İstanbul 1A 14.Grup 14. Hafta 30/12/2018 14:30 Taşdelenspor 4-0 Pendik Esenyalıspor
İstanbul SA 1.Grup 19. Hafta 13/01/2019 14:30 Çekmeköy Bld.Alemdağspor 4-0 Paşabahçe
İstanbul SA 1.Grup 20. Hafta 19/01/2019 14:30 Çekmeköy Bld.Alemdağspor 2-0 Çeliktepespor
Bölgesel Amatör Lig 10.Grup 14. Hafta 20/01/2019 14:00 1877 Alemdağspor 1-0 Bartınspor
İstanbul 1A 14.Grup 16. Hafta 20/01/2019 16:00 Taşdelenspor 5-5 Ortadağspor
İstanbul 1A 14.Grup 17. Hafta 26/01/2019 14:30 Ortadağspor 1-2 Esenkentspor
Bölgesel Amatör Lig 10.Grup 15. Hafta 27/01/2019 14:00 1877 Alemdağspor 1-1 Küçükyalı Yelkenspor
İstanbul SA 1.Grup 22. Hafta 02/02/2019 14:30 Çekmeköy Bld.Alemdağspor 2-1 Kartal Bulvarspor
Kadınlar 3.Lig 2.Grup 6. Hafta 03/02/2019 12:30 İstanbul Defnespor 9-0 Anadolu Kartallarıspor
Bölgesel Amatör Lig 11.Grup 16. Hafta 03/02/2019 14:00 Modafenspor 1-1 Yeşilköyspor
İstanbul 2A 14.Grup 1. Hafta 09/02/2019 15:00 Çekmeköy Çarşıspor 1-1 Feneryoluspor
Bölgesel Amatör Lig 10.Grup 17. Hafta 10/02/2019 14:00 1877 Alemdağspor 3-2 Kaynaşlı Belediyespor
İstanbul 2A 13.Grup 2. Hafta 16/02/2019 12:30 İstanbul Esnafspor 3-1 Örnekköyspor
Kadınlar 3.Lig 2.Grup 8. Hafta 16/02/2019 15:00 İstanbul Defnespor 1-0 Kemer Futbol Kulübü
İstanbul 2A 18.Grup 2. Hafta 17/02/2019 11:00 Ömerlispor 1-2 Selamsızspor
Bölgesel Amatör Lig 11.Grup 18. Hafta 17/02/2019 14:00 Modafenspor 1-1 Edirnespor
İstanbul SA Klasman B 2. Hafta 23/02/2019 15:30 Kavacıkspor 0-0 İstanbul Sahilspor
İstanbul 2A 18.Grup 4. Hafta 28/02/2019 13:00 Ömerlispor 0-5 Anadolu Kartallarıspor
İstanbul 2A 14.Grup 4. Hafta 28/02/2019 15:00 Çekmeköy Çarşıspor 1-15 Atlas Yıldızspor
İstanbul 2A 13.Grup 5. Hafta 02/03/2019 12:30 İstanbul Esnafspor 3-1 Pendik Yenişehir Kartallarspor
Kadınlar 3.Lig 2.Grup 9. Hafta 02/03/2019 14:30 İstanbul Defnespor 8-0 Bakırköy Gençlikspor
Bölgesel Amatör Lig 11.Grup 20. Hafta 03/03/2019 14:00 Modafenspor 8-0 Lüleburgaz İstasyonspor
İstanbul 2A 18.Grup 6. Hafta 09/03/2019 10:45 Tokatköyspor 11-1 Öz Ataşehirspor
İstanbul 2A 14.Grup 6. Hafta 09/03/2019 12:30 Çekmeköy Çarşıspor 1-9 Kartal Cevizli Gençlergücü
İstanbul SA Klasman B 4. Hafta 09/03/2019 15:30 İstanbul Ağrıspor 2-1 Kavacıkspor
Bölgesel Amatör Lig 10.Grup 21. Hafta 10/03/2019 14:00 1877 Alemdağspor 5-3 Beylerbeyi
İstanbul 2A 13.Grup 7. Hafta 16/03/2019 14:30 İstanbul Esnafspor 1-1 Girne Gençlikspor
Bölgesel Amatör Lig 11.Grup 22. Hafta 17/03/2019 14:00 Modafenspor 2-0 Kartalspor
İstanbul 2A 14.Grup 8. Hafta 23/03/2019 13:00 Çekmeköy Çarşıspor 2-4 Beykoz Göllü Köyüspor
İstanbul SA Klasman B 6. Hafta 23/03/2019 16:30 İstanbul Sahilspor 3-1 İstanbul Ağrıspor
Bölgesel Amatör Lig 10.Grup 23. Hafta 24/03/2019 15:00 1877 Alemdağspor 1-0 Karasuspor
İstanbul 2A 13.Grup 9. Hafta 27/03/2019 16:00 İstanbul Esnafspor 1-1 Yakacıkspor
İstanbul 2A 18.Grup 9. Hafta 28/03/2019 16:00 Ömerlispor 1-2 Doğan Güneşspor
İstanbul 2A 13.Grup 10. Hafta 06/04/2019 16:00 İstanbul Esnafspor 4-1 Balkan Yeşilbağlarspor
İstanbul 2A 18.Grup 10. Hafta 07/04/2019 12:00 Ömerlispor 1-2 Tokatköyspor
Bölgesel Amatör Lig 11.Grup 24. Hafta 07/04/2019 15:00 Modafenspor 5-1 Uzunköprüspor
Bölgesel Amatör Lig 10.Grup 25. Hafta 14/04/2019 15:00 1877 Alemdağspor 1-0 Karadeniz Ereğli Belediyespor
İstanbul 2A 18.Grup 12. Hafta 21/04/2019 12:00 Ömerlispor 7-2 Öz Ataşehirspor
Bölgesel Amatör Lig 11.Grup 26. Hafta 21/04/2019 15:00 Modafenspor 4-0 Kavaklıspor
İstanbul 2A 14.Grup 12. Hafta 21/04/2019 17:00 Çekmeköy Çarşıspor 2-6 Rüzgarlıbahçe
İstanbul 2A 13.Grup 13. Hafta 28/04/2019 14:30 İstanbul Esnafspor 9-2 Üsküdar Çınarspor
İstanbul 2A 18.Grup 14. Hafta 02/05/2019 14:00 Ömerlispor 0-7 Ümraniye İnkılapspor
İstanbul 2A 14.Grup 14. Hafta 02/05/2019 16:00 Çekmeköy Çarşıspor 4-2 Anadolu Hisarı İdman Yurdu
İstanbul 2A 13.Grup 15. Hafta 04/05/2019 12:00 İstanbul Esnafspor 7-3 Pendik Çamlıkspor
İstanbul 2A 14.Grup 16. Hafta 11/05/2019 16:30 Çekmeköy Çarşıspor 2-5 Tuzla Gençlerbirliği
İstanbul 2A 13.Grup 17. Hafta 18/05/2019 16:00 İstanbul Esnafspor 5-0 Selami Ali Yeşil Sahaspor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-19 ++ | MI Design