23/24 BAL'a katılacak takımlar
Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=

Alemdağ Stadyumu
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: İstanbul

Kapasite: 1300

Evsahibi takım(lar): 1877 Alemdağspor, Çekmeköy Bld.Alemdağspor, Çekmeköyspor, İnkılapspor, İstanbul Defnespor, Modafen, Taşdelenspor

Adres: -

2023/24 Sezonu Maç programı

İstanbul SAL 7.Grup 1. Hafta 30/09/2023 14:00 Çekmeköyspor 0-2 İstanbul Bafraspor
İstanbul SAL 5.Grup 1. Hafta 30/09/2023 16:30 Modafen 0-0 Bayrampaşa Teknikspor
İstanbul SAL 4.Grup 2. Hafta 07/10/2023 13:00 1877 Alemdağspor 0-2 İstinyespor
İstanbul SAL 2.Grup 2. Hafta 07/10/2023 15:00 Çekmeköy Bld.Alemdağspor 5-1 Küçükköyspor
İstanbul SAL 5.Grup 3. Hafta 14/10/2023 13:00 Modafen 1-2 Şilespor
İstanbul SAL 7.Grup 3. Hafta 14/10/2023 15:00 Çekmeköyspor 1-0 Nartspor
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 1. Hafta 15/10/2023 15:00 Taçspor 0-2 Gölcükspor
İstanbul SAL 4.Grup 4. Hafta 21/10/2023 13:00 1877 Alemdağspor 1-1 Beykozspor 1908
İstanbul SAL 2.Grup 4. Hafta 21/10/2023 15:30 Çekmeköy Bld.Alemdağspor 1-1 Arnavutköy Taşolukspor
İstanbul SAL 7.Grup 5. Hafta 28/10/2023 13:00 Çekmeköyspor 1-1 Cankurtaranspor
İstanbul SAL 5.Grup 5. Hafta 28/10/2023 15:00 Modafen 0-1 Bahçelievler Olimpikspor
İstanbul 1A 14.Grup 1. Hafta 29/10/2023 12:00 Çekmeköy Çarşıspor 2-1 Kaynarcaspor
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 3. Hafta 29/10/2023 15:00 Taçspor 1-0 Sarayspor 1953
İstanbul SAL 2.Grup 6. Hafta 04/11/2023 13:00 Çekmeköy Bld.Alemdağspor 2-1 Üsküdar Selamsızspor
İstanbul SAL 4.Grup 6. Hafta 04/11/2023 15:30 1877 Alemdağspor 1-1 Büyükçekmece Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 5. Hafta 08/11/2023 15:00 Taçspor 5-0 Babaeskispor
İstanbul 1A 14.Grup 3. Hafta 12/11/2023 15:00 Çekmeköy Çarşıspor 2-0 Küçükyalı Yelkenspor
İstanbul SAL 6.Grup 8. Hafta 18/11/2023 13:00 Üsküdar Anadolu 2-0 Tophane Tayfunspor
İstanbul SAL 4.Grup 8. Hafta 18/11/2023 15:00 1877 Alemdağspor 1-2 İzzetpaşa
İstanbul SAL 7.Grup 8. Hafta 19/11/2023 12:15 Çekmeköyspor 0-2 Beşyüzevlerspor
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 7. Hafta 19/11/2023 15:00 Taçspor 1-0 Yuvacıkspor
İstanbul SAL 5.Grup 8. Hafta 19/11/2023 17:30 Modafen 0-0 Güngörenspor
İstanbul 1A 14.Grup 6. Hafta 26/11/2023 12:30 Çekmeköy Çarşıspor 1-4 Acıbademspor
İstanbul SAL 2.Grup 9. Hafta 26/11/2023 15:15 Çekmeköy Bld.Alemdağspor 0-5 Gültepespor
İstanbul SAL 7.Grup 10. Hafta 03/12/2023 11:45 Çekmeköyspor 3-3 Ayazağaspor
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 9. Hafta 03/12/2023 14:30 Taçspor 0-0 Gebzespor
İstanbul SAL 5.Grup 10. Hafta 03/12/2023 17:00 Modafen 1-1 Paşabahçe
İstanbul SAL 2.Grup 11. Hafta 10/12/2023 11:30 Çekmeköy Bld.Alemdağspor 0-7 Yeniköyspor
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 11. Hafta 10/12/2023 14:30 Taçspor 1-0 Feriköy
İstanbul SAL 4.Grup 11. Hafta 10/12/2023 16:30 1877 Alemdağspor 0-0 Bakırköyspor
İstanbul 1A 14.Grup 8. Hafta 10/12/2023 18:30 Çekmeköy Çarşıspor 3-2 Pendik Emekspor
İstanbul SAL 2.Grup 12. Hafta 23/12/2023 14:30 Çekmeköy Bld.Alemdağspor 0-3 Tuzla Şifaspor
İstanbul SAL 1.Grup 12. Hafta 24/12/2023 11:30 Balkan Yeşilbağlarspor 3-1 Yeşilköyspor
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 13. Hafta 24/12/2023 14:30 Taçspor 8-0 Kapaklıspor
İstanbul SAL 7.Grup 13. Hafta 27/12/2023 12:30 Çekmeköyspor 0-0 Ortaköyspor
İstanbul SAL 5.Grup 13. Hafta 27/12/2023 14:30 Modafen 0-6 Galata
İstanbul SAL 2.Grup 14. Hafta 31/12/2023 13:00 Çekmeköy Bld.Alemdağspor 0-4 Levent Futbol SK
İstanbul SAL 4.Grup 14. Hafta 31/12/2023 15:00 1877 Alemdağspor 2-3 Öz Karacaahmetspor
İstanbul 1A 14.Grup 11. Hafta 06/01/2024 15:00 Çekmeköy Çarşıspor 6-2 Yakacıkspor
İstanbul SAL 7.Grup 15. Hafta 07/01/2024 12:30 Çekmeköyspor 7-0 Güzelcespor
İstanbul SAL 5.Grup 15. Hafta 07/01/2024 14:30 Modafen 2-1 Batı Trakya Türkleri
İstanbul SAL 4.Grup 16. Hafta 14/01/2024 12:30 1877 Alemdağspor 2-2 Trabzon 1453 Spor
İstanbul SAL 2.Grup 16. Hafta 14/01/2024 14:30 Çekmeköy Bld.Alemdağspor 1-6 Cevizli Anadoluspor
İstanbul 1A 14.Grup 13. Hafta 17/01/2024 15:00 Çekmeköy Çarşıspor 1-4 Çavuşbaşıspor
İstanbul 1A 14.Grup 14. Hafta 20/01/2024 14:30 Çekmeköy Çarşıspor 3-1 Sultan Mehmed Hanspor
İstanbul SAL 5.Grup 18. Hafta 27/01/2024 13:00 Modafen 3-0 Bağlarbaşıspor
İstanbul SAL 7.Grup 18. Hafta 27/01/2024 15:00 Çekmeköyspor 0-2 Merkezefendispor
İstanbul SAL 4.Grup 18. Hafta 28/01/2024 14:30 1877 Alemdağspor 1-3 K.Çekmece Yeşilova Esnafspor
İstanbul 1A 14.Grup 16. Hafta 03/02/2024 12:30 Çekmeköy Çarşıspor 2-2 Tuzla Gençlerbirliği
İstanbul SAL 2.Grup 19. Hafta 03/02/2024 14:30 Çekmeköy Bld.Alemdağspor 1-4 Bahçelievler Gümüşhanespor
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 17. Hafta 04/02/2024 15:00 Taçspor 1-0 Uzunköprüspor
İstanbul SAL 7.Grup 20. Hafta 10/02/2024 13:00 Çekmeköyspor 3-1 Beykoz İdman Yurdu AŞ
İstanbul SAL 5.Grup 20. Hafta 10/02/2024 15:00 Modafen 1-0 Gülsuyuspor
İstanbul 1A 14.Grup 18. Hafta 17/02/2024 12:30 Çekmeköy Çarşıspor 1-3 Samandıra Futbol SK
İstanbul SAL 2.Grup 21. Hafta 17/02/2024 14:30 Çekmeköy Bld.Alemdağspor 0-14 Gazi Mahallesi
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 19. Hafta 18/02/2024 15:00 Taçspor 2-2 İFA
İstanbul SAL 5.Grup 22. Hafta 24/02/2024 14:30 Modafen 2-2 İstanbul Bulancakspor
Kadınlar 3.Lig 14.Grup 7. Hafta 02/03/2024 12:00 Nişantepe FK 5-1 İstanbul Mesudiyespor
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 21. Hafta 03/03/2024 15:00 Taçspor 0-0 Çorluspor 1947
İstanbul 1A Play-Off 1. Hafta 09/03/2024 15:30 Acıbademspor 1-1 Pendik Kavakpınarspor
İstanbul 2A 16.Grup 1. Hafta 16/03/2024 15:00 Anadolu Kavağıspor 0-3 Tuzla Orta Mahallespor
İstanbul 2A 19.Grup 1. Hafta 17/03/2024 12:00 İyi Gençlikspor 1-1 Esatpaşa
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 23. Hafta 17/03/2024 15:00 Taçspor 1-0 Diliskelesispor
İstanbul 2A 17.Grup 2. Hafta 23/03/2024 14:00 Taşdelenspor 5-0 Bostancıspor
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 25. Hafta 03/04/2024 15:00 Taçspor 2-1 Keşan Spor
İstanbul 2A 17.Grup 4. Hafta 06/04/2024 12:30 Taşdelenspor 4-1 Örnekspor
İstanbul SAL Play-Off B Grubu 4. Hafta 06/04/2024 15:30 Orhanlıspor 2-2 Gülsuyuspor
İstanbul SAL Play-Off B Grubu 5. Hafta 14/04/2024 15:30 Üsküdar Futbol Yatırımları A.Ş. 1-2 Gülsuyuspor
İstanbul 2A 17.Grup 6. Hafta 20/04/2024 12:30 Taşdelenspor 6-0 Maltepe Kültürspor
İstanbul SAL Play-Off B Grubu 6. Hafta 20/04/2024 15:30 Üsküdar Futbol Yatırımları A.Ş. 3-3 Orhanlıspor
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 27. Hafta 21/04/2024 15:00 Taçspor 17-0 Lüleburgazspor
İstanbul 2A 17.Grup 7. Hafta 25/04/2024 15:00 Taşdelenspor - Yenisahraspor
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |