Bağcılar Bld.İstoç Tesisleri
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: İstanbul

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): -

Adres: -

2018/19 Sezonu Maç programı

İstanbul SA 3.Grup 1. Hafta 08/09/2018 16:30 Mahmutbey 0-2 Sütlücespor
İstanbul SA 4.Grup 2. Hafta 15/09/2018 16:00 İstanbul Bulancakspor 2-2 İstanbul Bafraspor
İstanbul 1A 10.Grup 1. Hafta 29/09/2018 15:00 Bağcılar İstoçspor 2-1 Tophane Tayfunspor
İstanbul SA 3.Grup 4. Hafta 30/09/2018 15:00 Mahmutbey 2-0 Üsküdar Anadolu
İstanbul 1A 13.Grup 2. Hafta 06/10/2018 15:00 Güneşlispor 2-1 Kilyosspor
İstanbul 1A 8.Grup 2. Hafta 07/10/2018 09:00 Trabzon 1453 Spor 2-1 Merterspor
İstanbul 1A 12.Grup 2. Hafta 07/10/2018 11:00 Bağcılar Güneşlispor 4-2 Pınarspor
İstanbul 1A 4.Grup 2. Hafta 07/10/2018 13:00 Rumeli İdman Yurdu 2-1 Seyrantepe Yeşilcespor
İstanbul SA 4.Grup 5. Hafta 07/10/2018 15:00 İstanbul Bulancakspor 1-0 Bağlarbaşıspor
İstanbul 1A 12.Grup 5. Hafta 27/10/2018 10:45 Bağcılar Güneşlispor 3-2 Terazidere
İstanbul 1A 4.Grup 5. Hafta 27/10/2018 12:30 Rumeli İdman Yurdu 1-0 İstanbul Trabzonspor
İstanbul SA 4.Grup 9. Hafta 27/10/2018 14:30 İstanbul Bulancakspor 3-4 Küçükçekmece İdman Yurdu
İstanbul 1A 10.Grup 6. Hafta 04/11/2018 14:30 Bağcılar İstoçspor 4-4 Abide-i Hürriyet
İstanbul 1A 4.Grup 7. Hafta 10/11/2018 10:00 Rumeli İdman Yurdu 2-2 Şirinevlerspor
İstanbul SA 4.Grup 11. Hafta 10/11/2018 16:00 İstanbul Bulancakspor 1-3 Feriköy
İstanbul 1A 12.Grup 7. Hafta 10/11/2018 18:00 Bağcılar Güneşlispor 2-2 K.Çekmece Yeşilova Esnafspor
İstanbul 1A 10.Grup 8. Hafta 18/11/2018 14:30 Bağcılar İstoçspor 1-1 Çayırgücü
İstanbul SA 3.Grup 13. Hafta 25/11/2018 14:30 Mahmutbey 2-3 Yeniköyspor
İstanbul SA 3.Grup 14. Hafta 01/12/2018 14:30 Mahmutbey 1-7 Gazi Mahallesi
İstanbul 1A 10.Grup 12. Hafta 16/12/2018 14:30 Bağcılar İstoçspor 3-0 Telsizspor
İstanbul 1A 4.Grup 17. Hafta 26/01/2019 10:00 Rumeli İdman Yurdu 0-6 Taksimspor
İstanbul 1A 8.Grup 17. Hafta 26/01/2019 16:00 Trabzon 1453 Spor 1-1 Zeytinburnu Yıldızspor
İstanbul 1A 10.Grup 18. Hafta 03/02/2019 14:30 Bağcılar İstoçspor 1-2 Yücespor
İstanbul 2A 6.Grup 1. Hafta 09/02/2019 15:00 Bağcılar İdman Yurdu Cemspor 0-3 Yenişehirspor
İstanbul 2A 12.Grup 2. Hafta 17/02/2019 15:00 Ateştuğlaspor 4-1 Halkalı Taştepespor
İstanbul 2A 9.Grup 4. Hafta 27/02/2019 15:00 Bağcılar Evrenspor 1-2 Sanayi Mahallesispor
İstanbul 2A 12.Grup 4. Hafta 28/02/2019 13:00 Ateştuğlaspor 1-2 Harmantepespor
İstanbul 2A 10.Grup 4. Hafta 28/02/2019 15:00 Bağcılar Gençlergücü 0-2 Aslantepe Gençlikspor
İstanbul 2A 11.Grup 6. Hafta 10/03/2019 10:00 Şafak 76 Spor 2-3 Bahçelievler İdman Yurdu
İstanbul 2A 9.Grup 6. Hafta 10/03/2019 16:00 Bağcılar Evrenspor 3-1 Öz Alibeyköy
İstanbul 2A 6.Grup 8. Hafta 23/03/2019 16:00 Bağcılar İdman Yurdu Cemspor 0-5 Etiler Kartalspor
İstanbul 2A 12.Grup 10. Hafta 07/04/2019 16:00 Ateştuğlaspor 2-2 Bahçelievlerspor
İstanbul 2A 12.Grup 12. Hafta 21/04/2019 16:00 Ateştuğlaspor 4-0 Yeşilılgazspor
İstanbul 2A 12.Grup 14. Hafta 02/05/2019 16:00 Ateştuğlaspor 3-4 Söğütlüçeşme Birlik Gençlikspor
İstanbul 2A 11.Grup 18. Hafta 26/05/2019 16:00 Şafak 76 Spor 6-2 Cevizlispor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-19 ++ | MI Design