Bağcılar Belediyesi Mahmutbey Stadı
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: İstanbul

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): Ateştuğlaspor, Bağcılar Asil Kartalspor, Bağcılar Gençlergücü, Bağcılarspor, CFS Bağcılarspor, Güneşlispor, İstanbul Bulancakspor, Mahmutbeyspor, Özdoğan Yıldızspor, Rumeli İdman Yurdu

Adres: -

2015/16 Sezonu Maç programı

İstanbul SA 7.Grup 1. Hafta 05/09/2015 17:00 Güneşlispor 2-0 Günyamaçspor
İstanbul SA 6.Grup 1. Hafta 06/09/2015 17:00 Şafak 76 0-3 Kocasinanspor
İstanbul SA 6.Grup 3. Hafta 20/09/2015 16:00 Şafak 76 0-3 Küçükköyspor
İstanbul SA 7.Grup 4. Hafta 27/09/2015 15:00 Güneşlispor 0-2 Esentepe Adıyamanspor
İstanbul SA 3.Grup 5. Hafta 03/10/2015 15:00 Bağcılarspor 1-0 Öz Alibeyköyspor
İstanbul SA 7.Grup 6. Hafta 08/10/2015 15:00 Güneşlispor 0-4 Çekmeköyspor
İstanbul SA 6.Grup 7. Hafta 10/10/2015 15:00 Şafak 76 2-2 Küçükçekmecespor
İstanbul SA 7.Grup 8. Hafta 17/10/2015 14:30 Güneşlispor 1-4 Alibeyköy Parsellerspor
İstanbul SA 3.Grup 7. Hafta 21/10/2015 14:30 Bağcılarspor 1-1 Altıntepsi MAKEL
İstanbul 1A 8.Grup 1. Hafta 24/10/2015 10:45 Bağcılar İdman Yurdu Cemspor 3-2 İstanbul Giresunspor
İstanbul 1A 4.Grup 1. Hafta 24/10/2015 12:30 CFS Bağcılarspor 0-1 Tepebağ Kültürspor
İstanbul SA 6.Grup 9. Hafta 24/10/2015 14:30 Şafak 76 0-2 Beykoz 1908
İstanbul SA 3.Grup 9. Hafta 25/10/2015 14:30 Bağcılarspor 1-2 Bostancıspor
İstanbul 1A 13.Grup 2. Hafta 30/10/2015 12:30 İstanbul Bulancakspor 2-0 Çankırı Marufspor
İstanbul SA 7.Grup 10. Hafta 30/10/2015 14:30 Güneşlispor 1-2 Kestanelikspor
İstanbul 1A 6.Grup 2. Hafta 31/10/2015 12:30 Bağcılar Gençlergücü 1-2 Talatpaşaspor
İstanbul 1A 12.Grup 2. Hafta 31/10/2015 14:30 Mahmutbeyspor 2-1 Cevizlispor
İstanbul 1A 4.Grup 3. Hafta 07/11/2015 12:30 CFS Bağcılarspor 4-1 Aslantepe Gençlikspor
İstanbul SA 6.Grup 11. Hafta 07/11/2015 14:30 Şafak 76 3-3 Batı Trakya Türklerispor
İstanbul SA 3.Grup 11. Hafta 08/11/2015 14:30 Bağcılarspor 0-1 Ataşehir Çamolukspor
İstanbul SA 7.Grup 12. Hafta 14/11/2015 14:30 Güneşlispor 2-2 Kartal Bulvarspor
İstanbul 1A 6.Grup 4. Hafta 15/11/2015 09:00 Bağcılar Gençlergücü 0-4 Sefaköy Kartalspor
İstanbul 1A 8.Grup 4. Hafta 15/11/2015 10:45 Bağcılar İdman Yurdu Cemspor 1-3 İstanbul Malatyaspor
İstanbul 1A 12.Grup 4. Hafta 15/11/2015 14:30 Mahmutbeyspor 2-2 Muradiye Gençlerbirliği
İstanbul 1A 13.Grup 5. Hafta 22/11/2015 12:30 İstanbul Bulancakspor 0-2 Havataşspor
İstanbul SA 3.Grup 13. Hafta 22/11/2015 14:30 Bağcılarspor 2-2 Küçükçekmece Yeşilova Esnafspor
İstanbul 1A 12.Grup 6. Hafta 25/11/2015 12:00 Mahmutbeyspor 1-3 Araphanspor
İstanbul 1A 4.Grup 6. Hafta 25/11/2015 14:00 CFS Bağcılarspor 1-1 Boğaziçispor
İstanbul 1A 8.Grup 6. Hafta 26/11/2015 12:00 Bağcılar İdman Yurdu Cemspor 2-2 Tophane Tayfunspor
İstanbul 1A 6.Grup 6. Hafta 26/11/2015 14:00 Bağcılar Gençlergücü 1-2 Örnektepespor
İstanbul 1A 13.Grup 7. Hafta 28/11/2015 12:30 İstanbul Bulancakspor 4-2 Balat Yeşilovaspor
İstanbul SA 3.Grup 14. Hafta 28/11/2015 14:30 Bağcılarspor 5-0 Ayazağaspor
İstanbul SA 8.Grup 13. Hafta 29/11/2015 14:30 Yenibosnaspor 1-0 Kağıthanespor
İstanbul 1A 8.Grup 8. Hafta 05/12/2015 09:00 Bağcılar İdman Yurdu Cemspor 0-1 Şirinevlerspor
İstanbul 1A 4.Grup 8. Hafta 05/12/2015 10:45 CFS Bağcılarspor 0-3 Göktürkspor
İstanbul SA 6.Grup 15. Hafta 05/12/2015 12:30 Şafak 76 2-1 Kocamustafapaşaspor
İstanbul 1A 12.Grup 8. Hafta 05/12/2015 14:30 Mahmutbeyspor 6-0 Gürzaferspor
İstanbul SA 7.Grup 16. Hafta 09/12/2015 14:00 Güneşlispor 0-3 Selimpaşaspor
İstanbul 1A 13.Grup 9. Hafta 12/12/2015 12:30 İstanbul Bulancakspor 2-1 Telsizspor
İstanbul SA 3.Grup 17. Hafta 12/12/2015 14:30 Bağcılarspor 1-0 Bağlarbaşıspor
İstanbul 1A 6.Grup 9. Hafta 13/12/2015 10:45 Bağcılar Gençlergücü 1-9 Teraziderespor
İstanbul SA 6.Grup 17. Hafta 13/12/2015 14:30 Şafak 76 0-2 Modafenspor
İstanbul 1A 12.Grup 10. Hafta 19/12/2015 12:30 Mahmutbeyspor 4-0 Zeytinburnu Yıldızspor
İstanbul 1A 6.Grup 10. Hafta 19/12/2015 14:30 Bağcılar Gençlergücü 1-6 Topçularspor
İstanbul 1A 13.Grup 10. Hafta 20/12/2015 12:30 İstanbul Bulancakspor 3-3 Akatlarspor
İstanbul SA 7.Grup 18. Hafta 20/12/2015 14:30 Güneşlispor 1-1 İstinyespor
İstanbul SA 3.Grup 19. Hafta 26/12/2015 14:30 Bağcılarspor 4-1 Vardarspor
İstanbul 1A 4.Grup 11. Hafta 27/12/2015 12:30 CFS Bağcılarspor 2-1 Küçük Ayasofyaspor
İstanbul 1A 8.Grup 11. Hafta 27/12/2015 14:30 Bağcılar İdman Yurdu Cemspor 3-3 1907 Ataköy Çobançeşmespor
İstanbul 1A 8.Grup 12. Hafta 09/01/2016 10:45 Bağcılar İdman Yurdu Cemspor 0-2 Esenler Tokatspor
İstanbul 1A 12.Grup 12. Hafta 09/01/2016 12:30 Mahmutbeyspor 5-0 Kumkapı Sarıçubukspor
İstanbul 1A 6.Grup 12. Hafta 09/01/2016 14:30 Bağcılar Gençlergücü 4-1 Kanarya Azimspor
İstanbul SA 7.Grup 20. Hafta 10/01/2016 14:30 Güneşlispor 1-0 Zeytinburnuspor
İstanbul 1A 13.Grup 13. Hafta 13/01/2016 14:00 İstanbul Bulancakspor 1-2 Hamidiyespor
İstanbul 1A 4.Grup 13. Hafta 14/01/2016 14:00 CFS Bağcılarspor 3-3 Bezirganbahçespor
İstanbul SA 3.Grup 21. Hafta 16/01/2016 14:30 Bağcılarspor 3-0 Yücespor
İstanbul 1A 4.Grup 14. Hafta 17/01/2016 09:00 CFS Bağcılarspor 0-3 Yıldırım Bosnaspor
İstanbul 1A 6.Grup 14. Hafta 17/01/2016 10:45 Bağcılar Gençlergücü 2-5 Kartaltepespor
İstanbul 1A 12.Grup 14. Hafta 17/01/2016 12:30 Mahmutbeyspor 2-0 Yıldıztabyaspor
İstanbul 1A 8.Grup 14. Hafta 17/01/2016 14:30 Bağcılar İdman Yurdu Cemspor 1-1 Ulutepespor
İstanbul 1A 13.Grup 15. Hafta 31/01/2016 12:30 İstanbul Bulancakspor 1-3 İkitellispor
İstanbul SA 7.Grup 22. Hafta 31/01/2016 14:00 Güneşlispor 1-1 Mecidiyeköyspor
İstanbul 1A 12.Grup 16. Hafta 03/02/2016 12:30 Mahmutbeyspor 6-1 Nurtepe Güney Yıldızıspor
İstanbul SA 3.Grup 23. Hafta 03/02/2016 14:30 Bağcılarspor 2-1 Nurtepespor
İstanbul 1A 8.Grup 16. Hafta 04/02/2016 10:30 Bağcılar İdman Yurdu Cemspor 1-1 Cevatpaşaspor
İstanbul 1A 6.Grup 16. Hafta 04/02/2016 12:30 Bağcılar Gençlergücü 1-1 İstanbul Teknik Üniversitesi
İstanbul 1A 4.Grup 16. Hafta 04/02/2016 14:30 CFS Bağcılarspor 3-2 Yenişehirspor
İstanbul 1A 13.Grup 17. Hafta 06/02/2016 12:30 İstanbul Bulancakspor 1-2 Güneştepespor
İstanbul SA 7.Grup 24. Hafta 06/02/2016 14:30 Güneşlispor 1-1 Dudulluspor
İstanbul 1A 6.Grup 17. Hafta 07/02/2016 10:45 Bağcılar Gençlergücü 1-4 Yedikulespor
İstanbul 1A 8.Grup 18. Hafta 13/02/2016 12:30 Bağcılar İdman Yurdu Cemspor 6-2 Cerrahpaşaspor
İstanbul 1A 4.Grup 18. Hafta 13/02/2016 14:30 CFS Bağcılarspor 3-2 Ceylanspor
İstanbul SA 3.Grup 25. Hafta 14/02/2016 12:30 Bağcılarspor 1-1 Kurtköyspor
İstanbul SA 6.Grup 26. Hafta 17/02/2016 14:30 Şafak 76 1-6 Kaynarcaspor
İstanbul SA 7.Grup 26. Hafta 18/02/2016 14:30 Güneşlispor 1-2 Okspor
İstanbul 2A 7.Grup 1. Hafta 28/02/2016 10:45 İstanbul Sivasspor 1-1 Şirintepespor
İstanbul 2A 5.Grup 1. Hafta 28/02/2016 14:30 Rumeli İdman Yurdu 1-3 Özşişlispor
İstanbul 2A 10.Grup 2. Hafta 06/03/2016 14:30 Ateştuğlaspor 1-0 Mecidiyeköy Tayfunspor
İstanbul 2A 10.Grup 3. Hafta 12/03/2016 15:00 Ateştuğlaspor 4-1 Langaspor
İstanbul 2A 7.Grup 3. Hafta 14/03/2016 15:00 İstanbul Sivasspor 1-5 İstanbul Kayaşehirspor
İstanbul 2A 10.Grup 5. Hafta 26/03/2016 13:00 Ateştuğlaspor 0-3 Etiler Kartalspor
İstanbul 2A 7.Grup 5. Hafta 27/03/2016 12:30 İstanbul Sivasspor 0-4 Alemdarspor
İstanbul SA Play-Off B Grubu 5. Hafta 27/03/2016 15:30 Beyoğlu Yeniçarşıspor 3-1 Bağlarbaşıspor
İstanbul 2A 5.Grup 6. Hafta 02/04/2016 12:30 Rumeli İdman Yurdu 3-0 Büyükderespor
İstanbul 2A 10.Grup 7. Hafta 09/04/2016 15:30 Ateştuğlaspor 3-1 İstanbul Gençlergücü
İstanbul 2A 7.Grup 7. Hafta 10/04/2016 15:30 İstanbul Sivasspor 2-5 Hürriyet Eğitimspor
İstanbul 2A 5.Grup 8. Hafta 20/04/2016 15:30 Rumeli İdman Yurdu 1-5 Çayırbaşı Özkanspor
İstanbul 2A 7.Grup 9. Hafta 24/04/2016 15:30 İstanbul Sivasspor 2-1 Halkalı Taştepe
İstanbul 2A 10.Grup 10. Hafta 01/05/2016 13:00 Ateştuğlaspor 2-1 Yıldıztabya Mimarsinanspor
İstanbul 2A 5.Grup 11. Hafta 08/05/2016 12:00 Rumeli İdman Yurdu 3-0 Beylikdüzü 2011 Spor
İstanbul 2A 7.Grup 11. Hafta 08/05/2016 14:00 İstanbul Sivasspor 1-4 Bahçelievlerspor
İstanbul 2A 5.Grup 12. Hafta 14/05/2016 16:00 Rumeli İdman Yurdu 1-5 Sultançiftliğispor
İstanbul 2A 10.Grup 13. Hafta 21/05/2016 16:00 Ateştuğlaspor 2-2 Haydarspor
İstanbul 2A 7.Grup 13. Hafta 22/05/2016 16:00 İstanbul Sivasspor 7-3 İstanbul Balkanspor
İstanbul 2A 5.Grup 14. Hafta 28/05/2016 16:00 Rumeli İdman Yurdu - Eroğluspor
İstanbul 2A 10.Grup 15. Hafta 01/06/2016 16:00 Ateştuğlaspor - Halkalıspor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-16 ++ | MI Design