Bağcılar Bld Mahmutbey Stadı
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: İstanbul

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): Ateştuğlaspor, Bağcılar Asil Kartalspor, Bağcılar Gençlergücü, Bağcılarspor, CFS Bağcılarspor, Güneşlispor, İstanbul Bulancakspor, Mahmutbeyspor, Özdoğan Yıldızspor, Rumeli İdman Yurdu

Adres: -

2016/17 Sezonu Maç programı

İstanbul SA 5.Grup 1. Hafta 10/09/2016 17:00 Bağcılar Güneşlispor 1-1 Kocasinanspor
İstanbul SA 2.Grup 2. Hafta 17/09/2016 16:00 Mahmutbeyspor 1-3 Sultanbeylispor
İstanbul SA 2.Grup 4. Hafta 01/10/2016 15:00 Mahmutbeyspor 3-1 Vardarspor
İstanbul 1A 11.Grup 1. Hafta 02/10/2016 11:00 İstanbul Bulancakspor 2-2 Kanaryaspor
İstanbul 1A 5.Grup 1. Hafta 02/10/2016 13:00 CFS Bağcılarspor 1-3 Şirinevlerspor
İstanbul SA 5.Grup 4. Hafta 02/10/2016 15:00 Bağcılar Güneşlispor 4-1 Kaynarcaspor
İstanbul 1A 9.Grup 2. Hafta 08/10/2016 15:00 Şafak 76 Spor 0-5 Çapaspor
İstanbul 1A 12.Grup 2. Hafta 09/10/2016 09:30 Güneşlispor 1-1 Seyrantepe Yeşilcespor
İstanbul 1A 4.Grup 2. Hafta 09/10/2016 11:30 Bağcılar İdman Yurdu Cemspor 1-1 Kocamustafapaşaspor
Bölgesel Amatör Lig 11.Grup 3. Hafta 09/10/2016 15:00 Bağcılarspor 1-2 Modafenspor
İstanbul 1A 6.Grup 2. Hafta 09/10/2016 17:00 Ateştuğlaspor 4-1 Teraziderespor
İstanbul SA 2.Grup 6. Hafta 15/10/2016 13:00 Mahmutbeyspor 1-2 Küçükköyspor
İstanbul 1A 6.Grup 3. Hafta 15/10/2016 15:00 Ateştuğlaspor 0-1 Yeni Özkartalspor
İstanbul SA 5.Grup 6. Hafta 16/10/2016 15:00 Bağcılar Güneşlispor 1-1 Yahya Kemal İdman Yurdu
İstanbul 1A 11.Grup 3. Hafta 18/10/2016 15:00 İstanbul Bulancakspor 1-2 Haliçspor
İstanbul 1A 9.Grup 4. Hafta 22/10/2016 15:00 Şafak 76 Spor 2-4 Bahçeköyspor
İstanbul 1A 4.Grup 4. Hafta 23/10/2016 11:30 Bağcılar İdman Yurdu Cemspor 0-1 Kazım Karabekir Mevlanaspor
Bölgesel Amatör Lig 11.Grup 5. Hafta 23/10/2016 15:00 Bağcılarspor 3-1 Akçakocaspor
İstanbul 1A 12.Grup 4. Hafta 23/10/2016 17:00 Güneşlispor 1-2 Öz Alibeyköyspor
İstanbul SA 2.Grup 8. Hafta 29/10/2016 14:30 Mahmutbeyspor 0-1 Dolayobaspor
İstanbul 1A 6.Grup 5. Hafta 29/10/2016 16:30 Ateştuğlaspor 3-5 Pınarspor
İstanbul 1A 5.Grup 5. Hafta 30/10/2016 11:00 CFS Bağcılarspor 1-5 Zeytinburnuspor
İstanbul 1A 11.Grup 5. Hafta 30/10/2016 13:00 İstanbul Bulancakspor 2-1 Giresun Emeksanspor
İstanbul SA 5.Grup 8. Hafta 30/10/2016 15:00 Bağcılar Güneşlispor 1-1 Mecidiyeköyspor
İstanbul 1A 9.Grup 6. Hafta 05/11/2016 15:00 Şafak 76 Spor 6-1 Şehreminispor
Bölgesel Amatör Lig 11.Grup 7. Hafta 06/11/2016 14:00 Bağcılarspor 2-2 Geredespor
İstanbul 1A 4.Grup 6. Hafta 06/11/2016 16:00 Bağcılar İdman Yurdu Cemspor 2-1 Bayrampaşa Demirspor
İstanbul 1A 12.Grup 7. Hafta 09/11/2016 14:00 Güneşlispor 1-2 Şehzadebaşıspor
İstanbul 1A 6.Grup 7. Hafta 09/11/2016 16:00 Ateştuğlaspor 3-2 Küçük Ayasofyaspor
İstanbul 1A 11.Grup 7. Hafta 10/11/2016 14:00 İstanbul Bulancakspor 3-0 Poligon Fethiyespor
İstanbul 1A 5.Grup 7. Hafta 10/11/2016 16:00 CFS Bağcılarspor 2-3 Yedikulespor
İstanbul 1A 9.Grup 8. Hafta 13/11/2016 15:00 Şafak 76 Spor 1-1 Gültepe Özgençlikspor
İstanbul 1A 5.Grup 9. Hafta 19/11/2016 10:45 CFS Bağcılarspor 3-1 Hürriyetgücü
Bölgesel Amatör Lig 11.Grup 9. Hafta 19/11/2016 14:00 Bağcılarspor 3-2 Keçiören Bağlumspor
İstanbul 1A 6.Grup 9. Hafta 20/11/2016 13:00 Ateştuğlaspor 2-3 Hamidiyespor
İstanbul SA 2.Grup 11. Hafta 20/11/2016 15:00 Mahmutbeyspor 1-1 Bostancıspor
İstanbul 1A 4.Grup 9. Hafta 20/11/2016 17:00 Bağcılar İdman Yurdu Cemspor 3-2 Rumelikavağıspor
İstanbul SA 2.Grup 12. Hafta 23/11/2016 15:00 Mahmutbeyspor 2-0 Selimiyespor
İstanbul 1A 12.Grup 9. Hafta 23/11/2016 17:00 Güneşlispor 1-2 Boğaziçispor
İstanbul 1A 12.Grup 10. Hafta 26/11/2016 13:00 Güneşlispor 1-2 Sultan Muratspor
İstanbul 1A 6.Grup 10. Hafta 26/11/2016 15:00 Ateştuğlaspor 2-2 Selvispor
İstanbul SA 5.Grup 11. Hafta 27/11/2016 15:00 Bağcılar Güneşlispor 0-1 Tuzla Şifaspor
İstanbul 1A 9.Grup 10. Hafta 27/11/2016 15:00 Şafak 76 Spor 3-1 Eroğluspor
İstanbul 1A 5.Grup 11. Hafta 03/12/2016 13:00 CFS Bağcılarspor 0-4 Fatih Hilalspor
İstanbul SA 5.Grup 12. Hafta 03/12/2016 15:00 Bağcılar Güneşlispor 4-1 Alibeyköy Parsellerspor
İstanbul 1A 11.Grup 11. Hafta 03/12/2016 15:00 Çeliktepe Ümitspor 1-7 Kanaryaspor
İstanbul SA 2.Grup 14. Hafta 04/12/2016 10:30 Mahmutbeyspor - Bakırköyspor
Bölgesel Amatör Lig 11.Grup 11. Hafta 04/12/2016 14:00 Bağcılarspor - Yunusemrespor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-16 ++ | MI Design