2021/22 Sezonu Maç programı

Bölgesel Amatör Lig 6. Bölge 2.Grup 1. Hafta 31/10/2021 14:00 Bağcılarspor 4-0 Dudulluspor
Bölgesel Amatör Lig 7. Bölge 3.Grup 2. Hafta 07/11/2021 14:00 İstanbul Sinopspor 4-0 Irmakspor
İstanbul SAL 6.Grup 3. Hafta 14/11/2021 12:00 İstanbul Bulancakspor 11-1 Piyalepaşa
Bölgesel Amatör Lig 7. Bölge 3.Grup 3. Hafta 14/11/2021 15:00 İstanbul Sinopspor 1-1 Çayırovaspor
Bölgesel Amatör Lig 6. Bölge 2.Grup 4. Hafta 21/11/2021 14:00 Bağcılarspor 1-1 Bursa Zaferspor
İstanbul SAL 6.Grup 5. Hafta 25/11/2021 15:00 İstanbul Bulancakspor 3-1 Rumeli Kavağıspor
Bölgesel Amatör Lig 7. Bölge 3.Grup 5. Hafta 28/11/2021 15:00 İstanbul Sinopspor 2-0 Gebzespor
İstanbul SAL 6.Grup 7. Hafta 04/12/2021 14:30 İstanbul Bulancakspor 3-2 Pazariçi Köprülü
Bölgesel Amatör Lig 6. Bölge 2.Grup 6. Hafta 05/12/2021 14:00 Bağcılarspor 2-1 Yeniköyspor
Bölgesel Amatör Lig 7. Bölge 3.Grup 7. Hafta 12/12/2021 15:00 İstanbul Sinopspor 2-0 Gazi Mahallesi
İstanbul SAL 6.Grup 11. Hafta 26/12/2021 12:30 İstanbul Bulancakspor 4-3 Beykoz Çavuşbaşıspor
Bölgesel Amatör Lig 7. Bölge 3.Grup 9. Hafta 26/12/2021 15:30 İstanbul Sinopspor 1-0 Karamürselspor
İstanbul SAL 1.Grup 12. Hafta 02/01/2022 14:30 Hadımköyspor 0-5 K.Çekmece Yeşilova Esnafspor
İstanbul SAL 6.Grup 13. Hafta 09/01/2022 14:30 İstanbul Bulancakspor 2-0 Kartalgücü
Kadınlar 2.Lig D Grubu 1. Hafta 05/02/2022 12:00 Bağcılar Evrenspor 1-5 Sakarya Kadın FK
İstanbul SAL 6.Grup 17. Hafta 05/02/2022 14:30 İstanbul Bulancakspor 3-2 Bağlarbaşıspor
Bölgesel Amatör Lig 7. Bölge 3.Grup 10. Hafta 06/02/2022 14:00 İstanbul Sinopspor 0-0 Kullar 1975 Spor
Kadınlar 2.Lig D Grubu 3. Hafta 19/02/2022 12:00 Bağcılar Evrenspor 6-0 Akdeniz Nurçelikspor
İstanbul SAL 6.Grup 19. Hafta 19/02/2022 14:30 İstanbul Bulancakspor 0-3 Kuştepespor
Bölgesel Amatör Lig 6. Bölge 2.Grup 12. Hafta 20/02/2022 14:00 Bağcılarspor 3-1 Bursa Nilüfer 2021 FK
İstanbul SAL 6.Grup 21. Hafta 27/02/2022 12:00 İstanbul Bulancakspor 1-4 Büyükçekmece Mimarobaspor
Bölgesel Amatör Lig 7. Bölge 3.Grup 13. Hafta 27/02/2022 15:00 İstanbul Sinopspor 2-1 Gölcükspor
Kadınlar 2.Lig D Grubu 5. Hafta 05/03/2022 12:00 Bağcılar Evrenspor 3-0 Kemer FK
İstanbul 1A 9.Grup 1. Hafta 05/03/2022 15:00 Mahmutbeyspor 4-0 Avcılar Tahtakale Kartallarıspor
Bölgesel Amatör Lig 6. Bölge 2.Grup 14. Hafta 06/03/2022 14:00 Bağcılarspor 1-1 Bayburt 1918 FK
İstanbul 1A 14.Grup 1. Hafta 06/03/2022 16:30 Ateştuğlaspor 2-1 Yıldırım Bosnaspor
Bölgesel Amatör Lig 7. Bölge 3.Grup 15. Hafta 20/03/2022 14:00 İstanbul Sinopspor 2-0 İnkılapspor
İstanbul 1A 12.Grup 2. Hafta 26/03/2022 12:00 Trabzon 1453 Spor 5-0 Bahçeköyspor
İstanbul 1A 4.Grup 2. Hafta 26/03/2022 14:00 Rumeli İdman Yurdu 0-2 Kadırgaspor
İstanbul 1A 8.Grup 2. Hafta 26/03/2022 16:00 Şafak 76 Spor 2-1 İstanbul Kastamonu Gençlikspor
İstanbul 1A 15.Grup 2. Hafta 27/03/2022 11:00 Güneşlispor 2-3 Altınyıldızspor
Bölgesel Amatör Lig 6. Bölge 2.Grup 16. Hafta 27/03/2022 14:00 Bağcılarspor 1-3 Vefa
İstanbul 1A 5.Grup 2. Hafta 27/03/2022 16:30 Yeniyüzyıl Gençlikspor 0-3 Bayrampaşa Doğanspor
İstanbul 1A 9.Grup 3. Hafta 02/04/2022 15:00 Mahmutbeyspor 4-2 Taksimspor
İstanbul 2A 6.Grup 2. Hafta 02/04/2022 17:00 Bağcılar Gençlergücü 2-0 Özgenspor
İstanbul 1A 4.Grup 3. Hafta 03/04/2022 09:30 Rumeli İdman Yurdu 3-2 K.Çekmece Tokat Bereketlispor
Kadınlar 2.Lig D Grubu 9. Hafta 03/04/2022 12:00 Bağcılar Evrenspor 1-0 Pendik Çamlıkspor
Bölgesel Amatör Lig 7. Bölge 3.Grup 17. Hafta 03/04/2022 15:00 İstanbul Sinopspor 5-0 1877 Alemdağspor
İstanbul 1A 14.Grup 3. Hafta 03/04/2022 17:30 Ateştuğlaspor 1-3 Emirganspor
İstanbul 1A 8.Grup 4. Hafta 06/04/2022 13:00 Şafak 76 Spor 3-1 Sefaköyspor
İstanbul 1A 6.Grup 4. Hafta 06/04/2022 15:00 Bağcılar İstoçspor 6-3 Reşitpaşa
İstanbul 1A 12.Grup 4. Hafta 06/04/2022 17:00 Trabzon 1453 Spor 5-0 Harmantepespor
İstanbul 1A 11.Grup 4. Hafta 07/04/2022 17:00 Bağcılar Güneşlispor 1-0 Gültepe Özgençlikspor
İstanbul 1A 14.Grup 5. Hafta 09/04/2022 13:00 Ateştuğlaspor 0-1 Esentepe Adıyamanspor
İstanbul 1A 4.Grup 5. Hafta 09/04/2022 15:00 Rumeli İdman Yurdu 3-1 Sütlücespor
İstanbul 1A 15.Grup 5. Hafta 10/04/2022 11:00 Güneşlispor 3-2 Hamidiyespor
Bölgesel Amatör Lig 6. Bölge 2.Grup 18. Hafta 10/04/2022 14:00 Bağcılarspor 2-0 Bursa Kültür 1987 Spor
İstanbul SAL Play-Off B Grubu 3. Hafta 10/04/2022 16:30 Beylikdüzüspor 2-2 Osmaniye İstiklalspor
İstanbul SAL Play-Off B Grubu 4. Hafta 13/04/2022 15:00 Bahçelievlerspor 3-1 K.Çekmece Yeşilova Esnafspor
İstanbul 2A 6.Grup 4. Hafta 13/04/2022 17:00 Bağcılar Gençlergücü 6-0 Beylikdüzü Kuzeyin Kaplanlarıspor
İstanbul 2A 5.Grup 4. Hafta 14/04/2022 16:00 Bağcılar İdman Yurdu Cemspor 0-2 Ihlamurderespor
İstanbul 1A 9.Grup 6. Hafta 16/04/2022 14:30 Mahmutbeyspor 1-1 Küçükayasofyaspor
İstanbul 1A 11.Grup 6. Hafta 16/04/2022 16:30 Bağcılar Güneşlispor 0-1 Çankırı Marufspor
İstanbul 1A 12.Grup 6. Hafta 17/04/2022 12:00 Trabzon 1453 Spor 3-1 Zeytinburnuspor
Kadınlar 2.Lig D Grubu 11. Hafta 17/04/2022 12:00 Bağcılar Evrenspor 6-0 Telsizspor
İstanbul 1A 8.Grup 6. Hafta 17/04/2022 14:00 Şafak 76 Spor 4-1 Öz Alibeyköy
İstanbul 1A 6.Grup 6. Hafta 17/04/2022 16:00 Bağcılar İstoçspor 4-1 İstanbul Erzincanspor
İstanbul 1A 14.Grup 7. Hafta 20/04/2022 12:00 Ateştuğlaspor 3-0 Mahmut Şevket Paşaspor
İstanbul SAL Play-Off A Grubu 6. Hafta 20/04/2022 15:00 Cankurtaranspor 3-0 Feriköy
İstanbul 1A 4.Grup 7. Hafta 20/04/2022 17:00 Rumeli İdman Yurdu 5-1 Şişli Anadoluspor
İstanbul SAL Play-Off B Grubu 6. Hafta 21/04/2022 15:00 Kuştepespor 1-0 Osmaniye İstiklalspor
İstanbul 1A 15.Grup 7. Hafta 21/04/2022 17:00 Güneşlispor 4-3 Sarıyer Maden Gençlikspor
İstanbul 2A 5.Grup 6. Hafta 23/04/2022 14:00 Bağcılar İdman Yurdu Cemspor 1-8 Ceylanspor
İstanbul 1A 8.Grup 8. Hafta 23/04/2022 16:00 Şafak 76 Spor 1-1 İzzetpaşa
İstanbul 1A 9.Grup 8. Hafta 24/04/2022 13:00 Mahmutbeyspor 2-4 Kayaşehirspor
İstanbul 1A 11.Grup 8. Hafta 24/04/2022 15:00 Bağcılar Güneşlispor 1-2 Şişli Yaylaspor
İstanbul 2A 10.Grup 7. Hafta 27/04/2022 15:00 İstanbul Sivasspor 3-0 Avcılar Gümüşpalaspor
Kadınlar 2.Lig D Grubu 14. Hafta 30/04/2022 12:00 Bağcılar Evrenspor 2-1 Tuzla Sahilspor
İstanbul 1A 5.Grup 9. Hafta 30/04/2022 14:30 Yeniyüzyıl Gençlikspor 5-3 Söğütlüçeşme Birlikspor
İstanbul 1A 15.Grup 9. Hafta 30/04/2022 16:30 Güneşlispor 1-1 Gedikpaşa
İstanbul 1A 12.Grup 9. Hafta 01/05/2022 12:00 Trabzon 1453 Spor 7-0 Filizspor
İstanbul 1A 4.Grup 9. Hafta 01/05/2022 14:00 Rumeli İdman Yurdu 3-2 Sarıyer Fatih Sultan Mehmetspor
İstanbul 1A 6.Grup 10. Hafta 07/05/2022 10:00 Bağcılar İstoçspor 3-5 Merkez Kayaşehirspor
İstanbul 1A 8.Grup 10. Hafta 07/05/2022 12:00 Şafak 76 Spor 2-1 Çeliktepespor
İstanbul 2A 5.Grup 9. Hafta 07/05/2022 14:00 Bağcılar İdman Yurdu Cemspor 0-4 Çayırbaşıspor
İstanbul 1A 12.Grup 10. Hafta 07/05/2022 16:00 Trabzon 1453 Spor 0-0 Tophane Tayfunspor
İstanbul 1A 4.Grup 10. Hafta 07/05/2022 18:00 Rumeli İdman Yurdu 3-1 Etiler Kartalspor
İstanbul 2A 10.Grup 9. Hafta 08/05/2022 11:00 İstanbul Sivasspor 1-3 5 Mevsim Gençlikspor
İstanbul 1A 15.Grup 10. Hafta 08/05/2022 13:00 Güneşlispor 2-3 Mecidiyeköy Tayfunspor
İstanbul 1A 5.Grup 10. Hafta 08/05/2022 15:00 Yeniyüzyıl Gençlikspor 4-0 Büyükderespor
İstanbul 2A 6.Grup 9. Hafta 08/05/2022 17:00 Bağcılar Gençlergücü 2-1 İstanbul Demirspor
İstanbul 2A 6.Grup 10. Hafta 11/05/2022 16:00 Bağcılar Gençlergücü 4-2 Yeni Özkartalspor
İstanbul 2A 5.Grup 10. Hafta 12/05/2022 16:00 Bağcılar İdman Yurdu Cemspor 0-4 Yeşilpınarspor
İstanbul 1A 9.Grup 11. Hafta 14/05/2022 12:00 Mahmutbeyspor 1-1 Ramispor
İstanbul 1A 11.Grup 11. Hafta 14/05/2022 14:00 Bağcılar Güneşlispor 0-2 Tepebağ Kültürspor
İstanbul 2A 10.Grup 11. Hafta 14/05/2022 16:00 İstanbul Sivasspor 0-3 Yenidoğan Güneşspor
İstanbul 1A 16.Grup 11. Hafta 15/05/2022 14:00 Avcılar Gençlerbirliği 2-4 Pınarspor
İstanbul 1A 14.Grup 11. Hafta 15/05/2022 16:00 Ateştuğlaspor 3-0 İstanbul Trabzonspor
İstanbul 1A 8.Grup 12. Hafta 18/05/2022 14:00 Şafak 76 Spor 4-1 İ.T.Ü.
İstanbul 1A 6.Grup 12. Hafta 18/05/2022 16:00 Bağcılar İstoçspor 3-1 Gayretspor
İstanbul 1A 11.Grup 12. Hafta 19/05/2022 14:00 Bağcılar Güneşlispor 1-5 Sarıyer Yenimahalle
İstanbul 1A 5.Grup 12. Hafta 19/05/2022 16:00 Yeniyüzyıl Gençlikspor 1-2 Şişli Gençlikspor
İstanbul 2A 5.Grup 12. Hafta 21/05/2022 12:00 Bağcılar İdman Yurdu Cemspor 1-4 Kağıthane Çağlayanspor
İstanbul 1A 14.Grup 13. Hafta 21/05/2022 14:00 Ateştuğlaspor 3-1 Seyrantepe Yeşilcespor
İstanbul 1A 4.Grup 13. Hafta 21/05/2022 16:00 Rumeli İdman Yurdu 0-6 İstanbul 25 Çatspor
İstanbul 1A 9.Grup 13. Hafta 22/05/2022 12:00 Mahmutbeyspor 3-0 Olimpiyatspor
İstanbul 1A 15.Grup 13. Hafta 22/05/2022 14:00 Güneşlispor 2-2 Damlaspor
İstanbul 2A 6.Grup 12. Hafta 22/05/2022 16:00 Bağcılar Gençlergücü 4-1 Suceyin Yeşilyaylaspor
İstanbul 2A 10.Grup 13. Hafta 25/05/2022 16:00 İstanbul Sivasspor 2-2 Öz Yavuzselimspor
İstanbul 1A 11.Grup 14. Hafta 28/05/2022 12:00 Bağcılar Güneşlispor 4-2 Alemdarspor
İstanbul 1A 5.Grup 14. Hafta 28/05/2022 14:00 Yeniyüzyıl Gençlikspor 1-1 İstanbul Barışspor
İstanbul 1A 9.Grup 14. Hafta 28/05/2022 16:00 Mahmutbeyspor 7-0 Tozkoparan Birlikspor
İstanbul 2A 5.Grup 14. Hafta 29/05/2022 12:00 Bağcılar İdman Yurdu Cemspor 0-1 Esenyurt Kartalspor
İstanbul 1A 12.Grup 14. Hafta 29/05/2022 14:00 Trabzon 1453 Spor 7-0 Yavuzsultanselimspor
İstanbul 1A 8.Grup 14. Hafta 29/05/2022 16:00 Şafak 76 Spor 1-0 Altınaslarspor
İstanbul 1A 15.Grup 15. Hafta 31/05/2022 16:00 Güneşlispor 0-6 Bahçelievler Gümüşhanespor
İstanbul 1A 14.Grup 15. Hafta 01/06/2022 14:00 Ateştuğlaspor 5-2 Esenler Turgutreis Gençlikspor
İstanbul 1A 4.Grup 15. Hafta 01/06/2022 16:00 Rumeli İdman Yurdu 0-2 Merkezefendispor
İstanbul 1A 14.Grup 16. Hafta 04/06/2022 12:00 Esentepe Adıyamanspor 3-2 Yıldırım Bosnaspor
İstanbul 1A 12.Grup 16. Hafta 04/06/2022 14:00 Trabzon 1453 Spor 2-4 Neslişahspor
İstanbul 1A 8.Grup 16. Hafta 04/06/2022 16:00 Şafak 76 Spor 1-0 Şirinevlerspor
İstanbul 2A 10.Grup 15. Hafta 05/06/2022 10:00 İstanbul Sivasspor 2-3 Giresun Emeksanspor
İstanbul 1A 11.Grup 16. Hafta 05/06/2022 12:00 Bağcılar Güneşlispor 1-2 Sakarya İ.M.Ç.
İstanbul 1A 9.Grup 16. Hafta 05/06/2022 14:00 Mahmutbeyspor 3-1 Esenyurt Acarspor
İstanbul 1A 5.Grup 16. Hafta 05/06/2022 16:00 Yeniyüzyıl Gençlikspor 1-0 Malkoçoğluspor
İstanbul 2A 6.Grup 15. Hafta 05/06/2022 18:00 Bağcılar Gençlergücü 0-1 Çatalzeytin Zümrüt 80
İstanbul 1A 5.Grup 17. Hafta 11/06/2022 16:00 Yeniyüzyıl Gençlikspor 3-3 Yeşilılgazspor
İstanbul 2A 6.Grup 17. Hafta 11/06/2022 16:00 Bağcılar Gençlergücü 4-3 Haznedarspor
İstanbul 1A 15.Grup 17. Hafta 11/06/2022 18:00 Güneşlispor 1-0 Yeni Levent Konaklarspor
İstanbul 1A 4.Grup 17. Hafta 12/06/2022 16:00 Rumeli İdman Yurdu 5-3 Terazidere
İstanbul 1A 12.Grup 17. Hafta 12/06/2022 18:00 Trabzon 1453 Spor 2-2 Esenayspor
İstanbul 1A 14.Grup 18. Hafta 25/06/2022 14:00 Ateştuğlaspor 1-1 Davutpaşa
İstanbul 1A 8.Grup 18. Hafta 25/06/2022 16:00 Şafak 76 Spor 3-4 Gaziosmanpaşa Şemsipaşaspor
İstanbul 1A 9.Grup 18. Hafta 26/06/2022 12:00 Mahmutbeyspor 2-8 Eroğluspor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-22 ++ | MI Design