Bakırköy Belediye 2 Nolu Saha
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: İstanbul

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): İstanbul Özürlüler , Yücespor

Adres: -

2021/22 Sezonu Maç programı

Bölgesel Amatör Lig 6. Bölge 3.Grup 2. Hafta 07/11/2021 14:00 Yeşilköyspor 1-2 Sapanca Gençlikspor
İstanbul SAL 2.Grup 3. Hafta 14/11/2021 14:30 Yücespor 2-1 Batı Trakya Türkleri
İstanbul SAL 9.Grup 4. Hafta 21/11/2021 14:30 Osmaniye İstiklalspor 4-1 Muratbeyspor
İstanbul SAL 2.Grup 6. Hafta 28/11/2021 14:30 Yücespor 1-2 İstanbul Gümüşhanespor
İstanbul SAL 9.Grup 7. Hafta 05/12/2021 14:30 Osmaniye İstiklalspor 4-2 Havataşspor
İstanbul SAL 2.Grup 8. Hafta 12/12/2021 14:30 Yücespor 1-4 Şafakspor
İstanbul SAL 9.Grup 9. Hafta 19/12/2021 14:30 Osmaniye İstiklalspor 1-1 Cankurtaranspor
İstanbul SAL 2.Grup 10. Hafta 23/12/2021 14:30 Yücespor 0-2 Beylikdüzüspor
İstanbul SAL 9.Grup 11. Hafta 25/12/2021 14:30 Osmaniye İstiklalspor 7-1 Şehzadebaşı
İstanbul SAL 9.Grup 12. Hafta 02/01/2022 14:30 Osmaniye İstiklalspor 9-1 Okmeydanı Fetihspor
İstanbul SAL 2.Grup 13. Hafta 09/01/2022 14:30 Yücespor 0-3 Leventspor
İstanbul SAL 9.Grup 14. Hafta 16/01/2022 14:30 Osmaniye İstiklalspor 0-1 Kağıthanespor
İstanbul SAL 2.Grup 15. Hafta 20/01/2022 14:30 Yücespor 2-3 Soğuksuspor
İstanbul SAL 2.Grup 16. Hafta 02/02/2022 14:00 Yücespor 2-0 Denizköşklerspor
İstanbul SAL 9.Grup 17. Hafta 06/02/2022 15:00 Osmaniye İstiklalspor 7-3 Küçükçekmece İdman Yurdu
İstanbul SAL 2.Grup 18. Hafta 13/02/2022 14:30 Yücespor 3-2 Şehreminispor
İstanbul SAL 9.Grup 19. Hafta 20/02/2022 14:30 Osmaniye İstiklalspor 2-1 Büyükçekmece Belediyespor
İstanbul SAL 9.Grup 21. Hafta 26/02/2022 15:00 Osmaniye İstiklalspor 6-0 Selimiyespor
İstanbul SAL 2.Grup 22. Hafta 05/03/2022 15:00 Yücespor 2-5 Bayrampaşa Teknikspor
Kadınlar 3.Lig B Grubu 1. Hafta 19/03/2022 12:00 Bakırköy Gençlikspor 0-7 Çatalca Belediyespor
İstanbul 1A 5.Grup 2. Hafta 27/03/2022 12:00 İstanbul Barışspor 1-1 Haydarspor
İstanbul 1A 11.Grup 2. Hafta 27/03/2022 14:00 FK 1864 Spor 4-0 Gültepe Özgençlikspor
Kadınlar 3.Lig B Grubu 3. Hafta 30/03/2022 12:00 Bakırköy Gençlikspor 0-3 Bakırköy Yenimahalle FK
İstanbul 1A 5.Grup 3. Hafta 02/04/2022 12:00 İstanbul Barışspor 1-1 Malkoçoğluspor
İstanbul 2A 8.Grup 2. Hafta 02/04/2022 16:00 Kadimspor 0-0 Emirefendispor
İstanbul 2A 7.Grup 2. Hafta 03/04/2022 15:00 İncirlispor 1-8 Küçükçekmece Atakentspor
İstanbul 1A 11.Grup 4. Hafta 07/04/2022 15:00 FK 1864 Spor 1-2 Çankırı Marufspor
İstanbul 1A 5.Grup 5. Hafta 10/04/2022 11:00 İstanbul Barışspor 0-2 Yeniyüzyıl Gençlikspor
Bölgesel Amatör Lig 7. Bölge 1.Grup 18. Hafta 10/04/2022 14:00 Bakırköyspor 3-0 Devrek Belediyespor
İstanbul 2A 8.Grup 3. Hafta 10/04/2022 16:30 Kadimspor 3-3 Kanarya Azimspor
İstanbul 2A 7.Grup 4. Hafta 14/04/2022 16:00 İncirlispor 0-4 Avcılar 1903 Spor
İstanbul 2A 8.Grup 5. Hafta 16/04/2022 13:00 Kadimspor 10-2 Esenyurt 19 Mayısspor
İstanbul 1A 11.Grup 6. Hafta 16/04/2022 15:00 FK 1864 Spor 8-1 Şişli Yaylaspor
İstanbul 2A 7.Grup 5. Hafta 17/04/2022 14:00 İncirlispor 0-5 Esenyurt İncirtepespor
İstanbul 1A 5.Grup 7. Hafta 21/04/2022 15:00 İstanbul Barışspor 8-0 Söğütlüçeşme Birlikspor
Kadınlar 3.Lig B Grubu 7. Hafta 24/04/2022 12:00 Bakırköy Gençlikspor 7-0 İstanbul Aile Sosyal Politikalar
İstanbul 2A 8.Grup 7. Hafta 27/04/2022 16:00 Kadimspor 3-3 Aslantepe Gençlikspor
İstanbul 2A 7.Grup 7. Hafta 28/04/2022 16:00 İncirlispor 0-6 Gaziosmanpaşa Barbarosspor
Kadınlar 3.Lig B Grubu 9. Hafta 30/04/2022 12:00 Bakırköy Gençlikspor 6-0 Esenyurt Kartalspor
İstanbul 1A 5.Grup 9. Hafta 30/04/2022 14:30 İstanbul Barışspor 4-2 Bayrampaşa Doğanspor
İstanbul 2A 7.Grup 9. Hafta 07/05/2022 14:30 İncirlispor 2-3 İstanbul Balkanspor
İstanbul 2A 8.Grup 9. Hafta 08/05/2022 12:00 Kadimspor 2-4 Fişekspor
İstanbul 1A 11.Grup 10. Hafta 08/05/2022 14:00 FK 1864 Spor 1-6 Sarıyer Yenimahalle
İstanbul 1A 5.Grup 10. Hafta 08/05/2022 16:00 İstanbul Barışspor 0-0 Şişli Gençlikspor
İstanbul 2A 8.Grup 10. Hafta 11/05/2022 16:00 Kadimspor 1-0 Avcılar Cihangirspor
İstanbul 2A 7.Grup 10. Hafta 12/05/2022 16:00 İncirlispor 5-8 Eyüp Çırçır İmarspor
İstanbul 2A 4.Grup 11. Hafta 14/05/2022 16:00 THY 9-0 Başakşehir Belediyespor
İstanbul 1A 11.Grup 12. Hafta 19/05/2022 16:00 FK 1864 Spor 3-0 Alemdarspor
İstanbul 2A 7.Grup 12. Hafta 21/05/2022 15:00 İncirlispor 0-1 Gerçek Kuzeyspor
İstanbul 1A 5.Grup 13. Hafta 22/05/2022 16:00 İstanbul Barışspor 1-1 Yeşildirek
İstanbul 2A 8.Grup 13. Hafta 25/05/2022 16:00 Kadimspor 3-6 Kemerburgazspor
İstanbul 1A 11.Grup 14. Hafta 28/05/2022 12:00 FK 1864 Spor 7-1 Sakarya İ.M.Ç.
İstanbul 1A 5.Grup 15. Hafta 02/06/2022 16:00 İstanbul Barışspor 0-2 Yeşilılgazspor
İstanbul 2A 7.Grup 15. Hafta 04/06/2022 16:00 İncirlispor 1-0 Atakent Gelişimspor
İstanbul 2A 8.Grup 15. Hafta 05/06/2022 14:00 Kadimspor 1-0 Çelikspor
İstanbul 1A 11.Grup 16. Hafta 05/06/2022 16:00 FK 1864 Spor 4-2 Tepebağ Kültürspor
İstanbul 1A 11.Grup 17. Hafta 11/06/2022 14:00 FK 1864 Spor 2-1 Kocamustafapaşa
İstanbul 1A 5.Grup 17. Hafta 11/06/2022 16:00 İstanbul Barışspor 3-2 Büyükderespor
İstanbul 2A 7.Grup 17. Hafta 12/06/2022 12:00 İncirlispor 1-3 Topkapıspor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-22 ++ | MI Design