Başakşehir Bld.Şehit Erdem Özçelik Sahası
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: İstanbul

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): -

Adres: -

2018/19 Sezonu Maç programı

İstanbul SA 6.Grup 1. Hafta 09/09/2018 16:30 İstanbul Kayaşehirspor 1-1 Küçükköyspor
İstanbul SA 6.Grup 3. Hafta 23/09/2018 15:30 İstanbul Kayaşehirspor 3-2 Yıldırım Bosnaspor
İstanbul 1A 12.Grup 1. Hafta 29/09/2018 15:00 Merkez Kayaşehir Gençlikspor 1-1 Bağcılar Güneşlispor
İstanbul 1A 11.Grup 2. Hafta 06/10/2018 15:00 Başakşehir Kartalspor 1-0 Yeni Gayretspor
İstanbul 1A 10.Grup 2. Hafta 07/10/2018 13:00 Başakşehir İkitelli Köyiçi 8-3 Abide-i Hürriyet
İstanbul SA 6.Grup 5. Hafta 07/10/2018 15:00 İstanbul Kayaşehirspor 2-1 Kartalgücüspor
İstanbul 1A 12.Grup 3. Hafta 13/10/2018 12:30 Merkez Kayaşehir Gençlikspor 2-1 Terazidere
İstanbul SA 6.Grup 7. Hafta 21/10/2018 14:30 İstanbul Kayaşehirspor 0-0 Kulaksız Okspor
İstanbul 1A 10.Grup 5. Hafta 27/10/2018 12:30 Başakşehir İkitelli Köyiçi 2-5 Yücespor
İstanbul 1A 12.Grup 5. Hafta 27/10/2018 14:30 Merkez Kayaşehir Gençlikspor 4-3 K.Çekmece Yeşilova Esnafspor
İstanbul 1A 11.Grup 5. Hafta 28/10/2018 14:30 Başakşehir Kartalspor 4-3 Balatspor
İstanbul SA 6.Grup 10. Hafta 04/11/2018 14:30 İstanbul Kayaşehirspor 2-2 Çantaköyspor
İstanbul 1A 12.Grup 7. Hafta 10/11/2018 12:30 Merkez Kayaşehir Gençlikspor 2-2 Avcılar Cihangirspor
İstanbul 1A 10.Grup 7. Hafta 10/11/2018 14:30 Başakşehir İkitelli Köyiçi 5-1 Bağcılar İstoçspor
İstanbul 1A 11.Grup 7. Hafta 11/11/2018 14:30 Başakşehir Kartalspor 2-2 Havataşspor
İstanbul 1A 10.Grup 9. Hafta 24/11/2018 12:30 Başakşehir İkitelli Köyiçi 3-1 Yeni Levent Konaklarspor
İstanbul SA 6.Grup 13. Hafta 24/11/2018 14:30 İstanbul Kayaşehirspor 2-1 Mecidiyeköyspor
İstanbul SA 5.Grup 13. Hafta 25/11/2018 14:30 Başakşehirspor 0-1 Soğuksu
İstanbul 1A 11.Grup 9. Hafta 25/11/2018 16:30 Başakşehir Kartalspor 2-4 Esenyurt Ünyespor
İstanbul 1A 11.Grup 10. Hafta 01/12/2018 14:30 Başakşehir Kartalspor 3-0 Zeytinburnu 1957
İstanbul 1A 10.Grup 10. Hafta 02/12/2018 14:30 Başakşehir İkitelli Köyiçi 0-0 Haliçspor
İstanbul 1A 12.Grup 11. Hafta 08/12/2018 14:30 Merkez Kayaşehir Gençlikspor 1-3 Çapaspor
İstanbul SA 5.Grup 15. Hafta 09/12/2018 14:30 Başakşehirspor 1-0 İFA
İstanbul 1A 10.Grup 13. Hafta 22/12/2018 10:45 Başakşehir İkitelli Köyiçi 1-1 Çayırgücü
İstanbul 1A 12.Grup 13. Hafta 22/12/2018 12:30 Merkez Kayaşehir Gençlikspor 1-0 Mecidiyeköy Tayfunspor
İstanbul SA 6.Grup 17. Hafta 22/12/2018 14:30 İstanbul Kayaşehirspor 3-1 Şirintepe
İstanbul 1A 11.Grup 13. Hafta 23/12/2018 12:30 Başakşehir Kartalspor 2-1 Eyüp Çırçır İmarspor
İstanbul SA 5.Grup 17. Hafta 23/12/2018 14:30 Başakşehirspor 6-0 Davutpaşa
İstanbul 1A 12.Grup 15. Hafta 12/01/2019 10:45 Merkez Kayaşehir Gençlikspor 2-1 Altınovaspor
İstanbul 1A 10.Grup 15. Hafta 12/01/2019 12:30 Başakşehir İkitelli Köyiçi 2-3 Tophane Tayfunspor
İstanbul SA 6.Grup 19. Hafta 12/01/2019 14:30 İstanbul Kayaşehirspor 2-3 İstanbul Mesudiyespor
İstanbul 1A 11.Grup 15. Hafta 13/01/2019 14:30 Başakşehir Kartalspor 1-4 Boğaziçispor
İstanbul SA 6.Grup 20. Hafta 20/01/2019 16:30 İstanbul Kayaşehirspor 7-2 Denizköşklerspor
İstanbul SA 5.Grup 21. Hafta 27/01/2019 12:30 Başakşehirspor 1-4 Avcılar Belediyespor
İstanbul 1A 11.Grup 17. Hafta 27/01/2019 14:30 Başakşehir Kartalspor 3-4 Güngörenspor
İstanbul SA 6.Grup 22. Hafta 03/02/2019 14:30 İstanbul Kayaşehirspor 0-2 İstanbul Sinopspor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-19 ++ | MI Design