2019/20 Sezonu Maç programı

İstanbul 1A 11.Grup 1. Hafta 21/09/2019 17:00 Bayrampaşa Demirspor 1-1 Boğaziçispor
İstanbul 1A 8.Grup 1. Hafta 22/09/2019 16:00 Çankırı Marufspor 0-3 Halil Rıfat Paşa
İstanbul SAL 4.Grup 1. Hafta 28/09/2019 15:30 Bayrampaşa Teknikspor 0-2 Gazi Mahallesi
İstanbul SAL 1.Grup 1. Hafta 29/09/2019 15:30 Bayrampaşa Tunaspor 2-0 Kartalspor
İstanbul 1A 11.Grup 3. Hafta 05/10/2019 10:00 Bayrampaşa Demirspor 1-1 Esentepe Adıyamanspor
İstanbul 1A 5.Grup 3. Hafta 05/10/2019 12:00 Terazidere 1-0 Gültepespor
İstanbul 1A 9.Grup 1. Hafta 05/10/2019 14:00 Bayrampaşa Doğanspor 0-2 Havataşspor
İstanbul SAL 5.Grup 2. Hafta 05/10/2019 16:00 İstanbul Bafraspor 2-5 İstanbul Bulancakspor
İstanbul 1A 8.Grup 3. Hafta 06/10/2019 13:00 Çankırı Marufspor 3-2 Olimpiyatspor
İstanbul 1A 6.Grup 4. Hafta 12/10/2019 15:30 Tozkoparan Birlikspor 2-1 Güneşlispor
İstanbul SAL 1.Grup 3. Hafta 13/10/2019 15:00 Bayrampaşa Tunaspor 1-0 Yeşil Esenyurtspor
İstanbul 1A 9.Grup 3. Hafta 19/10/2019 11:00 Bayrampaşa Doğanspor 1-1 Güngörenspor
İstanbul 1A 5.Grup 5. Hafta 19/10/2019 13:00 Terazidere 2-5 Yeni Ufukspor
İstanbul SAL 5.Grup 4. Hafta 19/10/2019 15:00 İstanbul Bafraspor 2-1 Ortaçeşme
İstanbul 1A 11.Grup 5. Hafta 19/10/2019 17:00 Bayrampaşa Demirspor 0-1 Çayırgücü
İstanbul 1A 8.Grup 5. Hafta 20/10/2019 11:00 Çankırı Marufspor 1-2 K.Çekmece Yeşilova Esnafspor
İstanbul SAL 8.Grup 4. Hafta 20/10/2019 13:00 Kartaltepe 3-1 Çekmeköy Bld.Alemdağspor
İstanbul SAL 2.Grup 4. Hafta 20/10/2019 15:00 Bayrampaşa Altıntepsispor 0-1 Paşabahçe
İstanbul 1A 11.Grup 7. Hafta 30/10/2019 13:00 Bayrampaşa Demirspor 1-3 Küçükpazarspor
İstanbul 1A 5.Grup 7. Hafta 30/10/2019 15:00 Terazidere 1-3 Hasköy
İstanbul 1A 8.Grup 7. Hafta 31/10/2019 15:00 Çankırı Marufspor 2-4 Kilyosspor
İstanbul SAL 5.Grup 6. Hafta 02/11/2019 14:30 İstanbul Bafraspor 2-2 Tunusbağı
İstanbul 1A 8.Grup 9. Hafta 09/11/2019 12:30 Çankırı Marufspor 2-2 Merkezefendispor
İstanbul SAL 8.Grup 7. Hafta 09/11/2019 14:30 Kartaltepe 1-2 Mecidiyeköyspor
İstanbul 1A 5.Grup 9. Hafta 10/11/2019 09:00 Terazidere 2-2 Bağcılar İstoçspor
İstanbul 1A 9.Grup 6. Hafta 10/11/2019 10:45 Bayrampaşa Doğanspor 1-1 Aksarayspor
İstanbul SAL 1.Grup 7. Hafta 10/11/2019 12:30 Bayrampaşa Tunaspor 1-2 İstinyespor
İstanbul SAL 5.Grup 7. Hafta 10/11/2019 14:30 İstanbul Bafraspor 3-2 Yenibosnaspor
İstanbul 1A 5.Grup 11. Hafta 24/11/2019 09:00 Terazidere 3-1 Altınovaspor
İstanbul 1A 11.Grup 11. Hafta 24/11/2019 10:45 Bayrampaşa Demirspor 2-6 Gayretspor
İstanbul SAL 5.Grup 9. Hafta 24/11/2019 12:30 İstanbul Bafraspor 1-2 İstanbul Bayburtspor
İstanbul SAL 1.Grup 9. Hafta 24/11/2019 14:30 Bayrampaşa Tunaspor 3-0 Karadolapspor
İstanbul 1A 8.Grup 13. Hafta 07/12/2019 12:30 Çankırı Marufspor 0-3 İstanbul Kastamonu Gençlikspor
İstanbul SAL 8.Grup 11. Hafta 07/12/2019 14:30 Kartaltepe 3-3 Kumburgazspor
İstanbul 1A 11.Grup 13. Hafta 08/12/2019 10:45 Bayrampaşa Demirspor 2-3 İstanbul Trabzonspor
İstanbul 1A 5.Grup 13. Hafta 08/12/2019 12:30 Terazidere 0-0 Şişli Yaylaspor
İstanbul SAL 5.Grup 11. Hafta 08/12/2019 14:30 İstanbul Bafraspor 2-1 Küçükçekmecespor
İstanbul SAL 5.Grup 12. Hafta 14/12/2019 14:30 İstanbul Bafraspor 1-2 İstanbul Kayaşehirspor
İstanbul SAL 8.Grup 12. Hafta 15/12/2019 14:30 Kartaltepe 1-5 Kartal Bulvarspor
İstanbul 1A 11.Grup 15. Hafta 22/12/2019 09:00 Bayrampaşa Demirspor 0-5 Alibeyköy Parsellerspor
İstanbul 1A 9.Grup 12. Hafta 22/12/2019 10:45 Bayrampaşa Doğanspor 5-2 Mustafakemalpaşa
İstanbul SAL 1.Grup 13. Hafta 22/12/2019 14:30 Bayrampaşa Tunaspor 0-2 Bakırköyspor
İstanbul SAL 5.Grup 14. Hafta 28/12/2019 14:30 İstanbul Bafraspor 9-0 Kestanelikspor
İstanbul SAL 8.Grup 14. Hafta 29/12/2019 14:30 Kartaltepe 2-1 Ataşehir Çamolukspor
İstanbul 1A 8.Grup 17. Hafta 04/01/2020 12:30 Çankırı Marufspor 2-0 Akatlarspor
İstanbul 1A 9.Grup 14. Hafta 05/01/2020 10:45 Bayrampaşa Doğanspor 1-4 Eroğluspor
İstanbul 1A 5.Grup 17. Hafta 05/01/2020 12:30 Terazidere 0-0 Kadırgaspor
İstanbul SAL 1.Grup 15. Hafta 05/01/2020 14:30 Bayrampaşa Tunaspor 1-3 Çıksalınspor
İstanbul SAL 5.Grup 16. Hafta 11/01/2020 12:30 İstanbul Bafraspor 2-4 Yedikulespor
İstanbul SAL 8.Grup 17. Hafta 18/01/2020 14:30 Kartaltepe 1-2 Beykozspor 1908
İstanbul SAL 1.Grup 17. Hafta 19/01/2020 14:30 Bayrampaşa Tunaspor 1-0 Kavacıkspor
İstanbul SAL 8.Grup 19. Hafta 01/02/2020 14:30 Kartaltepe 5-3 Taşolukspor
İstanbul SAL 5.Grup 19. Hafta 02/02/2020 12:30 İstanbul Bafraspor 1-1 Albayrakspor
İstanbul SAL 1.Grup 19. Hafta 02/02/2020 14:30 Bayrampaşa Tunaspor 2-1 Dolayobaspor
İstanbul 2A 7.Grup 2. Hafta 08/02/2020 12:30 Altınaslarspor 5-2 Telsizspor
İstanbul 2A 7.Grup 2. Hafta 08/02/2020 14:30 Gürzaferspor 0-11 Küçükayasofya
İstanbul SAL 4.Grup 20. Hafta 09/02/2020 14:30 Bayrampaşa Teknikspor 1-1 Şehzadebaşı
İstanbul SAL 8.Grup 21. Hafta 15/02/2020 14:30 Kartaltepe 2-3 Dikilitaşspor
İstanbul 2A 7.Grup 3. Hafta 16/02/2020 10:45 Gürzaferspor 1-4 Altınaslarspor
İstanbul SAL 5.Grup 21. Hafta 16/02/2020 12:30 İstanbul Bafraspor 1-3 Feriköy
İstanbul SAL 1.Grup 21. Hafta 16/02/2020 14:30 Bayrampaşa Tunaspor 2-1 Söğütlüçeşmespor
İstanbul 2A 7.Grup 4. Hafta 22/02/2020 12:30 Altınaslarspor 2-5 Ceylanspor
İstanbul SAL 1.Grup 22. Hafta 22/02/2020 14:30 Bayrampaşa Tunaspor 1-0 Bağlarbaşıspor
İstanbul SAL 4.Grup 22. Hafta 23/02/2020 14:30 Bayrampaşa Teknikspor 2-0 Kurtköyspor
İstanbul 2A 7.Grup 6. Hafta 04/03/2020 15:00 Altınaslarspor 1-3 Bahçelievlerspor
İstanbul 2A 7.Grup 7. Hafta 07/03/2020 14:30 Gürzaferspor 4-2 Telsizspor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-20 ++ | MI Design