Beykoz İlçe Stadı
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: İstanbul

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): Beykoz İdman Yurdu AŞ, Beykozspor 1908

Adres: -

2021/22 Sezonu Maç programı

Bölgesel Amatör Lig 7. Bölge 1.Grup 1. Hafta 31/10/2021 14:00 Beykozspor 1908 0-1 Silivrispor
Bölgesel Amatör Lig 7. Bölge 1.Grup 3. Hafta 14/11/2021 14:00 Beykozspor 1908 1-1 Karadeniz Ereğli Belediyespor
İstanbul SAL 4.Grup 5. Hafta 25/11/2021 15:00 Çubukluspor 0-1 Başakşehirspor
Bölgesel Amatör Lig 7. Bölge 1.Grup 5. Hafta 28/11/2021 14:00 Beykozspor 1908 2-2 Kilimli Belediyespor
İstanbul SAL 4.Grup 7. Hafta 04/12/2021 14:00 Çubukluspor 2-2 Küçükçekmecespor
İstanbul SAL 4.Grup 9. Hafta 18/12/2021 15:00 Çubukluspor 0-1 Gülsuyuspor
Bölgesel Amatör Lig 7. Bölge 1.Grup 8. Hafta 19/12/2021 14:00 Beykozspor 1908 0-1 Devrek Belediyespor
İstanbul SAL 5.Grup 11. Hafta 25/12/2021 15:00 Tunusbağı 2-1 Yenibosnaspor
İstanbul SAL 4.Grup 11. Hafta 26/12/2021 15:00 Çubukluspor 0-3 Sancaktepespor
İstanbul SAL 4.Grup 12. Hafta 01/01/2022 14:30 Çubukluspor 0-0 Şirintepe
Bölgesel Amatör Lig 7. Bölge 1.Grup 11. Hafta 13/02/2022 14:00 Beykozspor 1908 0-1 Maltepespor
Bölgesel Amatör Lig 7. Bölge 1.Grup 13. Hafta 27/02/2022 14:00 Beykozspor 1908 0-2 Çilimli Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 7. Bölge 1.Grup 16. Hafta 27/03/2022 14:00 Beykozspor 1908 1-0 Bakırköyspor
İstanbul 1A 20.Grup 5. Hafta 09/04/2022 14:00 Beykoz İshaklı Köyü 2-1 Şilespor
Bölgesel Amatör Lig 7. Bölge 1.Grup 18. Hafta 10/04/2022 14:00 Beykozspor 1908 0-0 Beyköy Belediyespor
İstanbul 2A 11.Grup 5. Hafta 17/04/2022 15:00 Denizcilik İşletmeleri 2-3 Ataşehir Arenaspor
İstanbul 1A 20.Grup 7. Hafta 20/04/2022 16:00 Beykoz İshaklı Köyü 1-0 Sultanbeylispor
İstanbul 2A 11.Grup 7. Hafta 28/04/2022 15:00 Denizcilik İşletmeleri 1-6 Pendikgücü Gençlikspor
İstanbul 1A 20.Grup 9. Hafta 01/05/2022 15:00 Beykoz İshaklı Köyü 4-1 Ümraniye Hekimbaşıspor
İstanbul 1A 20.Grup 10. Hafta 07/05/2022 16:00 Beykoz İshaklı Köyü 4-0 Üsküdar İcadiyespor
İstanbul 2A 11.Grup 12. Hafta 21/05/2022 16:00 Denizcilik İşletmeleri 1-4 Pendik Esenyalıspor
İstanbul 1A 17.Grup 14. Hafta 28/05/2022 14:00 Beykoz Yenimahalle 6-3 Gülensuspor
İstanbul 1A 19.Grup 14. Hafta 28/05/2022 17:00 Beykoz Elmalıspor 2-2 Kozyatağı İdman Yurdu
İstanbul 1A 20.Grup 15. Hafta 01/06/2022 16:00 Beykoz İshaklı Köyü 3-2 Girne Gençlikspor
İstanbul 1A 20.Grup 17. Hafta 12/06/2022 16:00 Beykoz İshaklı Köyü 3-1 Ataşehirgücü
İstanbul 2A 11.Grup 17. Hafta 12/06/2022 16:00 Denizcilik İşletmeleri 1-6 Sancaktepe Ziganaspor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-22 ++ | MI Design