Çatalca Ziya Altınoğlu Stadı
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: İstanbul

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): Akalanspor, Çakılköyspor, Çatalcaspor, Çiftlikköyspor, Dağyenicespor, Gökçealispor, Gümüşpınarspor, Kabakçaspor, Ovayenicespor, Öz Örencik Köyüspor, Subaşıspor

Adres: -

2018/19 Sezonu Maç programı

TFF 3. Lig 2.Grup 1. Hafta 01/09/2018 17:00 Çatalcaspor 0-0 Altındağ Belediyespor
İstanbul SA 2.Grup 1. Hafta 09/09/2018 16:30 Muratbeyspor 1-0 Yahya Kemalspor
TFF 3. Lig 2.Grup 3. Hafta 16/09/2018 16:30 Çatalcaspor 2-0 Osmaniyespor FK
İstanbul SA 2.Grup 3. Hafta 23/09/2018 15:30 Muratbeyspor 5-1 Araphanspor
İstanbul 1A 2.Grup 1. Hafta 29/09/2018 15:00 Akalanspor 1-3 Taşolukspor
TFF 3. Lig 2.Grup 5. Hafta 30/09/2018 16:00 Çatalcaspor 0-0 Pazarspor
İstanbul 1A 1.Grup 2. Hafta 06/10/2018 15:00 Çakılköyspor 1-2 Güzelcespor
İstanbul 1A 2.Grup 2. Hafta 07/10/2018 11:00 Subaşıspor 0-4 Büyükçekmece Mimarsinanspor
İstanbul 1A 2.Grup 2. Hafta 07/10/2018 13:00 Öznakkaşspor 4-1 Esenyurtspor
İstanbul SA 2.Grup 5. Hafta 07/10/2018 15:00 Kestanelikspor 0-1 Nişantaşıspor
İstanbul SA 2.Grup 6. Hafta 13/10/2018 14:30 Muratbeyspor 0-4 Beyoğlu Yeniçarşıspor
TFF 3. Lig 2.Grup 8. Hafta 17/10/2018 15:00 Çatalcaspor 0-4 Yeni Orduspor
İstanbul 1A 1.Grup 4. Hafta 20/10/2018 14:30 Çakılköyspor 0-1 Bollucaspor
İstanbul 1A 2.Grup 4. Hafta 21/10/2018 12:30 Öznakkaşspor 3-2 Çiftlikköyspor
İstanbul 1A 2.Grup 3. Hafta 24/10/2018 12:30 Akalanspor 2-2 Gazitepespor
İstanbul SA 2.Grup 8. Hafta 24/10/2018 14:30 Muratbeyspor 1-1 Bayrampaşa Altıntepsispor
TFF 3. Lig 2.Grup 10. Hafta 27/10/2018 13:30 Çatalcaspor 0-1 Sultanbeyli Belediyespor
İstanbul 1A 1.Grup 5. Hafta 28/10/2018 14:30 Çakılköyspor 1-4 GOP Yeniköyspor
İstanbul 1A 2.Grup 6. Hafta 04/11/2018 12:30 Subaşıspor 3-3 Gazitepespor
İstanbul SA 2.Grup 10. Hafta 04/11/2018 14:30 Muratbeyspor 0-0 Kestanelikspor
İstanbul 1A 2.Grup 7. Hafta 10/11/2018 14:30 Akalanspor 1-0 Esenyurtspor
TFF 3. Lig 2.Grup 12. Hafta 11/11/2018 13:30 Çatalcaspor 2-1 Van Büyükşehir Belediyespor
İstanbul 1A 2.Grup 8. Hafta 18/11/2018 14:30 Öznakkaşspor 4-1 Subaşıspor
TFF 3. Lig 2.Grup 14. Hafta 24/11/2018 13:30 Çatalcaspor 3-0 Kemerspor 2003
İstanbul 1A 1.Grup 9. Hafta 25/11/2018 14:30 Çakılköyspor 0-0 Kumburgazspor
İstanbul 1A 1.Grup 10. Hafta 01/12/2018 13:00 Çakılköyspor 0-2 İzzettinspor
İstanbul 1A 2.Grup 10. Hafta 02/12/2018 14:30 Öznakkaşspor 2-1 Hadımköyspor
İstanbul SA 2.Grup 15. Hafta 08/12/2018 14:30 Muratbeyspor 1-2 Nişantaşıspor
TFF 3. Lig 2.Grup 16. Hafta 09/12/2018 13:30 Çatalcaspor 4-2 Esenler Erokspor
İstanbul 1A 1.Grup 12. Hafta 15/12/2018 14:30 Çakılköyspor 0-3 Yeşil Esenyurtspor
İstanbul 1A 2.Grup 12. Hafta 16/12/2018 12:30 Öznakkaşspor 1-1 Büyükçekmece Mimarsinanspor
İstanbul SA 2.Grup 16. Hafta 16/12/2018 14:30 Muratbeyspor 1-0 Batı Trakya Türkleri
İstanbul 1A 2.Grup 13. Hafta 22/12/2018 14:30 Akalanspor 2-3 Subaşıspor
İstanbul 1A 2.Grup 14. Hafta 30/12/2018 12:30 Öznakkaşspor 5-1 Akalanspor
İstanbul SA 2.Grup 18. Hafta 30/12/2018 14:30 Muratbeyspor 2-1 Siirt İst. Yavuz Selim Okulu
İstanbul 1A 2.Grup 15. Hafta 12/01/2019 12:30 Akalanspor 2-3 Hadımköyspor
İstanbul SA 2.Grup 19. Hafta 12/01/2019 14:30 Kestanelikspor 1-4 Gümüşsuyuspor
İstanbul 1A 2.Grup 16. Hafta 20/01/2019 12:30 Öznakkaşspor 3-1 Gazitepespor
İstanbul SA 2.Grup 20. Hafta 20/01/2019 14:30 Muratbeyspor 1-2 Dikilitaşspor
TFF 3. Lig 2.Grup 19. Hafta 26/01/2019 13:30 Çatalcaspor 4-3 Kızılcabölükspor
İstanbul 1A 2.Grup 18. Hafta 03/02/2019 14:30 Öznakkaşspor 0-3 Taşolukspor
TFF 3. Lig 2.Grup 21. Hafta 09/02/2019 13:30 Çatalcaspor 0-0 Ofspor
İstanbul 2A 1.Grup 1. Hafta 10/02/2019 15:00 Gökçealispor 1-1 Avcılar Gençlerbirliği
İstanbul 2A 3.Grup 2. Hafta 16/02/2019 12:30 Ormanlı Köyüspor 3-0 Arnavutköyspor
İstanbul 2A 1.Grup 2. Hafta 16/02/2019 14:30 Öz Örencik Köyüspor 1-12 Gümüşyakaspor
İstanbul 2A 2.Grup 2. Hafta 17/02/2019 14:30 Çanakcaspor 0-4 Akörenköyspor
İstanbul 2A 2.Grup 3. Hafta 23/02/2019 13:00 Çanakcaspor 2-0 Seymenköyspor
İstanbul 2A 2.Grup 3. Hafta 23/02/2019 15:00 Ovayenicespor 3-8 Celaliyespor
TFF 3. Lig 2.Grup 23. Hafta 24/02/2019 13:30 Çatalcaspor 1-0 Bergama Belediyespor
İstanbul 2A 3.Grup 4. Hafta 27/02/2019 15:00 Ormanlı Köyüspor 5-1 Esenyurt İncirtepespor
İstanbul 2A 2.Grup 4. Hafta 28/02/2019 15:00 Dağyenicespor 2-1 Ovayenicespor
TFF 3. Lig 2.Grup 24. Hafta 02/03/2019 14:30 Çatalcaspor 1-0 Düzcespor
İstanbul 2A 2.Grup 5. Hafta 03/03/2019 13:00 Çanakcaspor 3-2 Avcılar 1903 Spor
İstanbul 2A 2.Grup 5. Hafta 03/03/2019 15:00 Ovayenicespor 3-2 Gümüşpınarspor
İstanbul 2A 2.Grup 6. Hafta 09/03/2019 15:00 Dağyenicespor 0-1 Akörenköyspor
TFF 3. Lig 2.Grup 26. Hafta 10/03/2019 15:00 Çatalcaspor 1-1 Adıyaman 1954 Spor
İstanbul 2A 1.Grup 3. Hafta 13/03/2019 14:00 Öz Örencik Köyüspor 3-1 Sayalarspor
İstanbul 2A 1.Grup 3. Hafta 13/03/2019 16:00 Gökçealispor 3-0 Çeltikköyspor
İstanbul 2A 1.Grup 7. Hafta 16/03/2019 16:00 Öz Örencik Köyüspor 1-3 Yalıköyspor
İstanbul 2A 2.Grup 7. Hafta 17/03/2019 16:00 Çanakcaspor 1-4 Dağyenicespor
TFF 3. Lig 2.Grup 28. Hafta 23/03/2019 15:00 Çatalcaspor 0-1 Elaziz Belediyespor
İstanbul 2A 3.Grup 8. Hafta 24/03/2019 14:00 Ormanlı Köyüspor 3-2 Esenyurt Örnek İdman Yurdu
İstanbul 2A 1.Grup 8. Hafta 24/03/2019 16:00 Gökçealispor 4-2 Gümüşyakaspor
İstanbul 2A 1.Grup 9. Hafta 27/03/2019 16:00 Öz Örencik Köyüspor 0-6 Gökçealispor
İstanbul 2A 1.Grup 10. Hafta 06/04/2019 14:00 Öz Örencik Köyüspor 0-5 Esenkent Gençlikspor
İstanbul 2A 3.Grup 10. Hafta 06/04/2019 16:00 Ormanlı Köyüspor 3-1 Anadolu Esenyurtspor
TFF 3. Lig 2.Grup 30. Hafta 07/04/2019 15:00 Çatalcaspor 0-2 Karşıyaka
İstanbul 2A 2.Grup 11. Hafta 13/04/2019 16:00 Dağyenicespor 3-1 Seymenköyspor
İstanbul 2A 1.Grup 11. Hafta 14/04/2019 16:00 Gökçealispor 1-1 Medicell Mimarobaspor
İstanbul 2A 3.Grup 12. Hafta 20/04/2019 16:00 Ormanlı Köyüspor 4-0 Selimpaşaspor
TFF 3. Lig 2.Grup 32. Hafta 21/04/2019 15:30 Çatalcaspor 1-1 Alibeyköyspor
İstanbul 2A 2.Grup 13. Hafta 27/04/2019 16:00 Akörenköyspor 4-0 Avcılar 1903 Spor
İstanbul 2A 1.Grup 13. Hafta 28/04/2019 14:00 Gökçealispor 3-0 Yalıköyspor
İstanbul 2A 1.Grup 13. Hafta 28/04/2019 16:00 Öz Örencik Köyüspor 2-5 Avcılar Gençlerbirliği
İstanbul 2A 3.Grup 14. Hafta 01/05/2019 16:00 Ormanlı Köyüspor 0-2 Tepecik Anadoluspor
İstanbul 2A 2.Grup 14. Hafta 02/05/2019 16:00 Dağyenicespor 4-1 Çatalca İhsaniyespor
TFF 3. Lig 2.Grup 34. Hafta 04/05/2019 15:30 Çatalcaspor 6-2 Kırşehir Belediyespor
İstanbul 2A 2.Grup 15. Hafta 05/05/2019 16:00 Çanakcaspor 4-4 Celaliyespor
İstanbul 2A 2.Grup 16. Hafta 11/05/2019 16:00 Dağyenicespor 3-1 Çanakcaspor
İstanbul 2A 1.Grup 16. Hafta 12/05/2019 14:00 Gökçealispor 5-0 Esenkent Gençlikspor
İstanbul 2A 3.Grup 16. Hafta 12/05/2019 16:00 Ormanlı Köyüspor 3-0 Karaağaçspor
İstanbul 2A 2.Grup 18. Hafta 25/05/2019 16:00 Dağyenicespor 6-3 Avcılar 1903 Spor
İstanbul 2A 3.Grup 18. Hafta 26/05/2019 14:00 Ormanlı Köyüspor 3-0 Esenyurt Kartalspor
İstanbul 2A 1.Grup 18. Hafta 26/05/2019 16:00 Gökçealispor 3-0 Öz Örencik Köyüspor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-19 ++ | MI Design