23/24 BAL'a katılacak takımlar
Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=

Cebeci Spor Kompleksi
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: İstanbul

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): Başakşehir Kartalspor, Kayaşehirspor, Sultangazispor

Adres: -

2023/24 Sezonu Maç programı

İstanbul SAL 6.Grup 1. Hafta 01/10/2023 15:30 İstanbul 25 Çatspor 1-0 Tophane Tayfunspor
İstanbul SAL 1.Grup 2. Hafta 08/10/2023 15:00 Sultangazispor 1-1 Gürpınarspor
İstanbul SAL 1.Grup 5. Hafta 28/10/2023 15:00 Sultangazispor 2-0 Dudulluspor
İstanbul SAL 1.Grup 7. Hafta 11/11/2023 15:15 Sultangazispor 2-0 Yeşilılgazspor
İstanbul SAL 6.Grup 7. Hafta 12/11/2023 15:00 İstanbul 25 Çatspor 2-0 Çayırbaşıspor
İstanbul 1A 4.Grup 3. Hafta 12/11/2023 17:00 Yeniyüzyıl Gençlikspor 1-1 Zeytinburnu Zaferspor
İstanbul 1A 5.Grup 4. Hafta 19/11/2023 12:30 Malkoçoğluspor 2-2 Avcılar Gençlerbirliği
İstanbul 1A 3.Grup 4. Hafta 19/11/2023 14:30 Sultangazi Esentepespor 0-3 Beyoğlu Çukurspor
İstanbul 1A 5.Grup 6. Hafta 25/11/2023 10:45 Malkoçoğluspor 3-0 Haznedar Çetinkaya
İstanbul 1A 3.Grup 6. Hafta 25/11/2023 12:30 Sultangazi Esentepespor 3-4 Ateştuğlaspor
İstanbul SAL 1.Grup 9. Hafta 25/11/2023 14:45 Sultangazispor 7-0 Yeşilköyspor
İstanbul SAL 6.Grup 10. Hafta 02/12/2023 14:30 İstanbul 25 Çatspor 1-0 Kuştepespor
İstanbul 1A 5.Grup 7. Hafta 03/12/2023 14:30 Malkoçoğluspor 1-3 Rumeli Kavağıspor
İstanbul SAL 1.Grup 11. Hafta 09/12/2023 14:40 Sultangazispor 3-0 Şirintepe
İstanbul 1A 5.Grup 9. Hafta 24/12/2023 10:45 Malkoçoğluspor 0-1 Bayrampaşa Altıntepsispor
İstanbul 1A 3.Grup 9. Hafta 24/12/2023 12:30 Sultangazi Esentepespor 1-1 Şirinevlerspor
İstanbul SAL 1.Grup 12. Hafta 24/12/2023 14:30 Sultangazispor 5-0 Sefaköy Kartalspor
İstanbul SAL 6.Grup 13. Hafta 28/12/2023 14:30 İstanbul 25 Çatspor 1-2 Kağıthanespor
İstanbul 1A 5.Grup 10. Hafta 30/12/2023 12:30 Malkoçoğluspor 0-3 Cevizlispor
İstanbul 1A 3.Grup 11. Hafta 30/12/2023 14:30 Sultangazi Esentepespor 1-2 Esenlerspor
İstanbul SAL 6.Grup 15. Hafta 06/01/2024 14:30 İstanbul 25 Çatspor 1-3 Üsküdar Anadolu
İstanbul 1A 3.Grup 12. Hafta 07/01/2024 14:30 Sultangazi Esentepespor 0-1 CPS Karlıtepe
İstanbul 1A 5.Grup 12. Hafta 13/01/2024 14:30 Malkoçoğluspor 4-1 Yeni Özkartalspor
İstanbul 1A 6.Grup 13. Hafta 17/01/2024 15:00 Yıldırım Bosnaspor 2-2 Zeytinburnuspor
İstanbul SAL 6.Grup 17. Hafta 20/01/2024 14:30 İstanbul 25 Çatspor 0-4 Orhanlıspor
İstanbul 1A 5.Grup 14. Hafta 21/01/2024 12:30 Malkoçoğluspor 4-0 Bağcılar İstoçspor
İstanbul SAL 1.Grup 17. Hafta 21/01/2024 14:30 Sultangazispor 2-0 Üsküdar Futbol Yatırımları A.Ş.
İstanbul 1A 3.Grup 14. Hafta 24/01/2024 14:00 Sultangazi Esentepespor 4-1 Çeliktepe Ümitspor
İstanbul 1A 3.Grup 16. Hafta 27/01/2024 14:30 Sultangazi Esentepespor 3-2 Yeşildirek
İstanbul SAL 1.Grup 19. Hafta 04/02/2024 14:30 Sultangazispor 8-1 Balkan Yeşilbağlarspor
İstanbul 1A 5.Grup 17. Hafta 10/02/2024 12:30 Malkoçoğluspor 3-5 Neslişahspor
İstanbul 1A 3.Grup 19. Hafta 10/02/2024 14:30 Sultangazi Esentepespor 2-2 Anadolu Esenyurtspor
İstanbul SAL 6.Grup 20. Hafta 11/02/2024 14:30 İstanbul 25 Çatspor 0-5 Yenibosnaspor
İstanbul SAL 1.Grup 21. Hafta 18/02/2024 14:30 Sultangazispor 2-0 Taşlıtarlaspor
İstanbul 1A 3.Grup 21. Hafta 24/02/2024 13:00 Sultangazi Esentepespor 1-1 Poligon Fethiyespor
İstanbul 2A 13.Grup 2. Hafta 23/03/2024 14:30 Özgenspor 3-0 Altınayspor
İstanbul 2A 12.Grup 2. Hafta 25/03/2024 15:00 Esenler Tokatspor 1-0 Bayrampaşa Altınaslarspor
İstanbul 2A 14.Grup 2. Hafta 25/03/2024 17:00 Sultangazi Sultançiftliğispor 6-1 İstanbul Giresunspor
İstanbul 2A 13.Grup 4. Hafta 06/04/2024 15:00 Özgenspor 1-1 Kilyosspor
İstanbul 2A 14.Grup 4. Hafta 07/04/2024 13:00 Sultangazi Sultançiftliğispor 3-0 Atışalanıspor
İstanbul 2A 12.Grup 4. Hafta 07/04/2024 15:00 Esenler Tokatspor 0-5 Kosova Güçspor
İstanbul 2A 10.Grup 5. Hafta 13/04/2024 15:00 Olimpiyatspor 1-6 Şişli Bomontispor
İstanbul 2A 13.Grup 6. Hafta 20/04/2024 15:00 Özgenspor 2-1 Bağcılar Gençlergücü
İstanbul 2A 13.Grup 7. Hafta 23/04/2024 15:00 Özgenspor 2-5 Ceylanspor
İstanbul 2A 14.Grup 7. Hafta 24/04/2024 15:00 Sultangazi Sultançiftliğispor 2-0 Uskumru Köyü
İstanbul 2A 13.Grup 9. Hafta 04/05/2024 15:00 Özgenspor 1-0 Haznedarspor
İstanbul 2A 10.Grup 9. Hafta 05/05/2024 15:00 Olimpiyatspor 1-7 İstanbul Sivasspor
İstanbul 2A 14.Grup 9. Hafta 05/05/2024 17:00 Sultangazi Sultançiftliğispor 14-0 Yavuzsultanselimspor
İstanbul 2A 13.Grup 10. Hafta 07/05/2024 15:00 Özgenspor 1-2 Sütlücespor
İstanbul 2A 14.Grup 10. Hafta 08/05/2024 15:00 Sultangazi Sultançiftliğispor 2-0 Kuzey Akınspor
İstanbul 2A 13.Grup 12. Hafta 18/05/2024 15:00 Özgenspor 5-2 İstanbul Balkanspor
İstanbul 2A 12.Grup 12. Hafta 19/05/2024 13:30 Esenler Tokatspor 1-5 Ezaspor
İstanbul 2A 14.Grup 12. Hafta 19/05/2024 17:00 Sultangazi Sultançiftliğispor 2-2 Çatalzeytin Zümrüt 80
İstanbul 2A 14.Grup 14. Hafta 25/05/2024 15:00 Sultangazi Sultançiftliğispor 6-1 Avcılar 1903 Spor
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |