Cebeci Spor Kompleksi
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: İstanbul

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): Başakşehir Kartalspor, İstanbul Kayaşehirspor, Sultangazispor

Adres: -

2016/17 Sezonu Maç programı

Ziraat Türkiye Kupası 1.Tur 2. Hafta 06/09/2016 15:30 Sultangazispor 1-1 Sultanbeyli Belediyespor
İstanbul SA 9.Grup 2. Hafta 18/09/2016 16:00 Başakşehir Kartalspor 0-1 Çeliktepespor
Bölgesel Amatör Lig 12.Grup 1. Hafta 25/09/2016 15:00 Sultangazispor 4-0 Kırklareli Yıldırımspor
İstanbul 1A 2.Grup 1. Hafta 01/10/2016 13:00 İstanbul Kayaşehirspor 3-2 Avcılar Yeşilkentspor
İstanbul 1A 8.Grup 1. Hafta 01/10/2016 15:00 Sultangazi Sultançiftliğispor 4-1 Şişli Yaylaspor
İstanbul 1A 1.Grup 1. Hafta 02/10/2016 13:00 Başakşehirspor 3-0 Esenyurt İncirtepespor
İstanbul SA 9.Grup 4. Hafta 02/10/2016 15:00 Başakşehir Kartalspor 3-2 İkitellispor
İstanbul SA 9.Grup 5. Hafta 08/10/2016 15:00 Başakşehir Kartalspor 2-1 Anadolu Hisarı İdman Yurdu
İstanbul 1A 2.Grup 2. Hafta 09/10/2016 15:00 Merkez Kayaşehirspor 1-2 Hadımköyspor
İstanbul 1A 8.Grup 3. Hafta 15/10/2016 13:00 Sultangazi Sultançiftliğispor 3-2 Cerrahpaşaspor
İstanbul 1A 2.Grup 3. Hafta 15/10/2016 15:00 İstanbul Kayaşehirspor 2-1 Güzelcespor
Bölgesel Amatör Lig 12.Grup 4. Hafta 16/10/2016 15:00 Sultangazispor 2-2 Gebzespor
İstanbul SA 1.Grup 7. Hafta 22/10/2016 13:00 Esentepe Adıyamanspor 2-2 Kartal Belediyespor
İstanbul SA 9.Grup 7. Hafta 22/10/2016 15:00 Başakşehir Kartalspor 0-0 Ayazağaspor
Bölgesel Amatör Lig 12.Grup 6. Hafta 30/10/2016 14:00 Sultangazispor 2-0 Çorluspor 1947
İstanbul SA 9.Grup 9. Hafta 05/11/2016 15:00 Başakşehir Kartalspor 3-1 Pazariçi Köprülüspor
İstanbul 1A 2.Grup 6. Hafta 06/11/2016 15:00 İstanbul Kayaşehirspor 3-3 Çiftlikköyspor
İstanbul 1A 2.Grup 7. Hafta 09/11/2016 15:00 Merkez Kayaşehirspor 1-2 Güzelcespor
İstanbul 1A 1.Grup 7. Hafta 10/11/2016 15:00 Başakşehirspor 3-2 Bollucaspor
İstanbul 1A 8.Grup 8. Hafta 12/11/2016 13:00 Sultangazi Sultançiftliğispor 1-3 Bahçelievlerspor
İstanbul 1A 2.Grup 8. Hafta 12/11/2016 15:00 İstanbul Kayaşehirspor 2-1 Merkez Kayaşehirspor
Bölgesel Amatör Lig 12.Grup 8. Hafta 13/11/2016 14:00 Sultangazispor 2-1 Vefa
İstanbul SA 9.Grup 10. Hafta 19/11/2016 15:00 Başakşehir Kartalspor 5-0 İstanbul Esenler Tokatspor
İstanbul 1A 2.Grup 10. Hafta 26/11/2016 15:00 Merkez Kayaşehirspor 2-1 Çiftlikköyspor
Bölgesel Amatör Lig 12.Grup 10. Hafta 27/11/2016 14:00 Sultangazispor 0-1 Bozüyük Vitraspor
İstanbul 1A 1.Grup 11. Hafta 03/12/2016 13:00 Başakşehirspor 1-0 Kavaklı Köyü SK
İstanbul SA 9.Grup 12. Hafta 03/12/2016 15:00 Başakşehir Kartalspor 2-0 İstanbul Malatyaspor
İstanbul 1A 8.Grup 11. Hafta 04/12/2016 13:00 Sultangazi Sultançiftliğispor 2-3 Gültepespor
İstanbul 1A 2.Grup 11. Hafta 04/12/2016 15:00 İstanbul Kayaşehirspor 4-1 Kamilobaspor
İstanbul SA 1.Grup 15. Hafta 08/12/2016 15:00 Esentepe Adıyamanspor 3-1 Kanlıcaspor
Bölgesel Amatör Lig 12.Grup 12. Hafta 11/12/2016 14:00 Sultangazispor 3-0 Körfez Bld.Hereke Yıldızspor
İstanbul 1A 1.Grup 13. Hafta 14/12/2016 15:00 Başakşehirspor 7-1 Avcılar Cihangirspor
İstanbul 1A 8.Grup 13. Hafta 15/12/2016 13:00 Sultangazi Sultançiftliğispor 7-0 Zeytinburnu Yıldızspor
İstanbul 1A 2.Grup 13. Hafta 15/12/2016 15:00 Merkez Kayaşehirspor 3-2 Silivri Ortaköyspor
İstanbul 1A 8.Grup 15. Hafta 24/12/2016 13:00 Sultangazi Sultançiftliğispor 2-2 Kilyosspor
İstanbul 1A 2.Grup 15. Hafta 24/12/2016 15:00 Merkez Kayaşehirspor 1-3 Kamilobaspor
İstanbul 1A 1.Grup 15. Hafta 25/12/2016 13:00 Başakşehirspor 6-0 Çanakcaspor
İstanbul SA 9.Grup 15. Hafta 25/12/2016 15:00 Başakşehir Kartalspor 2-1 Karabekirspor
İstanbul SA 1.Grup 19. Hafta 28/12/2016 15:00 Esentepe Adıyamanspor 0-3 Nişantaşı FK
İstanbul 1A 8.Grup 16. Hafta 04/01/2017 13:00 Sultangazi Sultançiftliğispor 0-2 İstanbul Trabzonspor
İstanbul 1A 2.Grup 16. Hafta 04/01/2017 15:00 İstanbul Kayaşehirspor 0-1 Hadımköyspor
İstanbul 1A 2.Grup 17. Hafta 21/01/2017 15:00 Merkez Kayaşehirspor 1-6 İstanbul Kayaşehirspor
İstanbul SA 9.Grup 17. Hafta 22/01/2017 15:00 Başakşehir Kartalspor 0-1 Hasköyspor
İstanbul 1A 1.Grup 18. Hafta 28/01/2017 13:00 Başakşehirspor 4-1 Büyükçekmece Mimarsinanspor
İstanbul SA 1.Grup 22. Hafta 28/01/2017 15:00 Esentepe Adıyamanspor 3-3 Kulaksız Okspor
Bölgesel Amatör Lig 12.Grup 16. Hafta 29/01/2017 14:00 Sultangazispor 2-0 Bayrampaşa Tunaspor
İstanbul 1A Play-Off 2. Hafta 11/02/2017 15:00 Güngörenspor 2-1 Hamidiyespor
Bölgesel Amatör Lig 12.Grup 18. Hafta 12/02/2017 14:00 Sultangazispor 3-1 Uzunköprüspor
Bölgesel Amatör Lig 12.Grup 20. Hafta 26/02/2017 14:00 Sultangazispor 2-1 Çayırovaspor
İstanbul SA Klasman A Grubu 4. Hafta 05/03/2017 15:30 Alibeyköyspor 2-1 Kocasinanspor
İstanbul SA Klasman B Grubu 5. Hafta 12/03/2017 16:00 Beykoz 2-0 Hasköyspor
Bölgesel Amatör Lig 12.Grup 22. Hafta 13/03/2017 14:00 Sultangazispor 1-1 Kartal Bulvarspor
İstanbul SA Klasman B Grubu 6. Hafta 18/03/2017 16:00 Ortaköyspor 1-1 Irmakspor
Bölgesel Amatör Lig 12.Grup 24. Hafta 26/03/2017 15:00 Sultangazispor 0-1 Edirnespor
İstanbul SA Klasman B Grubu 8. Hafta 01/04/2017 16:00 İstanbulspor Kulübü 1-0 Hasköyspor
İstanbul SA Klasman A Grubu 8. Hafta 02/04/2017 16:00 Kurtköyspor 2-3 İstanbul Güngörenspor
Bölgesel Amatör Lig 12.Grup 26. Hafta 09/04/2017 15:00 Sultangazispor 0-2 Ergene Velimeşespor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-17 ++ | MI Design