Esenyurt Belediye Stadı
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: İstanbul

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): Esenkent Gençlikspor, Esenyurt Gümüşhanespor, Esenyurt İncirtepespor, Esenyurt Örnek İdman Yurdu, Esenyurtspor

Adres: -

2019/20 Sezonu Maç programı

İstanbul 1A 2.Grup 1. Hafta 22/09/2019 14:00 Anadolu Esenyurtspor 6-0 İzzettinspor
İstanbul 1A 2.Grup 1. Hafta 22/09/2019 16:00 Esenyurt Acarspor 3-0 Hadımköyspor
İstanbul 1A 2.Grup 2. Hafta 28/09/2019 15:30 Esenyurtspor 2-2 Anadolu Esenyurtspor
İstanbul SAL 1.Grup 2. Hafta 05/10/2019 15:00 Yeşil Esenyurtspor 4-1 Karadolapspor
İstanbul 1A 2.Grup 3. Hafta 06/10/2019 11:00 Anadolu Esenyurtspor 5-2 Merkez Kayaşehirspor
İstanbul 1A 2.Grup 3. Hafta 06/10/2019 13:00 Esenyurt Acarspor 3-0 İzzettinspor
İstanbul SAL 2.Grup 2. Hafta 06/10/2019 15:00 İstanbul Siirtgücü 0-0 Leventspor
İstanbul 1A 2.Grup 4. Hafta 12/10/2019 13:00 Esenyurtspor 1-4 Esenyurt Acarspor
İstanbul SAL 6.Grup 3. Hafta 12/10/2019 15:00 İstanbul Esenyurt Orduspor 0-1 Kartalgücü
İstanbul SAL 1.Grup 4. Hafta 19/10/2019 15:00 Yeşil Esenyurtspor 2-1 Bağlarbaşıspor
İstanbul 1A 2.Grup 5. Hafta 20/10/2019 13:00 Esenyurt Acarspor 2-0 Merkez Kayaşehirspor
İstanbul SAL 2.Grup 4. Hafta 20/10/2019 15:00 İstanbul Siirtgücü 4-0 Valide Tayfunspor
İstanbul 1A 2.Grup 6. Hafta 26/10/2019 12:30 Esenyurtspor 1-3 Hadımköyspor
İstanbul SAL 6.Grup 5. Hafta 26/10/2019 14:30 İstanbul Esenyurt Orduspor 1-3 Yeniköyspor
İstanbul 1A 2.Grup 6. Hafta 26/10/2019 16:30 Anadolu Esenyurtspor 2-2 Esenyurt Acarspor
İstanbul 1A 2.Grup 7. Hafta 31/10/2019 15:00 Esenyurt Acarspor 2-1 Gazitepespor
İstanbul 1A 2.Grup 8. Hafta 03/11/2019 11:00 Esenyurtspor 1-0 İzzettinspor
İstanbul 1A 2.Grup 8. Hafta 03/11/2019 17:00 Anadolu Esenyurtspor 3-5 Hadımköyspor
İstanbul SAL 6.Grup 7. Hafta 09/11/2019 14:30 İstanbul Esenyurt Orduspor 1-0 Sekbanlarspor
İstanbul SAL 1.Grup 7. Hafta 10/11/2019 14:30 Yeşil Esenyurtspor 1-1 Söğütlüçeşmespor
İstanbul 1A 2.Grup 10. Hafta 17/11/2019 10:45 Esenyurtspor 2-2 Merkez Kayaşehirspor
Kadınlar Özge Kanbay 3.Lig 1.Grup 2. Hafta 17/11/2019 12:30 Esenyurt Kartalspor 0-3 Telsizspor
İstanbul SAL 2.Grup 8. Hafta 17/11/2019 14:30 İstanbul Siirtgücü 4-0 Ferahevler
İstanbul 1A 2.Grup 11. Hafta 23/11/2019 10:00 Anadolu Esenyurtspor 4-0 Esenyurtspor
İstanbul 1A 2.Grup 11. Hafta 23/11/2019 12:00 Esenyurt Acarspor 3-6 Güzelcespor
İstanbul SAL 6.Grup 9. Hafta 23/11/2019 14:00 İstanbul Esenyurt Orduspor 2-0 Kanaryaspor
İstanbul 1A 2.Grup 12. Hafta 01/12/2019 10:45 Esenyurtspor 0-1 Gazitepespor
Kadınlar Özge Kanbay 3.Lig 1.Grup 4. Hafta 01/12/2019 12:30 Esenyurt Kartalspor 2-1 Bakırköy Gençlikspor
İstanbul SAL 2.Grup 10. Hafta 01/12/2019 14:30 İstanbul Siirtgücü 2-0 Başakşehirspor
İstanbul 1A 2.Grup 13. Hafta 07/12/2019 10:45 Esenyurt Acarspor 3-1 Esenyurtspor
İstanbul 1A 2.Grup 13. Hafta 07/12/2019 12:30 Anadolu Esenyurtspor 3-0 Çatalca Çiftlikköyspor
İstanbul SAL 6.Grup 11. Hafta 07/12/2019 14:30 İstanbul Esenyurt Orduspor 1-1 Kuruçeşmespor
İstanbul SAL 1.Grup 11. Hafta 08/12/2019 15:30 Yeşil Esenyurtspor 1-3 İstinyespor
İstanbul SAL 1.Grup 12. Hafta 14/12/2019 14:30 Yeşil Esenyurtspor 2-6 Dolayobaspor
İstanbul 1A 2.Grup 14. Hafta 15/12/2019 10:45 Esenyurtspor 2-4 Gökçealispor
Kadınlar Özge Kanbay 3.Lig 1.Grup 6. Hafta 15/12/2019 12:30 Esenyurt Kartalspor 0-3 Sarıyer Belediyespor
İstanbul SAL 2.Grup 12. Hafta 15/12/2019 14:30 İstanbul Siirtgücü 3-1 Osmaniye İstiklalspor
İstanbul 1A 2.Grup 14. Hafta 15/12/2019 16:30 Anadolu Esenyurtspor 3-1 Gazitepespor
İstanbul 1A 2.Grup 15. Hafta 21/12/2019 12:30 Esenyurt Acarspor 1-2 Anadolu Esenyurtspor
İstanbul SAL 6.Grup 13. Hafta 21/12/2019 14:30 İstanbul Esenyurt Orduspor 0-0 İstanbul Mesudiyespor
İstanbul SAL 1.Grup 14. Hafta 28/12/2019 14:30 Yeşil Esenyurtspor 1-0 Bayrampaşa Tunaspor
İstanbul 1A 2.Grup 16. Hafta 29/12/2019 10:45 Esenyurtspor 1-1 Güzelcespor
Kadınlar Özge Kanbay 3.Lig 1.Grup 8. Hafta 29/12/2019 12:30 Esenyurt Kartalspor 7-1 Kırklar Yıldızı Gençlikspor
İstanbul SAL 2.Grup 14. Hafta 29/12/2019 14:30 İstanbul Siirtgücü 1-1 Nişantaşıspor
İstanbul 1A 2.Grup 16. Hafta 29/12/2019 16:30 Anadolu Esenyurtspor 1-0 Gökçealispor
İstanbul SAL 6.Grup 15. Hafta 04/01/2020 14:30 İstanbul Esenyurt Orduspor 2-3 Beylerbeyi
İstanbul SAL 1.Grup 16. Hafta 11/01/2020 14:30 Yeşil Esenyurtspor 0-3 Kartalspor
İstanbul 1A 2.Grup 18. Hafta 12/01/2020 12:30 Anadolu Esenyurtspor 1-2 Güzelcespor
İstanbul SAL 2.Grup 16. Hafta 12/01/2020 14:30 İstanbul Siirtgücü 5-0 Yahya Kemalspor
İstanbul 1A 2.Grup 18. Hafta 12/01/2020 16:30 Esenyurtspor 5-0 Çatalca Çiftlikköyspor
İstanbul SAL 6.Grup 17. Hafta 18/01/2020 14:30 İstanbul Esenyurt Orduspor 0-1 Şirintepe
İstanbul 2A 8.Grup 1. Hafta 01/02/2020 10:45 Esenyurt Örnek İdman Yurdu 0-1 Bağcılar İdman Yurdu Cemspor
İstanbul SAL 6.Grup 19. Hafta 01/02/2020 14:30 İstanbul Esenyurt Orduspor 1-1 Başakşehir İkitelli Köyiçi
İstanbul SAL 1.Grup 19. Hafta 02/02/2020 14:30 Yeşil Esenyurtspor 2-3 Çıksalınspor
İstanbul 2A 1.Grup 2. Hafta 08/02/2020 14:30 Esenyurt Gümüşhanespor 2-2 Silivri Kadıköyspor
Kadınlar Özge Kanbay 3.Lig 1.Grup 12. Hafta 09/02/2020 12:30 Esenyurt Kartalspor 3-4 Yeni Levent Konaklarspor
İstanbul SAL 2.Grup 20. Hafta 09/02/2020 14:30 İstanbul Siirtgücü 0-1 Bayrampaşa Altıntepsispor
İstanbul 2A 2.Grup 3. Hafta 15/02/2020 12:30 Esenkent Gençlikspor 7-1 Büyük Çavuşluspor
İstanbul SAL 6.Grup 21. Hafta 15/02/2020 14:30 İstanbul Esenyurt Orduspor 6-0 Piyalepaşa
İstanbul 2A 8.Grup 3. Hafta 15/02/2020 16:30 Esenyurt Örnek İdman Yurdu 0-3 Cevizlispor
İstanbul 2A 3.Grup 3. Hafta 16/02/2020 12:30 Esenyurt Kartalspor 2-3 Medicell Mimarobaspor
İstanbul SAL 1.Grup 21. Hafta 16/02/2020 14:30 Yeşil Esenyurtspor 0-2 Kavacıkspor
İstanbul 2A 1.Grup 4. Hafta 22/02/2020 14:30 Esenyurt Gümüşhanespor 3-3 Subaşıspor
Kadınlar Özge Kanbay 3.Lig 1.Grup 14. Hafta 23/02/2020 12:30 Esenyurt Kartalspor 1-3 Alibeyspor
İstanbul 2A 8.Grup 5. Hafta 29/02/2020 12:30 Esenyurt Örnek İdman Yurdu 2-5 Gaziosmanpaşa Şemsipaşaspor
İstanbul 2A 2.Grup 5. Hafta 29/02/2020 14:30 Esenkent Gençlikspor 2-3 Gümüşyakaspor
İstanbul 2A 3.Grup 5. Hafta 01/03/2020 14:30 Esenyurt Kartalspor 1-10 Akörenköyspor
İstanbul 2A 1.Grup 6. Hafta 04/03/2020 15:00 Esenyurt Gümüşhanespor 3-2 Gümüşpınarspor
İstanbul 2A 6.Grup 6. Hafta 05/03/2020 17:00 Öz Yavuzselimspor 1-3 Taşlıtarlaspor
İstanbul 2A 3.Grup 7. Hafta 07/03/2020 14:30 Esenyurt Kartalspor 0-5 Tepecik Anadoluspor
İstanbul 2A 8.Grup 7. Hafta 08/03/2020 13:30 Esenyurt Örnek İdman Yurdu 2-0 Atışalanıspor
İstanbul 2A 2.Grup 7. Hafta 08/03/2020 15:30 Esenkent Gençlikspor 2-2 B.Çekmece Karadeniz İdmanocağı
Kadınlar Özge Kanbay 3.Lig 1.Grup 16. Hafta 18/03/2020 12:30 Esenyurt Kartalspor - Kemer Futbol Kulübü
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-20 ++ | MI Design