2022/23 Sezonu Maç programı

Kadınlar Süper Lig A Grubu 2. Hafta     Fatih Vatanspor - Dudulluspor
Bölgesel Amatör Lig 11.Grup 1. Hafta 02/10/2022 15:00 Vefa 2-1 Bahçelievlerspor
İstanbul 1A 10.Grup 1. Hafta 15/10/2022 10:00 Neslişahspor 2-1 Terazidere
İstanbul SAL 2.Grup 2. Hafta 15/10/2022 12:00 Mimarsinanspor 1-4 Başakşehirspor
Bölgesel Amatör Lig 13.Grup 3. Hafta 15/10/2022 15:00 Haliçspor 0-2 Bursa Doğugücü FK
İstanbul 1A 7.Grup 1. Hafta 16/10/2022 10:00 Sakarya İ.M.Ç. 1-2 Esenayspor
İstanbul 1A 7.Grup 1. Hafta 16/10/2022 12:00 İstanbul Kastamonu Gençlikspor 2-0 Ulutepespor
Bölgesel Amatör Lig 11.Grup 3. Hafta 16/10/2022 15:00 Vefa 4-1 Bayburt 1918 FK
İstanbul 1A 9.Grup 2. Hafta 22/10/2022 11:00 Fatih Hilal Gençlikspor 1-3 Çayırbaşıspor
İstanbul SAL 7.Grup 3. Hafta 22/10/2022 13:00 Balatspor 1-1 İstanbul Ve Esenyurt Orduspor
İstanbul SAL 1.Grup 3. Hafta 22/10/2022 15:00 Siirt İst.Yavuz Selim Okulu 2-0 Kulaksız Okspor
İstanbul 1A 8.Grup 2. Hafta 23/10/2022 12:00 Aksarayspor 2-0 Mahmut Şevket Paşaspor
İstanbul SAL 2.Grup 4. Hafta 29/10/2022 11:00 Mimarsinanspor 3-4 Paşabahçe
Bölgesel Amatör Lig 11.Grup 5. Hafta 29/10/2022 14:00 Vefa 1-2 Serdivanspor
İstanbul 1A 10.Grup 3. Hafta 29/10/2022 16:00 Neslişahspor 1-0 Reşitpaşa
İstanbul 1A 7.Grup 3. Hafta 30/10/2022 11:00 Sakarya İ.M.Ç. 0-5 Eroğluspor
Bölgesel Amatör Lig 13.Grup 5. Hafta 30/10/2022 14:00 Haliçspor 1-0 Gölcükspor
İstanbul 1A 7.Grup 3. Hafta 30/10/2022 16:00 İstanbul Kastamonu Gençlikspor 2-0 Kanarya Azimspor
İstanbul 1A 9.Grup 4. Hafta 05/11/2022 10:45 Fatih Hilal Gençlikspor 3-2 Yenidoğan Güneşspor
İstanbul SAL 1.Grup 5. Hafta 05/11/2022 12:30 Siirt İst.Yavuz Selim Okulu 2-0 Kartaltepe
İstanbul SAL 7.Grup 5. Hafta 05/11/2022 14:30 Balatspor 2-4 Bahçelievler Gümüşhanespor
İstanbul 1A 12.Grup 4. Hafta 06/11/2022 15:30 Küçükpazarspor 1-2 K.Çekmece Tokat Bereketlispor
İstanbul 1A 6.Grup 5. Hafta 12/11/2022 09:00 Topkapıspor 1-0 Damlaspor
İstanbul SAL 2.Grup 6. Hafta 12/11/2022 11:00 Mimarsinanspor 1-3 Öz Karacaahmetspor
Bölgesel Amatör Lig 13.Grup 7. Hafta 12/11/2022 14:00 Haliçspor 0-0 Beylerbeyi 1911 FK
İstanbul 1A 10.Grup 5. Hafta 12/11/2022 16:30 Neslişahspor 0-2 Filizspor
İstanbul 1A 7.Grup 5. Hafta 13/11/2022 11:00 İstanbul Kastamonu Gençlikspor 4-1 Merterspor
Bölgesel Amatör Lig 11.Grup 7. Hafta 13/11/2022 14:00 Vefa 1-1 Bilecik 1969 Spor
İstanbul 1A 5.Grup 5. Hafta 13/11/2022 16:30 Altınyıldızspor 3-0 Yeşildirek
İstanbul 1A 9.Grup 6. Hafta 19/11/2022 10:45 Fatih Hilal Gençlikspor 0-1 Cevizlispor
İstanbul SAL 7.Grup 7. Hafta 19/11/2022 12:30 Balatspor 2-1 Mecidiyeköyspor
İstanbul SAL 1.Grup 7. Hafta 19/11/2022 14:30 Siirt İst.Yavuz Selim Okulu 1-1 Yeni Ufukspor
Kadınlar Süper Lig A Grubu 5. Hafta 20/11/2022 12:00 Fatih Vatanspor 2-1 Atakaş Hatayspor
Bölgesel Amatör Lig 11.Grup 8. Hafta 20/11/2022 15:00 Vefa 3-1 Hendekspor
İstanbul 1A 10.Grup 7. Hafta 23/11/2022 13:00 Neslişahspor 4-1 Şişli Gençlikspor
İstanbul 1A 6.Grup 7. Hafta 23/11/2022 15:00 Topkapıspor 2-2 Trabzon 1453 Spor
İstanbul 1A 7.Grup 7. Hafta 24/11/2022 15:00 İstanbul Kastamonu Gençlikspor 1-2 Sakarya İ.M.Ç.
İstanbul 1A 12.Grup 8. Hafta 03/12/2022 13:00 Küçükpazarspor 0-1 Çapaspor
İstanbul 1A 8.Grup 8. Hafta 03/12/2022 15:00 Aksarayspor 1-3 Güngörenspor
Kadınlar Süper Lig A Grubu 7. Hafta 04/12/2022 12:00 Fatih Vatanspor 0-4 Vavacars Fatih Karagümrük
Bölgesel Amatör Lig 11.Grup 10. Hafta 04/12/2022 15:00 Vefa 1-1 Çorluspor 1947
İstanbul 1A 9.Grup 8. Hafta 04/12/2022 16:30 Fatih Hilal Gençlikspor 2-2 Malkoçoğluspor
İstanbul SAL 7.Grup 9. Hafta 10/12/2022 14:30 Balatspor 0-1 Üsküdar Futbol Yatırımları A.Ş.
İstanbul 1A 10.Grup 9. Hafta 11/12/2022 09:00 Neslişahspor 1-0 Bağcılar İstoçspor
İstanbul SAL 2.Grup 9. Hafta 11/12/2022 11:00 Mimarsinanspor 1-5 Beşyüzevlerspor
Bölgesel Amatör Lig 13.Grup 11. Hafta 11/12/2022 14:00 Haliçspor 1-0 Uzunköprüspor
İstanbul 1A 7.Grup 10. Hafta 13/12/2022 15:00 Sakarya İ.M.Ç. 2-3 Sanayi Mahallesispor
İstanbul 1A 12.Grup 10. Hafta 14/12/2022 15:00 Çapaspor 0-2 K.Çekmece Tokat Bereketlispor
İstanbul 1A 9.Grup 10. Hafta 15/12/2022 15:00 Fatih Hilal Gençlikspor 0-1 Sefaköy Kartalspor
İstanbul 1A 6.Grup 11. Hafta 17/12/2022 10:45 Topkapıspor 1-2 Okmeydanı Fetihspor
İstanbul 1A 8.Grup 11. Hafta 17/12/2022 12:30 Aksarayspor 2-0 Gelişimspor
İstanbul 1A 10.Grup 11. Hafta 17/12/2022 14:30 Haydarspor 3-0 Yenişehirspor
İstanbul 1A 10.Grup 11. Hafta 17/12/2022 16:30 Neslişahspor 2-1 Yücespor
Bölgesel Amatör Lig 11.Grup 12. Hafta 18/12/2022 15:00 Vefa 2-3 Arifiye Kalaycıspor
İstanbul SAL 1.Grup 10. Hafta 18/12/2022 17:00 Siirt İst.Yavuz Selim Okulu 5-1 Avcılar Belediye Gençlikspor
İstanbul 1A 9.Grup 12. Hafta 24/12/2022 14:30 Fatih Hilal Gençlikspor 3-1 Yeni Levent Konaklarspor
İstanbul SAL 2.Grup 11. Hafta 25/12/2022 11:00 Mimarsinanspor 2-3 Büyükçekmece Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 13.Grup 13. Hafta 25/12/2022 14:00 Haliçspor 0-0 Görükle İpekspor
İstanbul 1A 5.Grup 13. Hafta 07/01/2023 10:45 Altınyıldızspor 3-1 Arnavutköyspor
İstanbul 1A 7.Grup 13. Hafta 07/01/2023 12:30 Sakarya İ.M.Ç. 0-4 Merterspor
İstanbul 1A 7.Grup 13. Hafta 07/01/2023 14:30 İstanbul Kastamonu Gençlikspor 1-2 Sanayi Mahallesispor
Kadınlar Süper Lig A Grubu 10. Hafta 08/01/2023 12:00 Fatih Vatanspor 1-1 Hakkarigücü
İstanbul SAL 2.Grup 12. Hafta 08/01/2023 15:00 Mimarsinanspor 1-4 Fikirtepe Dumlupınarspor
İstanbul 1A 10.Grup 13. Hafta 08/01/2023 17:00 Neslişahspor 5-2 Yenişehirspor
İstanbul 1A 9.Grup 14. Hafta 10/01/2023 14:30 Fatih Hilal Gençlikspor 2-1 Abidei Hürriyet
İstanbul 1A 8.Grup 14. Hafta 11/01/2023 12:30 Aksarayspor 3-1 Söğütlüçeşmespor
İstanbul 1A 12.Grup 14. Hafta 11/01/2023 14:30 Küçükpazarspor 1-0 Zeytinburnu Zaferspor
İstanbul 1A 10.Grup 15. Hafta 14/01/2023 12:30 Haydarspor 1-2 Terazidere
İstanbul 1A 6.Grup 15. Hafta 14/01/2023 14:30 Topkapıspor 2-1 Çeliktepespor
İstanbul 1A 10.Grup 15. Hafta 14/01/2023 16:30 Neslişahspor 1-1 Şirintepe
İstanbul 1A 7.Grup 15. Hafta 15/01/2023 10:45 İstanbul Kastamonu Gençlikspor 3-2 Esenayspor
İstanbul SAL 7.Grup 13. Hafta 15/01/2023 12:30 Balatspor 1-3 Beykoz İdman Yurdu AŞ
İstanbul SAL 1.Grup 13. Hafta 15/01/2023 14:30 Siirt İst.Yavuz Selim Okulu 0-3 Maltepespor
İstanbul 1A 7.Grup 16. Hafta 21/01/2023 12:30 Sakarya İ.M.Ç. 2-4 Şafak 76 Spor
İstanbul 1A 9.Grup 16. Hafta 21/01/2023 14:30 Fatih Hilal Gençlikspor 4-0 Esenler Turgutreis Gençlikspor
Kadınlar Süper Lig A Grubu 13. Hafta 22/01/2023 12:00 Fatih Vatanspor 1-0 Beşiktaş
İstanbul SAL 2.Grup 14. Hafta 22/01/2023 15:00 Mimarsinanspor 2-2 Balkan Yeşilbağlarspor
İstanbul 1A 10.Grup 17. Hafta 28/01/2023 12:30 Neslişahspor 2-3 Haydarspor
İstanbul 1A 6.Grup 17. Hafta 28/01/2023 14:30 Topkapıspor 4-1 Bayrampaşa Altınaslarspor
İstanbul 1A 7.Grup 17. Hafta 29/01/2023 10:45 İstanbul Kastamonu Gençlikspor 1-3 Eroğluspor
İstanbul SAL 1.Grup 15. Hafta 29/01/2023 12:30 Siirt İst.Yavuz Selim Okulu 2-0 Irmakspor
İstanbul SAL 7.Grup 15. Hafta 29/01/2023 14:30 Balatspor 1-1 Merkezefendispor
İstanbul 1A 7.Grup 18. Hafta 04/02/2023 11:00 Sakarya İ.M.Ç. 1-2 İstanbul Kastamonu Gençlikspor
Bölgesel Amatör Lig 11.Grup 15. Hafta 04/02/2023 14:00 Vefa 5-1 Modafen FK
İstanbul 1A 9.Grup 18. Hafta 04/02/2023 16:30 Fatih Hilal Gençlikspor 3-0 Ateştuğlaspor
İstanbul SAL 2.Grup 16. Hafta 05/02/2023 09:30 Mimarsinanspor 0-1 İstanbul Bulancakspor
Kadınlar Süper Lig A Grubu 15. Hafta 05/02/2023 12:00 Fatih Vatanspor 0-0 Karadeniz Ereğli Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 13.Grup 15. Hafta 05/02/2023 15:00 Haliçspor 1-0 Silivrispor
İstanbul 1A 6.Grup 19. Hafta 08/02/2023 15:00 Topkapıspor - Rumeli Kavağıspor
İstanbul 1A 7.Grup 19. Hafta 09/02/2023 15:00 İstanbul Kastamonu Gençlikspor - Şafak 76 Spor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-23 ++ | MI Design