Fatih Mimarsinan Stadı
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: İstanbul

Kapasite: 700

Evsahibi takım(lar): Balatspor, Çırçırspor, Fatih 1453 Spor, Fatih Hilal Gençlikspor, İstanbul Siirtspor, Mimarsinanspor, Neslişahspor, Siirt İst.Yavuz Selim Okulu, Yavuzselim İÖO, Yavuzsultanselimspor

Adres: -

2019/20 Sezonu Maç programı

İstanbul 1A 11.Grup 1. Hafta 21/09/2019 16:00 Küçükpazarspor 1-0 Gayretspor
İstanbul 1A 6.Grup 1. Hafta 22/09/2019 16:00 Kumkapı Sarıçubuk 0-1 Vardarspor
İstanbul 1A 10.Grup 2. Hafta 28/09/2019 13:30 Siirt İst.Yavuz Selim Okulu 0-3 Cankurtaranspor
İstanbul 1A 4.Grup 2. Hafta 28/09/2019 15:30 Mimarsinanspor 4-0 Bahçeköyspor
İstanbul 1A 7.Grup 2. Hafta 29/09/2019 15:30 Sakarya İ.M.Ç. 4-1 İstanbul Barışspor
İstanbul 1A 7.Grup 3. Hafta 05/10/2019 12:00 Haliçspor 4-1 İstanbul Barışspor
İstanbul 1A 11.Grup 3. Hafta 05/10/2019 14:00 Küçükpazarspor 2-0 İstanbul Trabzonspor
İstanbul 1A 3.Grup 3. Hafta 05/10/2019 16:00 Şehreminispor 3-1 Reşitpaşa
İstanbul 1A 10.Grup 3. Hafta 06/10/2019 13:30 Siirt İst.Yavuz Selim Okulu 0-6 Çeliktepespor
İstanbul 1A 6.Grup 3. Hafta 06/10/2019 15:30 Kumkapı Sarıçubuk 0-9 Bahçelievler Olimpikspor
İstanbul 1A 8.Grup 4. Hafta 12/10/2019 13:00 İstanbul Kastamonu Gençlikspor 2-2 Çankırı Marufspor
İstanbul 1A 4.Grup 4. Hafta 12/10/2019 15:00 Mimarsinanspor 3-0 Muradiye
İstanbul 1A 7.Grup 4. Hafta 13/10/2019 15:00 Sakarya İ.M.Ç. 0-5 Haliçspor
İstanbul 1A 9.Grup 3. Hafta 19/10/2019 11:00 Aksarayspor 2-2 Havataşspor
İstanbul 1A 11.Grup 5. Hafta 19/10/2019 13:00 Küçükpazarspor 1-1 Alibeyköy Parsellerspor
İstanbul 1A 3.Grup 5. Hafta 19/10/2019 15:00 Şehreminispor 2-1 Hamidiyespor
İstanbul 1A 6.Grup 5. Hafta 20/10/2019 15:00 Kumkapı Sarıçubuk 3-2 Tozkoparan Birlikspor
İstanbul 1A 4.Grup 6. Hafta 26/10/2019 12:30 Mimarsinanspor 4-1 Gelişimspor
İstanbul 1A 6.Grup 6. Hafta 26/10/2019 15:00 Vardarspor 1-0 Kazım Karabekir Mevlanaspor
Kadınlar Özge Kanbay 1.Lig 2. Hafta 27/10/2019 12:30 Fatih Vatanspor 0-0 Ataşehir Belediyespor
İstanbul 1A 7.Grup 6. Hafta 27/10/2019 14:30 Sakarya İ.M.Ç. 1-1 Bahçelievler Gümüşhanespor
İstanbul 1A 7.Grup 7. Hafta 30/10/2019 15:00 Sakarya İ.M.Ç. 2-3 Ramispor
İstanbul 1A 6.Grup 7. Hafta 31/10/2019 13:00 Kumkapı Sarıçubuk 0-4 Başakşehir Kartalspor
İstanbul 1A 10.Grup 7. Hafta 31/10/2019 15:00 Siirt İst.Yavuz Selim Okulu 0-1 Tophane Tayfunspor
İstanbul 1A 3.Grup 8. Hafta 02/11/2019 12:30 Şehreminispor 1-1 Taksimspor
İstanbul 1A 11.Grup 8. Hafta 02/11/2019 14:30 Küçükpazarspor 2-1 Zeytinburnu Yıldızspor
İstanbul 1A 9.Grup 5. Hafta 02/11/2019 16:30 Aksarayspor 2-1 Güngörenspor
İstanbul 1A 10.Grup 9. Hafta 09/11/2019 11:00 Siirt İst.Yavuz Selim Okulu 2-0 Damlaspor
İstanbul 1A 6.Grup 9. Hafta 09/11/2019 13:00 Kumkapı Sarıçubuk 2-3 Güneşlispor
İstanbul 1A 4.Grup 9. Hafta 09/11/2019 15:00 Mimarsinanspor 4-1 Sefaköy Kartalspor
İstanbul 1A 7.Grup 9. Hafta 10/11/2019 15:00 Sakarya İ.M.Ç. 4-0 Yıldıztabya
İstanbul 1A 7.Grup 10. Hafta 16/11/2019 10:45 Sakarya İ.M.Ç. 2-2 Bollucaspor
İstanbul 1A 9.Grup 7. Hafta 16/11/2019 12:30 Aksarayspor 3-2 Mustafakemalpaşa
İstanbul SAL 3.Grup 8. Hafta 16/11/2019 14:30 Çapaspor 2-2 İstanbul Sinopspor
İstanbul 1A 4.Grup 10. Hafta 17/11/2019 10:45 Mimarsinanspor 3-1 Bağcılar Güneşlispor
Kadınlar Özge Kanbay 1.Lig 4. Hafta 17/11/2019 12:30 Fatih Vatanspor 2-0 Amed Sportif Faaliyetler
İstanbul 1A 10.Grup 10. Hafta 17/11/2019 14:30 Siirt İst.Yavuz Selim Okulu 1-0 Merterspor
İstanbul 1A 11.Grup 11. Hafta 24/11/2019 13:00 Küçükpazarspor 2-0 Esentepe Adıyamanspor
İstanbul 1A 7.Grup 11. Hafta 24/11/2019 15:00 Haliçspor 10-2 Yıldıztabya
İstanbul 1A 7.Grup 12. Hafta 30/11/2019 10:45 Sakarya İ.M.Ç. 2-1 Çeliktepe Ümitspor
İstanbul 1A 9.Grup 9. Hafta 30/11/2019 12:30 Aksarayspor 2-0 Eroğluspor
İstanbul SAL 7.Grup 10. Hafta 30/11/2019 15:00 Balatspor 1-3 Şafakspor
İstanbul 1A 8.Grup 12. Hafta 01/12/2019 10:45 İstanbul Kastamonu Gençlikspor 1-0 Merkezefendispor
Kadınlar Özge Kanbay 1.Lig 6. Hafta 01/12/2019 12:30 Fatih Vatanspor 1-5 Beşiktaş
İstanbul 1A 4.Grup 12. Hafta 01/12/2019 14:30 Mimarsinanspor 2-1 Esenlerspor
İstanbul 1A 6.Grup 13. Hafta 07/12/2019 14:30 Kumkapı Sarıçubuk 0-2 Seyrantepe Yeşilcespor
İstanbul 1A 3.Grup 13. Hafta 08/12/2019 09:00 Şehreminispor 4-0 Yeni Levent Konaklarspor
İstanbul 1A 7.Grup 13. Hafta 08/12/2019 11:00 Haliçspor 1-0 Sakarya İ.M.Ç.
Kadınlar Özge Kanbay 1.Lig 7. Hafta 08/12/2019 13:00 Fatih Vatanspor 0-8 Algspor
İstanbul 1A 11.Grup 13. Hafta 08/12/2019 15:30 Küçükpazarspor 7-0 Çayırgücü
İstanbul 1A 7.Grup 14. Hafta 14/12/2019 14:30 Sakarya İ.M.Ç. 3-0 Sultangazi Sultançiftliğispor
İstanbul 1A 8.Grup 14. Hafta 15/12/2019 14:30 İstanbul Kastamonu Gençlikspor 4-1 Esenayspor
İstanbul 1A 4.Grup 14. Hafta 15/12/2019 16:30 Mimarsinanspor 4-0 İzzetpaşa
İstanbul 1A 6.Grup 15. Hafta 21/12/2019 12:30 Kumkapı Sarıçubuk 2-2 Zeytinburnu Zaferspor
İstanbul 1A 10.Grup 15. Hafta 21/12/2019 14:30 Siirt İst.Yavuz Selim Okulu 2-3 Ayazağaspor
İstanbul 1A 11.Grup 15. Hafta 22/12/2019 12:30 Gayretspor 1-6 Esentepe Adıyamanspor
İstanbul SAL 7.Grup 13. Hafta 22/12/2019 14:30 Balatspor 1-6 Çamlıcaspor
İstanbul 1A 9.Grup 13. Hafta 28/12/2019 12:30 Aksarayspor 6-3 Bayrampaşa Doğanspor
Kadınlar Özge Kanbay 1.Lig 9. Hafta 29/12/2019 12:30 Fatih Vatanspor 3-0 Karadeniz Ereğli Belediyespor
İstanbul 1A 4.Grup 16. Hafta 29/12/2019 14:30 Mimarsinanspor 1-0 Bahçelievler İdman Yurdu
İstanbul 1A 10.Grup 17. Hafta 04/01/2020 10:45 Siirt İst.Yavuz Selim Okulu 1-4 Mahmutbey
İstanbul 1A 8.Grup 17. Hafta 04/01/2020 12:30 İstanbul Kastamonu Gençlikspor 2-1 K.Çekmece Yeşilova Esnafspor
İstanbul 1A 4.Grup 17. Hafta 04/01/2020 14:30 Mimarsinanspor 1-1 Davutpaşa
İstanbul 1A 7.Grup 17. Hafta 05/01/2020 14:30 Sakarya İ.M.Ç. 3-0 Mecidiyeköy Tayfunspor
İstanbul 1A 5.Grup 18. Hafta 11/01/2020 12:30 Kadırgaspor 3-5 Altınovaspor
İstanbul 1A 11.Grup 18. Hafta 11/01/2020 14:30 Küçükpazarspor 3-1 Boğaziçispor
Kadınlar Özge Kanbay 1.Lig 11. Hafta 12/01/2020 12:00 Fatih Vatanspor 2-1 Hakkarigücü
İstanbul 2A 12.Grup 1. Hafta 01/02/2020 12:30 Molla Aşkıspor 1-3 Harmantepespor
İstanbul 2A 10.Grup 1. Hafta 01/02/2020 14:30 Yeşildirek 2-6 Aslantepe Gençlikspor
İstanbul 2A 5.Grup 1. Hafta 02/02/2020 12:30 Altınyıldızspor 3-0 Nurtepespor
İstanbul SAL 7.Grup 20. Hafta 08/02/2020 12:30 Balatspor 2-10 Kulaksız Okspor
İstanbul 2A 5.Grup 2. Hafta 08/02/2020 14:30 Yavuzsultanselimspor 3-1 Zeytinburnu 1957 Spor
İstanbul 2A 11.Grup 2. Hafta 08/02/2020 16:30 Neslişahspor 5-2 Poligon Fethiyespor
İstanbul 2A 10.Grup 2. Hafta 09/02/2020 10:45 Altınayspor 1-4 Kadimspor
Kadınlar Özge Kanbay 1.Lig 12. Hafta 09/02/2020 12:30 Fatih Vatanspor 3-2 Kocaeli Bayan FK
İstanbul 2A 10.Grup 2. Hafta 09/02/2020 14:30 Topkapıspor 2-2 Güngören Doğuşspor
İstanbul 2A 10.Grup 3. Hafta 15/02/2020 12:30 Altınayspor 1-9 Gültepe Özgençlikspor
İstanbul 2A 12.Grup 3. Hafta 15/02/2020 14:30 Fatih Hilal Gençlikspor 3-1 Malkoçoğluspor
İstanbul 2A 9.Grup 3. Hafta 16/02/2020 14:30 Haydarspor 4-0 İstanbul Gençlergücü
İstanbul 2A 5.Grup 4. Hafta 22/02/2020 12:30 Yavuzsultanselimspor 2-3 Fişekspor
İstanbul SAL 7.Grup 22. Hafta 22/02/2020 14:30 Balatspor 0-6 Dudulluspor
İstanbul 2A 11.Grup 4. Hafta 22/02/2020 16:30 Neslişahspor 0-2 K.Çekmece Tokat Bereketlispor
İstanbul 2A 12.Grup 4. Hafta 23/02/2020 10:45 Molla Aşkıspor 3-1 Yenidoğan Güneşspor
Kadınlar Özge Kanbay 1.Lig 14. Hafta 23/02/2020 12:30 Fatih Vatanspor 6-1 Adana İdman Yurdu
İstanbul 2A 10.Grup 4. Hafta 23/02/2020 14:30 Topkapıspor 0-3 Şafak 76 Spor
İstanbul 2A 10.Grup 5. Hafta 29/02/2020 12:30 Altınayspor 0-3 Sarıyer Yenimahallespor
İstanbul 2A 12.Grup 5. Hafta 29/02/2020 14:30 Fatih Hilal Gençlikspor 0-0 Şenlik Gençlerbirliği
İstanbul 2A 11.Grup 6. Hafta 04/03/2020 15:00 Neslişahspor 0-2 Filizspor
İstanbul 2A 10.Grup 6. Hafta 05/03/2020 13:00 Topkapıspor 2-0 Altınayspor
İstanbul 2A 4.Grup 6. Hafta 05/03/2020 15:00 Fatih Görkem Atletikspor 2-1 Çağlayan Gençlerbirliği
İstanbul 2A 11.Grup 7. Hafta 07/03/2020 12:30 Neslişahspor 0-2 Zeytinburnu Yeşiltepespor
İstanbul 2A 5.Grup 7. Hafta 07/03/2020 14:30 Yavuzsultanselimspor 3-1 Giresun Emeksanspor
İstanbul 2A 10.Grup 7. Hafta 08/03/2020 14:30 Altınayspor 1-12 FK 1864 Spor
İstanbul 2A 12.Grup 8. Hafta 14/03/2020 11:00 Molla Aşkıspor 3-4 Sanayi Mahallesispor
İstanbul 2A 10.Grup 8. Hafta 14/03/2020 13:00 Topkapıspor 2-6 Sarıyer Yenimahallespor
İstanbul 2A 4.Grup 8. Hafta 14/03/2020 15:00 Fatih Görkem Atletikspor 3-1 Çatalzeytin Zümrüt 80
İstanbul 2A 9.Grup 8. Hafta 15/03/2020 15:00 Haydarspor 1-2 Mahmut Şevket Paşaspor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-20 ++ | MI Design