23/24 BAL'a katılacak takımlar
Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=

İBB GOP Halit Kıvanç Şehir Stadı
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: İstanbul

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): -

Adres: -

2023/24 Sezonu Maç programı

İstanbul SAL 1.Grup 1. Hafta 30/09/2023 15:30 Taşlıtarlaspor 0-0 Yeşilılgazspor
Kadınlar Süper Lig 5. Hafta 01/10/2023 12:00 Beşiktaş 2-0 Galatasaray
İstanbul SAL 1.Grup 3. Hafta 14/10/2023 15:00 Taşlıtarlaspor 2-0 Yeşilköyspor
İstanbul 1A 11.Grup 1. Hafta 28/10/2023 15:00 Havataşspor 1-0 Vardarspor
İstanbul SAL 8.Grup 5. Hafta 29/10/2023 19:00 Gaziosmanpaşa 2-2 Kartaltepe
İstanbul 1A 4.Grup 2. Hafta 04/11/2023 15:00 Pazariçi Köprülü 2-3 Ulutepespor
İstanbul 1A 5.Grup 2. Hafta 05/11/2023 12:30 Yeni Özkartalspor 0-3 Cevizlispor
İstanbul SAL 1.Grup 6. Hafta 05/11/2023 14:30 Taşlıtarlaspor 0-1 Sefaköy Kartalspor
İstanbul 1A 11.Grup 3. Hafta 11/11/2023 13:00 Havataşspor 1-1 Telsizspor
İstanbul 1A 5.Grup 3. Hafta 11/11/2023 15:00 Yeni Özkartalspor 2-3 Malkoçoğluspor
Kadınlar Süper Lig 10. Hafta 12/11/2023 13:00 Beşiktaş 2-0 Adana İdman Yurdu
İstanbul 1A 4.Grup 4. Hafta 18/11/2023 14:30 Pazariçi Köprülü 1-2 Haydarspor
İstanbul 1A 3.Grup 5. Hafta 22/11/2023 13:00 CPS Karlıtepe 1-2 Esenlerspor
İstanbul 1A 5.Grup 5. Hafta 22/11/2023 15:00 Yeni Özkartalspor 1-4 Rumeli Kavağıspor
Kadınlar Süper Lig 12. Hafta 25/11/2023 12:00 Beşiktaş 0-1 Hakkarigücü
İstanbul 1A 11.Grup 6. Hafta 25/11/2023 17:00 Havataşspor 3-1 Mecidiyeköyspor
İstanbul 1A 4.Grup 6. Hafta 26/11/2023 12:30 Pazariçi Köprülü 2-4 Florya Asspor
İstanbul SAL 8.Grup 9. Hafta 26/11/2023 14:45 Gaziosmanpaşa 2-0 Kocasinanspor
İstanbul 1A 5.Grup 7. Hafta 03/12/2023 14:30 Yeni Özkartalspor 2-0 Fatih Hilal Gençlikspor
İstanbul 1A 11.Grup 8. Hafta 09/12/2023 14:30 Havataşspor 1-0 Cevatpaşa
İstanbul SAL 8.Grup 11. Hafta 10/12/2023 14:30 Gaziosmanpaşa 2-2 Dikilitaşspor
İstanbul 1A 4.Grup 9. Hafta 23/12/2023 14:30 Pazariçi Köprülü 3-1 Zeytinburnu Zaferspor
İstanbul 1A 5.Grup 9. Hafta 24/12/2023 14:30 Yeni Özkartalspor 0-3 Haznedar Çetinkaya
İstanbul SAL 8.Grup 13. Hafta 28/12/2023 14:30 Gaziosmanpaşa 0-2 Çamlıcaspor
İstanbul 1A 5.Grup 10. Hafta 30/12/2023 14:30 Yeni Özkartalspor 3-2 Neslişahspor
İstanbul 1A 4.Grup 11. Hafta 31/12/2023 14:30 Pazariçi Köprülü 2-1 Kulaksız Okspor
İstanbul 1A 4.Grup 12. Hafta 06/01/2024 14:00 Pazariçi Köprülü 3-2 Yeniyüzyıl Gençlikspor
İstanbul SAL 8.Grup 15. Hafta 06/01/2024 16:00 Gaziosmanpaşa 1-2 Başakşehirspor
İstanbul 1A 11.Grup 11. Hafta 07/01/2024 14:30 Havataşspor 3-2 Ferahevlerspor
Kadınlar Süper Lig 14. Hafta 10/01/2024 13:00 Beşiktaş 2-1 Karadeniz Ereğli Belediyespor
İstanbul 1A 4.Grup 14. Hafta 17/01/2024 15:00 Pazariçi Köprülü 3-2 Topkapıspor
İstanbul 1A 11.Grup 13. Hafta 18/01/2024 13:00 Havataşspor 5-2 Kanarya Azimspor
İstanbul 1A 5.Grup 13. Hafta 18/01/2024 15:00 Yeni Özkartalspor 0-2 Bağcılar İstoçspor
Kadınlar Süper Lig 17. Hafta 20/01/2024 14:30 Beşiktaş 0-1 Vavacars Fatih Karagümrük
İstanbul 1A 11.Grup 14. Hafta 21/01/2024 14:30 Havataşspor 4-2 Çıksalınspor
İstanbul 1A 5.Grup 15. Hafta 27/01/2024 14:30 Yeni Özkartalspor 0-5 Bayrampaşa Altıntepsispor
İstanbul 1A 4.Grup 16. Hafta 28/01/2024 14:30 Pazariçi Köprülü 2-1 Filizspor
İstanbul SAL 8.Grup 19. Hafta 03/02/2024 14:30 Gaziosmanpaşa 2-2 K.Çekmece Tokat Bereketlispor
Kadınlar Süper Lig 19. Hafta 04/02/2024 14:00 Beşiktaş 0-2 Beylerbeyi
İstanbul 1A 11.Grup 16. Hafta 04/02/2024 17:00 Havataşspor 3-0 Sanayi Mahallesispor
İstanbul 1A 5.Grup 17. Hafta 10/02/2024 12:30 Yeni Özkartalspor 8-4 Avcılar Gençlerbirliği
İstanbul 1A 4.Grup 19. Hafta 11/02/2024 14:30 Pazariçi Köprülü 1-1 Sağmalcılarspor
Kadınlar Süper Lig 21. Hafta 17/02/2024 13:00 Beşiktaş 5-3 Gaziantep Asyaspor
İstanbul SAL 8.Grup 21. Hafta 17/02/2024 16:00 Gaziosmanpaşa 1-1 Denizköşkler Mahallesi
İstanbul 1A 11.Grup 18. Hafta 18/02/2024 15:00 Havataşspor 1-1 Aksarayspor
Kadınlar Süper Lig 22. Hafta 03/03/2024 13:00 Beşiktaş 3-0 Amed Sportif Faaliyetler
İstanbul 1A Play-Off 1. Hafta 10/03/2024 15:30 Albayrakspor 3-0 Akşemsettin Parsellerspor
İstanbul 2A 6.Grup 1. Hafta 16/03/2024 14:30 Fevzi Çakmak FK 0-7 5 Mevsim Gençlikspor
Kadınlar Süper Lig 24. Hafta 17/03/2024 13:00 Beşiktaş 3-0 Ataşehir Belediyespor
İstanbul 2A 7.Grup 1. Hafta 17/03/2024 16:00 Alemdarspor 3-3 Şafak 76 Spor
İstanbul 2A 13.Grup 2. Hafta 23/03/2024 12:30 Ceylanspor 2-3 Bağcılar Gençlergücü
İstanbul 2A 5.Grup 2. Hafta 23/03/2024 14:30 Fişekspor 1-2 Zekeriyaköy Gençlikspor
İstanbul 2A 4.Grup 2. Hafta 25/03/2024 12:00 Kazım Karabekir Mevlanaspor 2-2 Güneşlispor
İstanbul SAL Play-Off A Grubu 2. Hafta 25/03/2024 15:30 Levent Futbol SK 0-0 Galata
İstanbul 2A 8.Grup 2. Hafta 25/03/2024 17:30 Çayırgücü 3-0 Başakşehir İkitelli Köyiçi
Kadınlar Süper Lig 26. Hafta 30/03/2024 13:00 Beşiktaş 4-2 Fenerbahçe
İstanbul SAL Play-Off B Grubu 3. Hafta 01/04/2024 15:30 İstanbul Gümüşhanespor 4-5 Merkezefendispor
İstanbul 2A 7.Grup 3. Hafta 03/04/2024 15:00 Alemdarspor 7-0 Esenkent İdman Yurdu
İstanbul 2A 5.Grup 4. Hafta 06/04/2024 12:30 Fişekspor 2-1 Bağcılarspor
İstanbul SAL Play-Off B Grubu 4. Hafta 06/04/2024 15:30 Osmaniye İstiklalspor 2-0 İstanbul Gümüşhanespor
İstanbul 2A 13.Grup 4. Hafta 06/04/2024 17:30 Ceylanspor 1-6 Sütlücespor
İstanbul 2A 8.Grup 4. Hafta 07/04/2024 13:00 Çayırgücü 2-0 Hasköy
İstanbul 2A 4.Grup 4. Hafta 07/04/2024 15:00 Kazım Karabekir Mevlanaspor 1-2 İstanbul Trabzonspor
İstanbul 2A 7.Grup 5. Hafta 14/04/2024 12:30 Alemdarspor 4-3 Molla Aşkıspor
İstanbul SAL Play-Off B Grubu 5. Hafta 14/04/2024 15:30 Dikilitaşspor 0-2 Osmaniye İstiklalspor
İstanbul 2A 13.Grup 6. Hafta 20/04/2024 13:00 Ceylanspor 10-2 Esenyurt Balıkyolu
İstanbul 2A 5.Grup 6. Hafta 20/04/2024 15:00 Fişekspor 5-2 Öz Yavuzselimspor
İstanbul 2A 4.Grup 6. Hafta 21/04/2024 11:00 Kazım Karabekir Mevlanaspor 1-2 İstanbul Kıraçspor
Kadınlar Süper Lig 28. Hafta 21/04/2024 14:00 Beşiktaş 1-3 Ankara BŞB Fomget Gençlikspor
İstanbul 2A 8.Grup 6. Hafta 21/04/2024 17:00 Çayırgücü 2-1 Tozkoparan Birlikspor
İstanbul 2A 4.Grup 7. Hafta 24/04/2024 15:00 Kazım Karabekir Mevlanaspor 3-2 Ambarlıspor
İstanbul SAL Play-Off A Grubu 7. Hafta 27/04/2024 15:30 Levent Futbol SK 7-3 Yeşilova Esnafspor
İstanbul 2A 5.Grup 8. Hafta 28/04/2024 15:00 Fişekspor 3-3 Taksimspor
İstanbul 2A 7.Grup 8. Hafta 28/04/2024 17:00 Alemdarspor 2-2 Ayazağa Esenspor
İstanbul 2A 13.Grup 9. Hafta 04/05/2024 15:00 Ceylanspor 7-3 Altınayspor
Kadınlar Süper Lig 30. Hafta 05/05/2024 14:00 Beşiktaş 9-0 1207 Antalyaspor
İstanbul 2A 4.Grup 9. Hafta 05/05/2024 17:00 Kazım Karabekir Mevlanaspor 2-1 Eyüp Çırçır İmarspor
İstanbul 2A 5.Grup 10. Hafta 07/05/2024 15:00 Fişekspor 8-2 Söğütlüçeşme Birlikspor
İstanbul 2A 13.Grup 10. Hafta 07/05/2024 17:00 Ceylanspor 0-3 Kilyosspor
İstanbul 2A 4.Grup 10. Hafta 08/05/2024 15:00 Kazım Karabekir Mevlanaspor 4-5 İstanbul Gençlergücü
İstanbul 2A 8.Grup 10. Hafta 08/05/2024 17:00 Çayırgücü 6-4 Bayrampaşa Yenidoğanspor
İstanbul 2A 12.Grup 11. Hafta 11/05/2024 12:30 Giresun Emeksanspor 1-1 1863 Boğaziçi Gençlikspor
İstanbul SAL İl Şampiyonluğu 1. Hafta 11/05/2024 15:30 Osmaniye İstiklalspor 3-1 Galata
İstanbul 2A 7.Grup 11. Hafta 12/05/2024 15:00 Alemdarspor 1-0 Mustafakemalpaşa
İstanbul 2A 5.Grup 12. Hafta 18/05/2024 10:45 Fişekspor 5-1 Harmantepespor
İstanbul 2A 13.Grup 12. Hafta 18/05/2024 12:30 Ceylanspor 1-8 Abidei Hürriyet
İstanbul 2A 8.Grup 12. Hafta 19/05/2024 15:00 Çayırgücü 3-2 Çağlayan Gençlerbirliği
İstanbul 2A 4.Grup 12. Hafta 19/05/2024 17:00 Kazım Karabekir Mevlanaspor 1-3 Okmeydanı Fetihspor
İstanbul 2A 7.Grup 13. Hafta 22/05/2024 15:00 Alemdarspor 9-0 Sefaköyspor
İstanbul 2A 12.Grup 13. Hafta 22/05/2024 17:00 Giresun Emeksanspor 0-2 Mahmut Şevket Paşaspor
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |